Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Demo pograne i zamówiłem 

Edycja Beckham 

To czekamy na premierę 

 

 

 

 

Edytowane przez keczu78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku meczach stwierdzam, ze dużych zmian nie ma, jednak gameplay nadal miodny, ważne ze nic nie zepsuli. Tempo gry, akcje itd. Wszystko zajebiste do tego lekko poprawiona grafika i również zamawiam preorder :)  Faktycznie przy kolejnych meczach zauważyłem, ze niektóre podania mijają cel, wiec tez zmiana na plus ,nie będzie aż tak łatwo klepać, przy wyrównanym poziomie przeciwnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Baczek867 napisał:

Jestem po pierwszym test-meczu, hmmmm. Fajnie, ze dali w demo ,opcje rozegrania meczu online. Trafiłem chyba na jakiegoś fifowca, przy stanie 5:0 wyszedł. Raczej gry nie kupi.... Grafika trochę na plus, ale nie jest to jakiś mega skok. Murawa i siatka w bramce . Połączenie ok, żadnych lagow. 

Jesli chodzi o gameplay to moim zdaniem nic się nie zmieniło, te same schematy co działały w 18, działają i tutaj. One-two nadal rządzi i tworzy mega dziury u przeciwnika. Czegoś mi tu jednak brakuje, piłka , zawodnicy chyba zachowują się tak samo. 

 

No to chyba masz inne demo niż ja... Gameplay zmieniony i to dosyć wyraźnie.Rozgrywka wolniejsza,trzeba grać bardziej cierpliwie , podania trójkątem tutaj całkowicie mniej skuteczne niż w 18 stce.1-2 ,to może robi dziury u przeciwnika,ale u takiego co nie potrafi się przed tym bronić.Graficznie duża poprawa,ale na tv z HDR-em.Swiatła,cienie, kolory, fajna murawa,wszystko ostre jakby wycięte żyletką.Super porusza się siatka po strzeleniu gola.Parę nowych animacji też zauważyłem... Zobaczymy jak bardzo od dema będzie się różnić pełna wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prosiaka i Hdr także ten. Tak jak napisałem różnica w grafice jest ,jednak  nie jakaś kolosalna. Widocznie miałeś słabe schematy w 18 :) Bo u mnie 3/4 z tych co stosowałem działa w 19(praktycznie gram na pamięć) wiec raczej gameplay identyczny + kilka animacji. Nie mówię ze gra jest zła bo jest zajebista, zreszta ile można w takich grach zmieniać. Nie można spodziewać się cudów, tymbardziej ze gameplay w 18 trzyma poziom. Będzie fajny tytuł.

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę.

 

Gra w 4K/HDR wygląda kapitalnie, te nowe murawy wyglądają bardzo dobrze. Jeśli chodzi o sam gameplay wypada przyzwoicie względem 18-tki, która była najlepszych PES-em od dawien dawna. Teraz zobaczymy jak będzie wyglądać finalna wersja, a przede wszystkim online w niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie graficznie srednio.Nie wiem czy to działa w 4k chyba nie skoro wersja na xboxa ma ponad 20giga...Dzis w co 2 meczu kreski (od jakosci połaczenia)i gra sie słabiutko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rozegraniu kilkunastu meczy dla mnie gra lepsza od 18 w która okazała się dla mnie gorsza od 17. Gra się miodniej graficznie jest lepiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zero lagów, ale grafika u mnie jakaś kiepska. Różnic w rozgrywce większych brak skoro na kilkanaście spotkań nie przegrałem żadnego meczu. Być może gorsza grafika u mnie spowodowana starym już PS4 i włączonym trybem gry. Czy tak czy siak gra kupiona

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie graficznie dużo lepiej, tylko cos latwo sie gra na 7-8 meczy tylko 2 remisy reszta zwyciestwa (albo jestem moze taki dobry ;) ). Zero lagow i jakichkolwiek problemow z siecia jak dla mnie na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwo się gra, bo tak jak pisałem kilka postów wyżej , oraz napisał kolega „merio” gameplay jest praktycznie taki sam. Dodatkowo na tym etapie sporo osób które nie grały w 18, testuje grę :) Również lagow nie miałem. 

Lada dzień zamawiam preorder :) 

Zastanawiam, się tylko czy pełna wersja będzie w pełni w 4k, chyba nie odwalą takiego numeru , ze tylko Xbox dostanie, bo będzie to mega minus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.08.2018 o 14:05, pablos_83 napisał:

też zassysam 

 

 

demo.png

 

Demo PS4 1080p  3,76 GB, 
Demo Xbox one 4K, HDR  25,18 GB 

także tego. 

Na to wyglada, ze tylko na Xboxa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Baczek867 napisał:

Łatwo się gra, bo tak jak pisałem kilka postów wyżej , oraz napisał kolega „merio” gameplay jest praktycznie taki sam. Dodatkowo na tym etapie sporo osób które nie grały w 18, testuje grę :) Również lagow nie miałem. 

Lada dzień zamawiam preorder :) 

Zastanawiam, się tylko czy pełna wersja będzie w pełni w 4k, chyba nie odwalą takiego numeru , ze tylko Xbox dostanie, bo będzie to mega minus.

Różne rzeczy można napisać o demie, ale na pewno nie to że gameplay jest taki sam.Różnic względem 18stki jest dużo.Na plus jest to że obrońcy się lepiej ustawiają, cześciej przejmują podania.Odnośnie podań,to teraz widać różnicę w ich celności jak podaje się piłkę nogą wiodącą czy słabszą oraz kto wykonuje podanie.Podania trójkątem nie są już tak skuteczne jak w 18stce.Na plus też dużo nowych,fajnych animacji, szczególnie widocznych przy ruchach topowych zawodników np.Messi.

Strzały lobem też już nie są tak skuteczne, bramkarze lepiej potrafią je bronić.Znacznie trudniej coś strzelić z główki, rzuty rożne też nie działają jak w 18stce...Trzeba się dośrodkowań uczyć na nowo.Ogólnie jest trudniej i to też na plus.

Co do minusów w gamplayu , to mniej skuteczny jest MANUAL GOALKEEPING. No i największy minus względem 18stki to przy strzałach z dystansu nie czuć wagi piłki.W 18 stce odczucia były znacznie lepsze.

Baczek nie wiem jak można nie widzieć różnic w gameplayu? Ogólnie charakterystyka gameplayu jest zachowana, ale różnic jest sporo.Szkoda że in minus też.Mam nadzieję że pełna wersja gry zachowa różnice te na plus i wyeliminuje te in minus....

Edytowane przez Lewy69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na plus tez te "szybkie' zmiany zawodnikow  , szkoda ze nie ma jezyka polskiego tureckie ,arabskie sa a naszego, nie to jest naprawde taki problem czy maja po prostu w d...e ? i mam nadzieje ze w 19 bedzie tez ten tryb mieszanych druzyn grajac offline zajebista sprawa grajac w chacie z kumplem

Edytowane przez damian84
dopiska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka meczów i na razie jest baaaardzo dobrze. Nowe animacje, wreszcie mecze rozgrywane na trawce a nie na zielonym dywanie, bardzo dobre tempo meczów. Oby tak dalej Konami!

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić jakim prawem jak biegnę np. Messim to jest bez problemu doganiany przez dużo wolniejszych piłkarzy ? Jak takie coś widzę to mnie krew zalewa :) :) :) Demko ok na pewno na plus twarze piłkarzy , sylwetki , poruszanie się zawodników , grafika , strzały , na minus jak dla mnie za wolne tempo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, depcik94 napisał:

Może mi ktoś wyjaśnić jakim prawem jak biegnę np. Messim to jest bez problemu doganiany przez dużo wolniejszych piłkarzy ? Jak takie coś widzę to mnie krew zalewa :) :) :) Demko ok na pewno na plus twarze piłkarzy , sylwetki , poruszanie się zawodników , grafika , strzały , na minus jak dla mnie za wolne tempo. 

To już raczej pytanie do Konami :messi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos gdzieś wyczytal, jak będzie wyglądał myclub w tym roku, odnosnie symulacji meczow? Nadal będzie taka potrzeba? Czy fity będą łatwiejsze do zdobycia? 

Gra wyglada oblednie i pewnie klepne preorder. 

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie wiadomo jeszcze w kwestii sim, co jest absurdalne bo premiera już za rogiem

 

Tak samo nie wiadomo czy będzie można przepalać zawodników na trenerów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ja w 18 nie miałem żadnych problemów z przedłużaniem kontraktów zawodnikom. Starczyło  coinsow z rozegranych spotkań . Nie grałem symulacji i spokojnie dwa składy utrzymywałem. Trzeba się tylko pilnować, żeby nie poniosło za bardzo z losowaniem. Zawsze miałem zostawione 30-40k i to spokojnie starczyło na wydatki .

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trzymałem 3 składy. 60-80 k prawie zawsze było, chyba że za dużo procentów wędrowało po żyłach. Wtedy było gorzej

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, depcik94 napisał:

Może mi ktoś wyjaśnić jakim prawem jak biegnę np. Messim to jest bez problemu doganiany przez dużo wolniejszych piłkarzy ? Jak takie coś widzę to mnie krew zalewa :) :) :) Demko ok na pewno na plus twarze piłkarzy , sylwetki , poruszanie się zawodników , grafika , strzały , na minus jak dla mnie za wolne tempo. 

A biegniesz nim z piłką czy bez? bo to jest kluczowa informacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo messi to pała i tyle ;) a to jest na razie demo tylko, chociaż wiele się nie zmieni pod tym względem pewnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×