Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, mesutOzim napisał:

A biegniesz nim z piłką czy bez? bo to jest kluczowa informacja

A druga kluczowa informacja jest taka, na jakim poziomie Messi ma staminę gdy cię dogania obrońca?

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no PESik wygląda obłędnie. Nowa murawa zayebista, do tego fajnie zrobili siatki w bramkach :obama:

Generalnie demo na olbrzymi + :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście w dalszym ciągu nie mogę się oderwać. Konami wreszcie robicie to dobrze.

Oby tylko online wyglądało trochę lepiej, co jakiś czas (dość często) wyrzuca ludzi którzy się dołączają do gry, nie wiem czyja to wina, ale podejrzewam że tych słynnych POTĘŻNYCH serwów Konami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zamówiłem najwyższą edycję nawet bez cebulowania i czekam. W demo się nie zagłębiam bo i tak będą zmieniać.

 

Przewaga My club nad FUT to realne budowanie składu

gość którego dostaniesz day one może zostać franchise player, wokół niego zbudujesz zespół .

W fucie nawet jak masz OTW czy nawet ikony i tak wyjdą dużo lepsze i absurdalnie tanie karty

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wracam do domu, ściągnę demo i sprawdzę. Bardzo dużo osób chwili Pro Evo 19, a ja w sumie mam dość fify. Aby zaistnieć w fut trzeba handlować, bądź inwestować w FP i liczyć na fart. Za dużo czasu poświęcałem tej grze, co w pewnym momencie było chore. A gram około 500 spotkań w sezonie, gdyż mam możliwość gry tylko wieczorami, gdy dzieci pójdą spać.

W PES18 w dwa, trzy dni zrobiłem sobie skład na który w fifie musiałbym pracować miesiąc. Do tego zaraz dana karta traci wartość, bo kolejne eventy produkują bezsensowna ilość kolorowych kart. Kolejny plus wg mnie to grywalność kart. Taki Higuain, czy Icardi są niegrywali w fut, a w PES robią różnicę. W tym roku dam szansę PES, kosztem fify.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, TeraJacek napisał:

Ja osobiście w dalszym ciągu nie mogę się oderwać. Konami wreszcie robicie to dobrze.

Oby tylko online wyglądało trochę lepiej, co jakiś czas (dość często) wyrzuca ludzi którzy się dołączają do gry, nie wiem czyja to wina, ale podejrzewam że tych słynnych POTĘŻNYCH serwów Konami.

 

to już raczej wina twojego neta. ja takich przypadków nie miałem chyba że ktoś celowo rozłączył jak widział że baty... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Traws napisał:

 

chyba że ktoś celowo rozłączył jak widział że baty... 

 

No chyba że to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś wiadomo więcej o myClub ?
Temat póki co chyba nie ruszony dalej z ich strony. Szkoda.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, One™ napisał:

Temat póki co chyba nie ruszony dalej z ich strony. Szkoda.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
 

tzn. ? bez zmian ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie daje producent znać odnośnie trybu

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj koleś omawia trailer Konami dotyczący trybu MyClub;)

....

Trzy miesiące grałem w Fife po 20 latach Pesa, chciałem się przekonać do tej gry ze względu zawartości jaka ta gra oferuję... No niestety gameplay nie do przeskoczenia dwa mecze, bez większych emocji i kończę grę... Wczoraj w demo Pesika cały dzień, skończyłem bo już mnie gnaty bolały od siedzenia :p... Super część!.... Preorder Legend biorę jak nic! :))) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje z jakiego miesiąca ta wersja demo jest? W sensie w jakiej fazie produkcji? Im dłużej gram tym lepiej. Gra zapowiada się kapitalnie. Szkoda trochę licencji, ale gameplay najważniejszy. Zresztą jest OF. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mikelsgrom1 napisał:

Ktoś się orientuje z jakiego miesiąca ta wersja demo jest? W sensie w jakiej fazie produkcji? Im dłużej gram tym lepiej. Gra zapowiada się kapitalnie. Szkoda trochę licencji, ale gameplay najważniejszy. Zresztą jest OF. 

Tylko często jest spora różnica w gameplayu między demem a finalną wersją... W poprzedniej edycji demo było dla mnie dużo lepsze, nawet poczułem się trochę oszukany, bo wydawało mi się, że inną grę kupuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mikelsgrom1 napisał:

Ktoś się orientuje z jakiego miesiąca ta wersja demo jest? W sensie w jakiej fazie produkcji? Im dłużej gram tym lepiej. Gra zapowiada się kapitalnie. Szkoda trochę licencji, ale gameplay najważniejszy. Zresztą jest OF. 

Z tego co czytałem , to demo jest z maja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś na temat embargo 

jest na pro evolution soccer 2019 czy nie ma 

Bo zastanawiam się czy ktoś wystawi przed 30.08.18

:35_thinking:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby zmienili finalna wersje bo demo jest przecietne.Jak dla mnie reakcja jest tragiczna.Mimo że mamy przeciwnika 2 m od siebie to w momencie przyjecia nie mamy szans na odegranie pilki bo przeciwnik doskakuje szybciej.Oby to poprawili.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, DrakoPL napisał:

Oby zmienili finalna wersje bo demo jest przecietne.Jak dla mnie reakcja jest tragiczna.Mimo że mamy przeciwnika 2 m od siebie to w momencie przyjecia nie mamy szans na odegranie pilki bo przeciwnik doskakuje szybciej.Oby to poprawili.

Nie zauważyłem tego co opisujesz w swoim poście.Wytłumaczenia tego mogą być dwa.Albo w demie grasz Legią W. (nie mogłem się powstrzymać) albo coś masz z netem nie tak i masz opóźnienia.

Jest jeszcze trzecia możliwość.Trafiasz na bardzo dobrych przeciwników stosujących wysoki pressing.

Jak chcesz , zagram mecz , nagram i tu wrzucę.Sam zobaczysz że to nie wina dema...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co roku ta sama historia. Pojawia się demo, które nie ma nic wspólnego z pełną wersją :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie zauważyłem tego co opisujesz w swoim poście.Wytłumaczenia tego mogą być dwa.Albo w demie grasz Legią W. (nie mogłem się powstrzymać) albo coś masz z netem nie tak i masz opóźnienia.

Jest jeszcze trzecia możliwość.Trafiasz na bardzo dobrych przeciwników stosujących wysoki pressing.

Jak chcesz , zagram mecz , nagram i tu wrzucę.Sam zobaczysz że to nie wina dema...

Notty( mistrz świata PES 2015)

PES Monster, i kilka innych koksow pisze, że jak tego nie naprawia, to poważne granie w PES nie ma sensu (atak pozycyjny)

Serio tego nie widzisz?

Tak, Draco ma rację.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w nocy wczoraj i juz tego tak mocno nie widac.Czyli w dzien znow sie nie da normalnie grac.I nie jest to wina neta bo w każda inna gre gra sie idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, DrakoPL napisał:

Zagrałem w nocy wczoraj i juz tego tak mocno nie widac.Czyli w dzien znow sie nie da normalnie grac.I nie jest to wina neta bo w każda inna gre gra sie idealnie.

Czyli , jak sam widzisz na pewno nie jest to wina dema, tylko serwerów Konami  lub jednak mimo wszystko twojego internetu.Umnie na 10 meczów , raz się zdarzy że są jakieś problemy, ale przyczyną tego może być to z kim mnie połączyło.

Jak gram tylko w dzień i większych problemów niem mam.Sporadycznymi problemami zdziwiony nie jestem , bo w piłce Konami nigdy to nie działało idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×