Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, 84siwy84 napisał:

Matinx ma trochę racji tu nie chodzi o to by wyniki były 0-0 czy 2-1 tylko żeby gra była realistyczna i nie ma opcji żeby Glik dogonił Messiego w pewnej przewadze. Często uważam, że gra robi sztuczną dramaturgie i skryptami zakrzywia rzeczywistość. 

To jest zajebista gra i dla mnie rzeczywiście dużo lepsza niż fifa... Ale odzwierciedlenie statystyk i przełożenie ich na boisko wygląda lepiej w produkcie EA. 

84siwy84, czy możesz nagrać i wrzucić tu jeden mecz w którym jak napisał Matinkx  " obrońca zawsze dogania Messiego" ? Z naciskiem na ZAWSZE. Przyznajesz mu rację więc pokaż to w filmiku, bo ja tego nie doświadczam, chyba że Messi nie ma już staminy lub jest kontuzjowany.Proszę o jeden przykładowy meczyk.Pozdro

PS. no chyba że Matikx już przestał się gniewać i wrzuci jeden meczyk z Messim doganianym ZAWSZE przez byle jakich środkowych obrońców.

Edytowane przez Lewy69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewy69 nie chcę mi się wrzucać filmików(mi nawet patcha nie chcę się wgrać :p) ale uważam, że atak miał  przewagę nad obroną w demie PES 18 ale w finalnej wersji obrona miała dziwną przewagę nad atakiem. Uważam, że piłkarze z dużymi atrybutami szybkości (speed i accleration) nie mają realnej przewagi nad dużo wolniejszą obroną. Zauważ, że w realnym futbolu mało jest wolnych "dziewiątek" i taki Giroud nie strzela bramki na MŚ i ma bodaj jeden celny strzał na bramkę a szaleje taki Mbappe, bo jest przede wszystkim szybki... I nie wiem czy pamiętasz jak w '14 roku w Brazylii na MŚ Robben objechał Ramosa, że w tej grze wydaje się to nie możliwe. Może Matinx nie ma ma w 100 % racji ale bardzo dobrze Go rozumiem i wiem, że w tym względzie Konami, nie przełożyło dobrze rzeczywistości na wirtualne boisko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oficjalne staty

 

DlSSDCdXoAE0pU-.jpg

 

For those asking, Hazard (90), Suárez (90), Lewandowski (90), Cavani (89) and Kane (89) complete the top 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

overale z tych filmików nie są oficjalne i ostateczne co już widać na przykładzie Neymara

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gral juz ktos w pelna wersje bo juz widze ze w Katowicach mozna kupic za 219zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, starvin napisał:

Gral juz ktos w pelna wersje bo juz widze ze w Katowicach mozna kupic za 219zl.

Gdzie dokładnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak jest szansa dorwać pełną wersję wcześniej niż 30 sierpnia? Nie pilnują tego tak mocno, jak u konkurencji

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Lewy69 napisał:

Gdzie dokładnie?

Stoisko z grami w galerii Katowickiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, starvin napisał:

Stoisko z grami w galerii Katowickiej

A mie wiesz czasem, czy mają wersję David Beckham Edition?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Lewy69 napisał:

A mie wiesz czasem, czy mają wersję David Beckham Edition?

Z tego co widzialem to tylko standardowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak tak czytam opinie ludzi, którzy już się dorwali, to mamy kapitalnego PES jeśli chodzi o gameplay. Już demówka mi coś mówiła, że będzie kapitalnie. Byle do czwartku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio moim pes byl pes6. Teraz zastanawiam sie czy nie kupic nowego bo w demko gralo mi sie miodnie. Po przegranym meczu nie bylem wk...tak jak to czesto mialo miejsce w ut przy fifie. Warto kupic wersje Beckham?

 

PS łatwo sie wgrywa dodatki do pes? OF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgranie nowego OptionFile to kwestia 10-15 minut. W tym czasie papierosek/browarek i można jechać z tematem

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinie masz typowych casuali. Ci mocniej zaangazowani, nie sa zbyt optymistyczni. Ja zdecydowalem, ze jednak nie kupuje. Szalu bym dostał z lag cheaterami, uniewaznionymi meczami, klepaniem non stop one two w trójkątach w formacji 433, ktora bedzie gral kazdy. Do tego kickoffy, ktore uskuteczniaja nawet ludzie na ratingu 300.

Do gry offlline moze byc. A jak komus zalezy na online, to szkoda pieniędzy 

Gra jest inna niz w demie. Chlopaki odpalali master league, gdzje gameplay jest inny(taki jak w MC) i jest to srednia arkadowka. Fizyka pilki, szybkosc gry i ruch zawodnokow zmieniony jest na niekorzysc( szybciej i mniej realnie) Dodac do tego gre przeciwko kumatemu rywalowi, ktory spamuje schematy i macie dosc takiej gry po miesiacu. 

Posluchalem prosow, ktorzy nie wspolpracuja z konami i nie sapia na filmach, jak to jest super, byle dostsc milion gp do krecenia na streamach.

Na tym zbudowalem swoja opinie, a bylem napalony na nowa edycje jak 150.

Lepiej poczekac na darmowke, bo to są pieniądze wywalone w bloto. Pozdr

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100% jest jak pisze Matinx.

Wczoraj rozmawiałem z 20 minut z Notty (jeden z lepszych graczy PES na świecie)

On nie kupuje i mi też odradza, bo zwyczajnie wywalona kasa w śmieci . Full to inna gra niż demo, gorsza, bardziej arcade. Trzeba grać arcade pin Ball, bo przyjęcie trwa zbyt długo (animacja).

PESEP czy Monster robią z siebie debli za smycze z logo Konami. Każdy pros nie ZWIĄZANY tanimi gadżetami z KONAMI mówi, że po miesiącu ta gra umrze.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie widzę, filmików, wiadomości z pełną wersją... Można linka? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czego chcesz link? Nie.ogladalem żadnych filmików z retaila, rozmawiałem o grze z ludźmi, którzy grali w fulla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy pisze nikt nie widział... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale prosi już grali/grają w retaila.

Ja ci mowie, co mi mówił Notty. A to nie jest byle Janusz PESa. Ten facet wie co mówi. Konami zjebalo grę przyspieszając piłkę (zmiana fizyki).

Do tego długa animacja przyjęcia, te 2 fakty eliminują grę w ataku pozycyjnym. Typowy arkejd dla dzieci pod My Club. Tak grę przedstawiają najlepsi gracze świata.

Schematy będą w tym roku rządzić do pożygu

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, przyjęcie to lipa straszna... Pod symulacje polskiej ligi podchodzi w tym aspekcie PES... Może chcą wejść mocno na Nasz rynek haha.. Tylko szkoda, że licencji na Ekstraklape nie dostali... Znając Konami to w czwartek pójdzie od razu łatka i jeszcze będzie coś inaczej. 

Gram od ISSa 98... Regularnie od PESa '15...co roku to samo, jest demo wszyscy, pieją z zachwytu, i mówią, najlepszy PES w historii... Potem wychodzi pełna wersja, od razu fala hate' u, każdy mówi, że nie będzie grał, i większość ma po milion spotkań rozegranych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uwierzę dopóki nie zagram sam. To jest niemożliwe, żeby po raz kolejny po świetnym demie tak spieprzyć fulla. Jeśli serio okażę się to prawdą, to oficjalnie żegnam się z serią. Kolejny raz XD A potem jak kolega wyżej: i tak pół miliona meczów rozegramXD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie gram od PES 2015, 16 i 17 kupiłem po miesiącu sprzedałem. 18 już nie kupiłem, tej też nie kupię.
PES 2015 był świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kocham piłkę nożną: jeździć na mecze (reprezentacji:p), oglądać w tv, grać na boisku no i w końcu na PS 4... Dlatego co roku musi u mnie być jakaś piłka w napędzie /na dysku, a że Fifa mi absolutnie nie podchodzi, mimo, że próbowałem, to jest to PES i mimo wielkiego hejtu, który się przelewa będziemy w niego grali, ponieważ nie ma dla Nas realnej alternatywy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie też trzeba wziąć jedną rzecz pod uwagę. Co osoba to opinia. Mi przykładowo PES 2015 i 16 w ogóle nie podszedł. Za to 17 był moim zdaniem kapitalny i świetnym punktem wyjścia do przodu. 19 to rozwija moim zdaniem po ograniu dema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×