Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Dark Akira napisał:

Panowie, jeśli komuś z was uda się znaleźć option file, podzielicie się linkiem? Byłbym bardzo wdzięczny.

pes-patch.com już jest na ps4 z logami angielskiej, hiszpańskiej i juve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, BułkazSzynką napisał:

Na czym ta wymiana piłkarzy polega? Do tej pory nie było opcji wylosować takich samych piłkarzy i rozumiem, że teraz się to zmieniło i jak uzbieramy trzech takich samych to wymieniamy na jakiego tylko chcemy?

Złoci za złotego, Czarni za czarnego... Tylko szkoda, że trzech trzeba uzbierać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Nie Można było, to nawet był element taktyki bo np ze scoutow bylo 3 losowanych i wystarczyło pozyskać dwóch by zaklepać sobie lepszego piłkarza. Teraz będzie taktyka trzymać dwóch czy przepalać. Na szczęście będzie aż 1000 slotów. Dla mnie na plus, bo z pierwszej taktyki układania losowań nie korzystałem bo była zbyt czasochłonna i wymagała inwestycji 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, TrueGrand napisał:

A. Ktoś grał fulla?
Jak gra offline vs demo. Tempo?

 

 Zagrałem jeden mecz offline. Gra się podobnie ja w demie. Co do Tempa to też podobne (grałem Polską wiec ciężko stwierdzić :) czy jest wolniej czy szybciej). Składy jak na razie nieaktualne i brak możliwości połączenia się z serwerami. Na plus co według mnie działa lepiej to podania z pierwszej piłki i mniej chaosu takiego jak w demku (mam na myśli celniejsze podania i lepsze przyjecie)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak to jest z tym pesem? Nigdzie, nic sensownego nie moge wyczytac. Jest jak pisalismy, czy lepiej? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, pablos_83 napisał:

. Nie Można było, to nawet był element taktyki bo np ze scoutow bylo 3 losowanych i wystarczyło pozyskać dwóch by zaklepać sobie lepszego piłkarza. Teraz będzie taktyka trzymać dwóch czy przepalać. Na szczęście będzie aż 1000 slotów. Dla mnie na plus, bo z pierwszej taktyki układania losowań nie korzystałem bo była zbyt czasochłonna i wymagała inwestycji 

Co masz na myśli mówiąc "przepalać"?

 

Ja odpaliłem fife 18 i sie zlamalem i zakupiłem pes 2019 i Już czeka na dysku i po północy odpalam.

Edytowane przez BułkazSzynką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, BułkazSzynką napisał:

Co masz na myśli mówiąc "przepalać"?

 

Ja odpaliłem fife 18 i sie zlamalem i zakupiłem pes 2019 i Już czeka na dysku i po północy odpalam.

Zmieniać piłkarzy w trenerów i za pomocą trenerów przyspieszać rozwój zawodników (levelowanie),w celu uzyskania wyższego overalla. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znałem tego określenia;) Czarnych piłek praktycznie nigdy nie "przepalałem" tylko złote co najwyżej;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja przepalałem bramkarzy albo takich kołków typu Muller którzy się nie nadają na żadną pozycję

 

Dasz takiego trenera na Jesusa czy Mbappe i od razu leci kilka leveli

 

Przepalanie weszło do języka w Fucie na dobre karty do sbc , chyba tu też pasuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak to jest. Mam kupioną i pobraną wersję Legendary, która odpali się dopiero po godzinie 24.

Mam też dostęp do zwykłej wersji pudełkowej, którą mogę już odpalić po robocie. Czy 'płyta' odblokuję mi wersję cyfrową?

Nie będzie żadnego zgrzytu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można już dostać wersję pudełkową?

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgrywane stroje nie są tak jakby przypisane do danej edycji PESa, chodzi tylko o format pliku, mogę wgrywać do 19 np. z 15? ...mówa o ps4. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Kupiona cyfrówka jednak i po robocie dziś odpalam pierwsza nocka z nowym pesem hehe do tego jutro wolne. Panowie jak ktoś będzie miał linka do jakiegoś nowego aktualnego offa to poproszę na PW albo dajcie tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, gutihaz napisał:

Gdzie można już dostać wersję pudełkową?

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
 

Wpisz sobie na Olx są już w małych sklepach stacjonarnych z grami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sieciach nie ma śladu dziś byłem i w media i w euro i w empiku, cisza, w zeszłym roku dorwałem 3 dni przed premierą pudełko. Oszczędziłem sobie jutro czasu na latanie po sklepach bez gwarancji że będzie, polecam. PESa nie muszę mieć w pudełku więc osobiście sobie darowałem. Do tego Barcelona i Coutinho na okładce, po co to komu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matinx, nie grałem. W tych sklepach jest wersja standardowa za 178, ja się zdecydowałem na cyfrówkę Legend. Jeśli chodzi o online, to nie mam zadnych obaw 18 chodziła jak masło, miałem mniej lagow i opóźnień niż we Fifie. Praktycznie zero problemów, raz kiedyś się coś przytrafiło. Zreszta przetestowałem demo i również online mi śmiga bardzo dobrze. Ta gra ma taka fizykę, może czesc osób odbiera to jako opóźnienie, jednak tak nie jest ,moim zdaniem. Trzeba wcześniej podjąć decyzje, gdzie i jak się będzie grało i dusić odpowiedni klawisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Keczu a Ty czasem już nie grałeś  w full ? Wydawało mi się, ze widziałem na PS4, ze grasz. 

No to Panowie jutro startujemy, ciekawe kto jakie farty na początku trafi w losowaniach. Ja nigdy nie narzekałem, zawsze jakiś Ronaldo czy Messi był do tej pory. Miejmy nadzieje, ze i tym razem się poszczęści :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak to bedzie z tym ogarnianiem konkretnego zawodnika ? w 18 jak chcialem np.grosickiego ;) ogarnialem 3 konkretnych skautow na aukcjach i byl ,a tu z tymi kartami jak bedzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, damian84 napisał:

To jak to bedzie z tym ogarnianiem konkretnego zawodnika ? w 18 jak chcialem np.grosickiego ;) ogarnialem 3 konkretnych skautow na aukcjach i byl ,a tu z tymi kartami jak bedzie ?

Będzie to nadal. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robił ktoś stroje na pesmaster i implementował na Ps4? 

Sprawdzałem działa... Można robić cuda :)

Edytowane przez 84siwy84
Sprawdzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limit pecha w losowaniach wykorzystany na tę edycję. Legenda i czarna bramkarz. Najgorzej jak tylko można 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×