Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja także dałem się skusić kosztem fify. Także będziecie musieli mnie wprowadzić w ten myClub

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie każdy gra w FUT i myClub a PES bez myClub ma nie wiele do zaoferowania.

Ja w tym roku się wyłamałem i tak jak zawsze FIFA szła na premierę a PES dopiero kupowałem na promocji za 50zł tak w tym roku zrobiłem odwrotnie.

Co mogę powiedzieć o PES w trybie offline, to na pewno gameplay jest fajniejszy od FIFA ale cała otoczka gorzej prezentuje się w PES. Ogólnie PES dużo się poprawił pod tym względem bo 18stka odpychała mnie strasznie.

Trzymajcie kciuki aby udało mi się wytrwać do czasu aż FIFA będzie w promocji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowana większość gra. Były jakieś dane że w fifie to FUT.... długo długo nic, kampania fabularna, długo nic, inne tryby

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

probowal ktos  z Was wgrac stroj jakies druzyny z patcha z 18 zadziala ? np. jakies druzyny z ektraklapy zeby zaczac grac my club juz ulubiona druzyna ? zagralem jak narazie 2 mecze i jak dla mnie pelna wersja lepsza niz demo :)

Edytowane przez damian84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żenada. Dzień premiery a edycji Beckhama w empiku już nie ma i nie wiadomo kiedy będzie...zależy mi na empiku bo mam kartę podarunkową na 100 złotych ale chyba sobie poczekam na granie

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety PES to nie fifa, marketingowo kiepsko wypadają. U mnie w mieście jak się nie zamówi preordera to ciężko to kupić na premierę. Mimo , ze mam media markt , neonet, 2xeuro AGD , 3x media expert, Empik itd.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie widzę spore rozczarowanie. W ciągu kilku dni można zrobić ekipę samych kozaków. Jeszcze serwery dobrze nie ruszyły, a niektórzy mają DreamTeam

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, gutihaz napisał:

Na razie widzę spore rozczarowanie. W ciągu kilku dni można zrobić ekipę samych kozaków. Jeszcze serwery dobrze nie ruszyły, a niektórzy mają DreamTeam emoji848.png

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
 

nom i grać nie umieją i tak ;) ja trochę poinwestowałem w skład to już jakieś sreberka przynajmniej są. dwóch bramkarzy i jakieś leszcze typu mbappe z tego featured players. chociaż lepiej jakiegoś trenera ukulać bo i tak nie będzie jak tym grać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, Baczek dzis trafi cruyffa i Messiego i mozemy zamykac temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie są to youtuberzy. Na polskiej grupie na fb co chwila pokazują dropy z Messim,Ronaldo,Maradoną itd.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak by ktoś chciał to odstąpię Pes 19 Edycja Beckham za 219.99 

Salon Komputrinok 

Gliwice 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, matinx napisał:

Spoko, Baczek dzis trafi cruyffa i Messiego i mozemy zamykac temat :)

Taki mam zamiar :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wjechał już jakiś solidny OptionFile?

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma Messiego ani Cruyfa , ale jest inna perełka :)

sorry za czas filmu ale córka losowala ...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to głupie, ale poprzedni PES to było kilkadziesiąt h zabawy i wszystko na czuja. Może mi ktoś zarzucić tutorial jak zacząć? Bo jestem zielony, a po 22 zakładam garnitur, koszulę, biorę w dłoń mojego pada elite i wracam do czasów pes 3,4,5 i legendarnej szóstki!

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podobno ci gracze totw mają ten overall na stałe. Co za żart, odechciało mi się grać. 
Nie mają. Taki Ziyech z Ajaxu będzie miał na stałe 96 ovr? Proszę Cię...

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak odpisali na oficjalnym koncie na Twitterze. Nadal mam nadzieję że to pomyłka. Na co legendy skoro jakiś gamoń ma 96 za 1 gola w slabej lidze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k..a ja z losowan legenda mateus i z barcy sergio b. masakra jakas i reszta gamonie same :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
k..a ja z losowan legenda mateus i z barcy sergio b. masakra jakas i reszta gamonie same :/
I bardzo dobrze. Co to za frajda zgarnąć wszystkich najlepszych w pierwszy dzień? Rozwala mnie takie marudzenie...

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze brozka albo jopa nie bylo bo pewnie tez bym ich trafil :)i nie marudze tylko stwierdzilem fakt ze trafilem z tych co moglem najgorzej :/ nie zalezy mi kompletnie na krystynie ani messim , ale takiego patricka vieira albo firminio zamiast tych drewniakow chetnie bym wzial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i masz racje, po to się gra żeby trafiać dobrych piłkarzy. Za 600 kupiłem Kloppa, żona za 250 ostatnich monet wylosowała Coutinhio , skład wyjściowy na 10 ligę elegancki .

Pablos Khan wyprawia cuda, dobry traf :) do końca gry masz bramkarza .

2 godziny temu, bartbuks napisał:

Może to głupie, ale poprzedni PES to było kilkadziesiąt h zabawy i wszystko na czuja. Może mi ktoś zarzucić tutorial jak zacząć? Bo jestem zielony, a po 22 zakładam garnitur, koszulę, biorę w dłoń mojego pada elite i wracam do czasów pes 3,4,5 i legendarnej szóstki!

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
 

Bart, niby to ubogi FUT, ale jest co tłumaczyć. Dużo pisania, jak kumasz Fife to i to zrozumiesz. Najlepiej to na imprezie to ogarnąć. Grasz na X czy ps4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×