Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie tak jak mowisz , tez bym juz wolal Kahna przynajmniej byl by spokoj na bramce ...

P.S. Baczek zona Ci losuje pilki ale masz dobrze :) moja tylko sie sadzi ze mam wylaczyc "ta gre" hehe..dobrze ze wraca dopiero za 2 godz ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i masz racje, po to się gra żeby trafiać dobrych piłkarzy. Za 600 kupiłem Kloppa, żona za 250 ostatnich monet wylosowała Coutinhio , skład wyjściowy na 10 ligę elegancki .
Pablos Khan wyprawia cuda, dobry traf  do końca gry masz bramkarza .
Bart, niby to ubogi FUT, ale jest co tłumaczyć. Dużo pisania, jak kumasz Fife to i to zrozumiesz. Najlepiej to na imprezie to ogarnąć. Grasz na X czy ps4 ?
Na XB1. Fut od fifa 14. Zapewne pójdzie łatwo, ale troszkę mnie odpycha ten interfejs.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w 19 farmic gp? 

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i masz racje, po to się gra żeby trafiać dobrych piłkarzy. Za 600 kupiłem Kloppa, żona za 250 ostatnich monet wylosowała Coutinhio , skład wyjściowy na 10 ligę elegancki .
Pablos Khan wyprawia cuda, dobry traf  do końca gry masz bramkarza .
Bart, niby to ubogi FUT, ale jest co tłumaczyć. Dużo pisania, jak kumasz Fife to i to zrozumiesz. Najlepiej to na imprezie to ogarnąć. Grasz na X czy ps4 ?
Może to błahe pytanie ale jestem początkujący w myclub...
Kupując lepszego trenera mamy większe szanse na jakiegoś kozaka w losowaniu? Na początek wziąłem Aranburu z taktyką 4-3-3 i losowania mam "średnie".

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trener nie ma znaczenia dla losowań 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, gutihaz napisał:

 Na początek wziąłem Aranburu z taktyką 4-3-3 i losowania mam "średnie".

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
 

nie marudz :)

moze mi ktos wytlumaczyc jak to mozliwe gram z typem ranking  podobny po 350 ale on sklad jak w 18 nejmary , maradony ,bonucci itd na 30 lev ?

Edytowane przez damian84
dopiska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie warto kupic PES? od PES6 zawsze gralem w FIFE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, damian84 napisał:

co Ty, czekaj na fife

cenne są Twoje rady...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, starvin napisał:

Panowie warto kupic PES? od PES6 zawsze gralem w FIFE.

Na forum z PES pytasz czy warto.Jakiej odpowiedzi się spodziewasz?  Na forum Fify zapytaj czy warto kupić Fifę.

1 godzinę temu, matinx napisał:

Jak w 19 farmic gp? 

Tak jak w 18.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak sie farmilo w 18?

Nie widze tu offline novice cupow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Lewy69 napisał:

Na forum z PES pytasz czy warto.Jakiej odpowiedzi się spodziewasz?  Na forum Fify zapytaj czy warto kupić Fifę.

Tak jak w 18.

To jest wątek o PES to nikt nie może mi doradzić lub odradzić kupienia gry? tylko muszą być pozytywne opinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glupie pytanie, glupia odpowiedz :)

nie ma juz tych dywizji ? szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, damian84 napisał:

glupie pytanie, glupia odpowiedz :)

nie ma juz tych dywizji ? szkoda

Jak moje pytanie jest głupie to Twoja odpowiedz jaka jest? Mam nadzieje ze w życiu codziennym tez takich "mądrych" odpowiedzi udzielasz jak na Twój wiek przystało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, matinx napisał:

a jak sie farmilo w 18?

Nie widze tu offline novice cupow

Dziwne że nie widzisz.Po lewej masz online cupy, po prawej offline cupy.Możesz też zrobić drugi skład i grać symulacje.

8 minut temu, starvin napisał:

To jest wątek o PES to nikt nie może mi doradzić lub odradzić kupienia gry? tylko muszą być pozytywne opinie?

No to ja ci jak najbardziej polecam.Dla mnie graficznie ( 4K HDR ) i gameplajowo, najlepsza piłka ever.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie warto kupic PES? od PES6 zawsze gralem w FIFE.

Oczywiście, ze warto.

Jeśli nie martwi Ciebie brak licencji to praktycznie wszystko na plus dla PES.

Oczywiście, fajnie by było aby ta gra była w polskiej wersji językowej. Super by było usłyszeć dobrego polskiego komentatora, który pomógł by się bardziej wczuć w mecze przypominające polskie transmisje ale i tak jest super!

Ogólnie wydaje mi się, że nowy PES to najlepsza odsłona od wielu lat. Graficznie chyba nie było ładniejsze piłki ( chyba to najładniejsza piłka na nocnych stadionach).

Gameplay to coś niesamowitego. Gram od rana i oderwać się nie mogę - w FIFA po kilku meczach miałem dosyć.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kolos28 napisał:

Oczywiście, ze warto.
Jeśli nie martwi Ciebie brak licencji to praktycznie wszystko na plus dla PES.
Oczywiście, fajnie by było aby ta gra była w polskiej wersji językowej. Super by było usłyszeć dobrego polskiego komentatora, który pomógł by się bardziej wczuć w mecze przypominające polskie transmisje.
Ogólnie wydaje mi się, że nowy PES to najlepsza odsłona od wielu lat. Graficznie chyba nie było ładniejsze piłki ( chyba to najładniejsza piłka na nocnych stadionach).
Gameplay to coś niesamowitego. Gram od rana i oderwać się nie mogę - w FIFA po kilku meczach miałem dosyć.

Kolos28, na innym forum o grafice pisałeś zupełnie co innego.Cytuję "

Ale grafika nadal razi w oczy.

Tak reklamowali, że ta odsłona zbliży się do rzeczywistości a wygląd murawy oraz zawodników to era ps3. Jest nieco lepiej niż w 18stce ale dalej paleta barw murawy oraz sam jej wygląd to nadal śmiech"

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, czasem razi ale to nie znaczy, że w każdej sytuacji. Z reszta nocą te stadiony w PES wyglądają super!

Ogólnie pisząc, że razi w oczy miałem na myśli, ze ta gra i tak wydaje mi się dużo brzydsza niż zasługuje na to obecna generacja. Widziałeś chociaż twarze polskich piłkarzy? Zobacz teraz ja wyglądają zawodnicy w NBA od 2k oraz cała otoczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy player od the week są na stałe? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gullit, Beckham, Milner, Rakitic Tevez. Jak zbierać te żółte monety na Kloppa? Bo bym chciał go mieć a9b796ef4dbf2c471b825e55518bee92.jpg

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, bartbuks napisał:

Gullit, Beckham, Milner, Rakitic Tevez. Jak zbierać te żółte monety na Kloppa? Bo bym chciał go mieć emoji39.pnga9b796ef4dbf2c471b825e55518bee92.jpg

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
 

W  Którejś zakładce dostajesz prezenty w postaci 50 monet za zrobione zadania. Myśle ze już sporo zrobiłeś wystarczy je odebrać. Tylko nie pamietam nazwy tej zakładki . Kupiłem Kloppa , polecam :) 

9 godzin temu, damian84 napisał:

glupie pytanie, glupia odpowiedz :)

nie ma juz tych dywizji ? szkoda

 

No właśnie, co oni odwalili z tymi dywizjami ? W jakim celu je usunęli , i dali zwykle rankedy. Trochę słabo, ogólnie gra na plus , skład super można jechać z koksem !!! 

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klopp ma possession game. Ja np wole, gdy trener ma counter attack. Czekam na innego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się pojawi D. Simeone to biorę odrazu , cała 18 nim grałem . Ogólnie wole mieć 2 napastników do klepki, Klopp ma 1 + 2 skrzydłowych . Coś musiałem kupić bo wartość składu przerastała tego podstawowego a nie miałem boosta żadnego.

Neymar jakie bramy z finezyjnego wali to głowa mała :)

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, kurde dobra ta gra ale nie umiem w to grać :D wszystko do tej pory w plecy w MyClub, ale kurde tutaj porażka smakuje lepiej jak wygrana w fife. Po 10 słupkach przeciwnika :D
Oj żeby nic nie zepsuli paczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×