Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos ogarnia formacje na top rankingach? Jakiego ustawienia ludzie tam uzywaja najczęściej? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Formacje na top rankingach? co masz na mysli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak mam to napisac bardziej zrozumiale. Chyba sie nie da. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie co jest najbardziej skuteczne. 442, 443, 352, etc. Zgaduje, że wszyscy grają 433, ale który trener?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to zdanie jest bez sensu "na top rankingach"....... Ludzie graja roznymi taktykami.Sa gracze co graja 442 zalezy od stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy pes czy Fifa na jakąś najbardziej skuteczna taktykę ;)
W. Pes od lat wszyscy katuja 433

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na rankingu 300 maja w dupie formacje, na rankingu 800+++ biorą to co najlepsze. 

W fifie królowały 3 ustawienia, nie wiem jak w pesie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy graja 433 Np Tiomit jeden z najlepszych graczy w pes 18 gra 442 .Ja tez grałem cały sezon 442  i skonczyłem z ratingiem 1100+ w 18stke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4231 tez sie nadaje? Czy 433 lepszs mozliwosci ma wzgledem 4231. Mam odlozone 750 coinow i chce to wywalic na sensownego trenera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza opcja jest sprawdzenie z jakiego klubu jest trener i zagrac 2-3 mecze ta druzyna  quick match lub dywizje i podjać decyzje czy sie dobrze gra:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie bo to inaczej działa. W zwyklych meczach masz całkowitą dowolność w taktyce, w my club nie da się zrobić ofensywnego pomocnika w ustawieniu 4-3-3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest w tym roku w myclubie liga offline ? Czy dalej tylko puchary, a liga online ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grając offline ze znajomymi ostatnio gram 433 z tym ze  na dwoch CFow i 1 cofnietym SS miedzy nimi ,jak dla mnie idealnie.problem w tym ze w myclub nie idzie chyba tak ustwic ? ma ktos moze jakis pomysl jak to zrobic ? z 442 nie idzie przestawic z AMf na SS :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wszyscy graja 433 Np Tiomit jeden z najlepszych graczy w pes 18 gra 442 .Ja tez grałem cały sezon 442  i skonczyłem z ratingiem 1100+ w 18stke.
Mówisz o 442 ze skrzydlowymi czy diament?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgrywaliście już jakiegoś option file?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wgralem tego co wrzucil Lewy wyzej nie ma bundesligi reszta jest ok.

do czego jest ten reset box ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już wgrałem takiego z La Liga, Premier League i Juventusem. Pierwsze wrażenia z gry są wyśmienite. Wczoraj i dzisiaj zagrałem już kilkanaście meczy offline i jest super. Bałem się, że coś spartolom, ale jest nawet lepiej. Ogólnie olewałem online, ale zagrałem kilka meczy i grało się bardzo dobrze. Tak jak z kimś na kanapie. Może to z tego, że mam inny internet i mieszkam za granicą, a może po prostu Konami nie dało ciała w tej kwestii, bo co rok mnie odrzucało z online przez wzgląd na lagi i ujową rozgrywkę. No zobaczymy. Jak nic nie spartolą to będę ciorał online na zmianę z ML. MC mnie w ogóle nie interesuje. No i żeby nie było tak pięknie, to muzyka jest straszna. Tutaj się nie popisali. No, ale na szczęście to dla mnie najmniej ważny element. Liczy się gameplay, który mi daję o wiele więcej frajdy względem wersji 2018.

Edytowane przez mikelsgrom1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja już wgrałem takiego z La Liga, Premier League i Juventusem. Pierwsze wrażenia z gry są wyśmienite. Wczoraj i dzisiaj zagrałem już kilkanaście meczy offline i jest super. Bałem się, że coś spartolom, ale jest nawet lepiej. Ogólnie olewałem online, ale zagrałem kilka meczy i grało się bardzo dobrze. Tak jak z kimś na kanapie. Może to z tego, że mam inny internet i mieszkam za granicą, a może po prostu Konami nie dało ciała w tej kwestii, bo co rok mnie odrzucało z online przez wzgląd na lagi i ujową rozgrywkę. No zobaczymy. Jak nic nie spartolą to będę ciorał online na zmianę z ML. MC mnie w ogóle nie interesuje. No i żeby nie było tak pięknie, to muzyka jest straszna. Tutaj się nie popisali. No, ale na szczęście to dla mnie najmniej ważny element. Liczy się gameplay, który mi daję o wiele więcej frajdy względem wersji 2018.
Podasz linka do OptionFile?

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, mikelsgrom1 napisał:

Ja już wgrałem takiego z La Liga, Premier League i Juventusem. Pierwsze wrażenia z gry są wyśmienite. Wczoraj i dzisiaj zagrałem już kilkanaście meczy offline i jest super. Bałem się, że coś spartolom, ale jest nawet lepiej. Ogólnie olewałem online, ale zagrałem kilka meczy i grało się bardzo dobrze. Tak jak z kimś na kanapie. Może to z tego, że mam inny internet i mieszkam za granicą, a może po prostu Konami nie dało ciała w tej kwestii, bo co rok mnie odrzucało z online przez wzgląd na lagi i ujową rozgrywkę. No zobaczymy. Jak nic nie spartolą to będę ciorał online na zmianę z ML. MC mnie w ogóle nie interesuje. No i żeby nie było tak pięknie, to muzyka jest straszna. Tutaj się nie popisali. No, ale na szczęście to dla mnie najmniej ważny element. Liczy się gameplay, który mi daję o wiele więcej frajdy względem wersji 2018.

Dokładnie to samo miałem pisać, o ile we wcześniejszych wersjach muzyka była fajna, to teraz pościelowa na maxa  :/ . Ale mecze są piękne. 

Dziwi mnie brak dywizji, niby ich nie ma a wchodząc w swoje statystyki widnieje Division 12. O co tu chodzi ?? 

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi logicznie wyjaśni czemu nie ma op file na klocka?

Jak odbudować kondycję u zawodników?

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kondycję, to niestety jest lipa, dostaje się 12 slotów raz na kilKa dni. Odnowić można tylko za złote monety. Gra wymusza granie 2 składami. Szkoda ze nie dali możliwości płacenia GP.  Przy gegenpress praktycznie co mecz trzeba by odnawiać .

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, bartbuks napisał:

Ktoś mi logicznie wyjaśni czemu nie ma op file na klocka?

Jak odbudować kondycję u zawodników?

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
 

Bo Microsoft nie pozwala na to.

34 minuty temu, Baczek867 napisał:

Jeśli chodzi o kondycję, to niestety jest lipa, dostaje się 12 slotów raz na kilKa dni. Odnowić można tylko za złote monety. Gra wymusza granie 2 składami. Szkoda ze nie dali możliwości płacenia GP.  Przy gegenpress praktycznie co mecz trzeba by odnawiać .

W poprzedniej edycji gry też tak było.Gegenpress nie używaj przez caly mecz, tylko kiedy jest taka potrzeba, lub ostatnie 20 minut pierwszej i drugiej połowy.

46 minut temu, Baczek867 napisał:

Dokładnie to samo miałem pisać, o ile we wcześniejszych wersjach muzyka była fajna, to teraz pościelowa na maxa  :/ . Ale mecze są piękne. 

Dziwi mnie brak dywizji, niby ich nie ma a wchodząc w swoje statystyki widnieje Division 12. O co tu chodzi ?? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×