Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, sebo7w7sebo7w7 napisał:

Pany powiedzcie mi jeszcze jak radzić sobie lepiej w obronie, gdy przeciwnik ma piłkę to macie wciśnięty X? coś jeszcze do tego? (oprócz browara)

X robisz pressing i po dwukrotnym wduszeniu X odbierasz piłkę zawodnikiem którym sterujesz, natomiast kwadratem robisz pressing zawodnikiem lub zawodnikami sterowanymi przez konsolę.Na YT poradników masz milion.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie tutaj ID delikwenta, wstyd mi za takich rodaków .... Jakiś glitch nadal istnieje, myślałem, ze już mecz rozłączy i ta gnida na to liczyła . Pauza wykorzystana 2 minuty i zaczęła się jazda . Dobrze , ze można dodać do listy zablokowanych. Koleś miał 16 wygranych, 7 przegranych z czego pewnie połowa na kanciarstwie, desperat.

A Ty wałku , jak czytasz to forum to pozdrawiam środkowym. 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Baczek867 napisał:

Macie tutaj ID delikwenta, wstyd mi za takich rodaków .... Jakiś glitch nadal istnieje, myślałem, ze już mecz rozłączy i ta gnida na to liczyła . Pauza wykorzystana 2 minuty i zaczęła się jazda . Dobrze , ze można dodać do listy zablokowanych. Koleś miał 16 wygranych, 7 przegranych z czego pewnie połowa na kanciarstwie, desperat.

A Ty wałku , jak czytasz to forum to pozdrawiam środkowym. 

 

 

 

 

 

Baczek, trafiłeś na typowego lag cheatera, czyli gnidę która nie umie przegrywać.Mozna takich oszołomów zgłaszać do konami, po 2-3 zgłoszeniach , ban.Tu masz poradnik do zgłaszania, na pewno nie raz jeszcze trafisz na takich idiotów.

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PESEP i PES Monster mówili, że Konami jeszcze nigdy nikomu nie dali Bana.

Gość nr 1 w rankingu MyClub był lag cheaterem.

Te formularze to farsa.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, TrueGrand napisał:

PESEP i PES Monster mówili, że Konami jeszcze nigdy nikomu nie dali Bana.

Gość nr 1 w rankingu MyClub był lag cheaterem.

Te formularze to farsa.

 

 

 

Nie mam jak tego sprawdzić.Napisałem tak , bo tak czytałem na wiekszości forach o PES. Jeśli Konami faktycznie nic z tym nie robi to lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pesep to muppet konami. Cos zlego na ich temat wybelkotal? Nie do wiary :d

Wyjatkowo dziala mi na nerwy ten typ. Jeden z piekniejszych przykladow skurwienia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... OK ustwilem druzyne wedlug team spirit (9>95) ale Neymara, Suareza i innych z dobrym overallem wywalilo na trybuny ... lepiej grac bez nich czy z nimi i TS 9?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś musisz mieć zle poustawiane, ze team spirit tak spada na 9 to raczej nie możliwe. A nie przekroczyłeś czasem kosztu drużyny względem trenera i stad taki spadek team spirit ? 

Kup sobie lepszego trenera bo jak masz tego podstawowego a w składzie Neymara i Suareza to na pewno przekraczasz limit. 

W game plan możesz tez edytować nominalne pozycje po naciśnięciu kwadratu, to tez podbija często TS.

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pesep to muppet konami. Cos zlego na ich temat wybelkotal? Nie do wiary :D
Wyjatkowo dziala mi na nerwy ten typ. Jeden z piekniejszych przykladow skurwienia. 
Wiem, że to ich muppet, zygac się chce od tego. Ale kiedyś była na ten temat dyskusja i pisali, że Konami nikogo nie banuje. A imbecyle typu Bhatti banuja na Twitterze za pytania dotyczące lag cheaterow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, sebo7w7sebo7w7 napisał:

... OK ustwilem druzyne wedlug team spirit (9>95) ale Neymara, Suareza i innych z dobrym overallem wywalilo na trybuny ... lepiej grac bez nich czy z nimi i TS 9?

 

Stało się tak jak napisał Baczek. Aby grać z tymi najlepszymi w składzie, musisz kupić trenera z dużym MANAGMENT SKILLS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bog jeden wiwle jakim cudem bhatti tyle sie trzyma. Gosc zaprzeczajacy wszelkim funkcjom community menagera, przez lata to robil. Teraz chyba ma inna fuche a tamvir przejal to co on robil. 

Nie wiem czemu konami otacza sie idiotami (nie licząc tego asima, bo on chyba najbardziej wywazony byl) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując tą grę byłem zły, że wiem kim Konami się otacza, a ja to wspieram haha. Serio, nie jestem wstanie tego zrozumieć, jak Ci gościowie utrzymują się na tych funkcjach. Bhatti i Tanvir są siebie warci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, matinx napisał:

Wytlumaczy mi ktos jak tu farmic gp? W turniejach offline nagroda za wygrany turniej to 500gp. Trochę malo

Codzienne logowanie, codzienne 1 zwycięstwo, sim z jak najmocniejszym składem (najlepsi na lawce). Ogólnie to słabo to idzie dlatego kupiłem najwyższą edycję by mieć jak najwięcej paczek i kontraktów. To nie fifa gdzie chore ilosci waluty mieć z handlu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to brzmi wybitnie chujowo. W  15 farmilem tony coinow na novice cupie. Tu zajmie to 3 x tyle czasu. Nie chce mi sie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tutaj już nie ma tej opcji, ze pobiegnie się w narożnik boiska i można pada odłożyć. Dodatkowo zawsze losowanie było za 10k jednego zawodnika, niby teraz wychodzi taniej bo dają 3 za 25k , ale zbiera się trochę czasu. Chociaż ja od czwartku mam już 2 składy w podstawie 6 czarnych i 5 złotych wiec jest w miarę. Trzeba czekać na Special Agent i większa szanse na czarna bo teraz te 2,8 % to śmiech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, matinx napisał:

No to brzmi wybitnie chujowo. W  15 farmilem tony coinow na novice cupie. Tu zajmie to 3 x tyle czasu. Nie chce mi sie. 

 

Nie wiem czy  chujowo.Gdyby farmienie było proste jak 100 metrów sznurka w kieszeni, to po 2 tygodniach wszyscy mieli by Neymarów, Messich i Ronaldów : )

Edytowane przez Lewy69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie maja? Co mecz oststnio gralem vs ludzie z tymi featured players, messimi i innymi. Vs ja z bonym w ataku i niewylevelowanym mertensem :d

Gra sie fajnie ale pod wzgledem koncepcji zjebali ta gre jeszcze bardziej, niz byla. Bo farma, gdzie 80 min stalo sie zawodnikiem w rogu boiska jest idiotyczna sama w sobie. Tu to wywalili, a altsrnatywy brak :d 

Kup pan kojny i graj albo nara

No panowie, fajne dla gracza rozwiazanie to to nie jest. Taka prawda. 

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, matinx napisał:

A nie maja? Co mecz oststnio gralem vs ludzie z tymi featured players, messimi i innymi. Vs ja z bonym w ataku i niewylevelowanym mertensem :d

Matinx, spokojnie.Gra ma 2 dni.Rok grania przed tobą, zdążysz uzbierać fajny skład.Ja w 18, polowałem 11 miesięcy na Lukaku i czerwcu mi się poszczęściło ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, ze sie da. Ale rozwiazanie jest po prostu beznadziejne. Nie narzekam na trafy moje vs innych, tylko na caloksztalt. Jest glupi. Wisienka na torcie beda ziveche z ovr 96 itd. 

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, matinx napisał:

Ja wiem, ze sie da. Ale rozwiazanie jest po prostu beznadziejne. Nie narzekam na trafy moje vs innych, tylko na caloksztalt. Jest po prostu glupi. Wisienka na torcie beda ziveche z ovr 96 itd. 

 

Tu masz rację , zjebali to.Za szybko dochodzi się do super składów, a już te ogórki z najwyższym overallem to tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam trafiłem tego Bambe i ma ovr 88,  zobaczymy czy faktycznie zostaje. Fakt to by było słabe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaje. Bylo oficjalne info. Masz ta karte na zawsze. I tak co tydzien. Karty jedynie za $

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Gra póki co jest tak dobra, że nie ma znaczenia czy rating 99 ma Ronaldo czy Rasiak ;)

Panowie, bardzo proszę o radę, co lepiej losowac Collector box czy top agent.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zaczekać na Special Agent, tam jest szansa na czarna 17% mniej więcej . Tak było w 18. 

2 minuty temu, matinx napisał:

Zostaje. Bylo oficjalne info. Masz ta karte na zawsze. I tak co tydzien. Karty jedynie za $

Mam nawet 2 te karty :) trafie 3 i wymieniam na inna .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę czekać bo gram ogórkami na Neymarow. Więc gdzie losowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×