Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz biedę na danej pozycji, to z Top agenta, jak nie masz ciśnienia na np. obrońcę, to bierz tego mixa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, TrueGrand napisał:

Mam na 20 losowań, więc chyba Box.

 

To nic wcześniej nie losowałeś że tyle kasy ci się uzbierało? To jest 60 zawodników.Na pewno trafisz coś ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, TrueGrand napisał:

Mam na 20 losowań, więc chyba Box.

Ja bym zrobił po jednym na pozycje a potem mixa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trafiłem z tych featured... Neymara, Mbappe i Simeone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie losowałem choć mam coinsy. Co to za przyjemność po 2 dniach mieć taki skład. Dla mnie my club to namiastka managera z pc, na którego nie mam dziś czasu. Mam zamiar budować skład o nify i bawić się w to caly rok. Zjebali z OP tych kart i łatwością ich zdobycia. W fifie takie karty na start kosztowały by miliony monet a w pes w pierwszym tygodniu ma je prawie każdy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale plus jest taki ze matchmaking jest w miarę dobry, bo znajduje mi przeciwników z podobnym poziomem drużyny, wiec nie jest tak ze gra się z koksami. 

Pablos, gdzie się wpisywało tego maila , bo zapomniałem ? 

Nie ma dywizji, co się z tym wiąże za awanse nie ma giftow. Jest jakiś ranking tygodniowy i za to dają monety, tylko jakaś dziwna punktacja tam jest, wiecie o co tam dokładnie chodzi ? 

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś w ustawieniach sieciowych się podaje konami id ale ja jak grałem w pes2018 na tym samym koncie to się automatycznie dodało 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jestes w glownym menu, po wlaczeniu gry, to trzeba wejsc w ustawienia. To cbyba ta zakladka, gdzie ustawialo sie avatar itd. Przeklikaj tam. Dokladnoe nie powiem, bo nie ma mnie w domu ani przy konsoli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, zakupiłem Xbox One + Pes 2019 na płycie. Uruchomiłem grę, wszystko super.

Udało mi się przez VPN podpiąć pod turecki ms store więc stwierdziłem, że sprzedam pesa w pudełku a kupię edycję legend cyfrową. Początkowo myślałem, że myclub mnie nie wciągnie, ale wyszło jak wyszło i bonusu z edycji legend mnie przekonały ;P

Pytanie czy jeżeli grałem już na moim koncie xbox w pesa 2019 z płyty to po ściągnięciu edycji legend będę zaczynał od zera czy dostanę do już rozpoczętej gry zawartość dodatkową?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej do rozpoczętej gry dostaniesz dodatkową zawartość, miałem podobnie po sprzedaży pudełka i kupnie cyfrówki na promocji w jednej z poprzednich edycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram 4 dzień i do tej pory nie udało mi się jeszcze strzelić gola z główki. Niby człowiek myśli spoko. Komputer stawia wymagania. Jednak coś jest nie tak. Za często wygrywa. Tak jak ktoś wspomniał na koleżeńskim forum. Może być gościu 150cm i wygra z tym co mam 185cm. Zauważyłem, że jeśli gramy bez żadnej taktyki i domyślnym ustawieniem to komputer klepie strasznie schematy. Jeśli my kombinuje w ustawieniach i grze to i komputer kombinuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co z tym graczem za te hasla co sie wpisywalo na stronie konami ? dostal juz ktos ? zalogowalem sie na konsoli tym samym ID i nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wymienie trzech takich samych graczy z czarnych piłek możemy wymienić na jakiego tylko chcemy piłkarza z czarnych? Mam dwóch Isco i jak z agentów dobiorę trzeciego to mogę wziąć np. Ronaldo? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, chyba przelicza jakoś wg. OVR, za łatwo by było. Sam mam 2 razy Bambe i nie wydaje mi się, ze tak to działa. Pytanie czy jak mam 2 razy Bambe tego z drużyny tygodnia, czy wystarczy mi 3 standardowy czy tez musi być z tygodnia .

Ogolnie zauważyłem, ze są dywizje, trzeba wejść w weekly records. Tam jest do góry napisane , która dywizja jaka grupa. W mojej jest 16 osób, póki co jestem 3. Nie widzę tylko żadnych widełek, na którym miejscu trzeba skończyć, żeby awansować. Rozwiązanie wydaje się ciekawe, nie będzie już takiej monotonii no i każda dywizja będzie grana tydzień .

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znając konami wcalem bym się nie zdziwił, że tego nie przemyśleli i tak by to działało;) wystarczą mi plotki, że taki ziyech będzie miał do konca sezonu ovr 96:) Bardzo mnie ciekawi z tymi czarnymi piłkami i trade jak to wygląda dokładnie. Gdzieś tu krążył filmik jak 3 x Nainggolan był wymienianyc na jednego ronaldo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe, swoją droga tez trafiłem Isco , cieszyłem się a okazał się takim drewnem, ze szkoda gadać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy zawsze szanse na wylosowanie kogoś z czarnej piłki będą równe 2.9%? nie jestem zbyt wtajemniczony w ten cały my club

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, przynajmniej w 18 pojawiali się Agenci, gdzie szanse często były 16-17%. Jeżeli tego nie zmienili to w każdy czwartek powinna być zmiana, Agentów, trenerów i turniejów online i offline. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzies czytalem, ze trenerzy maja sie zmieniac co 8h. Nie było mnie od piatku w domu, wczoraj odpalilem konsole na moment, a tam dalej to samo. Dramat. Po kiego wala w ogole jest ta rotacja? Komus to frajde daje, czy jaki byl zamysl konami? :d przeciez to powinna byc stala lista, ze wszystkimi mozliwymi opcjami do wyboru.

Tym sposobem, od premiery, po dzis dzien, nie moge grac w pesa, tak jal bym chcial. 

Mozg rozj.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniają się na bank, do tego zauważyłem że co jakiś czas pojawia się trener nowy, ale na ograniczony czas, konkretnie byli to u mnie Sarri i Mourarz. Poza tym jak widzę po filmikach z yt to ludzie mają dostępnych innych trenerów, to trochę nie halo, każdy powinien mieć tych samych do wyboru. Porownywałem z youtuberem, który był na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w 18 tez się zmieniali co czwartek, ale nie oznaczało to, ze każdy miał tych samych do wyboru, różne były warianty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie część trenerów zmienia się co 24h. Od początku wisi Klopp, Valverde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, nie biorac pod uwage gameplaya, to ten tryb mialby racje bytu za prlu. To juz master liga online, pare lat temu, jakas przyjazniejsza i bardziej pomyslowa sie wydawala. W dodatku zawodnikami handlowalo sie z ludzmi, co tez bylo fajne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×