Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że szybko może umrzeć bo za szybko wszyscy będą mieli wypasione składy. W poprzedniej edycji szybko dobierało przeciwnika z jedno gwiazdkowym zespołem, teraz długo szuka. Za to na poziomie 4-5 gwiazdkowym bardzo szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten tryb zdechl, zanim wystartowal. 

No bo jezeli taki simeone, ma statystyki lepsze niz romario, w 1 tygodniu zycia gry, to ja nie wiem jak to inaczej nazwac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne w my club było to, że wpadał zawodnik i każdym, albo zdecydowaną większością można było grać, a nie jak w Fifie większość nie grywalna. A teraz poszli w kierunku coś a'la pay to win. W czwartek znowu będą koksy z totw, pewnie Messi 99, Lukaku. Szkoda bo gameplay jest ok. Mogliby też popracować nad online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ter stegen, handanovic, navas ;) tak się losuje bramkarzy :) reszta bida raczej :) h.kane który jest totalnym drewnem przynajmniej na razie albo totalnie nie działa tak jak bym chciał, bonucci i ze dwa biedne złota :P reszta srebrne drewno chociaż atak lepiej działa niż kane :D  z featured mbappe, fran sol, aguerd. ogólnie gra irytująca w ciul ping pongiem i tym że piłka leci koło zawodnika i on ma wyebane czeka aż przeleci żeby ją gonić :)  ale lekko więcej wygranych niż przegranych a przegrane głównie jakimś jednym golem bo wykończyć ciężko na razie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na full manualu to i fifa 18 jest gra marzen. Tylko nikt tak nie gra ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że te wszystkie napompowane składy to nie wszystko - trzeba jeszcze umieć tym grać. Któryś raz już spotykam ekipę z Mbappe,Ronaldo i innymi gwiazdami, a ostatecznie wygrywam mecze. Mam skład na 3 gwiazdki i całe szczęście przy ranked matches wyszukuje drużynę na podobnym poziomie.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmiania faktu że caly aspekt budowania skladu już popsuto. Wszystkie składy będą oparte na totw bo są najbardziej OP i najłatwiej dostępne, z domieszką legend i czarnych. Ja w 2018 do wiosny miałem srebrno - złoty skład + jedna czarna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj usłyszałem na kanale YT jak gość mówił, ze ovr drużyn tygodnia wracają po 7 dniach do swojego oryginału . Zobaczymy jak to będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo tak miało być. Przez pół roku tak mówili, bo słuchałem różnych wywiadów. I nagle w dzień premiery na Twitterze i Facebooku wyskoczyli że zostają overale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byl komunikat na oficjalnej stronie, ze ovr zostaja na zawsze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie kiedy resetuję weekly points i wypłacają nagrody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakis of z wszystkimi herbami, koszulkami,nazwami + Bayern?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem zawiedziony kierunkiem Konami, przypomina to niestety Fife, z handicapem i wałkami na czele...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, keczu78 napisał:

Jest 

Możesz podać linka albo nazwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

irytujący ten PES ... strzały są najbardziej żałosne- jak nie wdusisz R2 to nawet z 5 metrów ciężko strzelić bramkę, sztuczna inteligencja raz jest a raz nie ma, gdy przeciwnik dostaje baty i już "nie gra" to ciężko odebrać piłkę tak sobie samograj radzi a w innym przypadku piłka przelatuje obok zawodnika to sztuczna inteligencja nic nie zrobi aby taką piłkę trącić chociaż, ba nawet chcesz przełączyć się na zawodnika i dopaść do tej piłki- zapomnij. Pass support też wybornie działa, chcesz wyjebać kółkiem piłe z dala od bramki to kopnie 20 metów dalej i jeszcze pod nogi przeciwnika. Odnośnie postępów w menu, otoczką meczową to KONAMI nie zrobiło żadnych, mam wrażenie jakby komentarz nie zmienił sie nic od ISS Pro Evolution....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czerstwy ten pes. Jak ktos jeszcze nie kupil, to radze nie spieszyc sie do sklepu :)

Będzie jedynei odskocznia raz na miesiac od fifki. Wiekszego potencjalu dla mnei tu nie ma.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, starvin napisał:

Możesz podać linka albo nazwe?

Kolego zobacz zrobiłem osobny temat do spraw 

Option file 

;)

 

Edytowane przez keczu78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie myślałem, ze to napisze ale zrypali grę względem dema, a właściwie to zaczęło mi się dziwnie grać po wtorkowym patchu. Gra jakoś przyspieszyła, liczba odbitek w czasie meczu nie do ogarnięcia, piłka plącze się między nogami i mam wrażenie , ze zatrzymuje się tam gdzie gra wymusza. Dziwne serie wygranych z ratingiem ponad 750, by nagle przegrać 3:0 z przeciwnikiem który ma 15 porażek , 3 wygrane, nikomu nie ujmując oczywiście , ale czułem niemoc i smołe zamiast trawy :/ 

O ile demo mi bardzo przypominało 18, to teraz podpierdziela mi fifą. Tylko co się dziwić, skoro FiFA się tak sprzedaje, to Konami  myśli ze idąc w jej kierunku osiągnie jakiś sukces, niestety bez licencji upadnie jeszcze niżej. 

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×