Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, matinx napisał:

szkoda mi nawet 12 zl na to ;d

kupilem trenera. wszystko fajnie, a tu sie okazuje ze z cma nie moge zrobic AMF. W tej grze wszystko co tylko mozlwie jest zjebane.

Jakiego brałeś że nie można? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, matinx napisał:

no przegieli pałę z tym trenerem. Przeciez nie bede placil za innego realna walutą... Uj im w d.

Znudzony wywalilem 150k gp. 

0 czarnych pilek.

=]

Źle to wyważone, ja dziś dwa losowania - dwie czarne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co konami zrobilo z ta gra to jakas masakra , wszyscy sklady odj...ne tak ze koniec , co druga bramka ktora dostaje to z wrzutki po ziemi wpada ,mimo ze obroncy stoja i patrza jak takie p...y, pilka przelatuje miedzy obroncami jak by na dopkach jakis grali. Nie powinno tak byc ze demko rozni sie tak od wersji koncowej ,wszystko fajnie czlowiek wypierdziela siano a dostaje zupelnie cos innego, zwykla wajcha... ostatnia gra ktora jeszcze gram na konsoli i tak ja zje...li. pozostaje tylko raz na jakis czas offline z kumplami przy piwku bo na trzezwo tego chyba nie zniose .szkoda

P.S. 1.moze mi ktos wytlumaczyc jak to mozliwe ze wczoraj gralem z typem i mial Mbappe juz na 48 lev ??????

2. rozumiem ze jak chce teraz zmienic jakiegos trenera sensownego to musze wydac stowke na jakies coinsy tak bo inaczej sie nie da ?

Edytowane przez damian84
dopiska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy ze grał zamiast meczy rankingowych, cały tydzień pucharowy mecz online, za wygrany dają trenera EXP 1000, tak sobie zebrał z 20 sztuk i miał na trenowanie. Jedyny sposób żeby nie grać z koksami to zrobić 3 gwiazdkowy zespół, wyszukiwanie po sile drużyny i nic więcej. Jaka się chce mieć 4-5 gwiazdek to musimy się liczyć z takimi przeciwnikami.

Co do gameplayu to faktycznie wyglada to słabo, dziury w obronie przez zachowanie AI tworzą się gigantyczne i to z czego słynął PES , czyli wyniki 1:0 , 2:0, 2:1. Poszło w niepamięć bo teraz wyniki hokejowe to norma do przodu albo do tylu.

Sensowny trener kosztuje jakieś 500 monet czyli trzeba wydać 20 złotych :) co i tak jest śmieszne, jeszcze trochę będą nam kazali płacić, za buty, stroje, boiska .....

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde demko takie fajne bylo , mogli zostawic ten my club z 18 nawet i bylo by lepiej , czlowiek tyle czekal na ta 19 nagrzany a tu taki klops.... jedyne pocieszenie ze nie wydalem na tego babola nawet zlotowki kolega mi zafundowal za przegrane w 18 :)

jak tu nie miec skladu na 5 gwiazdek jak wczoraj doslownie DWA losowania i messi i hazard wjechali heh

Edytowane przez damian84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydałem ćwierć tysiaka i nie mam zamiaru wydawać ani złotówki więcej. Mam skład na *** i granie z podobnymi ekipami ma jeszcze sens. Wszystko co jest powyżej to wariactwo i grania a'la FIFA. A miało być tak pięknie...

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest ultra drętwa. Spamuje strzal pod bramka, obronca najpierw robi 3 kroki, zanim zdecyduje sie wykopac pilke (w miedzyczasie oczywiscie pilka zostaje mi odebrana i pada gol). Pomijam przenikanie zawodnikow, uciekanie od pilki lecacej w strone zawodnika i inne numery. To sie nei nadaje do gry online. 

Konami wydawalo rozne pesy. Beznadziejne, lepsze, gorsze, ale jeszcze nigdy mi sie nie zdarzylo, by nie miec ochoty w to grac po 3 dniach. Bo tyle w sumie pogralem, reszta to odpalanie symulacji meczow (co tez jest chore).

Zal, ze kupilem cyfre i nie moge tego wymienic na chociazby God of Wara.

Niestety, kolejny rok z EA.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie obiecałem, ze do fify już nie wrócę i tego się będę trzymał, dlatego w związku z kasa która wydałem i z tym, ze również mam cyfrówkę będę pogrywał. Najbardziej boli to, ze demo było zajebiste i się nastawiliśmy na fajny tytuł. Już te podkręcone dropy by człowiek przezyl, bo na gameplayu z dema szło by takich koksow poskładać, jednak tam nie było tyle dziwnych zachowań piłkarzy co w wersji oficjalnej. Nie posiadam żadnych twitterow , insta, facebooka, jednak mam nadzieje, ze ludzie ich zaspamuja w tym temacie... Nic to nie da, ale niech chociaż będą świadomi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, matinx napisał:

Gra jest ultra drętwa. Spamuje strzal pod bramka, obronca najpierw robi 3 kroki, zanim zdecyduje sie wykopac pilke (w miedzyczasie oczywiscie pilka zostaje mi odebrana i pada gol). Pomijam przenikanie zawodnikow, uciekanie od pilki lecacej w strone zawodnika i inne numery. To sie nei nadaje do gry online. 

Konami wydawalo rozne pesy. Beznadziejne, lepsze, gorsze, ale jeszcze nigdy mi sie nie zdarzylo, by nie miec ochoty w to grac po 3 dniach. Bo tyle w sumie pogralem, reszta to odpalanie symulacji meczow (co tez jest chore).

Zal, ze kupilem cyfre i nie moge tego wymienic na chociazby God of Wara.

Niestety, kolejny rok z EA.

 

 

Demo ci się nie podobało, choć było świetne, ale ty widziałeś tam jakieś akcje których nikt inny nie widział.Pełna wersja też jest beee.No trudno.Wracaj do Fify, to jest świetna gra, nie posiadająca żadnych wad, wprost idealna...Typowy fifowiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dywizje online, czyli zwykły versus wydają się spoko opcją do pogrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K...a kolejny mecz i typ sklad najlepszy z mozliwych od bramkarza ,przez obrone ,pomoc i atak sami najlepsi (obrona: marcelo ,pique,hummels,boateng) itd. wszyscy na pozimie min 45 lev !!!! "jak tu zyc panie premierze ?" :/

adasilko tez tak wlasnie sobie niestety pomyslalem  offline albo te dywizje

Edytowane przez damian84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Lewy69 napisał:

 

Demo ci się nie podobało, choć było świetne, ale ty widziałeś tam jakieś akcje których nikt inny nie widział.Pełna wersja też jest beee.No trudno.Wracaj do Fify, to jest świetna gra, nie posiadająca żadnych wad, wprost idealna...Typowy fifowiec

lecz kompleksy na kim innym, dobrze? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa w Diwizjach to 90 % ludzi gra Juventusem 

Po 2 dniu grania w Diwizjach trochę już mi się chce rzygać tym Cr7 i Juve 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gram w nocy lub o 6 rano po pracy to gra jest miodna i gra sie super nawet białymi piłkami.W ciagu dnia online to kupa że grać się nie da.My club w tym roku to dno i 100m mułu .Po tygpdniu ludzie maja po 14 czarnych piłek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem wczoraj z kolezka offline (random selection mecz -zaj..sta opcja )i na szczescie ta gra jeszcze potrafi cieszyc , pol nocki pyklo az milo :) Gra sie zupelnie inaczej niz w tym nasterydowanym nastawionym na dojenie siana my club -cale szczescie ...tak jak pisalem wczesniej jak dla mnie zostaja mecze ze znajomymi  albo ewentualnie dywizje . dobre chociaz to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę przeginają z tymi czarnymi piłkami, dzisiaj rano z 1 agenta collector's box wyskoczyły mi 3 czarne: 88 Ter Stegen, 87 Benzema i 86 Rakitic, jak żyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak takie rarytasy leca to nie wiem czy chomikowac gp czy ta lige hiszpanska meczyc:D obrona u mnie lezy:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniam zdanie, gra jest świetna, jedna rzecz wystarczyło w opcjach zmienić. Bo z automatu jest zle ustawiona .... Po zmianie 7 wygranych, 2 remisy. 

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co takiego zmieniłeś?

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podania, nie wiem czemu ale z automatu miałem ustawione na manual i waliłem głowa w mur, po przestawieniu gra się jak w 18 , z lekko większym tempem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×