Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Eh, dałem się nabrać na legend edition bo liczyłem że będzie to bezpośrednia kontynuacja a może trochę poprawiona wersja my club względem PES 2018. A tu po prostu dramat online jest . Chaos to mało powiedziane. Jakieś no namy z ovr po około 90 ganiają po boisku, po tygodniu wszyscy mają składy na 5 gwiazdek. Masakra jakaś. Gra się dramatyczne, nie czuć precyzji w rozgrywce, wszystko takie jakieś bez czucia. Konami zrobiło skok na kasę, płacisz za coiny to masz skład. Teraz nie ma co losować z agentów specjalnych bo najlepsi zawodnicy są z fp, tyle że placeni za monety. I tak co tydzień koksy z kosmicznym ovr. Lipa. Żeby taki g.simeone miał lepsze staty niż romario z legend.  A już tego beckhama co dodali to śmiech na sali. 43 letni dziadek  bez szybkości i wytrzymałości:- )

Poza tym zabrali super opcję z pes 2018, tzn. w my club była opcja assistent manager gdzie można było dostawić 2 różnych trenerów do swojego głównego i wtedy były super opcje taktyczne.A tu zonk, bo ta nagle opcja zniknęła.

Edytowane przez Bajos39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej można ustawiać asystentów dla trenera.

 

My Club zdechnie szybko, debile z Japonii poszli na kasę i pewnie coś tam zarobią, ale w dłuższej perspektywie to jest raczej strzał w plecy. Oni kurwa nie potrafią napisać porządnie kodu online, albo mają za mało serwerów i jak wykruszy się część graczy to zacznie śmigać.

 

Część błędów to ciągnie się chyba od edycji 2009.

 

Z tymi bonusami to zgadzam się, lekka lipa. Beckham to kpina, gość po 30-40 minutach oddycha rękawami.

 

Ja gram online dywizje w my club 3 gwiazdkowym składem, a competition 5 gwiazdkowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bajos39 napisał:

Eh, dałem się nabrać na legend edition bo liczyłem że będzie to bezpośrednia kontynuacja a może trochę poprawiona wersja my club względem PES 2018. A tu po prostu dramat online jest . Chaos to mało powiedziane. Jakieś no namy z ovr po około 90 ganiają po boisku, po tygodniu wszyscy mają składy na 5 gwiazdek. Masakra jakaś. Gra się dramatyczne, nie czuć precyzji w rozgrywce, wszystko takie jakieś bez czucia. Konami zrobiło skok na kasę, płacisz za coiny to masz skład. Teraz nie ma co losować z agentów specjalnych bo najlepsi zawodnicy są z fp, tyle że placeni za monety. I tak co tydzień koksy z kosmicznym ovr. Lipa. Żeby taki g.simeone miał lepsze staty niż romario z legend.  A już tego beckhama co dodali to śmiech na sali. 43 letni dziadek  bez szybkości i wytrzymałości:- )

Poza tym zabrali super opcję z pes 2018, tzn. w my club była opcja assistent manager gdzie można było dostawić 2 różnych trenerów do swojego głównego i wtedy były super opcje taktyczne.A tu zonk, bo ta nagle opcja zniknęła.

 

Z wszystkim się zgadzam oprócz tych asystentów.Mam Fischera jako asystenta, także bez problemów ta opcja działa.

Tu masz poradnik od Lamy.

 

 

Edytowane przez Lewy69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za info. Coś musiałem źle robić z tymi asystentami że nie chciało to zadziałać. 

A jak wygląda sprawa z losowaniem zawodników ? Jest jakikolwiek wpływ na wynik takiego losowania ? W PES 18 liczyło się kule i coś można było wykombinować. A tu się po prostu czeka aż animacja pokaże wynik czy naciśnięcie skip powoduje że właśnie samodzielnie wylosowalo się piłkarza ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

n/a

Edytowane przez damian84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 18 liczenie kul to i tak było placebo. W momencie kliknięcia było postanowione co wypadnie, reszta to efekt wizualny. Chyba by nikt ich się nie czepiał z tego zrezygnowano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do Społeczności 

PES Fans 19 

Spróbujemy zrobić 

Ligę

Jakiś Turniej online 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My Club to nieporozumienie.  Nie dość , że wszyscy wypasione składy, to jeszcze ciężko zarabiać jakiekolwiek GP

W tym roku chyba będzie trzeba olać ten tryb kompletnie i zostaną dywizje online. 

Gramy Belgią kapitalne zawody. W końcu chłopcy biegają tak jak chce. 

Ten PES po 2 tygodniach grania jest jakiś dziwny. W demo dało radę grać Monako na Francję czy Barcelone spokojnie i taki Messi był przykryty czapką. 

Tutaj zaczyna się bieganie przepasieńcami , chociaż już tak nie przenikają jak kiedyś. Dalej jestem w kropce. 

W sobotę pierwszy turniej offline i to zupełnie inna gra, gdy będziemy grać wszyscy na strzałkach bok. 

Formy zabijają tę gre... a szkoda... bo potencjał jest. Szkoda tylko , ze Konami nie wyciąga wniosków. 

Ja bym im zrobił grę marzeń, ale nie stać ich na mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... sprzedałem swoją kopię ale myślę kupić wersję cyfrową :-D chcialbym poznac wasze zdanie o gameplayu, tzn. czy wedlug was:
1) od 40-45 oraz 85-90min nie jest łatwiej strzelić bramkę gdy przegrywacie? takie wrażenie odnoszę jak prowadzimy to przeciwnik w tych minutach jakby jakiegos boosta do skilla dostawal i latwiej mu gola wpakować.
2) podania po ziemi zawsze lecą w wybranym przez was kierunku, do wybranego zawodnika? u mnie często wyglądało to tak, że trzymałem gałkę wychyloną ku górze a podanie poszło po przekątnej nie do tego partnera, któremu chcialem zagrać
3)gole z dupy, płaskie zagranie w pole karne i gol, strzelanie z przewrotki,nożycami też jakoś łatwo to wychodzi, (samobój doprowadził mnie do takiej irytacji aż postanowilem sprzedać PESa); kopanina, zawodnik z waszej drużyny przebiega tuż przed piłką i w momencie podania odbija się od nóg i strata ... odgywanie z pierwszej piłki też czasem odbywa się tak wolno przez co tracimy piłkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My Club. Ludziom tylko się wydaje, że grają i mają 100% wpływu na wynik i grę.

 

Pojutrze wszyscy ściągną Fifa 19 demo, po premierze okaże się, że wszyscy zostali zrobienia w konia, drugi raz 1_grinning.png będzie całkiem dobre demo i arcade pinball w fullu, nafaszerowany skryptami. Ot 21 wiek 12_slight_smile.png

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, arboos napisał:

My Club to nieporozumienie.  Nie dość , że wszyscy wypasione składy, to jeszcze ciężko zarabiać jakiekolwiek GP

W tym roku chyba będzie trzeba olać ten tryb kompletnie i zostaną dywizje online. 

 

 

 

Co ty gadasz z tym GP? Przez tydzień, od 2.09 do 9.09 Konami dawało za każde logowanie , codziennie 10.000 GP. Masz 80.000 za free.Oprócz tego masz chalenge online, w którym za każde zwycięstwo masz 5000 GP i trenera 1000 pkt. Dodatkowo w 19 mozna szybko zrobić mocny 2  i 3 skład i farmić czy to symulacje, czy grając dobrze płatne chalenge offline.Jescze ci mało? Co czwartek chalenge offline i online , za które przeważnie masz 10.000 GP lub darmowego agenta.Ponadto od 19 stki jest ranking , i co czwartek dostajesz GP , którego wysokość zależy od miejsca zajętego w danej dywizji.Ja np. w swojej grupie jestem aktualnie czwarty, jeśli nic się do czwartku nie zmieni, dostanę 20.000 GP. Nie przesadzaj arboos.

2 godziny temu, sebo7w7sebo7w7 napisał:

... sprzedałem swoją kopię ale myślę kupić wersję cyfrową :-D chcialbym poznac wasze zdanie o gameplayu, tzn. czy wedlug was:
1) od 40-45 oraz 85-90min nie jest łatwiej strzelić bramkę gdy przegrywacie? takie wrażenie odnoszę jak prowadzimy to przeciwnik w tych minutach jakby jakiegos boosta do skilla dostawal i latwiej mu gola wpakować.
2) podania po ziemi zawsze lecą w wybranym przez was kierunku, do wybranego zawodnika? u mnie często wyglądało to tak, że trzymałem gałkę wychyloną ku górze a podanie poszło po przekątnej nie do tego partnera, któremu chcialem zagrać
3)gole z dupy, płaskie zagranie w pole karne i gol, strzelanie z przewrotki,nożycami też jakoś łatwo to wychodzi, (samobój doprowadził mnie do takiej irytacji aż postanowilem sprzedać PESa); kopanina, zawodnik z waszej drużyny przebiega tuż przed piłką i w momencie podania odbija się od nóg i strata ... odgywanie z pierwszej piłki też czasem odbywa się tak wolno przez co tracimy piłkę

AD.1 chyba to jest normalne że jak ktos przegrywa 5 minut  przed końcem meczu to wrzuca full ofensive i atakuje.Co się ma bronić, przegrywając w ostatnich minutach?

AD.2 wpływ na celność podań mają A.ustawienia pada  B. klasa zawodnika którym wykonujesz podanie  C. jego forma i zmęczenie  D.jego ustawienie w momencie podania...ze strzałami jest podobnie

AD.3 po co podajesz w momencie jak ktoś przebiega? prosto podać nie umiesz , a gole nożycami pakujesz jeden za drugim? Zazdroszczę... Myslisz że w prawdziwej piłce strata samobója nie jest frustrująca?Co do wrzutek po ziemi,  można się łatwo przed nimi  bronić... Myślisz że w prawdziwej piłce wszystkie podania są celne? Za każdym razem przyjęcie piłki jest idealne? Nikomu się piłka gdzieś tam przypadkowo nie odbije? Oświecę cię... Takie sytuacje w prawdziwym meczu są bardzo częste.Wystarczyło dziś oglądać mecz Polska - Irlandia.Chcesz żeby było szybko, prosto i  idealnie co do milimetra to jest taka gra która cię w 100 procentach zadowoli. To Fifa.Nie zawiedziesz się...

Jeśli jednak PES, to widzę że dużo nauki przed tobą.

Edytowane przez Lewy69
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie dobrze się bawię. Mam słaby skład, nie robie losowań totw i tym podobnych za coinsy. Krok po kroczku robię to co robiłem w 18. Moi najlepsi gracze to vitolo i savic, połowa składu to srebra, więc nie każdy biega koksami. Jak ktoś sobie sam popsuł grę Ziyechem96 to już jego problem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, sebo7w7sebo7w7 napisał:

... sprzedałem swoją kopię ale myślę kupić wersję cyfrową :-D chcialbym poznac wasze zdanie o gameplayu, tzn. czy wedlug was:
1) od 40-45 oraz 85-90min nie jest łatwiej strzelić bramkę gdy przegrywacie? takie wrażenie odnoszę jak prowadzimy to przeciwnik w tych minutach jakby jakiegos boosta do skilla dostawal i latwiej mu gola wpakować.
2) podania po ziemi zawsze lecą w wybranym przez was kierunku, do wybranego zawodnika? u mnie często wyglądało to tak, że trzymałem gałkę wychyloną ku górze a podanie poszło po przekątnej nie do tego partnera, któremu chcialem zagrać
3)gole z dupy, płaskie zagranie w pole karne i gol, strzelanie z przewrotki,nożycami też jakoś łatwo to wychodzi, (samobój doprowadził mnie do takiej irytacji aż postanowilem sprzedać PESa); kopanina, zawodnik z waszej drużyny przebiega tuż przed piłką i w momencie podania odbija się od nóg i strata ... odgywanie z pierwszej piłki też czasem odbywa się tak wolno przez co tracimy piłkę

 

Wejdz głębiej w opcje i zobacz czy nie masz ustawienia podań, na bodajże 1 levelu, co oznacza ze grasz bez asyst, stad te chybione podania, sam tak miałem ustawione, po przestawieniu na Basic , gala chodzi idealnie. Niby to ułatwia grę, jednak w momencie gdy wszyscy tak grają trzeba tez tak grać, żeby były szanse. 

Co do handi, tez w to często wierzyłem, nawet myślałem, ze Ci kolesie z rankingu na pierwszych miejscach to jacyś Lag-cheaterzy bo jak można mieć 300 wygranych i 2 porażki. Jednak po obejrzeniu filmiku na You Tubie, u kolesia JanekPlays, jest to nasz rodak , który zajmuje 50 miejsce aktualnie na świecie, trafil już dwa razy na lidera pepa.... coś tam ,na świecie. Mecz był czyściutki , zero laga i kolesie pokazali jak się w to gra. Są jego dwa mecze na kanale.Dlatego zmieniłem zdanie i zacząłem się bawić ta gra bo na prawdę warto. Aktualnie 300 pkt. w 4 dywizji - 3 miejsce .  Pospieszyłeś się z ta sprzedażą gry, również byłem wkurzony zwłaszcza na gameplay, jednak tak jak napisałem nie była to wina gry, tylko ustawień sterowania.

Oprocz skilla, trzeba się również pobawić odpowiednia formacja w game plan, są to detale ale bardzo ważne, do tego opanować rzuty różne, wolne bo tez się przydają .

Edytowane przez Baczek867
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolne to akurat w 19 wchodzą z 7 na 10 nawet z ponad 30 m :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baczek867, dlatego mu też napisałem że między innymi wpływ na celność podań czy strzałów, ma ustawienie opcji pada.

PS. Janka i jego brata Filipa często oglądam.Janek to wyższa szkoła jazdy.A w tych meczach z tym najlepszym na świecie zawodnikiem, był lepszy.Tamten tylko kontrował i miał 100 procentową skuteczność.Przyjemnie się ogląda grę na takim poziomie.

Edytowane przez Lewy69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja do celości podań nie czepiam się ale ich kierunek, chcialem zagrać do przodu to podanie poszlo w "górę" ... nie ważne, z samobójem też byla komiczna akcja. Dam drugą szansę grze, są chwile kiedy przyjemność z gamplayu jest ogromna. Może za cienki bolo jestem i tak narzekam :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu jak jestem w sq management, gdy klikam kwadrat na moim trenerze, nie wyswietla sie opcja z dodaniem asystenta? Mam jedynie mozliwosc zmiany menago 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki alw w tym filmiku fun dla lam, koles po wcisnieciu kwadratu ma zupelnie inne opcje. 

To sie tak wyswietla dopiero jak zmienie menago w sub off i def? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://pesdb.net/pes2019/

 

dodali bazę. jutro mają być kombinacje scoutów. choć teraz widać jak bardzo popsuli grę tymi featured players. nawet największe złote talenty mają na najwyższym lvl 93 overala, po dziesiątkach tysięcy pkt w trenowanie a taki ziyech 96 na 30 lvl pierwszego dnia za 100 coinsów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, matinx napisał:

Oki alw w tym filmiku fun dla lam, koles po wcisnieciu kwadratu ma zupelnie inne opcje. 

To sie tak wyswietla dopiero jak zmienie menago w sub off i def? 

 

Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ciapek pieknie punktuje pesa. Gowno leje sie strumieniami z ekranu w tych meczach. Dramat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej śmieszy jego pizdowaty głosik i wieczne narzekanie

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę patch jakiś wjechał, ciekawe czy oprócz eventow coś grzebali w gameplayu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×