Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To mi się podoba , nie zmienia się gameplay co miesiąc jak u konkurencji. Masz już info jacy Agenci są ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie poszli po rozum do głowy, niby dobrze. Tylko poszkodowani będą Ci co kupili grę dopiero teraz. Dziwne praktyki maja w tym roku heheh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma bo nie było kolejki ligowej. raczej po rozum do głowy nie poszli. Jakiś totalny anonim RB z brazyli jest lepszy niż legenda cafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że po dzisiejszej aktualizacji, gameplay poszedł w stronę dema:1_grinning: .Jest wyraźnie wolniej i tak bardziej naturalnie.Jest więcej czasu na przemyślane granie.Dla mnie super.

PS. ograłem demo fify 19... nie chce mi się nawet o tym pisać.:down::down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę online i bardzo fajnie. Niestety w turniejach nie ma matchmakingu po gwiazdkach i dostałem za każdym razem mega koksa. W pojedynkach 1 na 1 jest się bez szans, ale i tak batów nie dostałem a i potrafiłem wygrać z lepszym składem. Na równych 3 gwiazdkach powinno się już grać przyjemne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Lewy69 napisał:

Mam wrażenie że po dzisiejszej aktualizacji, gameplay poszedł w stronę dema:1_grinning: .Jest wyraźnie wolniej i tak bardziej naturalnie.Jest więcej czasu na przemyślane granie.Dla mnie super.

PS. ograłem demo fify 19... nie chce mi się nawet o tym pisać.:down::down:

 

Kurde, po zagraniu w demo Fify, zacząłem jeszcze bardziej doceniać ta grę . Przecież to jest jakaś tragedia, po rozpoczęciu meczu strzelam dwie identyczne bramki, bez żadnego wysiłku, 3 podania gol.  

Kiedys fifa w jakimś stopniu przypominała mi gameplay z PES bodajże  11,12,13,14. Ta przypomina mi Pinballe z psx-a. Nie wiem, czy tak trudno im napisać kod zbliżony do PES, maja takiego asa w rekawie w postaci licencji. Tam jest zero emocji. W PES jak gram to nóżka często chodzi heheh tak się człowiek wczuwa ;) 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Za takie akcje, uwielbiam ta grę ! 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Baczek867 napisał:

 

Za takie akcje, uwielbiam ta grę ! 

Dokładnie ;)... Ja wolę w Pesie przegrać niż Fife wygrać... Tu strzelenie bramki sprawia mega radość, akcja fajna, robi banana na buzi.... Kurde dziwię się, że Fifa może się podobać, od ISS 98 już Fifa nigdy nie powróci dla mnie do łask. Wyśmienita gra bez dwóch zdań, choć wady swoje ma. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się w online gra lepiej niż offline. W końcu mój Kahn broni na miarę legendy, ładnie chodzą skrzydełka, kiwki 1na 1, wrzutki na główkę. Brameczki padają miód malina. Pomyśleć co będzie jak trafię do ataku kogoś lepszego niż 80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie kolejny raz online działa super w nocy a w dzień tragedia.Nie mam już pomysłu i pewnie w tym roku kupie Fife 19 bo tam problemow nie ma. Trafiłem nawet lidera rankingu kepapa i grałem duzo lepiej od niego a mimo to tylko remis.Pewnie gdyby chodziło jak w nocy to dostałby baty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matchmaking to porażka... Strasznie wolno szuka przeciwnika, aż wybija z rytmu :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Baczek867 napisał:

 

Za takie akcje, uwielbiam ta grę ! 

 

Baczek867, a ja za takie bramki ...

 

 

... i za takie akcje

 

 

Edytowane przez Lewy69
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z tym trenowaniem zawodnikow w MyClub? jezeli gracz ma 30+ wiecej lat to jest sens go trenowac, statystyki nie beda mu spadac? Do jakiego wieku zawodnicy beda grac, 45lat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W my club nic nie spada, wiek nie ma znaczenia. Możesz trenować do max level. Na pesdb.net można sobie wszystkich sprawdzić 

 

Edit:

online po 3 gwiazdkach  bardzo przyjemny. Wyrównane składy, nawet jak przegrałem to nie mam żalu bo fajny meczyk i mogło iść w obie strony

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez macie zablokowany ten trzeci online chellenge first trial co jest do wygrania 50000 GP? pisze cos tylko ze sie nie kwalifikuje ..dlaczego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, damian84 napisał:

tez macie zablokowany ten trzeci online chellenge first trial co jest do wygrania 50000 GP? pisze cos tylko ze sie nie kwalifikuje ..dlaczego ?

 

Bo tam grasz swoje pierwsze 5 meczów , potem już nie można.Przepadło, a szkoda , bo za każdy mecz, przegrany czy wygrany , dostawało się 10.000 GP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć max 4 mecze online. Niestety dodali to dzień po starcie serwerów i wielu się nie zalapalo, bo wcześniej grali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny paradoks jest w tym MyClubie w tym roku... Wygrywam Online chellange cup, losuje i trafiam Neymara... I się nie cieszę bo mam go zFP i na dodatek na lvl pierwszym. Ani nie przehandlujesz ani nie wymienisz, no można wymienić 3 za 1..."zajebisty" pomysł swoją drogą... Często zastanawiam się kto ma takie pomysły w Konami i jak się on tam dostał... BTW w tym roku Pesik jest rewelka :))) 

Edytowane przez 84siwy84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie moge grac tym asystentem trenera? na jednym koncie mogę a na drugim nie mogę tego zmienic podczas meczu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

game plan - switch preset tactics - ON - powinno byc dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
game plan - switch preset tactics - ON - powinno byc dobrze
o to to ... z tego co pamiętam wszystko mam na off więc będzie działać, dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy idzie ustawic jakos jak wlacze to auto atak/def kiedy sie to zmienia czy tylko wedlug widzimisie komputera ? przydatna rzecz tylko wkurza to ze np. prowadze 1 :0 i od razu ustawia mi na def.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, 84siwy84 napisał:

Fajny paradoks jest w tym MyClubie w tym roku... Wygrywam Online chellange cup, losuje i trafiam Neymara... I się nie cieszę bo mam go zFP i na dodatek na lvl pierwszym. Ani nie przehandlujesz ani nie wymienisz, no można wymienić 3 za 1..."zajebisty" pomysł swoją drogą... Często zastanawiam się kto ma takie pomysły w Konami i jak się on tam dostał... BTW w tym roku Pesik jest rewelka :))) 

dajesz na trenera i dzięki temu że to jest klon ta sama pozycja, klub i styl masz mega boosta

 

W fucie można trafić drugą niewymienialną identyczną kartę i tam są filmiki gdzie ludzie przepalają legendę za 0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×