Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

8 meczy z rzędu wygrane i trafiłem na koxa i w pupe 5:2  ale po jednej jego bramce zacząłem cisnąć że nie wiedział gdzie jest i prowadziłem no ale... moi padli :P

wystarczy ogarnąć obrone i nie latać cały czas z kwadratem i biegiem to jest dużo lepiej :P

Edytowane przez Traws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ostatnio mecz że do przerwy 3:0 a potem dostałem 6 bramek w kwadrans. Nie wiedziałem czy rzucać padem konsolą czy tylko wyrwać kabel od neta. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie w obronie jest mega trudne do ogarnięcia, napewno dla kogoś początkującego, ten element gry trzeba dobrze ogarniać jak myśli się o wygranej. Mnóstwo bramek tracę przez jakieś płaskie piłki zagrywane w pole karne albo nie potrafię się ustawić ... W ataku jakoś to idzie, jest kilka sytuacji i trzeba być skutecznym lecz w niektórych akcjach mam wrażenie, że zrobilem wszystko jak trzeba a "gra" postanowiła mnie lekko upupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o obronę to nie polecam używać pressingu drugim zawodnikiem praktycznie nigdy. Za duże dziury się tworzą wtedy, przy ogarniętym przeciwniku to jest strzał w kolano. W zupełności wystarczy używać X i dobrze przewidywać, gdzie może podać przeciwnik, żeby te podania przecinać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie jest tak, że kwadratem robimy pressing a innym zawodnikiem próbujemy biec i próbować przeciąć podanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X to jest pressing tym zawodnikiem którym aktualnie sterujesz, jak wciśniesz kwadrat i X to dodatkowo zaczyna robić pressing drugi zawodnik, przez co można stworzyć luki w obronie.  To miałem na myśli.

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to jest te acclime co sie awansuje razem z tymi punktami tygodniowymi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym. Taki pressing (X+□) tworzy luki i tylko czasem ma to sens. Ja próbuje przewidzieć gdzie pójdzie podanie i tam biegnę a kwadratem robię pressing na zawodniku, który ma piłkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, damian84 napisał:

a co to jest te acclime co sie awansuje razem z tymi punktami tygodniowymi ?

 

To jest coś na zasadzie Twojej rangi, nie wiem dokładnie jak jest naliczana. Czy zależy od ilości wygranych czy ligi w której gramy. Ja aktualnie mam Proffesional 1 i gram w 2 lidze. Są tez osoby co maja Elitę a nawet Champion, wydaje mi się ze musieli zająć 1 miejsce w 1 dywizji.

2 minuty temu, sebo7w7sebo7w7 napisał:

Zgadzam się z tym. Taki pressing (X+□) tworzy luki i tylko czasem ma to sens. Ja próbuje przewidzieć gdzie pójdzie podanie i tam biegnę a kwadratem robię pressing na zawodniku, który ma piłkę.

 

Ja używam do pressingu X czyli tym zawodnikiem którym akurat operuje. Tak sie nauczyłem i ciężko sie przestawić. Jednak ten sposób co napisałeś tez wydaje sie rozsądny, muszę spróbować , ale znając życie będzie ciężko sie przestawić i dziury będą sie tworzyły. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Baczek867 napisał:

 

Ja używam do pressingu X czyli tym zawodnikiem którym akurat operuje. Tak sie nauczyłem i ciężko sie przestawić. Jednak ten sposób co napisałeś tez wydaje sie rozsądny, muszę spróbować , ale znając życie będzie ciężko sie przestawić i dziury będą sie tworzyły. 

Baczek, kwadratem tylko "dozujesz", nie trzymasz cały czas.Jak niesterowany zawodnik podbiega bliżej przeciwnika , to jest on zmuszony do podania, ty starasz się w tym momencie przewidzieć gdzie prawdopodobnie poda piłkę i próbujesz sterowanym zawodnikiem przeciąć podanie i zgarnąć piłkę.Bardzo skuteczny system w obronie, tylko , jak wszystko , trzeba to ogarnąć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Ci powiem, ze musze to przetestować, mimo to idzie mi dobrze w ta grę. Wiec może to będzie sposób żeby wskoczyć jeszcze poziom wyżej. Gdzieś mi został ten styl z wduszonym X jeszcze z czasów ISS. Wtedy to pamietam wystarczyło trzymać jednocześnie x i kwadrat i piłka się sama odbierała :) 

Teraz robię tak ze dusZe x i tak jakby straszę przeciwnika ze biegnę na niego, nagle puszczam i zmieniam kierunek na ten gdzie wydaje mi się ze poda.

Edytowane przez Baczek867
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Baczek867 napisał:

No właśnie Ci powiem, ze musze to przetestować, mimo to idzie mi dobrze w ta grę. Wiec może to będzie sposób żeby wskoczyć jeszcze poziom wyżej. Gdzieś mi został ten styl z wduszonym X jeszcze z czasów ISS. Wtedy to pamietam wystarczyło trzymać jednocześnie x i kwadrat i piłka się sama odbierała :) 

 

Też miałem to przyzwyczajenie z ISS- ów, ale przestawiłem się w 18 stce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe to chyba wszyscy co zaczynali w ISS  tak maja , ja jak Baczek do tej pory :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... i zbieganie po przekątnej w kierunku pola karnego i w momencie oddawania strzału już się czuło, że będzie bramka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie po długim rogu wchodziło jak w masło :) 

I to Roberto Carlos , Babangida i Semu zestaw na początek master League :) 

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Amokachi ;)... Większość Carlosa na atak :)

Edytowane przez 84siwy84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest heheh zapomniałem o Amokachi. 

Niech zrobią remastera z opcja online i będzie się grało :) 

Brakuje mi w tych grach zwykłego kiwania, mijania przeciwnika. Pamietam jak w tamtej grze, wystarczyło w odpowiednim momencie kliknąć krzyżak w prawo lub lewo, żeby fajnie minąć przeciwnika w ostatniej chwili. Teraz tak sztuczna inteligencja ingeruje w nasze granie, ze to jest praktycznie nie używane .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przeszłości wróćmy do teraz, jest jakiś sposób na zastawianie się z piłką? Boję się czasem przytrzymać piłkę, już nieraz takim Pique straciłem piłkę bo messi będąc za moim plecami wytrącił futbolówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom. po prostu musisz się odwracać w przeciwnym kierunku + operowanie R2 :P  jednego jest dosyć easy pokręcić, gorzej jak poleci dwóch do nas to... wiadomo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ile sie zmieniaja ci trenerzy ???? k...rde gram od miesiaca ustawieniem ktore mi nie pasuje wkoncu jest trener ktory jest chyba ok  oczywiscie za siano mowie kit z tym raz wydam te 40 zl na te coinsy lece do zabki po paysav card czy jakos wracam nabijam chce kupic ...a tu juz inni trenerzy noz k... :/

u tego fishera nie idzie jakos zmienic tych cmfow na prawego i lewego pomocnika ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dokładnie działają te wszystkie weekly points. mam obecnie 272 pkt w 4 dywizji i jak przegram mecz to weekly points spadają ale w tabeli dalej mam poprzednią wartość. Szczerze to nie kumam o co z tym chodzi. Też macie na zmianę serię wygranych i przegranych? W ostatnich 10 meczach moi piłkarze zapomnieli jak się gra i są wolni, do tego nie chcą za chiny zagrać z pierwszej piłki. Przez te skrypty i algorytmy czuję się jakbym grał w fife... Miałem 720 pkt, dwa dni i 660..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, BułkazSzynką napisał:

Jak dokładnie działają te wszystkie weekly points. mam obecnie 272 pkt w 4 dywizji i jak przegram mecz to weekly points spadają ale w tabeli dalej mam poprzednią wartość. Szczerze to nie kumam o co z tym chodzi. Też macie na zmianę serię wygranych i przegranych? W ostatnich 10 meczach moi piłkarze zapomnieli jak się gra i są wolni, do tego nie chcą za chiny zagrać z pierwszej piłki. Przez te skrypty i algorytmy czuję się jakbym grał w fife... Miałem 720 pkt, dwa dni i 660..

Punkty działają tak, ze jak masz 272/272 to grając z przeciwnikiem, który ma np. 100 jak wygrasz to zabierasz mu 40% czyli 40 pkt , i analogicznie jak przegrasz to tracisz 40% na korzyść przeciwnika. Zostaje Ci wtedy 1xx/272 jak znowu przegrasz i stracisz te 1xx to z 272 zleci Ci do odpowiednio niskiej liczby. Jeżeli wygrasz to znowu Ci rośnie do tych 272. Dlatego im więcej ma tych punktów nasz przeciwnik tym więcej można zyskać na wygranej. Jednak jak przegrasz z kimś kto ma np. 30 pkt. To jest ból bo ryzykujesz w takim meczu ponad 100 a przeciwnik raptem kilkanaście 

Tez miałem dzisiaj jakieś dziwne mecze i wyłączyłem konsole żeby się nie denerwować. :)

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem mecz z kolesiem 700 + i wygrałem 5-1, chwilę potem z kolesiem równe 300 i remis... Macie tak, że czasem mecz wychodzi pięknie gdzie kierujesz gałke tam poda, z taką siłą jak chcesz. A czasem czuję, że to SI za mnie wybiera, mam mały wpływ na to co robię. I nawet jak wygram to nie wiem czy byłem taki dobry czy gra mi pomogła. Gra jest świetna ale mega nierówna po sieci. A może kod jest tak napisany, żeby tworzyć sztuczną dramaturgie. Nie do końca czuję się swobodę. Jeśli ją czujesz to nie sposób się oderwać od tv. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×