Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet nie dopuszczam myśli ze tak może być : / 

Dzisiaj trafiłem na przeciwnika z którym grałem kilka dni temu, wygrałem 5:1. Dzisiaj przegrałem 1:3 .

Gosc miał rating o 200 mniejszy i stosunek porażek i wygranych wyrównany. Przy moim bilansie 72 wygrane , 34 przegranych. Po tym meczu właśnie wyłączyłem grzecznie konsole ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale czy wy gracie w PESa 1 rok? Skrypty są i będą, coraz bardziej nachalne. My Club to tryb dla masochistow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , te cuda w My Clubie zaczęły się dziać po łatce którą Konami zapodało w tamtym tygodniu.Coś wyraźnie pogrzebali w kodzie gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelili sobie w kolano zmieniając my club (za szybko mocne składy), a teraz poprawili zmianami w gameplayu. A za tydzień premiera konkurencji i przeciwników może szukać coraz dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szuka strasznie długo, że czasem się odechciewa grać... Grałem trochę w fife to online wgrywa szybciej niż PES offline :p

Edytowane przez 84siwy84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie szukać tak długo jak w Fifie na manualu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co, powrot krola jednak odlozony na przyszly rok? ;d

Konami jest niesamowite.

Pesik jest zajebisty na trailerach i kompilacjach. ML zwalili, Myclub zwalili, nie wiem jak dywizje. 
Smutne. Za czasow ps2 kombinowalem, jak gre pare dni wczesniej sprowadzic z Niemiec, tak bylo zajebiscie. Dzis oddaje gre po tygodniu pelen szczescia, ze ktos mi zwrocil za to pieniadze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, a gdzie jest ten gość, który zawsze obwieszczał powrót króla? Zawsze pisał, że te dwa serwery posiadane przez Konami już za chwilę już za momencik będą śmigać. Brakuje go tu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no Mati bez przesady, są minusy dzieją się jakieś dziwne rzeczy. Jednak i tak gameplayowo fifa nie ma podjazdu do PES-a jak dla mnie. Za to przerasta skrypt owo i kreskówkowo  ;) 

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matinx jak Ty im tak bedziesz braczal w temacie fify jak tu to az im wspolczuje :) jak Ci sie tak nie podoba ten pes to nie graj przeciez , zaraz wychodzi fifa i bedzie gitara. ja zagralem w demko fify z ciekawosci i wytrzymalem pol meczu...ostatni raz zreszta .

dzis ma byc ten zawodnik za te hasla co sie wpisywalo ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby właśnie dzisiaj ma być ta legenda zobaczymy , czy wszystko było dobrze zrobione i dostaniemy. Dzisiaj startuje tez PES Liga podobno, będzie można się pobawić na równych zasadach. Wszyscy zawodnicy maja mieć takie same OVR .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest ta legenda na 1 poziomie i znowu romario mi wylosowalo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja bym akurat Romario chciał :) już w 18 w niego celowałem :) a jaka jest drużyna TOW ? Znowu za 100 coins dali pewniaków ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy grzebali coś przy gameplayu?.... Romario killer chyba najlepszy Cf. 

Edytowane przez 84siwy84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to ze wycofali się z TOW, albo będą tylko wrzucali raz na jakiś czas . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie kokosy, że już wszyscy mają lepszych ;)

Ja tam tych brazylijskich, argentynskich już nie losuje... Hazarda chętnie bym ogarnął. Reszta szrot :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, nie przyglądałem sie myślałem ze dali znowu same tropiki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, damian84 napisał:

jest ta legenda na 1 poziomie i znowu romario mi wylosowalo :/

 

No to co ja mam powiedzieć.Najgorszy z możliwych trafów.Złota piłka, R. Fowler , speed 68.

PS. chętnie się z tobą zamienię ; )

Edytowane przez Lewy69
Literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w pes speed nie jest najważniejszy.  Choć taki fowler rzeczywiście jest g. warty. Szkoda nawet go lewelować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, pablos_83 napisał:

Akurat w pes speed nie jest najważniejszy.  Choć taki fowler rzeczywiście jest g. warty. Szkoda nawet go lewelować

 

Ja odnoszę wrażenie że gra mnie trolluje.Jak wylosuje mi przeciwnika to zazwyczaj gość ma składzie samych Ronaldo, Messich, Hazrardów , Romariów itd. Z kolei jak jest ogromna szansa na fajną legendę , tak jak dzisiaj, to ja dostaję złotego Fowlera... I tak mam teraz super atak,  FRAN SOL i FOWLER. Jak grać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Baczek867 napisał:

Punkty działają tak, ze jak masz 272/272 to grając z przeciwnikiem, który ma np. 100 jak wygrasz to zabierasz mu 40% czyli 40 pkt , i analogicznie jak przegrasz to tracisz 40% na korzyść przeciwnika. Zostaje Ci wtedy 1xx/272 jak znowu przegrasz i stracisz te 1xx to z 272 zleci Ci do odpowiednio niskiej liczby. Jeżeli wygrasz to znowu Ci rośnie do tych 272. Dlatego im więcej ma tych punktów nasz przeciwnik tym więcej można zyskać na wygranej. Jednak jak przegrasz z kimś kto ma np. 30 pkt. To jest ból bo ryzykujesz w takim meczu ponad 100 a przeciwnik raptem kilkanaście 

Tez miałem dzisiaj jakieś dziwne mecze i wyłączyłem konsole żeby się nie denerwować. :)

Tylko pytanie co ja ryzykuje skoro w tabeli w dywizji punkty nie znikaja? Po prostu weekly points sie kurcza ale mimo to dalej mam drugie miejsce w tabeli z iloscia punktow wieksza niz weekly points.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Lewy69 napisał:

 

Ja odnoszę wrażenie że gra mnie trolluje.Jak wylosuje mi przeciwnika to zazwyczaj gość ma składzie samych Ronaldo, Messich, Hazrardów , Romariów itd. Z kolei jak jest ogromna szansa na fajną legendę , tak jak dzisiaj, to ja dostaję złotego Fowlera... I tak mam teraz super atak,  FRAN SOL i FOWLER. Jak grać?

No to lipa... Ja pierwszy tydzień i z FP Mbappe, Neymar, Simeone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

simeone robi robote :) jak mam juz hazarda "normalnego" na 30 lev i dzis bym wylosowal tego FP i ich polacze to wyjdzie jakis mega koks ?a z legend to mi sie marzy Ronaldinho juz od 18 ale ni ch...a za to tego romario to juz 3 raz wylosowalem :)

Edytowane przez damian84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×