Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A to dzisiaj legenda pewniak do wylosowania? Nie ma mnie jeszcze przy konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wyjdzie koks. masz wtedy zgodność ligi, klubu, pozycji narodowości i stylu.

 

 

Tak dziś ta legenda. nawet przedłużyli dla zapominalskich czas na połączenie kont

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, BułkazSzynką napisał:

Tylko pytanie co ja ryzykuje skoro w tabeli w dywizji punkty nie znikaja? Po prostu weekly points sie kurcza ale mimo to dalej mam drugie miejsce w tabeli z iloscia punktow wieksza niz weekly points.

Przecież zawsze ktoś może zdobyć więcej punktów niż ty.Ja np jeszcze wczoraj wieczorem byłem na drugim miejscu, ale w nocy, przed aktualizacją goście powalczyli i spadłem na czwarte.Chodzi o to aby twój najwyższy punktowy wynik starać się cały czas poprawiać bo inni nie śpią.

Edytowane przez Lewy69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez macie tylko po 6 osob w tej lidze z punktami teraz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Lewy69 napisał:

Przecież zawsze ktoś może zdobyć więcej punktów niż ty.Ja np jeszcze wczoraj wieczorem byłem na drugim miejscu, ale w nocy, przed aktualizacją goście powalczyli i spadłem na czwarte.Chodzi o to aby twój najwyższy punktowy wynik starać się cały czas porawiać bo inni nie śpią.

No ale co mnie w tej sytuacji obchodza moje weekly points? Wygralem z typem co mial 470 i dzieki temu podskoczylem mocno.  Czemu mam dbac o wlasne weekly points skoro zalezy mi tylko aby ograc tych z najwieksza iloscia bo dostaje 50% ich punktow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"...jak mam juz hazarda "normalnego" na 30 lev i dzis bym wylosowal tego FP i ich polacze to wyjdzie jakis mega koks ?:

co masz na myśli pisząc o "łączeniu" piłkarzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, 84siwy84 napisał:

No to lipa... Ja pierwszy tydzień i z FP Mbappe, Neymar, Simeone :)

 

U mnie napastników aż za :) 

pierwszy skład : Neymar, Firmino, Messi

drugi: Aguero, Mandzukic, sterling / Bamba x 2, jest tez Couthinho, Perisic, Batschuai, Fekir, Martial.

 

Zostala mi już tylko obrona do poprawki. 

3 minuty temu, BułkazSzynką napisał:

No ale co mnie w tej sytuacji obchodza moje weekly points? Wygralem z typem co mial 470 i dzieki temu podskoczylem mocno.  Czemu mam dbac o wlasne weekly points skoro zalezy mi tylko aby ograc tych z najwieksza iloscia bo dostaje 50% ich punktow.

No przecież inni tez chcą zdobywać punkty i na kimś musza to robić , wiec jak wygrają z Tobą to Ci zabierają 40%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, sebo7w7sebo7w7 napisał:

"...jak mam juz hazarda "normalnego" na 30 lev i dzis bym wylosowal tego FP i ich polacze to wyjdzie jakis mega koks ?:

co masz na myśli pisząc o "łączeniu" piłkarzy?

jeden na trenera a drugi będzie dolevelowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Dark Akira napisał:

Panowie jaka legenda? Jakie hasła do wpisywania? Niestety nic o tym nie wiedziałem.

Teraz to już musztarda po obiedzie, też nic o tym nie wiedziałem w trakcie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Baczek867 napisał:

 

U mnie napastników aż za :) 

pierwszy skład : Neymar, Firmino, Messi

drugi: Aguero, Mandzukic, sterling / Bamba x 2, jest tez Couthinho, Perisic, Batschuai, Fekir, Martial.

 

Zostala mi już tylko obrona do poprawki. 

No przecież inni tez chcą zdobywać punkty i na kimś musza to robić , wiec jak wygrają z Tobą to Ci zabierają 40%.

No to dla mnie jeszcze lepiej bo im mniej weekly points mam tym mniej potencjalny przeciwnik z dywizji dostanie wiec same plusy, ze ja moge na silnych duzo ugrac a na mnie nie moga. U mnie nie ma zadnej legendy. Pewnie chodzi o ta z tego turniej co byl latem i wpisywanymi slowami? Niestety mnie to ominelo. Na szczescie kupilem edycje legendy i cruyff w skladzie jest. Zadnych losowan chyba nie robie ale z agentow zlozylem Goretzke, hulka i draxlera wiec fajne zlote pilki. Musze isco i mbappe zlozyc. Isco mam dwoch wiec na cos tam sie wymieni. Tylko zostalo 40000 tys gp wiec troche malo.

Edytowane przez BułkazSzynką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kolejny raz jakieś gówniane srebro.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

merio... Kojarzę Cię z jakieś ligi, chyba nawet byłeś jakimś moderatorem.:) grane jest coś teraz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w fife, tam cała otoczka futa to crack cocaine. Licencje, tryby, handel, rodzaje kart, turnieje eventy. W pesie nic nie ma, my club popsuty, przez karty koksów po 100 waluty premium. Online ledwo żyje, matchmaking kuleje.nie potrafią uruchomić tego co zapowiedzieli jak trening pozycji. Za to gameplay miodny. Fifa to nadal symulator trafiania w słupek, chaos i przypadek, dziesiątki sytuacji na mecz i 95% setek jest marnowanych. Co wygrywa, sam nie wiem. Kupiłem pes, bo świetnie się bawilem w darmowy pes lite 2018, ale niektóre elementy 2019 bardzo popsuły ten tryb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też grałem w ea access i nie kupię pełnej gry. To nie dla mnie. Piłka wędruje jak po sznurku, nie ważne jak wychylisz gałkę, jak długo trzymasz przycisk, w większości przypadków dochodzi. Czy przodem, czy bokiem, czy tyłem poda nawet przez całe boisko. Fizyka piłki to tragedia, balon. Wrażenie ciasnoty na boisku.

 

Może gdybym miał nieco inne podejście, jak do gry to byłoby ok, ale nie mam i nie będzie ok więc szkoda nerwów i kasy.

Edytowane przez adasiulko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją droga Konami wczoraj coś namieszalo w gameplayu. Dzisiaj muszę to porządnie przetestować, jednak wydaje mi się ze tempo jest jeszcze wolniejsze niż było. Nie no gameplay to bez dwóch zdań Fife zamiata pod dywan. Tak jak napisałeś Adasiulko, czuć w PES wielkość boiska i potrzeba czasu żeby się przebić pod pole karne przeciwnika. Trzeba trochę kreatywności, czego Fifie totalnie brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w fifie też czułem mega ciasnote, myślałem, że to moje jakieś widzimisię :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
merio... Kojarzę Cię z jakieś ligi, chyba nawet byłeś jakimś moderatorem.:) grane jest coś teraz? 

Tak. Na pes.com.pl. Nasze drogi krzyżują się czasem w myclub

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt kto przerzucił się na pesa tylko ze względu na gameplay nie powinien żałować . Pograłem w pełniaka Fifa 19 i gameplay Fut to dla mnie absolutna katastrofa ( oczywiście różni się od dema jak zawsze ) , w pierwszych meczach mialem tak absurdalną fizykę podań tak jak ktoś napisał wyżej , oni nawet tyłem by podali tak jak mają podać , skrypty słupki wszystko wraca kolejny raz . 

Cała otoczka jest zrobiona zajebiście i jak najbardziej to zbieractwo może się podobać ale jezeli chodzi o GAMEPLAY który można kontrolować nie ma o czym gadać nawet imo .

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczy rażą od fify a gdzie tam w to grać :D jeśli ktoś porównuje w normalnym graniu że fifa jest też ładna albo ładniejsza to musi mieć coś ze wzrokiem :D jedynie w kwestii grafiki to mogą coś tam konkurować jeśli chodzi o facjaty ale to też w większości pes niszczy... gameplayem niszczy... fakt leci czasami za duży ping pong... ale w fifie tylko jedyne dobre jest to że potrafią skorzystać z licencji na LM.  jeszcze dać fifie 9/10 w recenzjach :D padaka... pesowi bym nie dał tyle mimo że dawno się tak nie wkręciłem w pesa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ludzie pograją, początkowy hajp minie i stwierdzą, że to to sam co rok temu. Nie dziwie się, że gra dostaje wysokie noty, bo Fifa zawsze robi te pierwsze dobre wrażenie. Na mnie też zrobiła i miałem w myślach kupić. Jednak tak jak pisałem. To tylko kwestia kilkunastu meczy, żeby wybić sobie to z głowy. PES może nie jest symulatorem, ale włączając go po fifie, mówiłem " Jezu jakie to jest dobre " i też zrobiło mi się smutno, że i tak mimo wszystko konkurencja dalej wygra, a sprzedaż PES spada.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, mikelsgrom1 napisał:

Spokojnie ludzie pograją, początkowy hajp minie i stwierdzą, że to to sam co rok temu. Nie dziwie się, że gra dostaje wysokie noty, bo Fifa zawsze robi te pierwsze dobre wrażenie. Na mnie też zrobiła i miałem w myślach kupić. Jednak tak jak pisałem. To tylko kwestia kilkunastu meczy, żeby wybić sobie to z głowy. PES może nie jest symulatorem, ale włączając go po fifie, mówiłem " Jezu jakie to jest dobre " i też zrobiło mi się smutno, że i tak mimo wszystko konkurencja dalej wygra, a sprzedaż PES spada.

Haha... Jak bym to ja napisał, nic dodać nic ująć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES jest spoko jednak miewa swoje nastroje ... gralem wczoraj i chcialem bramkarzem przerzucić piłkę nad napastnikem, obrońcy zaczęli uciekać, piłka trafiła w plecy defensora no i chyba nie musze dodawac co bylo dqlej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×