Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ma swoje nastroje, o tak... Czasem choćby człowiek stanął na uszach nie wygra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety myclub w tym roku to fala wylewow i dorownali fifie. Ustawilem nawet na trzy gwiazki sklad kozakow z lewandowskim na szpicy i bialymi pilkami na lawce i to co dzialo sie przez pare meczy wola o pomste do nieba. Pilka odbija sie od defensorow, mimo wcisniecia podania pilkarz nie gra z pierwszej pilki to przyjmuje i dopiero chce podac(konczy sie strata), lewandowski przegrywa glowki a insignie jest wolniejszy niz wszyscy obroncy razem wzieci. Pes 2017 byl bez takich wylewow i byl idealny a rok temu sie zaczelo i w 2019 konami odlecialo.serie porazek i wygranych to standar. To co zauwazylem to nie mozna grac na jednym trenerze za dlugo bo zaczyna sie zla passa i trzeba go zmienic. Ciekawe jest to, ze latwiej mi sie gra jak drugi gracz ma w skladzie samych messich 99 ovr niz normalne zlote pilki. Offline to stary dobry pes ale multi to katastrofa. Wczoraj nie wytrzymalem i pad polecial o szafke i troche oberwal a tylko przy pes mam takie destrukcyjne mysli. Bralbym fife ale tam jak co roku nie bedzie lepiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie pamiętam kiedy mecz wygrałem

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś więcej przegranych niż wygranych... Czułem się w, niektórych meczach jakbym biegał po bagnie, a reakcję piłkarzy jak w ekstraklasie. Kurde jeśli łączę pozwoli i wychodzi na to, że SI tak samo, to można coś ugrać i miód wypływa z ekranu, ale zdarza się to już rzadziej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze nie jestem sam :) miałem wygranych dwa razy więcej niż pregranych i od 2 dni nie potrafię meczu na spokojnie wygrać. Nawet jak wygram to po wielkich męczarniach . Nie wiem co się dzieje :/ 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne, żeby wam wydawało się, że macie wpływ na wynik :)
Konami i EA cwaniaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga gra ktos na xboxie? 18 sprzedala sie tam siedem razy gorzej niz na ps4 i chcialem zapytac czy ciezko w myclub znalezc przeciwnikow? Na ps4 idzie szybko i jak to na xboxie wyglada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest tak, że się nie ma wpływu na wynik. Do pełnej kontroli tego co się dzieje podczas rozgrywki trochę brakuje i trzeba się z tym pogodzić i grać albo jak komuś nie pasuje to niech omija PESa oraz temat na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może gdzieś to jest ale nie chcę mi się szukać... Zróbmy forumową społeczność i grajmy ze sobą Naszymi drużynami z MyClubu. 

P. S merio kiedy ruszy następny sezon na pes.com.pl? 

Jest jeszcze szansa się załapać na ten? My z kumplem byli byśmy chętni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może gdzieś to jest ale nie chcę mi się szukać... Zróbmy forumową społeczność i grajmy ze sobą Naszymi drużynami z MyClubu. 

P. S merio kiedy ruszy następny sezon na pes.com.pl? 

Jest jeszcze szansa się załapać na ten? My z kumplem byli byśmy chętni. 

Tylko lista rezerwowa. Liga ruszyła, ale jak znam życie po tygodniu będą wolne miejsca.

PS. Wygrałem 2 mecze pod rząd. Moi przeciwnicy byli pewnie tak sfrustrowani jak ja ostatnio, spierdolony ten tryb na maksa

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos wlasnie gra w pes league? Szczerze nigdy nie korzystalem bo zawsze takie pro mi sie to wydawalo. Jakies specjalne atrakcje lub profity mozna tam zyskac? Co do forumowej ligi to nie glupi pomysl tylko czy gp na kontrakty starczy;) 

Edytowane przez BułkazSzynką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest cos takiego ze od jakiejs minuty meczu jak zrobie zmiane zawodnika to NIE bedzie mu to sie odliczalo z kontraktu ? nie sadze ale wole sie upewnic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o bardziej konkretna  odpowiedz :) ale sprawdze wieczorem jak wroce do domu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, damian84 napisał:

Chodziło mi o bardziej konkretna  odpowiedz :) ale sprawdze wieczorem jak wroce do domu 

Słyszałem na sesji live w Filipa z kanału FunDlaLam, że tak. Ale nie wiem jak to ma się do meczu tzn. kiedy trzeba wprowadzić gościa żeby nie zaliczyło pełnego meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi to pisać, ale gra się w tą 19 coraz gorzej.Wyraźnie gameplay idzie w kierunku fify.Taki prosty arcade.Zagrałem dziś 3 mecze w My Club.Wyniki 3-3 , 4-4 i 3-5.Kick off glitch w tych trzech meczach wystąpił kilka razy, na moją korzyść jak i przeciwników.Byłem na to bardzo uczulony a mimo to nic nie mogłem zrobić.Do tej pory średnią straconych i zdobytych bramek, miałem 1,8 / 1,5, i nagle zdobywam i tracę po 4-5 bramek.Bardzo prosto dochodzi się do sytuacji bramkowych bo obrońcom nie chce się przecinać podań, mimo że piłka przelatuje milimetr obok nich.Defensywę już cofam na niebieską kreskę, bocznym obrońcom przydziela defense, ustawiam też deep defensive line i nic to nie daje.Mam wrażenie że tak jak w fifie, to gra decyduje kto strzela, kto i kiedy traci bramki.Kiedyś miało się radość z każdej strzelonej bramki, teraz mam uczucie jakbym był wirtualnie dymany przez Konami.

Wyłączyłem 19 i powróciłem do 18. Znowu 3 mecze.Wyniki 0-0, 1-0 , 2-2.Zupełnie inne granie.Od razu widać różnicę na plus dla 18.

Następnie włączyłem demo 19. Najlepszy gameplay z tych trzech .

Nie rozumiem Konami, co chce osiągnąć przez coś takiego co zrobili z prawie idealnego gampleya z dema , zmieniając go na prawie fifofski?

Łudzę się że ktoś tam pójdzie po rozum do głowy i jakąś łatką jeszcze uratują tę grę.

 

Edytowane przez Lewy69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam podobne odczucia. Na początku był syndrom jeszcze jednego meczu, a teraz już nie ma.

 

Spieprzony my club.

Spieprzony gameplay.

Wydymani ludzie, którzy kupili wersję legendarną.

 

Kolejny raz nie nabiorę się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Lewy69 napisał:

Przykro mi to pisać, ale gra się w tą 19 coraz gorzej.Wyraźnie gameplay idzie w kierunku fify.Taki prosty arcade.Zagrałem dziś 3 mecze w My Club.Wyniki 3-3 , 4-4 i 3-5.Kick off glitch w tych trzech meczach wystąpił kilka razy, na moją korzyść jak i przeciwników.Byłem na to bardzo uczulony a mimo to nic nie mogłem zrobić.Do tej pory średnią straconych i zdobytych bramek, miałem 1,8 / 1,5, i nagle zdobywam i tracę po 4-5 bramek.Bardzo prosto dochodzi się do sytuacji bramkowych bo obrońcom nie chce się przecinać podań, mimo że piłka przelatuje milimetr obok nich.Defensywę już cofam na niebieską kreskę, bocznym obrońcom przydziela defense, ustawiam też deep defensive line i nic to nie daje.Mam wrażenie że tak jak w fifie, to gra decyduje kto strzela, kto i kiedy traci bramki.Kiedyś miało się radość z każdej strzelonej bramki, teraz mam uczucie jakbym był wirtualnie dymany przez Konami.

Wyłączyłem 19 i powróciłem do 18. Znowu 3 mecze.Wyniki 0-0, 1-0 , 2-2.Zupełnie inne granie.Od razu widać różnicę na plus dla 18.

Następnie włączyłem demo 19. Najlepszy gameplay z tych trzech .

Nie rozumiem Konami, co chce osiągnąć przez coś takiego co zrobili z prawie idealnego gampleya z dema , zmieniając go na prawie fifofski?

Łudzę się że ktoś tam pójdzie po rozum do głowy i jakąś łatką jeszcze uratują tę grę.

 

Po prostu miales dobra passe i teraz czas na wylewy. Wszystko wroci do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra dyma graczy jak chce. To jest jakaś katastrofa ten MyClub - nikt mi nie powie, że nie potrafię grać w PES, ale bywają takie mecze, gdzie nie jestem w stanie wymienić dwóch podań, moi obrońcy nie doskakują do napastników i są hokejowe wyniki,  bo za chwilę przy identycznej taktyce mój pressing działał idealnie. Żenada co robią z tą grą. Demo było idealne i takim Monaco praktycznie nie traciłem bramek , grając na Barce czy Francję. A tutaj się dzieją cuda na kiju. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, BułkazSzynką napisał:

Po prostu miales dobra passe i teraz czas na wylewy. Wszystko wroci do normy.

Miałeś rację .Wieczorem wszystko było ok.Żadne cuda się nie działy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba się logować jak jest passa a nie cały czas grać :D 

Edytowane przez Traws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, arboos napisał:

Gra dyma graczy jak chce. To jest jakaś katastrofa ten MyClub - nikt mi nie powie, że nie potrafię grać w PES, ale bywają takie mecze, gdzie nie jestem w stanie wymienić dwóch podań, moi obrońcy nie doskakują do napastników i są hokejowe wyniki,  bo za chwilę przy identycznej taktyce mój pressing działał idealnie. Żenada co robią z tą grą. Demo było idealne i takim Monaco praktycznie nie traciłem bramek , grając na Barce czy Francję. A tutaj się dzieją cuda na kiju. 

Święta racja... Są tak różne mecze, że szok... Dziś grałem z kumplem w fml i grało się MEGA ZAJEBIŚCIE. wchodzę w chellange i kurde też super. Moi zawodnicy reagowali na komendy, można było klepać, obrona się nie rozjezdzała, no wszystko miazga, żeby kac mnie nie męczył to bym grał i grał. Gra w sieci jest tak nierówna, że szok. Odpalająć mecz zastanawiam się czy będzie git czy znowu będą grać jak dzieci we mgle? Nie wiem gdzie jest przyczyna. 

5 godzin temu, keczu78 napisał:

Koledzy kto za aby zrobić nasza ligę MyClyb 

?

Jestem za... Tylko jak to zrobić żeby było w miarę profesjonalnie. Zapisy, tabele, klasyfikację itp.? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się dzieje bp pes to najgorsza gra online 21 wieku.Do tego stawiasz 10tv obok siebie i na każdym masz inna gre  :4_joy: Ot cała gierka konami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×