Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro największy muppet Konami płacze oficjalnie na Twitterze to musi być dramat 1_grinning.png

IMO gra nie grywalna online.

 

PES Monster :

 

First Game Today, Turned the Console instantly Off @Adam_Bhatti i ask u Kindly to Fix this Game ASAP #PES2019 https://t.co/QdTvSqiu7p

 

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, 84siwy84 napisał:

Święta racja... Są tak różne mecze, że szok... Dziś grałem z kumplem w fml i grało się MEGA ZAJEBIŚCIE. wchodzę w chellange i kurde też super. Moi zawodnicy reagowali na komendy, można było klepać, obrona się nie rozjezdzała, no wszystko miazga, żeby kac mnie nie męczył to bym grał i grał. Gra w sieci jest tak nierówna, że szok. Odpalająć mecz zastanawiam się czy będzie git czy znowu będą grać jak dzieci we mgle? Nie wiem gdzie jest przyczyna. 

Jestem za... Tylko jak to zrobić żeby było w miarę profesjonalnie. Zapisy, tabele, klasyfikację itp.? 

Jest stronka 

Twoja-liga.pl

Tam wystarczy tylko założyć konto i wpisać wyniki reszta robi strona automatyczne wiem bo kiedyś zrobiłem 

Ligę online 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dywizjach też lepiej nie jest, dzieją się herezje.

 

Jest myk, że pierwsza akcja po strzeleniu bramki lub po stracie jest przegięta. Jak strzelimy to trzeba faulować nawet za cenę kartki bo strzał w pierwszej akcji przeciwnika prawie zawsze wchodzi, to samo w drugą stronę, grać tak żeby za wszelką cenę oddać strzał na bramkę przeciwnika, bo wpadają takie kasztany że głowa mała. Mówił o tym Filip z kanału fun dla lam i rzeczywiście coś w tym jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robię przerwę kilka dni od tej gry, bo nerwicy pępka sie nabawie. Bawią sie w EA, miesiąc czasu gra ma a już 4 różne gameplaye poznałem. W czwartek będzie na 100% kolejny rodzaj.  A wystarczyło zostawić to co dali w wersji Demo, ale po co....... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, keczu78 napisał:

Jest stronka 

Twoja-liga.pl

Tam wystarczy tylko założyć konto i wpisać wyniki reszta robi strona automatyczne wiem bo kiedyś zrobiłem 

Ligę online 

 

No to działaj:) będziemy się łapać przez społeczność i jazda;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można by zrobić zapisy max. 

16 osób 

Kto chętny a wracam z urlopu do Polski 4 października i można utworzyć ligę 

Zapraszam do społeczności PES 19 FANS 

To pisać na Społeczności 

Pes 19 FANS 

Kto chętny. ? 

Liga MyClyb 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutorial jak wrzucić patch od pesuniverse:

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis trafiam znowu kepapa z ratingiem 1600+ ogrywam go 4-3 i za chwile mam goscia z zerowym skillem psn:Wojtekdio o nazwie zespołu Iskra Krajenka (wiec myśle jakaś wioska ,wiec internet LTE) .Nie mogłem 2 podań zrobic i strzału na bramke oddać .Nie dało sie grać.Z Ruskimi ,Chorwatami  Serbami ,Wegrami gra sie duzo lepiej niż z Polakami bo wielu z Nas gra na LTE niestety .Kolejny przeciwnik przegrywam 8-2  :4_joy: piszę do gościa że jest świetny i zeby napisał jakiego ma dostawce bo super się grało .Po chwili dostaje odpowiedź LTE :)   Niestety ,ale pes to nie jest gra w która mozna grać na lte jak widać.Moze im gra sie dobrze ,ale przeciwnikowi niestety już nie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PESuniverse pojawił się Option File V2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, keczu78 napisał:

Można by zrobić zapisy max. 

16 osób 

Kto chętny a wracam z urlopu do Polski 4 października i można utworzyć ligę 

Zapraszam do społeczności PES 19 FANS 

To pisać na Społeczności 

Pes 19 FANS 

Kto chętny. ? 

Liga MyClyb 

To spolecznosc na ps4? 

 

Btw. Po wejsciu optionfile v2 z pes universe to dla odmiany odpalilem master lige i miodzio:) musze odbudowac troche pozycje celticku w europie i utrzec nosa rangersom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, BułkazSzynką napisał:

To spolecznosc na ps4? 

 

Btw. Po wejsciu optionfile v2 z pes universe to dla odmiany odpalilem master lige i miodzio:) musze odbudowac troche pozycje celticku w europie i utrzec nosa rangersom :)

Tak, wpisz jak tu jest ze spacjami i Ci znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do społeczności na 

Ps4

Pes 19 FANS 

Zrobimy własną ligę MyClyb 

19 godzin temu, Kolos28 napisał:

Na PESuniverse pojawił się Option File V2 emoji4.png

Koledzy ma ktoś linka do tego Option file V2 

Za free. ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to jest za opiton file v2 ? jakis najlepszy z najlepszych czy co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest druga wersja patcha od PESUNIVERSE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze jest od PESUNIVERSE ale czym on sie rozni od poprzednich wrzuconych tu ? pytam bo mam jakis juz wgrany i jest bayern i borussia i niewiem czy jest sens wgrywac nastepny.

Mam w skladzie Bambe z FP , dostalem teraz Bambe na 1 lev jak teraz zrobic zeby zrobic 1 kozaka ? ktorego zamienic na trenera i czy tego zwyklego musze zlevelowac do 30 ev ? robil ktos to?

Edytowane przez damian84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy option file od PESuniverse dodaje na pewno praktycznie całą Bundesligę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, damian84 napisał:

wiem ze jest od PESUNIVERSE ale czym on sie rozni od poprzednich wrzuconych tu ? pytam bo mam jakis juz wgrany i jest bayern i borussia i niewiem czy jest sens wgrywac nastepny.

Mam w skladzie Bambe z FP , dostalem teraz Bambe na 1 lev jak teraz zrobic zeby zrobic 1 kozaka ? ktorego zamienic na trenera i czy tego zwyklego musze zlevelowac do 30 ev ? robil ktos to?

 

Słabszego przerabiasz na trenera i boostujesz nim tego lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a musze go zrobic do 30 lev czy na 1 juz przerabiac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podlevelowalem go z trenerow ktorych mialem do 24lev, i przerobilem tak jak pisalismy i dostal 4,5 tysia doswiadczenia takze szalu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, damian84 napisał:

Podlevelowalem go z trenerow ktorych mialem do 24lev, i przerobilem tak jak pisalismy i dostal 4,5 tysia doswiadczenia takze szalu nie ma.

 

Boostowałeś zawodnika, którego chciałeś przerobić na trenera?  Bezsens totalny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslalem ze jak bedzie na wyzszym levelu to wiecej dostanie :) a trenerow mam w spizarni tylu ze sie wysypuja takze zadna strata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×