Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to Konami nas rozpieszcza w tym roku, znowu codzienne logowanie  +10k GP, kolejne legendy , kolejna zmiana gameplayu, normalnie tylko grać. Dzisiaj wypłata można portfel ładować :) 

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Baczek867 napisał:

Ale to Konami nas rozpieszcza w tym roku, znowu codzienne logowanie  +10k GP, kolejne legendy , kolejna zmiana gameplayu, normalnie tylko grać. Dzisiaj wypłata można portfel ładować :) 

Baczek, po dzisiejszej aktualizacji, gamplay na plus? Bo wczoraj normanie szału dostałem.7 meczów.W sześciu straciłem bramki w doliczonym czasie gry, cztery bramki po kick off glitch stracone i kosmiczna prędkość gry.Na razie nie mam jak sprawdzić, bo w robocie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konami nigdy nie naprawila żadnego Pesa, jeśli chodzi o sprawy gameplayowe/skrypty. Jeśli coś jest zepsute, będzie do końca życia gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, TrueGrand napisał:

Konami nigdy nie naprawila żadnego Pesa, jeśli chodzi o sprawy gameplayowe/skrypty. Jeśli coś jest zepsute, będzie do końca życia gry.

Bo do tej pory nie było co naprawiać.A gamplay w 19 potrafili spieprzyć, to pewnie potrafią naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Lewy69 napisał:

Baczek, po dzisiejszej aktualizacji, gamplay na plus? Bo wczoraj normanie szału dostałem.7 meczów.W sześciu straciłem bramki w doliczonym czasie gry, cztery bramki po kick off glitch stracone i kosmiczna prędkość gry.Na razie nie mam jak sprawdzić, bo w robocie jestem.

Hehehe właśnie dzisiaj jeszcze nie grałem. Uwierz mi wczoraj miałem to samo :) Na 4 mecze 3 porażki i jeden remis. Najlepsze ze w ostatnim meczu trafiłem przeciwnika który miał rozegrane dopiero ponad  20 meczy. 13 wygranych , 10 porażek , rating 5xx. Mówię, ostatni mecz przed spaniem chociaż humor się poprawi. Zlał mnie 3:1. Gdzie wcześniej ten remis co miałem wykręciłem z przeciwnikiem , który miał podobny bilans do mojego ponad 80 wygranych, przy 50 porażkach, z ratingiem +\~ 800. Są mecze gdzie wpada każda setka a w tych co nie da się wygrać, bramkarz przeciwnika wyciąga wszystko. Na rzeczy coś jest na pewno bo to nie tylko nasz problem, widać ze sporo ludzi to czuje. W 18 jak już opanowałem schematy to nie było opcji żebym przegrywał z ludźmi którzy mieli rating 500, lub rozegrane 20 spotkań. Chyba ze człowiek grał po dobrych kilku piwach.

Zreszta wydaje mi się ze albo zmienili system obrony w 19, albo AI zachowuje się tragicznie bo to co działało w 18, teraz tworzy dziury straszne. Nie wiem tylko czy to mój błąd, czy gra to robi celowo.

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem 2 mecze ,gra sie niby szybciej , podania jaby celniejsze ale 1 mecz 9:1 , 2 6:3  do przodu ludzmi z podobnym ratingiem takze troche hokejowo ...aha no 3 poprzeczki w meczu ...a tak poza tym ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Baczek867 napisał:

Hehehe właśnie dzisiaj jeszcze nie grałem. Uwierz mi wczoraj miałem to samo :) Na 4 mecze 3 porażki i jeden remis. Najlepsze ze w ostatnim meczu trafiłem przeciwnika który miał rozegrane dopiero ponad  20 meczy. 13 wygranych , 10 porażek , rating 5xx. Mówię, ostatni mecz przed spaniem chociaż humor się poprawi. Zlał mnie 3:1. Gdzie wcześniej ten remis co miałem wykręciłem z przeciwnikiem , który miał podobny bilans do mojego ponad 80 wygranych, przy 50 porażkach, z ratingiem +\~ 800. Są mecze gdzie wpada każda setka a w tych co nie da się wygrać, bramkarz przeciwnika wyciąga wszystko. Na rzeczy coś jest na pewno bo to nie tylko nasz problem, widać ze sporo ludzi to czuje. W 18 jak już opanowałem schematy to nie było opcji żebym przegrywał z ludźmi którzy mieli rating 500, lub rozegrane 20 spotkań. Chyba ze człowiek grał po dobrych kilku piwach.

Zreszta wydaje mi się ze albo zmienili system obrony w 19, albo AI zachowuje się tragicznie bo to co działało w 18, teraz tworzy dziury straszne. Nie wiem tylko czy to mój błąd, czy gra to robi celowo.

Ja wczoraj średnio też... Mbappe nie walił na pustaka.... Wiadomo, że będzie lipa jak kierujesz gałke w jedną stronę a podaję w drugą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nic nie jest majstrowane przy gameplayu od początku były irytujące akcje ale pewnie mieliście to szczęście, że wygrywaliście większość meczy i przymykaliście oko na rzeczy, które teraz was ostro wkurwiają bo zaczęliście częściej przegrywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, sebo7w7sebo7w7 napisał:

Według mnie nic nie jest majstrowane przy gameplayu od początku były irytujące akcje ale pewnie mieliście to szczęście, że wygrywaliście większość meczy i przymykaliście oko na rzeczy, które teraz was ostro wkurwiają bo zaczęliście częściej przegrywać.

Mylisz się .W opisie patchy które wypuszczało Konami było napisane " pomniejsze zmiany w gameplayu" . I gameplay różni się od tego jaki był po premierze gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko w doliczonym czasie.Ogólnie padają hokejowe wyniki.Na początku w my clubie miałem średnią straconych bramek 1,2.Od ostatniego patcha srednia bardzo szybko rośnie.Już mam 2,0.Mimo że obrona cofnięta, deep defensive line i boczni obrońcy na defensive to nic to nie zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od kilku dni powylaczalem wszystkie taktyki i mi sie gra duzo lepiej. 

moze mi ktos wytlumaczyc o co chodzi w tych licytacjach skautow , zaczela sie aukcja ktos dal 10tysi ja dalem 40 i na auto bid 70 , do konca aukcji nikt mnie nie przebil wydaje mi sie ze tak powinno sie skonczyc...byla ta jak by "dogrywka " , wygralem a na 2 miejscu byl ktos kto dal 23 tysie .to nie powinienem wygrac za 1 "tura" jak dalem 40.000 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.Najpierw jest licytacja z której zostaje dwójka która dała najwięcej. Potem jest finał.Kto da więcej,  wygrywa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobrze ale jezeli licytacja sie skonczyla na moim 40.000 gp a przeciwnik dal 23.000tys to po co ta 2 tura i 75.000w plecy ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem jakie 75.000 w plecy?

Edytowane przez Lewy69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieważne kto dal ile w 1 serii. Dwóch najlepszych wchodzi do finałowej licytacji, w niej już nie widzisz ile dał przeciwnik. Jeżeli dał więcej to wygrywa licytacje. Dajesz na farta albo go przebijesz albo nie. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze zle napisalem ,nie w plecy ale czuje sie lekko poszkodowany bo moglem chapnac skauta za 40 ,a nie 75 tysi :) ale wkoncu Aubemayang jest ,poszlo lacznie jakies 250 tysi ale jak bedzie robil to co w 18 to bedzie warto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Aubame w składzie, w tej chwili na levelu 36 i jest naprawdę niezły. Po lewej mam Neymara z FP, po prawej Mpappe z FP a w środku ON :)

Wyrwałem go z darmowego losowania od razu na lev 30 więc teraz tylko go trzeba wymasterować. Cały rok w pes 18 nim grałem, tylo że do kompletu w ataku miałem Cruyffa na SS i to był niesamowity duet - super podania do Aubame i zazwyczaj brama :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo pace dużo daje w 19, o ile w 18 taki Mandzukic siał spustoszenie, przepychał się jak taran. Teraz tego nie czuć, górne trójkąty już tak nie wchodzą na silnych napastników . Także taki Auba w dobrych rękach na pewno robi różnice. Ja wczoraj z darmowego losowania za wersje legendarna trafiłem Douglasa Coste i tez jestem zadowolony, szybki i z mega dryblingiem. 

Może ktoś chętny dzisiaj na jakieś sparingi w My Club pod wieczór ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być sparing, ale szukam także ludzi do turnieju coop. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dawać tych trenerów skilla wszystkich w jednego zawodnika, bo kolejny trener kasuje skill poprzedniego.

 

Mi się niestety dwóch zmarnowało 

(chodzi o tych trenerów za codzienny turniej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosc na Twitterze żali się, że to chore jak gra jest z z manipulowana.
Przegrał z typem co ma 400 pkt ratingu mniej, system zabrał mu 15 pkt-ów, zaprosił go do przyjaciół i w grach poza trybem MyClub jebie go po 10-2
W My Club przegrał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, TrueGrand napisał:

Gosc na Twitterze żali się, że to chore jak gra jest z z manipulowana.
Przegrał z typem co ma 400 pkt ratingu mniej, system zabrał mu 15 pkt-ów, zaprosił go do przyjaciół i w grach poza trybem MyClub jebie go po 10-2
W My Club przegrał.

Jakoś mnie to nie dziwi co piszesz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dawno nie miałem takiego szczęścia w grze (jakiejkolwiek), w jednej paczce wpadli mi Ronaldinho i Zamorano.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×