Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ten cały MyClub to takie odzwierciedlenie rzeczywistości niby na papierze, statystycznie gracz X(rating 800) powinien wygrać z graczem Y(rating 400), w efekcie Barcelona remisuje z Athletic B ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to samo chcialem napisac wczesniej to ze ktos ma rating 600 nie znaczy ze nie moze miec fuksa/szczescia i nie wygrac z kims wyzej ustawionym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie rację, ale zwycięstwo przeważnie jest spowodowane, tym, że trudno wymienić 3 celne podania. Nawet bramkarz podaję w aut, a przeciwnika bramkarz wyczynia cuda. Wiec juz nie piszcie o farcie, zmęczeniu, braku koncentracji, czy lekceważeniu przeciwnika....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem dzisiaj dwa mecze i mam dość. Przeciwnik w każdej akcji jest szybszy, a moi ruszają się jak wozy z węglem. Do tego miałem wrażenie, że gra wygląda jak ping-pong jak z Fify... Coraz słabiej wygląda ta 19.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, gutihaz napisał:

Zagrałem dzisiaj dwa mecze i mam dość. Przeciwnik w każdej akcji jest szybszy, a moi ruszają się jak wozy z węglem. Do tego miałem wrażenie, że gra wygląda jak ping-pong jak z Fify... Coraz słabiej wygląda ta 19.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
 

W sieci to każda podobnie odsłona chodzi. Grę trzeba oceniać przez offline. Niestety online jest mega nierówne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gralem pare dni i mowie zloze sobie trzeciego Isco ze skautow to wymienie na czarna pilke i... kupa bo nie moge wylosowac tego pilkarza:) 80k w pizdu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz warto chociazby sie tylko zalogowac bo 10 tysi sie dostaje za free,jestem ciekaw co konami nam w czwartek zaserwuje i czy doczekamy sie wkoncu juz koncowej wersji gry bo przeciez chyba nie beda zmieniac przez pol roku co tydzien czegos "ulepszac "...oby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło, że Fifa to gówno ale serio, mniej irytuje :D
Od tygodnia gram tylko Fife o zgrozo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozp...la mnie wiara ktora wchodzi na forum PESa zeby napisac o tym jaka to fifa fajna :) nie chodzi mi tu konkretnie tylko o Ciebie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, BułkazSzynką napisał:

Nie gralem pare dni i mowie zloze sobie trzeciego Isco ze skautow to wymienie na czarna pilke i... kupa bo nie moge wylosowac tego pilkarza:) 80k w pizdu.

Jakie 80k w pizdu? Przecież jak składasz kogoś ze skautów, to nie losujesz, tylko licytujesz.O czym ty w ogóle piszesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwoch Isco i chcialem miec trzeciego wiec wylicytowalem trzech skautow(na samego isco) co kosztowalo mnie okolo 80 tys gp. Na koncu okazalo sie, ze tego isco nie moge wydropic(tak tylko on byl do wylosowania) bo gra na to nie pozwala. Widocznie musi z paczek wypasc tylko szkoda, ze nigdzie nie dali wyraznej informacji bo gp poszly w pizdu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozp...la mnie wiara ktora wchodzi na forum PESa zeby napisac o tym jaka to fifa fajna  nie chodzi mi tu konkretnie tylko o Ciebie
Może inaczej.
2 gry są żenujące. Ale PES jest iluzją rywalizacji nawet w online division. Fifa to iluzja tylko w FUT. Może w pierwszym paczu to się zmieni, natomiast teraz grając sezony czuje fun jak w PES do pierwszego pacza, jeśli chodzi o rywalizację a nie sam gameplay.

Nie wiem co cię tak dziwi, gdybym porównywal PES do CODA to to faktycznie mogłoby to być dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie od pewnego czasu mam problem z szukaniem przeciwnika online, internet z kablowki "po kablu " 250mb /sek takze tu raczej problemu nie ma a tak jak teraz o tej porze nie moze mi znalezc przeciwnika i wyskakuje mi ten smieszny komunikat ze nie mozna znalezc :/  w ranking meczu ustawione mam ten syg na 3 , pass suport simlar level a reszte no matchmeking restrictions.z kumplem ktorym gram (duzo slabszy internet i wi-fi ) ostatnio gralismy rownolegle i mu znajdowalo przeciwnika w minute max , a mi dluuuuugo dluzej.pomoze ktos ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz przypisać na stałe numer ip do konsoli, a potem dodać go do DMZ w ruterze. Numer ip powinien być spoza zakresu w ruterze, czyli jak nadawane są automatycznie numery np. od 100 do 149 to dajesz np. 199.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, dajesz IP na sztywno w PS4 spoza DHCP.

Logujesz się do routera, szukasz zakładki DMZ. Wklejasz adres który ustawiłes w konsoli w pole, Zatwierdzasz, masz NAT 2, wszystkie porty open.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 czarne i nie wiem na kogo wymienić... Kogo polecacie, że ,bez względu kogo nam brakuje warto mieć takiego zawodnika bo niszczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wymienił na Krystynę.

 

Chyba, że legendy wchodzą w grę to wtedy na legendę.

Edytowane przez adasiulko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, TrueGrand napisał:

Tak jest, dajesz IP na sztywno w PS4 spoza DHCP.

czarna magia jak dla mnie , IP nawet po wylaczeniu rutera sie w konsoli nie zmienia  takze tam nic nie grzebalem jest caly czas ten sam a o co chodzi z tym DHCP ? 

wpisalem w ten ruter to DMZ  teraz pogralem niby cos tam lepiej , ale czwartek nowy chelenge to pewnie ludzi wiecej zobaczymy co bedzie pozniej.

a jak sie ma 3 te same czarne pilki to pozniej mozna wybierac sobie na kogo wymienic ?

Edytowane przez damian84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, 84siwy84 napisał:

Mam 3 czarne i nie wiem na kogo wymienić... Kogo polecacie, że ,bez względu kogo nam brakuje warto mieć takiego zawodnika bo niszczy. 

Zależy kogo się chcesz pozbyć. Na pewno Messi lub Ronaldo jak już bym miał poświecić 3 czarne. 

Pamiętaj tylko, ze ten co wybierzesz będzie na levelu 1. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, że przypomniałeś :)... Myślałem o Marcelo... Bo mam boki złote a tak to same czarne. Ale o Kryśce też myślę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×