Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

zdarza sie jakis trener z ustawieniem 433 gdzie pomocnicy to dmf i dwoch amf ??? :/ bo kupilem juz bez sensu dwoch z cmf i myslalem ze idzie to zmienic ale lipa.. gdzie sie gra to pesleague w 18 byla taka jaby osobna zakladka tu nie widze nic takiego ?

p.s. dzieki za podpowiedzi z tym DMZ jest lepiej :)

Edytowane przez damian84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES league były od czwartku do piątku kwalifikacje, wiec się spóźniłeś. W głównym menu była zakładka Whats On i tam trzeba było wbić zeby grać . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, damian84 napisał:

zdarza sie jakis trener z ustawieniem 433 gdzie pomocnicy to dmf i dwoch amf ??? :/ bo kupilem juz bez sensu dwoch z cmf i myslalem ze idzie to zmienic ale lipa.. gdzie sie gra to pesleague w 18 byla taka jaby osobna zakladka tu nie widze nic takiego ?

p.s. dzieki za podpowiedzi z tym DMZ jest lepiej Mam Santosa i tam wszystko można mieniać. :)

Edytowane przez 84siwy84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złote i srebrne przepalam lub sprzedaje, czarne trzymam i liczę na trafienie 3 tych samych i wymianę na dowolnego. Ja to mam największy problem z wyborem trenera mam ich w sumie 3 i nie idzie się zdecydować. Raz się gra jednym super , raz innym.

433- Klopp

4222-Simeone

4312-Santos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą pograć w sim albo z com a potem ładować w zawodników najlepiej z tej samej pozycji. 

1 minutę temu, Baczek867 napisał:

Złote i srebrne przepalam lub sprzedaje, czarne trzymam i liczę na trafienie 3 tych samych i wymianę na dowolnego. Ja to mam największy problem z wyborem trenera mam ich w sumie 3 i nie idzie się zdecydować. Raz się gra jednym super , raz innym.

433- Klopp

4222-Simeone

4312-Santos

Ktoś kiedyś wysunął tezę, że jak zmieniasz trenera co parę meczy to lepiej idzie :p... Może i trochę w tym prawdy ;)

P. S Jak Ci się gra Santosem i Kolppem bo ich akurat mam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kloppem chyba najgorzej z tych wszystkich. Nie lubię grać ze skrzydłowymi bo klepka słabo wchodzi, za duże odległości między napastnikami. W sumie to grałem Simeone większość, jednak kupiłem Santosa żeby mieć AMF i 2 napastników. Tylko rozegrałem nim dopiero z 10 spotkań i mam mieszane odczucia , jakoś tak dziwnie się zachowują zawodnicy biegają jak potłuczeni. Jednak póki co dam mu szanse trójka Messi, Firmino i Neymar z przodu musi zaskoczyć w tym ustawieniu .

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tych skautów sprzedajecie czy losujecie pilkarza a potem na trenera? a moze lepiej jest ich zwalniac i otrzymac GP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedaje nie chce mi się bawić w losowania, jak 95% to białe piłki, wole sprzedać dorzucić coś GP i zrobić jedno losowanie za 25k. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja losuję, a potem na trenera. Tak samo z piłkarzami, wszystkich białych, brązowych i część złotych przepalam na trenerów. Bardziej mi się to opłaca, dzięki temu Ronniego mam już na maksymalnym levelu, innych też podbitych. Zostawiam tylko 5* skautów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po  druzgocacych porazkach w zeszlym tygodniu postanowilem odpoczac sobie od pesa kilka dni , dzis odpalilem zagralem 3 (!!!) mecze i z 40 weekly pointsow zrobilo mi sie 700 wszystkie 3 wygrane i to z typami ranking powyzej 900 :) pierwszy z nich mial ich ponad 900 a ja 40 ale sie musial wk... ;) a co najlepsze mialem 50.000gp postanowilem zalosowac 1 dupa ... 2 strzal k.de bruyne...V. dijk  w jednym strzale :) :) a jako trzeci m. alonso  chociaz raz sie szczescie w tej grze do mnie usmiechnelo :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis znow 4 mecze i wszystko w ryj... :/ nawet z ogorkami jakimis , ze skrajnosci w skrajnosc... niewiem od czego zaleza wyniki ale napewno nie od umiejetnosci gracza heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie się gra w tym roku i tyle , ja dzisiaj 4 mecze - 3 remisy i jedna wygrana. Albo wyniki 6:6 albo męczarnia żeby bramkę strzelić. 

Przegrywam z gościem 3:0 , który ma rating 880 przy moim 760 mówię w czapę będzie ładnie a mecz się kończy 6:6. Kolejny mecz z gościem z ratingiem 560 i wynik 0:0 i bądź tu mądry. Gość z ratingiem 880 powinien przy wyniku 3:0 spokojnie sobie klepać a daje sobie wpakować 6 bramek. Nie ma już tej kontroli nad meczami co choćby w 18. Nie wiem czy to handicap czy może wina leży w tym , ze cały skład to koksy i każdy lata jak ze sraczka i potem są takie a nie inne mecze. Lepiej się grało jak człowiek miał skład pół na pół na tym etapie gry, zdecydowanie ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest random totalny. odbija się to cały czas jak głupie i czasami zero kontroli. ciężko coś wyczuć... dlatego wole grać z kimś kto lubi cisnąć :D bo przynajmniej się otwiera i w sumie można lecieć cios za cios. zamiast odbijać się na środku boiska i czaić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu w tej grze 99,9% meczy to mecze z Polakami ? Nie grają w to inne narodowości ? Czy serwery nie potrafią uciągnąć na taka odległość ? Na dłuższa metę robi się to nudne . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Baczek867 napisał:

Czemu w tej grze 99,9% meczy to mecze z Polakami ? Nie grają w to inne narodowości ? Czy serwery nie potrafią uciągnąć na taka odległość ? Na dłuższa metę robi się to nudne . 

Może nie tyle to nudne, co nie ma jakoś z tego mega radości jak dla mnie.... Wolę zlać Niemca czy Ruska ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie tez to mam na myśli, inna motywacja i nastawienie, jak się gra z obco. Od czasu do czasu fajnie by się grało z rodakiem ale nie non stop. Straszne rzeczy w tym roku się dzieją, 1,5 miesiąca grania i hype u mnie spadł o polowe. Dwa składy wypasione, brak jakiś ciekawych turniejów , jeden Challenge na tydzien to śmiech na sali. Tak na prawdę nie ma o co walczyć na ta chwile :/ szkoda. Niestety wieje nudą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po premierze narzekałem na PESa, w sumie to tegoroczna odsłona to moja pierwsza przygoda z MyClub'em i meczami online. Przegrałem pierwsze mecze nawet 0:9 i mój rating był na poziomie 320 teraz udało się wyciągnąć na 520, ciągle jest progres i od jakiegoś czasu wyniki nie są hokejowe ale strzały w słupek i dobitka w drugi ciągle irytują :-D. Ostatnia wtopa była z typem, który miał rating około 1500, piłki nie potrafiłem odebrać ... Często trafiają się gracze z Francji (może dlatego, że tu mieszkam) od biedy jakiś z Niemiec. Jest jakieś zaklęcie aby maszyna losująca podarowała czarną kulę na pozycji GK? Słabe ogniwo to ta pozycja i manager R. Martinez jest skazany na K. Schmeichel (chociaż mogłem też trafić gorzej), gracz sterujący całą akcją też zbyt mocnym elementem tej układanki nie jest ale cóż ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Baczek867 napisał:

No dokładnie tez to mam na myśli, inna motywacja i nastawienie, jak się gra z obco. Od czasu do czasu fajnie by się grało z rodakiem ale nie non stop. Straszne rzeczy w tym roku się dzieją, 1,5 miesiąca grania i hype u mnie spadł o polowe. Dwa składy wypasione, brak jakiś ciekawych turniejów , jeden Challenge na tydzien to śmiech na sali. Tak na prawdę nie ma o co walczyć na ta chwile :/ szkoda. Niestety wieje nudą. 

Wieje nudą... Ale kurwa czasami grają jak białe piłki a mam koksów pod 3000... Trochę pograłem w tamtym tygodniu z kompem ja prdl co za miodna gra... W 18-tce miałem serię po 9 meczów wygranych, tu ledwo 3 jadę. Pamiętam jak w 17 pod koniec sezonu, jechałem na 20 meczów, jedną porażkę i to też po walce, mogło być różnie. Jeszcze jak dadzą lite, dopiero będzie kabaret. Co roku łapią jeleni, człowiek klapki na oczach i wydaje po 3 stówy, żeby tylko się wkurwiać. W pizdu nie zasnę haha. Dobrze, że wychodzi RDR2, człowiek będzie spokojniejszy. Odpali się PESa zobaczy jak Konami pozwala grać i jak będzie lipa to przesiadka na dzieło Rockstara i Ch im w D. Mam tylko niedosyt, że Fifa nie ma gameplaya Pesa... Niech Konami sprzeda licencję 2K odda paru programistów... Tylko nie ludzi od kodu sieciowego (!!!) i dam nawet tysiaka! 

Edytowane przez 84siwy84
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Baczek867 napisał:

 

Wziąłem Marcelo bo nie mam boków.... Następnym razem wezmę Kryśke:p.... Niech online naprawią bo co mi z Kryśki jak, piłkarze poruszają się jak dzieci we mgle. 

P. S panowie mam słabe łączę 10 MB liveboxa (nie ma u mnie światłowodu) jaki wybierać network conection level? 

Edytowane przez 84siwy84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś trafiłem Mbappe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, adasiulko napisał:

Ja dziś trafiłem Mbappe.

Kot straszny... Chyba mój ulubiony gracz w tej odsłonie dawaj go na CFa :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom nikt chyba nie narzeka na niego :) też mam na cfie bo gram na dwóch i zapierd@la jak tygrys :P  raz 3 bramy przez niego straciłem dokładnie takie same... rogal na dłuższy słupek prawą i dobranoc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×