Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jedno i drugie dno. W Fife przynajmniej można pograć 3-4 gwiazdki. W PES a może w pierwszym tygodniu, teraz kiedy już gra tylko beton nie da się zagrać w ten sposób.... No ale coz, ta garstka która gra, widocznie dokupuje sporo Konami coins...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Lewy69 napisał:

Panowie, polecam zagrać parę meczów w fifę i ręczę wam że z uśmiechem na twarzy włączycie PES-a.

Popieram pomysł, potwierdzam z autopsji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie gram w fife lige weekendowa i fifa nie ma tego czegos czyli syndromu jeszcze jednego meczu. Mam 22 mecze i szczerze mowiac mi sie nie chce mi sie dobijac do 30. Cala otoczka, rynek fut ktory jeat istna gielda jest przytlaczajacy i tak jak nie siedzisz 12h na dobe to mozesz pomarzyć o przyzwoittm skladzie. Jak dla mnie zbyt bardzo angazujace ale sklad udalo sie stworzyc fajny i miec sporo oszczednosci ale po prostu nie chce mi sie dluzej w to bawic. Pes jest jaki jest ale ten syndrom ma choc musze przyznac , ze ostatnio jak przyebalem padem o szafke to lampa z tylu sie troche wklęsła;) w ogole ktos sie orientuje jak wyglada sytuacja na xboxie one? Czy tam myclub w ogole zyje? Poziom jest tam na pewno mniejszy to moze udaloby sie poczuc jak mistrz pesa:D

Edytowane przez BułkazSzynką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie wiesz, bo skrypty panie skrypty. Ja w PES 2017 na PS4 miałem rating 800, a gdy przesiadłem się na Xbox One nagle spałem do 280 1_grinning.png i nie mogłem tej bariery przeskoczyć, jak spadalem do 200-220 i zbliżałem się do 300 to znów seria w czape, bezradność.

Czujesz to?

 

Zupełnie nwe konto i przegrywałem z ludźmi, co.maja rating 600 po 8-0

Tak jakby gra wzięła mnie za nooba z nowym kontem, i nie mogłem wymienić kilku podan, czułem jakby moi piłkarze byli przerażeni, nie moglem wyjść na 40 metr, bramkarz wybijał w auty nawet z 5, Obłęd jakiś. Sprzedałem konsole, bo nie ma na to gier, obecnie kupiłem na steam, ale już absolutnie koniec piłek.

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe życie pod górkę i pod wiatr, smutne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... nie ma żadnej kontroli w tym PESie , musiesz lekko trójkąt na wypuszczenie to wypierdoli tak, że zawodnik nie dojdzie; wychylisz gałkę w górę -piłka poleci w drugą mańkę albo jakieś dziwne glitche, zawodnicy z drużyny zderzają się -nie wiadomo czy się z tego śmiać ale wkurwia jak obrońca wpada na drugiego. Atakujesz to napastnik powinien biec na równo z obrońcami a często bywa, że z opóźnionym zapłonem startuje do akcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że jak skrypty tobie pomagają ( marchewka) to nawet jak popełniasz błąd nie spoglądając na radar, i grasz podanie w zupełnie inną, teoretycznie zła stronę, to gra i tak ku naszemu zdziwieniu poda do wychodzącego skrzydłowego, i mamy nieoczekiwaną patelnię :D
Ale jak skrypty są po stronie przeciwnika, to gdy widzisz wychodzącego napastnika, to albo.pilka poleci w inną stronę, albo będzie mocno za mocno, mimo, że lekko pyknkiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam skład mam biedny w majnklabie na poziomie 2100 bo kolekcjonuje głównie pokemony tylko. dzisiaj potrzebowałem wygranej do zkolekcjonowania następnego pokemona i trafiłem na koxa oczywiście. (jednego typa miał na 74lvlu :D ) 400 punkcików weekly mowie ok "będą moje". taa... do przerwy 2:0 w pupe i zero strzałów miałem :D chociaż wiedziałem że do oklepania spokojnie bo ładnie w ostatnim momencie bloczył tylko :P 5 akcyjek w drugiej połowie udanych i 3 gole dla mnie po dobrych zmianach :D typ po meczu widzę że odpala chata na playstation i myślę o co będzie kurw*wał ale napisał tylko "lol. well done" zdziwko w ciul :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu w ramach totw będzie Lewy do trafienia, ciekawe na ile go podbiją?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy 21 wiek i gre sie robi pod online.Nawet offline na każdym tv działa inaczej w tym zjebanym pesie .

84siwy84 czy irytujac sie grajac w tego pesa masz lagi?Bo u mnie np rano do 7-8  od 23-24 około gra to miod.Jestem zdania że niektóre rzyczy  jak przyjecie i odegranie trwaja za długo i odbior jest bezskilowy ,a reszta to bajka.Grając w dzień nawet jak połaczenie jest w miare ok (powiedzmy7/10) to i tak gramy jakby w inną grę.Niby opoźnienia nie ma w cale ,ale nie ma plynnosci i gracze przez to są debilami(rozne chore zachowania) .W nocy i rano ta gra jest tak płynna że aż chce się grać.Problem leży na 100% w serwerach konami  do których jesteśmy podłączeni(mieszczą się w japoni).

84siwy84 pytam dlatego ze moze nie grałeś w nocy i nie widziałeś różnicy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby jeden z tych dwóch serwerów przenieść do Europy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drako pewnie masz rację, bo jeżeli gram w tych godzinach, o których wspominasz, jest o niebo lepiej. Ale ostatnio nie miałem możliwości grać po tej 23 powiedzmy. W tamtym tygodniu pon-śr grałem właśnie koło 23 i gra miazga nawet w pesleague na 1 miejscu skończyłem. Ale kurde jak mam dzień wolny to co mam robić?! :p 

I wtedy właśnie mam seryjne przegrane jakbym grał białymi plikami na połowie paska staminy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale w pesie łączymy się bezpośrednio a serwer tylko wyszukuje i zarządza :P

@DrakoPL co do tego że na każdym tv grasz inaczej... gra jest tak szybka że mały input lag robi pewnie swoje ;) czyli i modele różne i ustawienia tv, polepszacze i ch*je muje ;)

ogólnie w pesa gram tylko u jednego kumpla i z tym problemów nie mam bo ma od razu wszystko powyłączane i pozmieniane bo czasami to aż oczy bolą od ustawienia kolorów :D

Edytowane przez Traws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel już miał takie urojenia, że nawet advanced intruction nie włączał bo myślał, że może spowolnić "łączę" haha

Dziś pierwszy raz uciekłem z meczu... Koleś 100 miejsc niżej niż ja, co akcja to sam na sam, moi grali "niski pressing" , piłkarze nic nie wychodzą na pozycję, chociaż mam kontrę. Spróbuję w tygodniu zagrać z samego rana albo koło północy. Jest tragedia, myślę, że ta gra będzie grywalna od połowy maja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Tv to na samsungu z input lag około17ms gra sie ok powiedzmy ,a na monitorze z input lag około8ms jest taki muł że grać się nie da.Wt rakcie przerwy w meczu przepinam.

To wytłumacz kolego dlaczego w nocy każdemu gra sie o wiele lepiej? Moze jest o wiele mniej połaczeń do serwera i dlatego? Nie wiem .W każdmym bądz razie to jest wina tego serwera ,a nie przeciwników.Bo w dzień z każdym jest duzo gorzej ,a w nocy z każdym jest ideał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drako obciążenie serwerów... Ja w 17 - ke w maju na 20 meczów to jeden przegrywałem po 10 meczy zwycięskich miałem w serii. Na początku dema miałem tak, że mówiłem sobie idę spać jak przegram pierwszy mecz... I tak do 3-ej :p... Z czasem było gorzej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, sebo7w7sebo7w7 napisał:

pany jak zrobic aby z rzutu rożnego leciała taka "mocno bita" piłka?

Po naciśnięciu dośrodkowania, gałka do góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.10.2018 o 17:55, 84siwy84 napisał:

Wyszukaj wszystkich 433 trenerów... I wpisuj każdego w YouTube MyClub 2019 Nazwisko trenera i tak może znajdziesz... W chuj osób chwali tego Tite, wydaję mi się że u niego można to zrobić. Pewien nie jestem. 

niewiem  czy cos robie zle ale na youtubie nic takiego nie ma...

nadal poszukuje trenera 433 u ktorego idzie zmienic cmf na amf ? ktos jakies sprawdzone nazwisko ? (oprocz santosa, mam go juz ale na 4132 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czy trener moze miec cmf->amf to cmf musi byc bazowo na planie powyzej lini srodkowej. Kazdy do lini lub na równi nie moze byc amf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, ze nie kupilem juz 2 ktorzy mieli powyzej lini srodkowej ( r.koeman) pomocnikow i dupa...

Edytowane przez damian84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziwne, mam ronalda koemona i normalnie mozna na amf zmienic. Sa wyraznie nad linia? Dlugo juz grasz? Bo jak jestes nowicjuszembto pamietaj, ze kwadratem trzeba zmienic;)

Edytowane przez BułkazSzynką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz mam :)  wstawialem go jako 1 asystenta i tam jest to defensive i tylko te  jego defensywne ustawienie wchodzilo a w nim nie szlo zmienic :) wstawilem go jako 2 na ofensive i tam idzie :) wkoncu k..a moge zagrac tak jak mi pasuje  hehe a nowicjuszem nie jestem bo zaczynaem na ps1 i ISS jeszcze :) ale dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mieliście taką sytuację, że prowadzicie z graczem, który ma dużo wyższy rating od was i pod koniec meczu gdy wynik jest w zasadzie rozstrzygnięty na wasza korzyść to psuje się jakość połączenia i spotkanie zostaje przerwane a mecz jakby się nie odbył .... przypadek??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×