Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, sebo7w7sebo7w7 napisał:

mieliście taką sytuację, że prowadzicie z graczem, który ma dużo wyższy rating od was i pod koniec meczu gdy wynik jest w zasadzie rozstrzygnięty na wasza korzyść to psuje się jakość połączenia i spotkanie zostaje przerwane a mecz jakby się nie odbył .... przypadek??

To nie przypadek.Trafiłeś na skurw...  złego człowieka który na tyle osłabi połączenie że was rozłączy.On nie ma porażki, ty zwycięstwa.Tzw rage quit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miał dużo punktów do stracenia ...rozumiem, że można rzucić padem, mięsem, wyłączyć konsolę ale takie coś? chamstwo :-p btw. gralem w dziesiątkę i w 80min wyprowadzilem zabójczą kontrę 10_wink.png

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raportuj to może coś zrobią. Zdaje się Sep wrzucił jakiś czas temu filmik na yt, że zbanowali jakiegoś hujka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio online to kpina... Mam wrażenie jakbym grał w symulator ligi polskiej! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dosyc ze gra sie do pi...y to , to tak naprawde to nie ma juz o co/po co. dzis sobie zalosowalem pierwszy raz w tym tygodniu bo ile mozna kisic tych punktow  nazbieralem ich juz prawie 300tysi (zbieram tak dlugo az bedzie Ronaldinho do wylosowania chyba tylko on jeszcze ucieszy ) i 1 strzal i Griezmann... w 18 to bym sie pewnie cieszyl jak dziecko a tu ...  pewnie lawka albo nawet i rezerwy :/ w rezerwach z dwie jedenastki czarnych pilek jaki to ma sens ...hehe 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby dobrze się grało i normalnie to same rozgrywanie meczy dawało by radość... Konami mega słabo wspiera tytuł, oni zrobili skok na kasę jakby miało jutra nie być i możliwe, że tego "jutra" nie będzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagralem teraz 5 meczy... jedno wymeczone zwyciestwo reszta w pi...e z ogorkami nawet z rankingiem po 500 (w kazdym prowadzilem  ), chociaz nie gralem gorzej niz wczoraj ..a wczoraj nawet 6 czy 7 zwyciestw z rzedu. podania na 3-4 metry niecelne , wszystko co leci po ziemi laduje u mnie w bramce, obroncy zamiast doskakiwac do pilek/napastnikow stoja jak takie cioty , Aubemayang i spolka strzelaja  k...a  z 3 metrow w kosmos jak by jakis dopalaczy sie nazarli przed meczem ...k...a... zadna gra mnie tak nie wk...a jak ta.i gdyby nie sentyment bo gram w to od dziecka i jest jedyna gra ktora sprawia/la(?) mi radoche z gry juz dawno wyladowala by w kiblu. mam naprawde nadzieje ze jutro cos zmienia ....gre z takim potencjalem tak zjebac... ehhhh

Edytowane przez damian84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed czwartkiem miałem rating 700, teraz 590 coś.... Dziś gadałem z kumplem, odinstalował PESa i gra w X-COMa i zrobił się jakiś spokojniejszy :p... Ja w piątek kupuje RDRa  i już nie będę się spinać na PESa, będę badał czy dziś Konami daję grać i wtedy zagram więcej meczy ewentualnie. Nie ma co się wkurwiać, szkoda zdrowia, istnieje świat poza PESem;)

 

 

Edytowane przez 84siwy84
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ja zaryzykowałem i kupiłem COD-a , mimo ze w to nigdy nie grałem  i bawię się świetnie !!! Mimo ze póki co często ginę, to nie ma takiej nerwówki jak przy PES bo wiem ze liczy się rozeznanie na mapie + refleks i celność a nie jakieś skrypty. Od 2 tygodni ani jednego spotkania w PES i żona jakaś spokojniejsza chodzi po domu ;) nie boi się koło mnie przejść jak trzymam pada w dłoni :D 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno patch duzo poprawil. Testowal ktos online? Powrot krola w koncu w tym roku czy w przyszlym? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj patch nic nie pomoże, gameplay jest dobry tylko niech klikną magiczny przycisk i wyłącza to co u konkurencji jest od lat , czyli handi bo się zagalopowali. Raczej tego nie zrobią .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, matinx napisał:

Podobno patch duzo poprawil. Testowal ktos online? Powrot krola w koncu w tym roku czy w przyszlym? :)

Dziś czwartek, online jeszcze nie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Notty napisał:

Po 4,5 godzinach gry, najważniejsze info :

first touch issues Fixed!

 

Można teraz grać, budować ładne akcje. Gameplay jest świetny.

 

Vs CPU mocno odczuwalne skrypty /Momentum, więc niestety wielkie prawdopodobieństwo, że będzie to znów gnebic graczy w grach online.

 

Ale prawdziwy test gry będzie dopiero online.

 

Notty, to jeden z najlepszych graczy PESa...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha uzbieralem 300 złotych monet i losowanie MyClyb 

2x Sergio i brakmarz z Barcelony 

2x Sergio to chamstwo jest hehe he 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co zrobić jak mam 2x Suarez 2x Rakitić? Sprzedać? Czy można jakąś ich połączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

 

Online taki sam syf jak przed paczem.

Niestety, piszę o MyClub, zs chwilę sprawdzę online division, ale MyClub jest jak było.

Albo samo graj i latają na ADHD, albo odważniki na nogach, a jak wypracuje sytuację, podaję na czystą pozycje, to sam potrafi piłkę wycofać do tyłu hahaha.

 

Odmeldowuje się, z tej gry nic nie będzie...

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic nie będzie. Już pomijam ten burdel w my club gdzie za walutę premium masz gwarantowane czarne piłki co chwilę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, TrueGrand napisał:

A co zrobić jak mam 2x Suarez 2x Rakitić? Sprzedać? Czy można jakąś ich połączyć?

Jak masz 3x danego zawodnika to można ich wymienić na innego zawodnika jak mnie pamięć nie myli 

;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale to już nie ma znaczenia, ten tryb jest absolutnie ie grywalny. Serio dziwię wam się, że bawi was to.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zauważył zmiany w trybie offline? Czasami odpalę sobie Master League i jestem ciekawy czy tam coś grzebali w gameplayu.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×