Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam przerzucić się na Red Dead 2 i czerpać przyjemność z posiadania konsoli

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa poprzedników, MyClub w tym roku totalnie zepsuty. Pograłem wczoraj jakieś dwie godzinki, dywizje online mega się grało, zaznaczam że grałem drużyną wcale nie najlepszą bo męczyłem PORTO bilans 6 zwycięstw i jeden remis. Pomyślałem że odpale MyClub - i bańka prysła, wjechał mi gość ze składem w którym jest: Messi Suarez Mbappe, rezerwa Ronaldo, Dybala, Neymar, W pomocy Vieira Rakitic i jeszcze jeden koks, obrony to nawet nie pamiętam też jakieś koksy. 3 miesiące po premierze taki skład to jakieś chore, kończę z tym trybem w tym roku. Zostały Dywizje do pogrania, mam nadzieje że już nic nie będą grzebać w tym trybie, bo tam gra się mega fajnie.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie i Panowie 

Gramy z chłopakami ligę (nie którzy z forum), jest narazie ośmiu, chcemy rozbudować ligę aby mieć więcej wariantów rozgrywki. W grupie panuje przyjazna atmosfera i dogodna forma ustalania meczów. Chcemy zwiększyć prestiż rozgrywek oraz ilość rozgrywanych meczów żeby nie było przestojów... Można wybrać oskryptowany MyClub albo równą grę zależną od umiejętności, i zawsze taką samą, mecze w których wszystko zależne od Nas... Wszyscy wiemy jak Konami Nas ładuje w ch.....

Mamy alternatywę.... Pro evolution soccer Fans. 

Zapraszam serdecznie, zabawa przednia ;)) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.11.2018 o 15:26, mesutOzim napisał:

Potwierdzam słowa poprzedników, MyClub w tym roku totalnie zepsuty. Pograłem wczoraj jakieś dwie godzinki, dywizje online mega się grało, zaznaczam że grałem drużyną wcale nie najlepszą bo męczyłem PORTO bilans 6 zwycięstw i jeden remis. Pomyślałem że odpale MyClub - i bańka prysła, wjechał mi gość ze składem w którym jest: Messi Suarez Mbappe, rezerwa Ronaldo, Dybala, Neymar, W pomocy Vieira Rakitic i jeszcze jeden koks, obrony to nawet nie pamiętam też jakieś koksy. 3 miesiące po premierze taki skład to jakieś chore, kończę z tym trybem w tym roku. Zostały Dywizje do pogrania, mam nadzieje że już nic nie będą grzebać w tym trybie, bo tam gra się mega fajnie.

Była taka gra gdzie na starcie każdy miał skład koksów. To była Fifa 18 dodatek MŚ która zdechła po pół tygodnia.

W fifie prawie nikt nie biega Maradoną Prime czy Ronaldo Nazario bo ich czarnorynkowa wartość to 5000zł a za punkciki Fifa to jakieś 15000zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy żeby gamonie zostawili ten drop co był w 17 czy 18 i już by było ok. Co prawda ja już odpuściłem ta grę. Jednak czasem miałem wrażenie ze te wszystkie dziwne sytuacje na boisku są właśnie tym spowodowane, ze za dużo biega koksow i samograjow co powoduje chaos i bramki z dupy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest spoko, oprócz mycluba który i tak mi śmierdział wydawaniem kasy na coinsy więc za bardzo się w to nie wkręcałem nigdy :) na szczęście w tym roku mogę zagrać ligę po necie normalnie bez płaczu przy każdym spotkaniu że laguje :D (nie moja wina tylko starego neta :P ) ale i tak co offline to offline... przy piwku czy czymś mocniejszym :)

Edytowane przez Traws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do Was, mistrzowie.
Z racji tego, że wyszedł PES Lite, rozważam sprzedaż wersji pudełkowej. Pytanie - czy przyszłe aktualizacje będą dostępne również dla wersji Lite?

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz doczytałem, że w Lite nie ma trybu Master League...szkoda bo od jakiegoś czasu tylko to męczę.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.12.2018 o 19:50, gutihaz napisał:

Dopiero teraz doczytałem, że w Lite nie ma trybu Master League...szkoda bo od jakiegoś czasu tylko to męczę.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
 

Lite dali, żeby trzepać chajs z mikro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lite to grind albo mikro. Rok temu było to samo , na początku dają coinsy za logowanie a  potem trzeba było robić 10 symulacji dziennie by starczyło na odnowienie kontraktów.  Cały tydzień symulacji by uzbierać na 1 losowanie. Niby za darmo ale w konstrukcji to typowe F2P gdzie jak nie zapłacisz to gra cie będzie wymęczać grindem. Ewentualnie trzeba grać słabym składem na easy co jest równie głupie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie gram , kupiłem na premierę najwyższą edycję, ale grę zabito wymaksowanymi kartami za płatne coinsy od 1 dnia. 

Niby zabawa polega na budowania składu, a od pierwszego weekendu miałeś przeciwników z kartami 94-96. Takich kart nie miałem przez 10 miesięcy grania w 2018

 

Można próbować grać w składy *** ale z racji że mało kto gra czeka się za długo na znalezienie rywala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zwrocilem gre 3 tyg po premierze. Sciagnalem to lite, okazalo siez ze wszystkie bonusy z wersji legend dostawałem do inboxa. To taka ciekawostka, bo zagralem 2 mecze i mam dosc. Wybitnie marna edycja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety. Widać to po obniżkach i że gra jest w gamepassie.  Nawet na stronach dla zapaleńców pesowych nie wieje entuzjazmem.  

 

To będzie książkowy przykład jak popsuć grę jednym elementem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po cichu wierzę, że w przyszłym roku wyciągną wnioski i wrócą do starego,dobrego formatu. Tak niewiele było do poprawy a jednak spieprzyli to po całości...

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MyClub zrobił się Mega niegrywalny... To nie jest zły Pes ogólnie, "tylko" online jest zjebane :p

Oprócz gameplayu, wszystko do zmiany, gra potrzebuję świeżości i ciągłego wspierania, codziennego jak to jest w przypadku gry od EA! 

Edytowane przez 84siwy84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam w zeszłym roku czekałem na Wigilie bo dawali gwarantowane losowanie na czarna piłkę wpadł wtedy Pogba. Radocha była na maxa :) W tym roku odpuściłem po 2 miesiącach, nie idzie w to grać do tego stopnia, ze kilka razy próbowałem po kilku piwach odpalić i zagrać. Skończyło się tak ze moj rating połączenia wynosi już C bo waliłem za każdym razem Rage Quit po tym co zobaczyłem. TRAGEDIA !!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety taki PES nie ma przyszłości. Po stracie licencji sprzedaż była dramatyczna, kolejne obniżki az gra trafiła do game passa.

Garstkę wiernych fanów niestety wydymano. Gra razi pustkami.  Bardzo słabe tryby , tryb symulacyjny to dno , nawet ligi zlikwidowali.

Turnieje są wszystkie na jedno kopyto , gdzie w pierwszych rundach grasz z jakimiś biedakami na very easy tracąc czas i kontrakty.  Nagrody dno 1 lv to niech sobie wsadzą.

Promowane są tylko losowania za coisy, gdzie jest eldorado, co 2 tydzień gwarantowana czarna i to x 6, gdzie w 2018 gwarantowana czarna to było święto dwa razy w roku 

Całkowicie położono składanie scoutów gdzie robiło się jakiś srebnych grajków z potencjałem . Teraz na cholerę to levelować

Cały czas potwierdza sie teza że oni nie wiedzieli co robią. Była koncepcja że te statystyki będą ruchome a oni walnęli ZIyecha 96 za 1 asystę.

Teraz Zieyech ma hattricka a dostał 91. zupełny brak logiki

 

W fifie wszystko jest na odwrót, fajne turnieje i online i offline. Tylko czasu brakuje by to wszystko ograć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie w PES drop w poprzednich edycjach był na prawdę bardzo dobrze zbalansowany. Łatwiej było trafić fajnego gracza niż w Fifie, jednak nie tak jak w tym roku. Gameplay tez był ok, nie było uczucia ze nie panuje się nad tym co robią zawodnicy. Wystarczyło dodać te karty OTW jednak z dużo mniejszym dropem. Gameplayu nie ruszać i zrobić więcej turniejów a nie 3 mecze i czekaj znowu tydzien. Niestety myśleli ze nie wiadomo ile na tym zarobią i mysle ze się przeliczyli. Nie powiem bo sam kupiłem wersje legendarna do tego doladowalem coins za jakieś 80 zł. Jednak połapałem się o co w tym wszystkim chodzi. Wtedy sam na siebie zły byłem co spowodowało jeszcze większe obrzydzenie do tej gry ....

Mysle , ze wiele osób ma tak samo i może to być początek końca tej gry bo raczej będą w to brnąc dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do edycji legendarnej mogli dać Beckhama wypasionego, a nie takiego który będzie oddychać rękawami po 30 minutach gry. Gdyby chociaż zachowali gameplay z okresu do pierwszego patcha. Głupie żółtki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ten Beckham do wyższej edycji to żart. On się nawet nie nadaje do grania z ławki na bota na easy.

 

To miał być super bonus a totalnie niegrywalna karta , gorsza od randoma o którym nigdy nie słyszałeś. I nawet bez możliwości levelowania bo jego max to 32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze mówiąc mam xbox one, ale gra ta sama i problemy te same.  Pytanie jest takie czemu męczycie tego my cluba , skoro online division jest dużo lepszy, sprawiedliwszy i gra się całkiem fajnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w tym trybie czasem nie gra się non stop przeciwko Barcelonie , Juve i PSG ? 

Coś mi się tak wydaje . 

Popraw jeżeli się mylę :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w myclubie też grasz tylko na krystyne messiego neymara :P mi się już nawet nie chce logować do mycluba :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×