Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No dlatego ja już nie gram w ten tytuł bo obrzydło mi granie na te same składy :) 

Dlatego pytanie czy ta sama sytuacja nie jest w dywizjach bo co z tego ze ja sobie wezmę skład 3-4 gwiazdkowy jak będę grał na Ronaldo , Messi itd 3/4 spotkań .

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

im wyzsza dywizja tym wiecej punktow do zdobycia wiec raczej tylko juventusy i barcelony nie moga byc  :)

a ja z innej beczki jak poprawic team spirit u asystenta mojego pierwszego trenera nie majac tactical trening i tego familiarity bost ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób, które zawiódł normalny tryb sieciowy i mecze tylko topowymi drużynami - próbowaliście dołączyć do jakiejś ligi tworzonej przez fanów na forach? Teraz problematyczna byłaby dla mnie dyspozycyjność wieczorami, ale pamiętam w czasach PES 2010/2011 grałem w ten sposób praktycznie wyłącznie i to była najfajniejsza zabawa, jakiej doświadczyłem w PES online. Tam każdy gra średnimi drużynami, bez cyborgów, emocje były ogromne bo człowiek się zżywał ze swoją drużyną, była tabela. Na tydzień pamiętam do rozegrania było jakieś 7-10 spotkań, więc może ilość nie na długie posiadówki, ale wystarczająca.

 

Zawsze grałem na pes.com.pl - widzę, że teraz też prężnie działają, jest kilka lig aktualnie w trakcie. Fajna sprawa, polecam. Aż sobie przypomniałem "stare dobre czasy" pisząc tego posta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie polecam też lige pes.com.pl :) tydzień/dwa na rozegranie spotkań i jest fajnie :) akurat drugi sezon się kończy więc zaraz będą zapisy do następnego sezonu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie niestety posiadam courtesy rating C ,nie zrywa mi neta ,ja nie zrywam meczy (rozegrałem juz z 30 meczy) i nadal mam courtesy rating c ,da się to jakoś zmienić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości żebyś miał C bez rozłączeń. Skoro masz tylko 30 zagranych meczów to nawet jak pierwsze  2-3 opuściłeś bądź gra Cię rozłączyła to będzie taki rating. Nic na to nie poradzisz tylko grać pełne spotkania i wskoczy na A. Mógł tez przeciwnik wychodzić w czasie gry i rating Ci spadł .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, pojawia się komuś Koeman? Odpalam codziennie w różnych porach i nie mogę go trafić... Gra ktoś Tite? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ja od kilu meczy gram Tite i póki co nawet dobrze się gra. Wolał bym co prawda żeby na bokach zamiast skrzydłowych było dwóch SS ale może być. Ja lubię długo klepać piłkę i ten trener dobrze się sprawdza do takiej taktyki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra ktos w to jeszcze  wogole ??? :/ pytanie :ja siedze w domu,ziomek siedzi w domu , i dwoch innych siedzi w domu da rade jakos zagrac co cop w 4 zeby grac przeciwko sobie po dwoch ? bo szukam i jakos nie widze :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu ma nikt nie grać?

 

Żeby zagrać 2v2 musisz odpalać nie ten tryb do 1v1 tylko ten obok (nie pamiętam dokładnych nazw). To ogólnie tryb do gry 11v11, musicie tylko wszyscy kliknąć any player przy wyborze docelowej pozycji do sterowania. Ważna info, taktyki ustala tylko jedna osoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo nikt nic nie pisze :) probowalismy i nadal nie mozemy do tego dojsc , chodzi o to zeby w 4 grac na 3 konsolach,nie idzie dodac tego guest user  tam gdzie graja w dwoch na jednej konsoli :/ moze ktos wie jak to zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie czy da się grać 2vs2 online ? Ja i kumpel w domach ze sobą przeciwko innej dwójce zawodników ? Albo jakiś turniej online vs offline, też każdy na swojej konsoli przeciwko com/botowi ? Z góry dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×