Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

orientuje sie ktos czy u r.koemana idzie zmienic cmf na amf ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno jak na grafice CMF są umieszczone nad linia środka boiska to można. Jeżeli poniżej to nie.

Przyszedl piątek, więcej czasu na grę , niestety chęci brak, event z dupy, turniejów brak, co oni odwalają ,ta gra umarła. O co my mamy walczyć, jak składy już na tip-top ?  Do tego te dziwaczne mecze, z dupy trójkąty pod koniec spotkania przy prowadzeniu jedna bramka. Jak ja żałuje ze kupiłem  wersje cyfrowa to masakra. Chyba już nie mamy co liczyć na dobra piłkę na konsole. 21 wiek różnych gier na pęczki a z piłek zrobili sobie jakiś spektakl, bo po co ma się liczyć skill. Lepiej zagrać na emocjach i dotrzeć do niedzielnych graczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja definitywnie zakonczylem przygode z pes 2019. Niestety po patchu(wczesniej mi sie wydaje, ze tak nie bylo) gra opiera sie na podaniu i odegraniu trojkatem. Sklady sa juz endgamowe i to kolejny dramat. Momentum w myclub to megadramat i przebija nawet fife. Najgorsza czesc na ta generacje. Tez zaluje, ze mam cyfre. Nie spodziewalem sie, ze moga zniszczyc tak swietna serie na samo granie trojkatem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podobno jak na grafice CMF są umieszczone nad linia środka boiska to można. Jeżeli poniżej to nie.
Przyszedl piątek, więcej czasu na grę , niestety chęci brak, event z dupy, turniejów brak, co oni odwalają ,ta gra umarła. O co my mamy walczyć, jak składy już na tip-top ?  Do tego te dziwaczne mecze, z dupy trójkąty pod koniec spotkania przy prowadzeniu jedna bramka. Jak ja żałuje ze kupiłem  wersje cyfrowa to masakra. Chyba już nie mamy co liczyć na dobra piłkę na konsole. 21 wiek różnych gier na pęczki a z piłek zrobili sobie jakiś spektakl, bo po co ma się liczyć skill. Lepiej zagrać na emocjach i dotrzeć do niedzielnych graczy. 
a może być to prawda, skoro CMFa umieszczony na linii wyznaczającej środek, lub przed liną można przerobić na DMFa to analogicznie powinno być w "drugą" stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, BułkazSzynką napisał:

Ja definitywnie zakonczylem przygode z pes 2019. Niestety po patchu(wczesniej mi sie wydaje, ze tak nie bylo) gra opiera sie na podaniu i odegraniu trojkatem. Sklady sa juz endgamowe i to kolejny dramat. Momentum w myclub to megadramat i przebija nawet fife. Najgorsza czesc na ta generacje. Tez zaluje, ze mam cyfre. Nie spodziewalem sie, ze moga zniszczyc tak swietna serie na samo granie trojkatem.

Ja po dzisiejszym dniu, również kończę z tym tytułem, się wqrwie to kupię Fife na płycie , chociaż miałem tego nigdy nie robić, ale najwyżej jak nie podejdzie to sprzedam będąc kilka groszy w plecy. Toż to jest dramat , ogólnie jak dla mnie to tempo przyspieszyło mega, tak jak piszesz każdy wali trójkąty na Mbappe do obrzygania.Nie ma już tej kreatywności tylko typowa zręcznościówka się zrobiła. Przecież to jest parodia wszystkie mecze takie same Ronaldo, Messi, Mbappe, Neymar, Simeone. Dodatkowo tak jak pisałem wcześniej nie ma już co robić w tej grze. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Względem zawartości to pes jest taką biedą, że poprostu by się wstydzili! Dadzą coś raz w tygodniu, na odpierdol się Zenek i zadowoleni. Mnie tu zajeżdża opór cwaniactwem. Dają kozak demo, wszyscy mają orgazm, w tym ja, a potem wykładają na Nas pałe. Żeby była jakaś realna alternatywa dla Pesa, człowiek dawno by im pokazał środkowy palec.

P. S mając chwilę fife więcej siedziałem w menu niż grałem, tam jest tyle do roboty.... Tylko rozgrywka nie wciąga. 

P. S 2 chłopaki ja Wam fife odradzam, ta gra nie wyzwala emocji w meczu. Ja wolę w Pesie przegrać niż Fife wygrać i to pokazuję stan wirtualnego footballu. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, szkoda tylko ze w tym roku są to mega negatywne emocje :/ 

Jade kupić Fife , co będzie to będzie. 

Konami pałkę przegięlo. Na sama myśl ze mam odpalić grę i znowu oglądać na zmianę Ronaldo, Messi itd. Odechciewa mi się .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W fifie też będziesz miał koksów tylko inaczej będą się nazywać, bo tam zwykły Stefan dostanie kartę IF 97 i będzie podobnie. 

Ja tam miałem fife 18 i wróciłem do Pesa, choć i tak wiedziałem, że będę się wkurwiać :p

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo nie tracę , żona rzuciła 200 dołożyłem 50. Sprawdzę, ocenie, jak co to za 150 pogonie. Na prawdę nie mam cierpliwości i motywacji do tego PESa. Jeszcze jak mieliśmy słabsze składy to człowiek grał żeby zarabiać i losować w celu trafienia czegoś fajnego, a teraz grać tylko po to żeby nabijać punkty rankingowe ? :/ pożyjemy , zobaczymy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak tam Baczek fifa ? :) ja sie nigdy chyba nie przekonam ,zagralem ostatnio u brata dzieciakow  1 mecz  i mi wystarczy  hehe a co do PESa  my club faktycznie zjeb...li , ale offline usiadlem wczoraj z kumplem o 22  i do 4 rano napierdzielalismy az milo (zwyklymi druzynami oczywiscie) :)

Edytowane przez damian84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, damian84 napisał:

i jak tam Baczek fifa ? :) ja sie nigdy chyba nie przekonam ,zagralem ostatnio u brata dzieciakow  1 mecz  i mi wystarczy  hehe a co do PESa  my club faktycznie zjeb...li , ale offline usiadlem wczoraj z kumplem o 22  i do 4 rano napierdzielalismy az milo (zwyklymi druzynami oczywiscie) :)

A pogrywam, póki co uczę się od nowa. Bo już nawyki nie te. Narazie mi na nerwy nie działa . Przynajmniej jest o co walczyć cały tydzien, a po to gram ,nie tylko dla podbicia ratingu :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moze ktos podac nazwisko konkretnego trenera 433 u ktorego idzie zmienic CMF na AMF, ktos kiedys pisal ze jesli cmf sa za linia polowy boiska na tej mapce to idzie- nieprawda. Kupilem juz dwoch ( r. koeman i g.b. scelotto)  i tez nie idzie a niechce bez sensu wydawac kasy na nastepnych.u F.santosa ponoc idzie ale niewiem czy dlatego ze go juz mam  w formacji 4132 wogole juz go nie ma od dawna na liscie menadzerow do zatrudnienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, damian84 napisał:

Czy moze ktos podac nazwisko konkretnego trenera 433 u ktorego idzie zmienic CMF na AMF, ktos kiedys pisal ze jesli cmf sa za linia polowy boiska na tej mapce to idzie- nieprawda. Kupilem juz dwoch ( r. koeman i g.b. scelotto)  i tez nie idzie a niechce bez sensu wydawac kasy na nastepnych.u F.santosa ponoc idzie ale niewiem czy dlatego ze go juz mam  w formacji 4132 wogole juz go nie ma od dawna na liscie menadzerow do zatrudnienia

Wyszukaj wszystkich 433 trenerów... I wpisuj każdego w YouTube MyClub 2019 Nazwisko trenera i tak może znajdziesz... W chuj osób chwali tego Tite, wydaję mi się że u niego można to zrobić. Pewien nie jestem. 

Edytowane przez 84siwy84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.10.2018 o 10:12, 84siwy84 napisał:

Względem zawartości to pes jest taką biedą, że poprostu by się wstydzili! Dadzą coś raz w tygodniu, na odpierdol się Zenek i zadowoleni. Mnie tu zajeżdża opór cwaniactwem. Dają kozak demo, wszyscy mają orgazm, w tym ja, a potem wykładają na Nas pałe. Żeby była jakaś realna alternatywa dla Pesa, człowiek dawno by im pokazał środkowy palec.

P. S mając chwilę fife więcej siedziałem w menu niż grałem, tam jest tyle do roboty.... Tylko rozgrywka nie wciąga. 

P. S 2 chłopaki ja Wam fife odradzam, ta gra nie wyzwala emocji w meczu. Ja wolę w Pesie przegrać niż Fife wygrać i to pokazuję stan wirtualnego footballu. 

 

Żałuje , ze Cię nie posłuchałem :D Przyznaje racje i bije się w pierś ;) 

Dzisiaj sprzedałem za 180. Wiec 3 dni grania kosztowały mnie 70. Myślałem, ze załapie ten gameplay po jakiś 2 latach przerwy. Niestety nie ma opcji, jedna wielka paplanina sztuczek, kołowrotków, przewrotek. Cyrk 2019 nie fifa. Tym o to sposobem, będę pogrywał jednak w PES, i niestety muszę teraz dołożyć bo chce kupić COD-a . Trochę mnie to kosztowało, ale już tego błędu nie popełnię. Wole już nie grać w żadna piłkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przechodziłem to samo ;) I powiedziałem, że już PESa nie zdradzę :)... Lepiej nie grać w nic niż w Fife, tam jak nie umiesz robić trików to Cię nie ma ja w Pesa przegrałem najwięcej 3-0 w Fife łapałem po 15 od kolesi co przechodzili całe boisko CR7 ta gra w swoich założeniach nie zmieniła się za bardzo od części z lat dziewięćdziesiątych. Ktoś, kto zagłębił się trochę w PESa nigdy nie wkręci się na poważnie  w Fife. 

Pocieszające jest to, że Konami jakoś ostatnio pozwala mi grać w MyCluba :)

Edytowane przez 84siwy84
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz prawie wszyscy tak rogrywaja  , wrzutka zgranie brama :) i z akcji wrzutki po ziemi... heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio odpaliłem pes żeby sprawdzić i 10 meczy, 9 remisów i jedna porażka;) dopiero wczoraj w wielkich męczarniach wygrana. Momentum jest żałosne i granie trójkątami kiedy nasi cb rozjeżdzają się na boki cały czas takie samo, doszło już do tego, że mój bramkarz sam sobie wbijał samobója a napastnicy nie potrafili sam na sam strzelić;) Nawet deep defensive line nie pomaga aby przed trójkątami się obronić. Dzisiaj owtieram paczki za 200k i zobaczymy kto wypadnie. Za coinsy oczywiście można złożyć fajnych piłkarzy;) konami wie jak trzepać hajs. Tempo i ping pong kiedy piłka odbija się od piłkarzy jak na fliperach to cyrk.

 

Też macie wrażenie, że coraz mniej osób gra? graczy szuka coraz dłużej a ostatnio ciągle trafiam na tych samych. Jeden typek #pesmyclubpolska(albo podobnie) rating ponad tysiąc a jego gra opiera się na trójkątach i w ataku zaha i jeszcze jeden szybki gracz. Łatwo da się to rozkminić ale obrońcy to kłody więc wiadomo jak to się kończy. Aż człowiek tęskni za pes 2017 który nie miał takich cyrków.

Edytowane przez BułkazSzynką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak się odpala te wszystkie poboczne ustawienia typu tiki taka itp? Bo często jak gram to wyświetla mi się, że przeciwnik coś takiego aktywuje a ja sobie naciskam tak na pałe L2 + góra/dół, lewo/prawo i widzę, że coś mi się podświetla na czerwono coś na niebiesko ale co mi się aktualnie włącza to nie mam pojęcia. W zasadzie ogarniam tylko jak sobie te kreseczki podbijam na maksa na czerwono to taki jakby all atack ale to tyle co kojarzę z wcześniejszych edycji.

Mowa o trybie myClub, trener klopp, który już mnie strasznie słabi

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, malyksg86 napisał:

Panowie jak się odpala te wszystkie poboczne ustawienia typu tiki taka itp? Bo często jak gram to wyświetla mi się, że przeciwnik coś takiego aktywuje a ja sobie naciskam tak na pałe L2 + góra/dół, lewo/prawo i widzę, że coś mi się podświetla na czerwono coś na niebiesko ale co mi się aktualnie włącza to nie mam pojęcia. W zasadzie ogarniam tylko jak sobie te kreseczki podbijam na maksa na czerwono to taki jakby all atack ale to tyle co kojarzę z wcześniejszych edycji.

Mowa o trybie myClub, trener klopp, który już mnie strasznie słabi

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
 

Sorry ale nie chciało mi się pisać ;)... W grze naciskasz L2+ krzyżak i zmieniasz bez wchodzenia w menu. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×