Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi



Biednie trochę to wygląda. Strasznie łąmią się animacje, zawodnicy potrafią zmienić kierunek biegu, bez wpływu na szybkość biegu i momentalnie skręcać, gdzie przy pełnym sprincie człowiek musiałby biec łukiem tak tutaj na pięcie się obraca i biegnie już nowym kierunku, zawodnicy nadal posiadają pełną świadomość stojąc plecami do piłki. Gol Juve jest tego przykłądem, jak zawodnik się obraca i kopie idealnie w piłkę. Przy 4 strzałąch na bramkę mamy wynik 2:1... Przebudowany system podań, lub tylko takie odnosze wrażenie, jakby osoby, które graja tapowały X i oczekiwały idealnego podania do nogi, a piłka dostaje za mało siły, żeby dolecieć do odbiorcy. Zawodnicy nadal są obu nożni, potrafia przerzucać piłkę od prawej do lewej i na odwrót miedzy nogami, jakgdyby nigdy nic, wo wyglda momentami komicznie. A fakt, że nawet nie ma nowej animacji wygrania pucharu, na który zdobyli w końcu licencje, mnie zwyczajnie rozbraja. Bardzo mieszane uczucia, ale więcej się okaże, gdy udostępnią demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się zmieniło w stosunku do 19?
Bo ściągnąłem demko 18tki (pełną wersję ograniczoną w czasie) wczesniej miałem 2k16 i gdzieś za 20zł dorwałem 2k17 i prócz drobiazgów nie widzę większych różnic między tymi trzema odsłonami, więc co nowego i dobrego ma Fifa 19? Prócz skryptów, bo 18tka jest tak oskryptowana w gameplay`u, ze przecieram oczy ze zdumienia, w 17 było grubo pod tym względem ale teraz to jest aż przerażające...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA już tak wkurwi.. ludzi, że temat nowej Fify ma 4 odpowiedzi... :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok w rok to samo szkoda już szczepić ryja, jestem szczęśliwym człowiekiem nie uzależnionym od tej gry, i jedyne gdzie ją widzę to youtube, ale tak nie ma co oglądać.  Jedynie Legia może konkurować z nowa fifą :messi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, keczu78 napisał:

Siema demo juz jest. ? 

nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, pablos_83 napisał:

"later this afternoon"

 

2 godziny temu, keczu78 napisał:

Siema demo juz jest. ? 

Wiele osób mówi o godzinie 19 naszego czasu, ja z kolei słyszałem też u jakichś youtuberów o godzinie 16 naszego czasu ( 3pm UK TIME), także niedługo się powinno wyjaśnić.

 

podobno tez wychodzi we wszystkich sklepach o tej samej porze

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się tak jarają, a co roku to samo. Demo a pełna wersja to dwie różne gry. Co do nowej edycji to bardzo ciekawie zapowiada się nowy tryb Division Rivals. Jeśli będzie tak jak na zapowiedziach z capture event i będą takie nagrody to będzie super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo już dostępne

Wysłane z mojego ZTE A2017G przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stojąc na ikonie store, wciskamy krzyżak w dół i klikamy na demo Fify, u mnie poszło za 3 razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej mi się gra niż w 18 to na pewno . Wygląda też świetnie całe to Champions League , kurła pewnie się skusze i wrócę po roku bo jednak ze znajomymi jak robię posiedzenia nikt nie chce grać w PESA choć wiadomo że ma lepszy gameplay xd . Byle by się trzymac z dala od tych trybów z paczkami i pykać sobie karierę :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA 98, brakuje  tu tylko halówki ... dla mnie dno. 

Uninstall. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Baczek867 napisał:

FIFA 98, brakuje  tu tylko halówki ... dla mnie dno. 

Uninstall. 

Shit totalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w demko i zastanawiam się pierwszy raz od fify 09 czy kupić na premierę. Za FIFA w tym roku przemawia tylko to że wszyscy znajomi grają tylko w piłkę od ea. W PES gameplay i grafika dużo bardziej mi się podoba .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×