Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Preorder Fify od Turasów już do pobrania - waga 42 GB.

Wysłane z mojego ZTE A2017G przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że jutro zaczną wysyłać i we wtorek będzie już w napędzie, bo nie chce mi się już grać w demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Idzie gdzieś już kupić fifę?
Zalezy na jakiego sprzedawce trafisz. Plyty z grami sa juz na sklepach w zasadzie. Pytanie czy Ci wydadza.

Wysłane z mojego K10000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś dostanie we Wrocławiu przed premierą to dajcie znać ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.09.2018 o 18:34, BułkazSzynką napisał:

Pogralem kilkanascie meczy w demo i chyba mam wyrobione zdanie na temat tego co oferuja. Do poziomu profesjonalny mozna pograc jako tako czyli podania jak po sznurku, strzaly to balony, animacje koslawe i nic nie ruszone od 2010. Na plus licencje i na pewno beda nalezycie wykorzystane. Poziom klasa swiatowa to juz fifa w czystej postaci czyli si dostaje boosta i nie idzie mu zabrac pilki i podaje miedzy soba z predkoscia swiatla. Nasi pilkarze maja obniżone wszystkie staty co czuc a podania miedzy naszymi pilkarzami sa o wiele wolniejsze niz miedzy pilkarzami pod kontrola si a kazda obita pilka jak magnes leci do druzyny przeciwnej. Druzyna sterowana przez "komputer" kiedy ma strzelic bramke to ja strzeli i chocby czlowiek na rekach stawal. Kiedy jestesmy pod polem karnym przeciwnika to tak zageszcza pole karne, ze nie ma miejsca na strzal i mozna co najwyzej robic akcje jak w pilce recznej i liczyc na strzaly z dystansu. Jestem w szoku, ze ten pazdzierz przechodzi rok do roku ale licencje i fut robia swoje a hajs z paczek leci szerokim strumieniem. Zal patrzec jak ten pazdzierz stoi w miejscu i tryb offline jest dedykowany dla najwiekszych masochistow. Kolejna czesc z kosmetycznymi zmianami czyli do zaorania.

no co ty... fifa taka fajna :) cały czas coś nowego... tylko jak patrze animacje to serio jak z 2010 :P graficznie też nie wiem co tam jest fajnego? -.^ totalnie kupowato jak dla mnie :P sztucznie i plastikowo jak od lat... jedyny plus to marketing i to że ładnie reklamują lige mistrzów i potrafią to wykorzystać w grze :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś zamawiał edycje mistrzowską to jutro będzie miał swoją kopie, reszta musi poczekać z zakupem do 28.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra już pobrana i tylko czekać na jutrzejszą ucztę. A tak na poważnie, gram w ten tytuł regularnie od 11 i zawsze biorę na premierę. Nie będę porównywać z konkurencją bo sami się zaorali gdy wiedli prym poszli w stronę Fify, chcieli się tak do niej upodobnić że się pogubili.
Rozgrywka online, fut, sezony i wirtulna gwiazda starczy na kolejny rok... Trzeba czymś nakarmić raka.
Jeśli komuś się nie podoba nie musi niech zostanie przy demie.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam wrażenia? lepiej, tak samo, czy gorzej niż 18 ?

Ja już swoją kopie mam, tylko muszę dotrwać jeszcze do wieczora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak offline szybkość gry? Bo online dla mnie nie akceptowalne, wręcz hokejowy speed.

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Offline gra się bardzo fajnie, dobre tempo, gra się bez spiny.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle lat gracie w Fifę, a zapominacie o jednym - EA Was oszukuje co roku najpierw demem, a potem grą na premierę.

Prawdziwy obraz Fify kształtuje się około października/listopada po pierwszych trzech patchach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Np plkd którego cenię bo gra jak przeciętny gracz, bez wsparcia paczek za dziesiątki tysięcy zł, mówi że obecnie to najgorsza wersja 19, na pokazach przed premierą grali w inną grę. Z tego grałem vs cpu to moim zdaniem ten build to najgorsza fifa od lat. Gram na zmianę w pesa i w fifie gameplay leży. Kondycja pod koniec meczu miała mieć znaczenie, ok sprawdzam daje Mbappe i Salaha w 70 minucie i zmęczony kołek z tempem 34 ich dogania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko po rozegraniu 17 meczów. Na pewno musi wyjść patch. Dużo błędów (nie mogłem wczoraj wyjść z meczu po końcowym gwizdku, musiałem czekać aż wszystkie powtórki się skończą). Zachowanie bramkarzy to jest...brak słów. Piłki w polu bramkowym po ziemi podawane a oni odwracają się tyłem do akcji. Tempo poruszania się zawodników dużo wolniejsze. Nie czuć szybkości graczy z wysokim tempem. Nie potrafią uciec na paru metrach. Nie wiem jak to jest rozwiązane ale obrońcy spokojnie potrafią dogonić wychodzącego sam na sam szybkiego napastnika. Dalej nie rozumiem tego nowego systemu strzelania. Da się go zmienić na stary? Gdy jestes sam na sam i masz obrońce na plecach napastnik za długo sklada się do strzału gdy tylko raz naciskamy. Przydałaby się opcja wykonczenia jak w 18, ale gdy próbuję podówjnie wciskac to...piłka ledwo leci. Dużo goli po dośrodkowaniach i po rzutach rożnych. Uwaga na wznawianie od bramkarza, łatwo o stratę piłki. Nie miałem jeszcze ani jednego karnego (w 18 już by kilka było) to na plus. Bardzo często po sparowaniu piłki czy rykoszecie piłka zostaje w boisku. To też jest fajne. Jakoś dziwnie przełączają się zawodnicy. Mam wrażenie jakby to się działo z lekkim opóźnieniem, przez co gra w obronie to narazie totalny rozpierdol. Muszę to jeszcze opanować ale wczoraj myślałem, że pad mi się wyłączył, takie cuda się działy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Driven shot masz teraz pod inna kombinacja. Nowy system strzelania wylaczasz w opcjach.


Wysłane z mojego K10000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pablos_83 napisał:

Zgadza się. Np plkd którego cenię bo gra jak przeciętny gracz, bez wsparcia paczek za dziesiątki tysięcy zł, mówi że obecnie to najgorsza wersja 19, na pokazach przed premierą grali w inną grę. Z tego grałem vs cpu to moim zdaniem ten build to najgorsza fifa od lat. Gram na zmianę w pesa i w fifie gameplay leży. Kondycja pod koniec meczu miała mieć znaczenie, ok sprawdzam daje Mbappe i Salaha w 70 minucie i zmęczony kołek z tempem 34 ich dogania

A to ciekawe, zazwyczaj na początku grało się lepiej i dopiero patchami psuli tą grę przez lamenty dzieciaków na forach, że "za wolno", "za słabe strzały" itd.

Zobaczymy jak będzie tym razem. Ja sobie poczekam na opinie spokojnie. Wyleczyłem się z tego syfu jakieś 2 lata temu.

Ogram sobie najwyżej te 10h w EAA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam wasze handlowanko? u mnie 200k w 5 dni. Jak zrobię 1MLN w 2 tygodnie to może grę kupię :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko troche handlowalem tak z 40 tyś.uzbierałem żeby jakiś skład ulepić, ogólnie celuje w lige włoską, a co do zarabiania coinsow to wole to robić grając mecze niż siedziec na webapp.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanie, trochę może i głupie ale nie grałem w Fifę kilka długich lat już. A mianowicie czy da się w Fifie zapisywać swoje ustawienia składów i taktyki a później normalnie je wczytywac w meczach online ?( sezony , mecze towarzyskie że znajomymi) . Grałem kilka sparingów ze znajomymi i za każdym razem było tylko 60 sek na ustawienia przed meczowe co zdecydowanie nie wystarczy żeby ustawić wszystko. Po przejściu z PESA trochę ciężko się przyzwyczaić :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Ichaer92 napisał:

Cześć, mam pytanie, trochę może i głupie ale nie grałem w Fifę kilka długich lat już. A mianowicie czy da się w Fifie zapisywać swoje ustawienia składów i taktyki a później normalnie je wczytywac w meczach online ?( sezony , mecze towarzyskie że znajomymi) . Grałem kilka sparingów ze znajomymi i za każdym razem było tylko 60 sek na ustawienia przed meczowe co zdecydowanie nie wystarczy żeby ustawić wszystko. Po przejściu z PESA trochę ciężko się przyzwyczaić :D

 

Na pewno w meczach online przy ostatniej drużynie jaką grałeś zapisany masz skład i taktyki. Teraz (nie grałem jeszcze w 19 ale podejrzewam że tego nie zmienili) nim zaczyna się matchmaking ustawiasz wszystko więc nie ma z tym problemu i nie trzeba w 60 sekund wszystkiego zmieniać ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj przyszła, włączyłem konsolę, a tam nie mogę się zalogować... patrzę na kompa tam także ie działa psn ani store.. dobrze, że serwis ogarnia i jutro dostane publiczne ip i powinno być po problemie :)

 

@up to nie zły traf :) Ja w 5 dni mam jakieś 250k. Fajne sbc wlatują w ulitmate team - na gracza miesiąca nie trzeba w końcu tego gracza co nie winduje jego ceny do nie wiadomo czego..

 

PLKD i Kartomania oraz Urbix z draftami - moim ulubieni jutuberzy jeśli chodzi o fifę. Czekam znowu na serię Kartomani z kariery lub czegoś podobnego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbiło mi i do pesa kupiłem jeszcze fife. Sam triafiony Griezmann warty 220k a zawsze sobie obiecywałem że jak trafię coś w trialu ea access to pełniaka kupię. Z handlu tez mam już ponad 300k zysku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś gra karierę?
Dlaczego w transferach nie daje żadnych filtrów a wyskakuje mi kilku ogórków do kupienia?
Jak zrobić aby wyskoczyły nawet gwiazdy na które mnie nie stać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×