Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, TrueGrand napisał:

Że nie będą z roku na rok zwiększać tych zjawisk. Zastanawiam się, do czego to dąży

 

Nie bądź naiwny.Przecież to fifa.Taka była, jest i będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś są chyba jakieś granice. Zwłaszcza po tym jak rząd Belgii się "przyczepił" ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fifa19 skrypt

Odróżniasz skrypt od błędu bo widzę ten skrypt będzie zaraz używany jak się nawet gra zawiesi lub internet rozłączy. [mention=9644]True[/mention] skoro w 6 lidze nie potrafisz wyjść z połowy i przegrywasz 8:0 to też nie skrypt ale trzeba troszkę więcej pograć i trenować. 

 

Wiem że jest ciężej bo nie wystarczy laga do zawodnika i biec i juz nikt go nie dogoni.

 

Nie jestem jakimś pro obecnie 5 liga i Gold 2 w lidze weekendu czyli 17 zwycięstw z 30 ale jak słyszę słowo skrypt przy każdej okazji to mnie krew zalewa. Głównie przez naiwnych fanów pesa którzy co rok myślą że będzie lepiej. Mimo że tam każdy gra na Ronaldo zagrywka i gol to o skryptach nie usłyszymy ale o super gameplay. Tak grałem w pesa jak wszyscy od 6 i nawet w ligach wiele sezonów tu reklamowanych przez Mario np.

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, teraz zanim coś napiszę to będę trenować aż zostanę pro.

 

A tak na serio, nie muszę być pro z 1 ligi, aby móc skrytykować grę.

Nie muszę być Gorilla, aby móc skrytykowac Junajteda itd itp...

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok, teraz zanim coś napiszę to będę trenować aż zostanę pro.
 
A tak na serio, nie muszę być pro z 1 ligi, aby móc skrytykować grę.
Nie muszę być Gorilla, aby móc skrytykowac Junajteda itd itp...
 
 
 
 
Możesz ale krytyka sensowna a nie przegrywam z lepszym gra jest zła. Jest dużo błędów o których można pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nic by nie było w tym dziwnego, gdyby nie fakt, że bez zmian w taktyce za chwile innego biedaka leje w podobnym stylu. Gość nie może wyjść z połowy bo moje AI biega jak na ADHD, sami piłki odbierają, sami ustawiają się do strzału, robiąc za mnie tajming.

Rozumiesz? Nie wiemy tak na naprawdę, czy po 2 stronie nie gra pani z biedronki, tylko okazyjnie grająca w Fife, czy dobry gracz w Fife.

I to jest rok w rok potęgowane

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale nic by nie było w tym dziwnego, gdyby nie fakt, że bez zmian w taktyce za chwile innego biedaka leje w podobnym stylu. Gość nie może wyjść z połowy bo moje AI biega jak na ADHD, sami piłki odbierają, sami ustawiają się do strzału, robiąc za mnie tajming.
Rozumiesz? Nie wiemy tak na naprawdę, czy po 2 stronie nie gra pani z biedronki, tylko okazyjnie grająca w Fife, czy dobry gracz w Fife.
I to jest rok w rok potęgowane
 
 
 
 
Co mam rozumieć graj więcej,częściej a zobaczysz że nie będzie to częste. Ja rozgrywanym 20 meczy dziennie i też czasem trafię nieogara i do przerwy jest 5:0 jak widzę że sobie nie radzi mam 5 taktyk ustawione bo obecnie każda można ustawić począwszy od ofensywnie gdzie wystarczy strzałkę w bok i ciśnie presingiem ile się da i czekam na quit rage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie więcej nie ma żadnego znaczenia. Gram w Fifę od dobrych 15 lat, w każdą edycję po kolei, za każdym razem byłem w najwyższej lidze w sezonach online czy to FUT, a i tak w tej Fifie potrafię dostać bęcki od typa któremu gra po prostu wygrywa mecz. Nie powiesz mi że 5 słupków pod rząd a potem kontra przeciwnika i gol z farfocla to wina mojego złego strzelania xD to samo ma się do każdego aspektu gry naszej drużyny, jeśli masz w danym meczu przegrać to trzeba się naprawdę mocno natrudzić żeby strzelić gola, a przeciwnikowi wychodzi dosłownie wszystko ;) 

Edytowane przez marol0v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mi gra ładnie pomogła;) koleś cisnął mnie cały meczy i miał trzy poprzeczki a ja jedna kontra i 1-0. Generalnie momentum jest i nie da się temu zaprzeczyć. Kto grał w single player np. na kl. światowej i w ustawieniach zmieniał jak si ma szybko podawać piłkę, z jaką siłą strzelać, jak szybko biegać to pewnie można się dymyślić jak nam suwaczki są różnie ustawianie podczas meczu. Cały czas mam sytuację gdzie np. strzelam bramkę i zaczyna się cios za cios. Przeciwnik strzela mi bo moi piłkarze mają beton na stopach i kiedy jest 1-1 to znowu dostaje bosta itd. Fifa jak co roku to cyrk a pes też się stoczył okropnie. Jak żyć w tym roku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam handelek? U mnie 1,6 MLN choć najlepsze inwestycje i tak dopiero w toku i dopiero odpalą w odpowiednim czasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie umiałem handlować- jak w życiu tak i grze :) jedynie mecze- liga weekendowa i rivals

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wrażenia po patchu?

Na pewno lepiej wchodzą strzały z dystansu, ogólnie strzelanie bardzo mi się podoba. Wykańczanie z 20 m po podaniu w tempo w długi róg 

Mocno osłabili poziom trudności na bota. Nadal wchodzą te same schematy, dośrodkowania drugą nogą po zmianie kierunku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jako, że nowy Soccer mnie już trochę nudzi, to zainteresowałem się trochę nową Fifą. Pograłem w demo i zajebiście wygląda oprawa meczowa. LM robi robotę. Co do gameplayu to no fajnie się gra. Jak więc wygląda pełna wersja? Odbiega na plus od demówki w kwestii gameplayu? Chodzi mi tylko i wyłącznie o offline. Online mnie w ogóle nie interesuje. Ta cała otoczka LM w full wersji też taka fajna? Niby czytałem recenzje, ale wolę opinie kogoś kto już pograł trochę. Wiem, że pewnie większość pyka praktycznie tylko online, ale może ktoś coś opowie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w onilne i offline (squad battles) i mogę zdecydowanie polecić . to najlepsza fifa od lat.  Większość głupot z poprzednich odsłon zostało wyeliminowanych , gra się bardzo przyjemnie, działają akcje skrzydłami, wrzutki na główkę. Jedynie strzały z dystansu mogły by częściej wpadać .

W tym roku w fut są tłuste nagrody za granie w tryby offline i gram sporo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kupiłem. Wiadomo od razu czułem, że za wiele się nie zmieniło względem poprzedniej odsłony i tak jest. Jednak klimat najważniejszych lig europejskich robi swoje. No i wiadomo Liga Mistrzów. W gameplay trzeba było samemu namieszać. Tempo rozgrywki na wolne i w ustawieniach szybkość tego i tamtego. Dodatkowo odpowiednia kamera i muszę przyznać, że wygląda to świetnie. Są rzeczy, który wołają o pomstę do nieba jak niektóre podania i w porównaniu do PES 2o19 mniejsza przewidywalność i więcej skryptów, ale po prostu trzeba się dobrze nastawić, nie szukać problemów, tylko dobrze się bawić. Jest Ok, ale niech w końcu pierdykną jakąś rewolucję. Tyle kasy na tym trzepią, tyle mln kopii rok w rok. Teraz pewnie do 30 mln dobiją dzięki LM. No i ta murawa ile można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, pablos_83 napisał:

Gram w onilne i offline (squad battles) i mogę zdecydowanie polecić . to najlepsza fifa od lat.  Większość głupot z poprzednich odsłon zostało wyeliminowanych , gra się bardzo przyjemnie, działają akcje skrzydłami, wrzutki na główkę. Jedynie strzały z dystansu mogły by częściej wpadać .

W tym roku w fut są tłuste nagrody za granie w tryby offline i gram sporo 

Nie wiem w co Ty grasz, ale na pewno nie jest to fifa 19 :)

Ta gra to jeden wielki bug na bugu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w Black Friday ten pazdzierz , już żałuję bo wydałem w weekend więcej na paczki niż na samą gierkę xd . 

Nie no gra się spoko jak Cod jednak ciężko tego raczyska nie mieć , co mnie wkurza że kolejny raz są faworyzowane brytolskie składy już męczące to jest w tym roku widzę Jesus jak kiedy ostatni raz grałem Martial i Musa . 

 

 

Co jest op w tym roku ? 4-2-3-1 widzę głównie ale nie będę jak pajac zmieniał chwilę po rozpoczęciu meczu , skrzydła działają ? 

O momentum wiem oczywiście że jest jak co roku.  

 

 

Edit : i jak ktoś gra na sprzęcie Microsoftu , jak zdobyć te czarno zielone stroje z logiem Xboxa ??? 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś gra na premierowej PS4 i zdarzają mu się zacięcia w polu karnym? Normalnie bym powiedział, że to wina już sprzętu bo tyle lat, ale kurde to tylko Fifa. Takie Spajdermeny czy GoWy chodzą jak złoto, a tu dosyć często przytnie i to grając offline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta gierka jest pop.. , jest jakikowliek sposób na uniknięcie bramki w 85+? Bo już chyba wszystkego probowałem , od 3 zmian sp do ultra autobusu lol .

 

 

Ch.. sie zmienia w tej serii przepraszam za wulgaryzmy , offline faktycznie progres jak sie wraca po kilku latach i nagrody fajne , za to online jak było momentum tak jest od lat ....

 

 

 

.... a tu sie kiedyś ludzie na pęczki kłocili że nie ma xdddddddd 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo to ludzie co roku kupują miliony kopii, więc po co EA ma cokolwiek zmieniać? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze że po resecie tych rang gra się o wiele lepiej , ostatni dzień był jakiś z wbudowanym momentum :) A i offline udało się Elite wbić ( champions to ja miałem dosyć po 3 meczach byle tylko wbić ta najniższa range ) ..... Posrana ta gra ale taka jest prawda jeżeli chodzi o tzw. usługę to jest po prostu miazga , całe to futmas sbc czy specjalne karty ( Gomez 86 ależ fajnie mi się nim gra ) wszystko to jest zrobione tak fajnie że Ubi powolutku się uczy a Rockstar i ich online to po prostu xddddddd ...

Nie polecam wracac do tej gierki bo ja już się wciągnąłem ostro i nic innego nie odpaliłem w tygodniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po pierwszej lidze weekendowej. Zagrałem tylko 12 meczy bo nie miałem ani czasu ani zdrowia psychicznego.

Moim celem było wbicie 1 player picka i się udało z bilensem 6-6. Ostatecznie poziom nie jest jakiś wysoki. tylko raz zostałem zgwałcony. 2 przegrane w karnych , 1 w dogrywce.

 

Przy dobrym nastawieniu psychicznym te 66% meczy można spokojnie wygrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różne rangi miewałem od gold 1 do gold 3 i te player picki to g*wno warte, człowiek gra, na gold 1 dosyć musi się sprężać, a nagrody - 81 overall, nawet za free to głupio brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia szczęścia, ja w tym roku mam niesamowitego farta.  Może z tego player picka poleci jakiś Messi :)

 

Top 5 moich trafów z paczek w Fifie 19 to:

Ronaldinho 91

Gerrard 89

Mbappe IF 88

Dybala TOTGS 90

Griezmann 89 trafiony jeszcze przed oficjalną premierą w trialu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×