Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Preorder Fify od Turasów już do pobrania - waga 42 GB.

Wysłane z mojego ZTE A2017G przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam nadzieje, że jutro zaczną wysyłać i we wtorek będzie już w napędzie, bo nie chce mi się już grać w demo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Idzie gdzieś już kupić fifę?
Zalezy na jakiego sprzedawce trafisz. Plyty z grami sa juz na sklepach w zasadzie. Pytanie czy Ci wydadza.

Wysłane z mojego K10000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 22.09.2018 o 18:34, BułkazSzynką napisał:

Pogralem kilkanascie meczy w demo i chyba mam wyrobione zdanie na temat tego co oferuja. Do poziomu profesjonalny mozna pograc jako tako czyli podania jak po sznurku, strzaly to balony, animacje koslawe i nic nie ruszone od 2010. Na plus licencje i na pewno beda nalezycie wykorzystane. Poziom klasa swiatowa to juz fifa w czystej postaci czyli si dostaje boosta i nie idzie mu zabrac pilki i podaje miedzy soba z predkoscia swiatla. Nasi pilkarze maja obniżone wszystkie staty co czuc a podania miedzy naszymi pilkarzami sa o wiele wolniejsze niz miedzy pilkarzami pod kontrola si a kazda obita pilka jak magnes leci do druzyny przeciwnej. Druzyna sterowana przez "komputer" kiedy ma strzelic bramke to ja strzeli i chocby czlowiek na rekach stawal. Kiedy jestesmy pod polem karnym przeciwnika to tak zageszcza pole karne, ze nie ma miejsca na strzal i mozna co najwyzej robic akcje jak w pilce recznej i liczyc na strzaly z dystansu. Jestem w szoku, ze ten pazdzierz przechodzi rok do roku ale licencje i fut robia swoje a hajs z paczek leci szerokim strumieniem. Zal patrzec jak ten pazdzierz stoi w miejscu i tryb offline jest dedykowany dla najwiekszych masochistow. Kolejna czesc z kosmetycznymi zmianami czyli do zaorania.

no co ty... fifa taka fajna :) cały czas coś nowego... tylko jak patrze animacje to serio jak z 2010 :P graficznie też nie wiem co tam jest fajnego? -.^ totalnie kupowato jak dla mnie :P sztucznie i plastikowo jak od lat... jedyny plus to marketing i to że ładnie reklamują lige mistrzów i potrafią to wykorzystać w grze :)

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ktoś zamawiał edycje mistrzowską to jutro będzie miał swoją kopie, reszta musi poczekać z zakupem do 28.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gra już pobrana i tylko czekać na jutrzejszą ucztę. A tak na poważnie, gram w ten tytuł regularnie od 11 i zawsze biorę na premierę. Nie będę porównywać z konkurencją bo sami się zaorali gdy wiedli prym poszli w stronę Fify, chcieli się tak do niej upodobnić że się pogubili.
Rozgrywka online, fut, sezony i wirtulna gwiazda starczy na kolejny rok... Trzeba czymś nakarmić raka.
Jeśli komuś się nie podoba nie musi niech zostanie przy demie.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jak tam wrażenia? lepiej, tak samo, czy gorzej niż 18 ?

Ja już swoją kopie mam, tylko muszę dotrwać jeszcze do wieczora.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak offline szybkość gry? Bo online dla mnie nie akceptowalne, wręcz hokejowy speed.

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi