Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's The Division 2

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, mataman napisał:

Gold ma SP.

No to zapomnieli o tym wspomniec na swojej stronie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pograłem chwile na zwykłym ps4, i jest dużo lepiej niż było w prywatnej becie, nie wyrzuca gra chodzi płynnie i wygada jak by lepiej teraz, jak oni mogli dać taka kupę w zamkniętej. Dalej mi trochę brakuję śniegu, ale jak zapadnie noc jest dużo lepiej i klimat na plus, bardziej mnie teraz przekonuje do zakupu, żeby jeszcze czas znaleźć na to wszystko co planuje ograć wiosną.

Edytowane przez manoszek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj pograłem chwile na zwykłym ps4, i jest dużo lepiej niż było w prywatnej becie, nie wyrzuca gra chodzi płynnie i wygada jak by lepiej teraz, jak oni mogli dać taka kupę w zamkniętej. Dalej mi trochę brakuję śniegu, ale jak zapadnie noc jest dużo lepiej i klimat na plus, bardziej mnie teraz przekonuje do zakupu, tyle żeby jeszcze czasu znaleźć na to wszystko co planuje ograć wiosną.
Dokładnie miałem takie same odczucia. Jest dużo lepiej od prywatnej. A już brak delt to szacun.

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i gram właśnie na koxie.
Działa dobrze, klimacik NY lepszy ale tu też jest dobrze. Muszę pograć jescze trochę by się przekonać bądź nie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i gram właśnie na koxie.

Działa dobrze, klimacik NY lepszy ale tu też jest dobrze. Muszę pograć jescze trochę by się przekonać bądź nie

Tutaj noc, odgłosy zwierząt, deszcze i burze robią całkiem niezły klimacik. Nie jest źle a w porównaniu do prywatnej to jest super. No i już paru kolesi zauważyło - gra w grupie daje dużo wie ej pola do popisu i radochy.

 

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jest przyjemnie. Niestety jeśli się zdecyduje to wezmę wersję na Xbox bo w wersji ultimate wychodzi coś około 160zł.

 

Co do samej gry to wydaje mi się, że gorzej wygląda całe środowisko ale za to ładniej jest w samych pomieszczeniach.

 

//edit

 

W opcjach grafiki w grze zmniejszylem ostrość do 4 i kontrast do 10ciu i wygląda o wiele lepiej

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Generalnie to ... Nic nowego  
 
To znaczy. Nic nowego w stosunku do czego?

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do poprzedniej odsłony, 

 

Sorki, nic nowego to znaczy że wygląda ładnie jak jedynka czy nie ma zmian w samej grze w stosunku do jedynki?

 

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Pograłem trochę sam (wczoraj z grupą) i z mojej strony gra jest przekozacka. Przyjemnie się gra. Ta beta upewnila mnie tylko iż będzie to dla mnie zarabista kontynuacja jedynki. Oby nie zepsuli wersji pełnej. A jak coś poprawią /dodadzą, tym lepiej. Nic nowego? To jest Division, nie oczekuję tu piłki kopanej albo, nie daj boże, Fortnita. To mi pasuje. Jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego... taki sam komentarz jak te typu "znów się strzela do gąbek, gówno".

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba jednak podaruje sobie. Fajnie się gra ale i tak bym nie wykorzystał tej gry tak jak Wy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba jednak podaruje sobie. Fajnie się gra ale i tak bym nie wykorzystał tej gry tak jak Wy
Gra dla fanów, ale jakbyś chciał to graczy mamy opór. Będzie z kim popykać. Zwłaszcza że klany są.

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracie na ps4 a ja z racji różnic cenowych kupiłbym na Xbox

Ale dzięki

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kolos28 napisał:

Gracie na ps4 a ja z racji różnic cenowych kupiłbym na Xbox emoji4.png
 

Z torbami raczej nie pojdziesz jak raz wybierzesz wersje na PS4 :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z torbami raczej nie pojdziesz jak raz wybierzesz wersje na PS4  
115 zł wersja standard na co i 170 wersja ultimate a wiec nie tym razem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Kolos28 napisał:

115 zł wersja standard na co i 170 wersja ultimate a wiec nie tym razem emoji3.png

Nie bede gral w gre, bo nie mam z kim grac .. a nie mam z kim grac bo jestem cebulą :vxoAZzf:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie bede gral w gre, bo nie mam z kim grac .. a nie mam z kim grac bo jestem cebulą :vxoAZzf:
Chodzi o to, że ja zabardzo nie mam czasu i możliwości na granie na imprezie. Ogólnie jakbym kupił grę to i tak raczej gralbym solo bądź z randomami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to, że ja zabardzo nie mam czasu i możliwości na granie na imprezie. Ogólnie jakbym kupił grę to i tak raczej gralbym solo bądź z randomami
Z randomami ch6j nie gra. Raz się trafią jarzacy a pięć razy nieogary. Ale skoro miałbyś czas pograć z randomami to ten sam czas mógłbyś przeznaczyć na granie ze znajomymi na imprezie. Ludzie różnie pracują i o każdej porze dnia i nocy zawsze znajdą się chętni na granie. A i solo fajnie polatać, pozwiedzać. Ale Twój wybór i szanujemy to

 

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zamiast zamieci burza
...mi pasuje
 
 
 
Letni klimat, odgłosy nocy, burze itp też są super. Zwłaszcza że oprawa dźwiękowa jest na bardzo wysokim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób przymierza się do zakupu, bo powiem szczerze że gra mi podeszła mocno. Tylko czy będą chętni do wspólnego grania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dużo osób przymierza się do zakupu, bo powiem szczerze że gra mi podeszła mocno. Tylko czy będą chętni do wspólnego grania

Do grania? W kij graczy będzie.

Beta zakończona potyczkmi. Świetnie się grało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja początkowo byłem negatywnie nastawiony, ale im dłużej grałem w BETE tym bardziej wsiakałem w klimat bez śniegu. Aktualnie stwierdzam że DC bez śniegu ma swój fajny klimat, momentami miejscówki aż mi TLOU przypominają.  Obrośniete budynki itp. Grało mi się jakoś przyjemniej, a zwłaszcza jako snajper gdzie wrogowie padają na strzał.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×