Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's The Division 2

Rekomendowane odpowiedzi

30lvl wbity, TIER 1 odblokowany i ... i kurde nie da sie przelaczyc na swiat z levela 30 :( Niestety wszystko jest znacznie trudniejsze, wiec jesli ktos ma w planach ogarniecie mapy to polecam dobic sobie bez pospiechu level, ale nie robic trzech Twierdz ktore odlbokowuja tiery, zanim nie ogarniecie tego na czym wam zalezlo. Z poziomem gearu 260+ nie mam czego szukac solo w Dark Zone ... 

 

6c12fd20-45e2-11e9-8690-062162abdc1a.thumb.jpg.2079927ffc48d731aef5c984fe6b859c.jpg

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek zapewne zawitam w Waszyngtonie :-D

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko podbiłem GS w okolice 280 i juz jest znacznie lepiej ;) A juz mialem robic nowa postac :P 

 

Ogólnie misje w Tier 1, nawet te fabularne, daja duzo wieksza frajde i stanowia lepsze wyzwanie niz przy robieniu ich w kampanii za pierwszym razem. Na prawde sporo zmienia sie w swiecie, a kolejne zmiany beda zachodzily z kazdym kolejnym Tierem .... ale z tym zwlekam, chociaz moglbym startowac zeby wbic T2 :P

 

PRZERWA TECHNICZNA NA SERWERACH OD 9:00 do 12:00

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery leza to zebralem pare chaotycznych mysli dla przyszlych agentow ;) 

 

1. Niczego nie crafcimy ani nie kupujemy w sklepach zanim nie dobijemy do 30LVL (patrz pkt 7)

2. Nie sprzedejmy  itemow tylko uzywamy ich do wykonywania Projektów i do rozbierania na czynniki pierwsze. Puste inventory przed kolejna misją to szczesliwe inventory ;) 

3. Itemy na Projekty mozna dodawac z poziomu mapy!

4. Z pierwszych skilli jakie warto wykupic to na pewno wiecej expa za heady, wieksze inventory oraz wiecej miejsca na materiały. Wieksza ilosc apteczek w inventory tez sie przydaje.

5. Jesli gracie solo najbardziej przydatna umietenoscia jest Ul ktory nas wskrzesza w razie draki lub dron "leczacy". W druga umiejetnosc ladujemy wiezyczke (ogien/karabin wedle preferencji). 

6. Misje poboczne zostawcie sobie na pozniejszy etap przygody po 10-15 levelu. Daja one zawsze 33% waszego obecnego levelu. Im wyzszy level tym wiecej expa trzeba, wiec lepiej dostac z misji pobocznej 100tys expa zamiast 10tys ;) Chyba ze kolejna misja fabularna ma zbyt wysoki level no to wiadomo, trzeba sie podciagnac, ale jest tyle czynnosci na mapie ze jest w czym wybierac ;)

7. Jak już dobijemy do 30LVL niczego nie crafcimy zanim nie dobijemy do TIER 4

8. Zeby odpalic TIER 1 po osiagnieciu 30lvl musimy zrobic TWIERDZE. Nie sa mocno trudne. Aby szybko podniesc GearScore polecam zakupy w sklepie - dosc tanio sa itemki z wysokimi statystykami ktore momentalnie pomoga nam wbic wyzszy GS. Po odpelniu TIER 2 ponownie pomocny bedzie sklep.

9. Jak już dobijemy do TIER 4 nalezy ulepszyc stół do craftingu! Mozna zrobic to wczesniej jesli macie zbyt duza liczbe materialow ktore sie juz nie mieszcza.

10. Nie warto przywiazywac sie do sprzetu, nie warto  bawic sie w skladanie zestawow, dodatki do itemow itd. zanim nie bedziecie w okolicach TIER 4 ... caly czas beda wam dropily co raz lepsze itemy ktore beda podnosily GearScore. Uwaga tylko, ze nie trzeba zakladac najlepszych itemow, gra bierze pod uwage to co mamy w skrytce i w inwentory do oszacowania koleinych dropow.

11. Topowe itemki leca rownie czesto co fioletowe, nie ma sie czego podniecac :P

12. Najmniej efektywnie gra sie w 3 graczy. Jesli macie wybor to grajcie we dwojke lub we czworke. Chociaz niektore misje czasem latwiej ogarnac samemu :P

13. Zyczie w The Division zaczyna sie po 30'tce :D 

14. Czytajcie informacje ktora pojawiaja sie w dolnym lewy rogu ekranu gdy jestescie w jednej z baz. Czasem trzeba z kims pogadac itd.

15. Pamiętajcie o odpaleniu nowych tygodniowych wyzwań UbiClub. Można to zrobić z poziomu gry, aplikacji w telefonie itd.

16. Gdy odpalicie Polowanie macie 15 minut i jedna probe na zalatwienie go. Warto robic to w grupie, jest wtedy latwiej. Jesli team padnie polowanie jest anulowane a wy tracicie punkty ktore posluzyly do odpalenia. Max liczba punktow na polowania = 50. Tak wiec raz na jakis czas odpalcie polowanie zeby zbierac kolejne punkty zamiast je kisic ;) 

 

 

Edytowane przez czacha79
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Serwery leza to zebralem pare chaotycznych mysli dla przyszlych agentow  
 
1. Niczego nie crafcimy ani nie kupujemy w sklepach zanim nie dobijemy do 30LVL (patrz pkt 7)
2. Nie sprzedejmy  itemow tylko uzywamy ich do wykonywania Projektów i do rozbierania na czynniki pierwsze. Puste inventory przed kolejna misją to szczesliwe inventory  
3. Itemy na Projekty mozna dodawac z poziomu mapy!
4. Z pierwszych skilli jakie warto wykupic to na pewno wiecej expa za heady, wieksze inventory oraz wiecej miejsca na materiały. Wieksza ilosc apteczek w inventory tez sie przydaje.
5. Jesli gracie solo najbardziej przydatna umietenoscia jest Ul ktory nas wskrzesza w razie draki lub dron "leczacy". W druga umiejetnosc ladujemy wiezyczke (ogien/karabin wedle preferencji). 
6. Misje poboczne zostawcie sobie na pozniejszy etap przygody po 10-15 levelu. Daja one zawsze 33% waszego obecnego levelu. Im wyzszy level tym wiecej expa trzeba, wiec lepiej dostac z misji pobocznej 100tys expa zamiast 10tys Chyba ze kolejna misja fabularna ma zbyt wysoki level no to wiadomo, trzeba sie podciagnac, ale jest tyle czynnosci na mapie ze jest w czym wybierac
7. Jak już dobijemy do 30LVL niczego nie crafcimy zanim nie dobijemy do TIER 4
8. Zeby odpalic TIER 1 po osiagnieciu 30lvl musimy zrobic TWIERDZE. Nie sa mocno trudne. Aby szybko podniesc GearScore polecam zakupy w sklepie - dosc tanio sa itemki z wysokimi statystykami ktore momentalnie pomoga nam wbic wyzszy GS. Po odpelniu TIER 2 ponownie pomocny bedzie sklep.
9. Jak już dobijemy do TIER 4 nalezy ulepszyc stół do craftingu! Mozna zrobic to wczesniej jesli macie zbyt duza liczbe materialow ktore sie juz nie mieszcza.
10. Nie warto przywiazywac sie do sprzetu, nie warto  bawic sie w skladanie zestawow, dodatki do itemow itd. zanim nie bedziecie w okolicach TIER 4 ... caly czas beda wam dropily co raz lepsze itemy ktore beda podnosily GearScore. Uwaga tylko, ze nie trzeba zakladac najlepszych itemow, gra bierze pod uwage to co mamy w skrytce i w inwentory do oszacowania koleinych dropow.
11. Topowe itemki leca rownie czesto co fioletowe, nie ma sie czego podniecac
12. Najmniej efektywnie gra sie w 3 graczy. Jesli macie wybor to grajcie we dwojke lub we czworke. Chociaz niektore misje czasem latwiej ogarnac samemu
13. Zyczie w The Division zaczyna sie po 30'tce  
14. Czytajcie informacje ktora pojawiaja sie w dolnym lewy rogu ekranu gdy jestescie w jednej z baz. Czasem trzeba z kims pogadac itd.
15. Pamiętajcie o odpaleniu nowych tygodniowych wyzwań UbiClub. Można to zrobić z poziomu gry, aplikacji w telefonie itd.
16. Gdy odpalicie Polowanie macie 15 minut i jedna probe na zalatwienie go. Warto robic to w grupie, jest wtedy latwiej. Jesli team padnie polowanie jest anulowane a wy tracicie punkty ktore posluzyly do odpalenia. Max liczba punktow na polowania = 50. Tak wiec raz na jakis czas odpalcie polowanie zeby zbierac kolejne punkty zamiast je kisic  
 
 
Dla przyszłych nowych agentów. Ci z jedynki wiedzą o co Kaman. Ale dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, rgomez napisał:

Dla przyszłych nowych agentów. Ci z jedynki wiedzą o co Kaman. Ale dzięki.

 

Poczules sie urazony ze sie czegos dowiedziales? ;) 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, czacha79 napisał:

Serwery leza to zebralem pare chaotycznych mysli dla przyszlych agentow

To jak się nudzisz i robisz takie listy to weź mi napisz w dwóch zdaniach czym ta gra się różni od jedynki.

Nie heheszkuje i nie cisnę, po prostu czytałem sporo opinii, że ludzie są zadowoleni i @manoszek chce kupić, nie mogę kolegi samego w obcym mieście zostawić :( Zamknięta beta na mnie nie zrobiła wrażenia, ale też wszyscy tu pisaliście, że ta otwarta już była zupełnie inna.

Jak pisałem, jedynka mi się podobała ale szybko mi się znudziła. Jeżeli tutaj jest znaczna różnica w stosunku do możliwości i contentu jestem skłonny przemyśleć moją ocenę tej gry.

I nie chodzi mi o różnice typu tam był śnieg tu są burze oczywiście, tylko jakieś takie istotne rzeczy. Też nie wymieniaj 1500 rzeczy, bo szkoda Twojego czasu. Kilka najistotniejszych zmian/nowości w stosunku do jedynki. Ewentualnie podrzuć jakiegoś linka do poczytania, który załatwi sprawę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czacha ja myślałem że to wszystko wiem a jednak pkt 3 mnie zaskoczył :D bo o tym nie wiedziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, xavris napisał:

To jak się nudzisz i robisz takie listy to weź mi napisz w dwóch zdaniach czym ta gra się różni od jedynki.

Nie heheszkuje i nie cisnę, po prostu czytałem sporo opinii, że ludzie są zadowoleni i @manoszek chce kupić, nie mogę kolegi samego w obcym mieście zostawić :( Zamknięta beta na mnie nie zrobiła wrażenia, ale też wszyscy tu pisaliście, że ta otwarta już była zupełnie inna.

Jak pisałem, jedynka mi się podobała ale szybko mi się znudziła. Jeżeli tutaj jest znaczna różnica w stosunku do możliwości i contentu jestem skłonny przemyśleć moją ocenę tej gry.

I nie chodzi mi o różnice typu tam był śnieg tu są burze oczywiście, tylko jakieś takie istotne rzeczy. Też nie wymieniaj 1500 rzeczy, bo szkoda Twojego czasu. Kilka najistotniejszych zmian/nowości w stosunku do jedynki. Ewentualnie podrzuć jakiegoś linka do poczytania, który załatwi sprawę.

Zbyt dawno temu gralem w jedynke zeby wypisac roznice. Dla mnie to nie jest D2 tylko D1.5.. taki duuuuuuze DLC ktore dodalo zawartosc pelnej gry na kolejne 100-200-300h. 

 

Roznice na plus widze w oprawie audio-wizualnej i fajniejsze misje. Ostatnia misja fabularna Bunkier ma tak kozackie lokacje ze masakra :) Albo sposob „zapoxnania sie” z kilkoma bossami w misjach ... epickie :D 

 

Nowoscia jest chyba „zyjaca mapa” po wbiciu TIER 1. 

 

Jesli jedynka cie znudzila to dwojka pewnie tez znudzi. Tu jest tak, ze albo wczujesz sie w klimat przemierzania miasta albo odpadniesz.. mi sie to bardzo podoba tak jak podobal mi sie  Ghost Recon Wildlands gdzie sieknalem platynke, a tam tylko krzaki, gory i wioski ;) 

 

Brakuje mi w Division dwoch rzeczy - oznaczania celu innym graczom i cichego robienia misji jak w Ghost Recon .. no ale to inna gra z inna mechanika ;) 

Edytowane przez czacha79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, czacha79 napisał:

Jesli jedynka cie znudzila to dwojka pewnie tez znudzi.

Znudzenie jedynką wynikało głównie z tego, że większość czasu grałem sam i z brajankami. Kilka razy z ludźmi z forumka (przepraszam Was, ale już nie pamiętam kto to był :( ) byłem w DZ, ale to się czułem jakby mi ktoś boosta w wowie robił, oni lecieli a ja próbowałem nie umrzeć i zbierać co się da, więc to też taka dupa nie granie :P

Jeżeli tu bym miał grać z ludźmi od początku, jest pvp, jest coś w postaci rajdów (nie wiem czy są, optymistycznie zakładam), jest możliwość kombinacji z umiejętnościami i sprzętem (da się tu w ogóle leczyć innych? jak nie to nara :P ) to byłbym skłonny dać grze jeszcze jedną szansę.

7 minut temu, czacha79 napisał:

Dla mnie to nie jest D2 tylko D1.5.. taki duuuuuuze DLC

Stąd moje wcześniejsze posty dotyczące tej gry. Nie krytykowałem gry samej w sobie, tylko model wydawniczy. Nawet mi ktoś z tutejszych wyjadaczy częściowo przyznał rację, więc uznałem moje zadanie za wykonane :)

9 minut temu, czacha79 napisał:

Roznice na plus widze w oprawie audio-wizualnej i fajniejsze misje.

Oprawa audio-video mnie interesuje umiarkowanie, ale dobrze wiedzieć. Fajność misji polega na czym? Że są bardziej rozbudowane/zróżnicowane w stosunku do jednyki czy że opowiadają jakąś względnie przyzwoitą historię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Poczules sie urazony ze sie czegos dowiedziales?  
 
Większość z tego wiem Ogolnie nic się nie zmienilo w stosunku do jedynki. Oczywiście jest parę nowości ale wynikają one z samej gry. Nie poczułem się urażony. Podziękowałem przecież, bez złośliwości z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, czacha79 napisał:

klimat przemierzania miasta albo odpadniesz

Klimat jedynki to była dla mnie jedna z mocniejszych stron tej produkcji. Sam pomysł na grę świetny, ale jak dla mnie wykonanie mocno kulało.+

Edit. sorki za spam, kliknąłem w tym samym momencie co pojawił się nowy post i nie połączyło :/

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy spolecznosc na PSN i klan w grze (4lvl obecnie) pod nazwa Polska Dywizja - wbijaj. Samemu to nie gra .. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zbyt dawno temu gralem w jedynke zeby wypisac roznice. Dla mnie to nie jest D2 tylko D1.5.. taki duuuuuuze DLC ktore dodalo zawartosc pelnej gry na kolejne 100-200-300h. 
 
Roznice na plus widze w oprawie audio-wizualnej i fajniejsze misje. Ostatnia misja fabularna Bunkier ma tak kozackie lokacje ze masakra  Albo sposob „zapoxnania sie” z kilkoma bossami w misjach ... epickie  
 
Nowoscia jest chyba „zyjaca mapa” po wbiciu TIER 1. 
 
Jesli jedynka cie znudzila to dwojka pewnie tez znudzi. Tu jest tak, ze albo wczujesz sie w klimat przemierzania miasta albo odpadniesz.. mi sie to bardzo podoba tak jak podobal mi sie  Ghost Recon Wildlands gdzie sieknalem platynke, a tam tylko krzaki, gory i wioski  
 
Brakuje mi w Division dwoch rzeczy - oznaczania celu innym graczom i cichego robienia misji jak w Ghost Recon .. no ale to inna gra z inna mechanika  
Tutaj niestety muszę się z Tobą niezgodzic. Sam napisałeś że w jedynkę grałeś dawno temu. Różnic jest w kij i ta odsłona zasługuje na miano Division 2. Nie będę się wydawał w szczegóły bo już o tym pisano niejednokrotnie. Jeżeli chodzi o np. oznaczanie celu to w jedynce było takie coś. Nawet set taki był który miał to w umiejętnościach. Jeżeli koledze nie podobała się jedynka to szkoda czasu na dwójkę. Tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xavrismyślę że w niedzielę już odpalę, o ile uda mi się ściągnąć łatkę i ukończyć DMC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już kolejny patch 1.03, w notkach piszą że coś z dźwiękiem robili, może już nie będzie zanikał.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, rgomez napisał:

Różnic jest w kij i ta odsłona zasługuje na miano Division 2. Nie będę się wydawał w szczegóły bo już o tym pisano niejednokrotnie.

No to wymień proszę kilka najistotniejszych, zwłaszcza jeżeli są tak znaczące. Tylko od razu mówie, jeśli w jedynce było ileś klas a w dwójce jest tyle samo tylko inne, to nie jest znacząca różnica. Jeżeli ich jest dużo więcej to co innego.

14 minut temu, rgomez napisał:

Jeżeli koledze nie podobała się jedynka to szkoda czasu na dwójkę.

Przeczytaj jeszcze raz co napisałem. Nie napisałem nic o tym, że gra mi się nie podobała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeczytaj jeszcze raz co napisałem. Nie napisałem nic o tym, że gra mi się nie podobała.
Ok. Klas jest więcej i są inne. Inne są umiejętności, inne uzbrojenie oraz ich perki itp. itd. Kuźwa, zmian jest bez liku. Ten wie kto grał do końca w jedynkę. Nie wiesz co było w jedynce w końcowej fazie gry ( sam napisałeś że szybko Ci się znudziła) to sam nie wiesz czego oczekujesz. Kombinowania z setami i umiejętnościami na potęgę to było już w pierwszej części. Napisz lepiej jakich zmian w stosunku do jedynki ( oczywiście na podstawie Twojej wiedzy na temat tej części) oczekujesz. To czego byś chciał w grze, co wymieniłeś, było już w jedynce. A że napisałem iż gra Ci się niepodobała, sorry. Takie uproszczenie. Jeżeli nie pasował Ci model jedynki to raczej dwójka, gra opierając się na takim samym założeniu, nie przypasi Tobie. O to mi chodziło.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, rgomez napisał:

Napisz lepiej jakich zmian w stosunku do jedynki ( oczywiście na podstawie Twojej wiedzy na temat tej części) oczekujesz.

O ile pamiętam nie było w 1 pvp, jedyne co to starcia w dark zonie, które jednak dla mnie nie są dedykowanymi starciami pvp. Sam pomysł uważałem za całkiem dobry, ale fajnie by było mieć jakiś taki konkretny tryb powiedzmy jakiejś rywalizacji w dark zone a nie tylko losowe spotkania z innymi graczami. O ile kojarzę dodatki wprowadzały też instancje, gdzie można się było szarpać z bossami, jest tutaj też coś takiego? Wypadałoby, żeby było. W jedynce zdaje się grało się w 4 osobowych ekipach, przypuszczam, że to nie uległo zmianie?

Może sformułuję pytanie inaczej. Czy gra w tej chwili (tzn na premierę, bo teraz to chyba jakiś wcześniejszy dostęp, nieważne :P ) oferuje przynajmniej tyle samo zawartości i możliwości co jedynka po wszystkich patchach/dlc?

12 minut temu, rgomez napisał:

Jeżeli nie pasował Ci model jedynki to raczej dwójka, gra opierając się na takim samym założeniu, nie przypasi Tobie. O to mi chodziło.

Nie pasował mi model wydawniczy, to fakt, ale to akurat bolączka wszystkich dzisiejszych gier. Gra sama w sobie jak napisałem była w sumie całkiem ciekawa. Bardzo klimatyczna, fajny ogólny pomysł na świat, możliwość rozbudowy bazy operacyjnej (takie rzeczy uwielbiam w grach) no i przede wszsytkim coop. Moje znudzenie grą wywołane było graniem solo i z brajankami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie pasował mi model wydawniczy, to fakt, ale to akurat bolączka wszystkich dzisiejszych gier. Gra sama w sobie jak napisałem była w sumie całkiem ciekawa. Bardzo klimatyczna, fajny ogólny pomysł na świat, możliwość rozbudowy bazy operacyjnej (takie rzeczy uwielbiam w grach) no i przede wszsytkim coop. Moje znudzenie grą wywołane było graniem solo i z brajankami.

W jedynce od któregoś patcha było pvp. Takie jak w dwójce czyli potyczki 4x4 oraz bastion 8x8. Nie tylko DZ

Ludzi do grania jest multum. Nie będziesz miał z kim daj znać.

Co do dwójki jeszcze i pytania (chyba Twojego) o rajdy. W jedynce były najazdy na różnych poziomach trudności robienie z drużyną czyli we czwórkę. W dwójce maja być też raidy robione w osiem osób. Będzie siekiera

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tier 4 wklepany. Im blizej polnocy tym wiecej problemow. Ostatnia TWIERDZA to droga przez meke i to nie ze wzgledu na moby, a ciagle wywalanie gry - zawsze dla 3 graczy z teamu, nie zawsze dla tych samych graczy.. takze tego ........

 

Z minusow - na ostatnia misje odblokowujaca Tier4 poszedl z nami kolega na 14lvl ... dostal od nas loot, sam pozbieral itd. no mialo byc na przyszlosc ;) Biegam, strzela, padal, podnosil.. jak kazdy z nas ze sprzetem w okolicach GS 395. Po skonczonej misji my wbilismy na Tier 4, a on biedny z tym swoim levelem zostal na Tier 3 ....... mapa zmieniona, moby silne, wymagania ogromne .................. chyba jakis bug, tak czy siak wyglada na to ze bez nowej postaci sie nie obejdzie :( Ewentualnie dobicie do 30LVL u kogos innego na mapie ;) 

 

No tak czy siak niezbyt weselo :P   

 

Aha, wieczorem mial byc jeszcze jeden patch, ale w ostatniej minucie go odwolali. Zapewne jutro wjedzie z krotka przerwa 20-30minut.

 

 

 

Znalezlismy tez kolesia o nicku Snitch, dla ktorego robi sie tajne kontrakty (lacznie 51 kart do zebrania) i jednoczesnie odblokowuje dostep do laski a'la XUR, czyli sklep z rzadkimi itemami ;) 

 

xqy0hOg.jpg
 

 


PS. Gra jest ogromna itd. ale jeszcze nigdy w takim tytule nie udalo mi sie wbic max levelu w tak krotkim czasie. Zawsze zajmowalo to ze 2-3 tygodnie jak nie dluzej ....... cos za latwe to wszystko ......... :P

Edytowane przez czacha79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, rgomez napisał:

Co do dwójki jeszcze i pytania (chyba Twojego) o rajdy

Oczywiście że mojego, tylko ja tu zadaje męczące pytania :)

Dopiero dzisiaj przeczytałem to co napisałeś po edycji i muszę przyznać, że michałek nieśmiało wystawił ryjek z norki.

Mam jeszcze jedno pytanie (powiedzmy że dwuczęściowe, ale kluczowa jest druga część), które w zasadzie może zadecydować, czy po robocie pojadę prosto po żonę czy zrobię mały objazd :) Czy te różne klasy o których pisałeś są na tyle różne, że np jedna leczy, inna tankuje, inna jest jeszcze jakimś innym wsparciem (bo szczerze mówiąc tego nie pamiętam, jak to było w jedynce), no i czy ta różnorodność jest wymagana na rajdach/instancjach podczas walk z bossami? W sensie czy jeśli ktoś nie tankuje i ktoś nie leczy to nie ma opcji żeby ubić dziada, czy wystarczą 4 osoby, które naparzają ile  fabryka dała i kitrają się za skrzynkami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, czacha79 napisał:

Hola hola, to nie gra RPG z podzialem na klasy ;) 

Overwatch to też nie RPG a podział na klasy jest i jak grasz bez tankow i healerow to wiele nie zdziałasz. To nie jest argument

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×