Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's The Division 2

Rekomendowane odpowiedzi

Strzelasz..strzelasz...strzelasz... i nie zadajesz pytań :1_grinning:

@xavriskiedy zostajesz agentem ? jak mi się uda to w sobotę wieczorem zagram, jak ściągnę aktualizację.

Edytowane przez manoszek
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że mojego, tylko ja tu zadaje męczące pytania
Dopiero dzisiaj przeczytałem to co napisałeś po edycji i muszę przyznać, że michałek nieśmiało wystawił ryjek z norki.
Mam jeszcze jedno pytanie (powiedzmy że dwuczęściowe, ale kluczowa jest druga część), które w zasadzie może zadecydować, czy po robocie pojadę prosto po żonę czy zrobię mały objazd  Czy te różne klasy o których pisałeś są na tyle różne, że np jedna leczy, inna tankuje, inna jest jeszcze jakimś innym wsparciem (bo szczerze mówiąc tego nie pamiętam, jak to było w jedynce), no i czy ta różnorodność jest wymagana na rajdach/instancjach podczas walk z bossami? W sensie czy jeśli ktoś nie tankuje i ktoś nie leczy to nie ma opcji żeby ubić dziada, czy wystarczą 4 osoby, które naparzają ile  fabryka dała i kitrają się za skrzynkami?
Powiem tak. W pierwszej części są klasy. Jest np. taktyk, jest medyk, jest snajper itp. Założenie twórców było takie aby to właśnie drużyna składająca się że specjalistów różnych branż była najefektywniejszą. Jednak toku zmian, patchy i dodawania coraz to ciekawszych elementów ( plecak ninja np.) można było kombinować setami , łączyć je dowolnie. W wyniku tego drużyna nawet w legendarnych dla obczajonego gościa była zbędna. Taki gracz miał i dpsa, miał i leczenie. Taki Rambo. I wbrew opinii kolegi czacha w dwójce też są klasy. Jaki one będą miały wpływ na grę dowiem się jak skończę fabułę i dobiorę się do end gejmu. Mają być te rajdy, myślę że będą w kij ciężkie. Zobaczymy. Ale tak, klasy były i są. I tutaj jest trudniej dla graczy , myślę że przynajmniej w end game będzie trudniej bo nie ma, a przynajmniej w betach nie było, szybkiego leczenia z części pierwszej. Także jeszcze co do zmian, ten nie wie ile jest zmian kto nie zna za dobrze jedynki. Sam nie wiem czego się można tutaj spodziewać w dalszej fazie gry.
Strzelasz..strzelasz...strzelasz... i nie zadajesz pytań :1_grinning:
[mention=64540]xavris[/mention]kiedy zostajesz agentem ? jak mi się uda to w sobotę wieczorem zagram, jak ściągnę aktualizację.
Taaa, zrób tak legendarne w jedynce. Skradzioną Łączność np.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rgomeztakie wyzwania to zostawię wam, ja chcę trochę pobiegać postrzelać, pobawić się w ekipie pograć bezstresowo po dniu pracy. Nie mam zamiaru spędzić w tej grze tysiąca godzin, jednak wole mój czas na granie przeznaczyć na różne tytuły.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=28645]rgomez[/mention]takie wyzwania to zostawię wam, ja chcę trochę pobiegać postrzelać, pobawić się w ekipie pograć bezstresowo po dniu pracy. Nie mam zamiaru spędzić w tej grze tysiąca godzin, jednak wole mój czas na granie przeznaczyć na różne tytuły.

Jasne. Ja znowu wolę grę skończyć. No, prawie skończyć. Akta w jedynce były dla mnie nie do zrobienia. Najazdy, rajdy itp. w drużynie - miodzio. Ale w moim przypadku Division mnie zarąbał, olałem wszystkie inne tytuły, a mam ich w kij. Kuźwa, to taki nałóg, uzależnienie. Nie powiem żeby to było za dobre ale cóż, ja dalej się zarąbiście bawię w jedynkę. W PVP czyli potyczki. To jest strzelanie w drużynie.

A co do grania bezstresowego - ta gra mnie tak wkurzała że oprócz bluzgów i rozwalenia pomniejszych rzeczy to rozpizdzilem dwa pady, w tym nacona, oraz blat szklany stołu. Dobrze że Play oraz tv przeżyły. Oraz uszy moich kumpli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rgomezbardzo lubię czyścić mapę ze wszystkich pierdółek, jak myślisz ile zajmie czyszczenie mapy? :1_grinning: Na pewno nie skończę grać jak nie zrobię wszystkich znajdziek, Raczej jest to bardzo nudne zajęcie i mam pytanie czy nie będzie problemu zrobić tego solo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=28645]rgomez[/mention]bardzo lubię czyścić mapę ze wszystkich pierdółek, jak myślisz ile zajmie czyszczenie mapy? :1_grinning: Na pewno nie skończę grać jak nie zrobię wszystkich znajdziek, Raczej jest to bardzo nudne zajęcie i mam pytanie czy nie będzie problemu zrobić tego solo?
Nie wiem. W dwójkę tylko bety do dzisiaj grałem. Ale patrząc na jedynkę to solo powinieneś dać radę. Tylko nie wiem o jakie znajdzki chodzi. W jedynce to były telefony, nagrania, laptopy i notatki jakieś. Ale to w fabule. W end game ( a to graczy głównie interesuje) tego już się nie zbiera, a jak już to nie celowo. Ot jak się trafi. Nie wiem co jest, będzie w dwójce. Mam nadzieję że będzie dużo i ciekawie.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, rgomez napisał:

Ale tak, klasy były i są. I tutaj jest trudniej dla graczy , myślę że przynajmniej w end game będzie trudniej bo nie ma, a przynajmniej w betach nie było, szybkiego leczenia z części pierwszej.

Czyli można założyć (albo chociaż mieć nadzieję, z mojej perspektywy) że podział na świętą trójcę tank/heal/dps będzie wymagany albo chociaż mocno wskazany.

Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

58 minut temu, manoszek napisał:

kiedy zostajesz agentem

Pytanie jest bardzo złożone. W środę nie planowałem w ogóle ale wczoraj michałek zaczął bardzo nieśmiało dygać. Byłem wieczorem ze znajomymi w knajpie i wracałem specjalnie obok zaprzyjaźnionego rabe brajanka, żeby zobaczyć czy nie ma na półce. Rabe akurat nie było, może to pan buk zesłał znak, nie wiem :(

Poszukam na necie jak będę miał wolną chwilę w robocie, poszukam filmików i opinii, i zobacze. Jak kupie, to dzisiaj.

37 minut temu, manoszek napisał:

Nie mam zamiaru spędzić w tej grze tysiąca godzin, jednak wole mój czas na granie przeznaczyć na różne tytuły.

Widzisz, w wowie była taka komenda, która pokazywała czas spędzony w grze z podziałem na dni, godziny i minuty. I to była komenda zakazana :P Spędziłem tam na luzaku kilka miesięcy (sumarycznego czasu grania), bo gra oferowała tyle zawartości. Stąd moje wieczne marudzenie na destiny/division/anthem bo wiem, że te gry nie są w stanie wszystkie razem tyle zaoferować co oferował WoW, jednocześnie bardzo brakuje mi tego typu gry. Jeśli D2 jest bardziej rozbudowane niż D1 to chyba jestem skłonny dać mu drugą szansę i spróbować. I chętnie spędziłbym tu tysiąc godzin, ale obawiam się, że nie będzie przy czym :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, w wowie była taka komenda, która pokazywała czas spędzony w grze z podziałem na dni, godziny i minuty. I to była komenda zakazana  Spędziłem tam na luzaku kilka miesięcy (sumarycznego czasu grania), bo gra oferowała tyle zawartości. Stąd moje wieczne marudzenie na destiny/division/anthem bo wiem, że te gry nie są w stanie wszystkie razem tyle zaoferować co oferował WoW, jednocześnie bardzo brakuje mi tego typu gry. Jeśli D2 jest bardziej rozbudowane niż D1 to chyba jestem skłonny dać mu drugą szansę i spróbować. I chętnie spędziłbym tu tysiąc godzin, ale obawiam się, że nie będzie przy czym :/ 

W jedynce też niby był mało kontentu a spędziłem sporo godzin. Proszę teraz nie umoralniac mnie - 3200 ponad godzin poszło.

O to chodzi że zawsze jest z kim grać. Ludzi nigdy nie brakowało do misji czy PVP, które to ostatnimi czasy tylko gram. A godziny na potyczkach lecą jak szalone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=28645]rgomez[/mention]bardzo lubię czyścić mapę ze wszystkich pierdółek, jak myślisz ile zajmie czyszczenie mapy? :1_grinning: Na pewno nie skończę grać jak nie zrobię wszystkich znajdziek, Raczej jest to bardzo nudne zajęcie i mam pytanie czy nie będzie problemu zrobić tego solo?
O Panie, to będziesz długo w to grał ;)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest mi to obce, w samym Origins 50h biegałem:1_grinning: tutaj może być ciekawie bo jednak z tego co pamiętam z jedynki nie było źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forumowej ekipy nie szuka kompana do rozgrywki? 

 

U mnie trochę lipa z czasem i przez prace mogę ogrywać praktycznie weekendami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pies Was mordkiem trącał, agent utworzon :p

pierwsze co mi się rzuciło w oczy, to na ekranie tworzenia postaci zmiana płci nazywa się "przełącz typ budowy ciała"...

do końca mojego grania w tą grę będę się zastanawiał, czy mój "ziomek" ma wihajster czy nie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień premiera sekiro - coś Ty [mention=64540]xavris[/mention] narobił z tym zakupem Dywizji Dwa

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Kolos28 napisał:

Za tydzień premiera sekiro - coś Ty [mention=64540]xavris[/mention] narobił z tym zakupem Dywizji Dwa emoji13.png

 

 

Sekiro> dywizja, sprawa jest prosta jak budowa cepa, nie ma co wchodzić w szczegóły :p

Waszyngton bardziej w dupę nie dostanie, jeśli nagle jeden agent specjalnej troski przestanie odpowiadać na wezwania i zacznie ratować feudalna Japonię :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi sie wydaje czy te wszystkie gęby w kreatorze jakies popromienne są?

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem wczoraj kilka godzin. Pierwsze wrażenia w zasadzie pozytywne tak ogólnie, ale mimo wszystko dalej uważam, że to jest nieodróżnialne od jedynki :p

wielki problem miałem w pierwszej misji, gdzie myślałem że mi się konsola spali. Okropne szarpanie, ale to takie jakiego w życiu nie widziałem na PS4. Na samym końcu, przy strzelaniu ze stacjonarnego działka do drzwi wejściowych hotelu miałem dosłownie mniej niż 1fps. Czytałem na reddicie, że to nie tylko u mnie takie coś a nawet że było tak na xboxie, więc to pewnie kwestia przeciążenia serwerów. I tak też myślałem od poczatku, ale nie miałem pewności póki nie poczytałem internetów.

Mam jeszcze inne spostrzeżenia, ale chce je jeszcze zweryfikować i jeszcze napiszę coś więcej.

Strzela się przyjemnie, to najważniejsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy grałem w beta to na pewno zwróciłem uwagę na sztuczną inteligencję i animacje NPC, które zostały znacznie poprawione. Gra stała się bardziej taktyczna. Feeling strzelania moim zdaniem również został poprawiony, przeciwnicy już nie byli gąbkami (pamiętam jak w jedynce od samego początku gry trzeba było ze dwa magazynki zmarnować na ludka a w dwójce wystarczą celne 2-3 strzały).
Lokacje są bardziej różnorodne i ciekawsze a dzięki temu jest chęć do głębszej eksploracji. Zmiany w interfejsie - teraz jest wszystko lepiej przemyślane i czytelne.
Starzy wyjadacze jak gomezik i komarzysko napewno dostrzegają więcej zmian a wiadomo, że to tylko kontynuacja a wiec zmiany polegają głównie na ulepszeniach.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi....
A nie tylko - nie ma śniegu, to lipa

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolos, nikogo prócz Ciebie ;) nie interesują jakieś bzdurne cyferki, fpsy, porównania, analizy. Nas interesuje jak najlepszy topowy loot, powiększający nasz gear score

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi bardziej aby pokazać, że każda platforma trzyma stabilne 30fps bo chodziły głosy o spadkach dużych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i chuj wam w d...! Tak tutaj komentujecie, że nie wytrzymałem i sam przez was poleciałem do najbliższego ME kupić grę (wersję bieda standard edyszyn). Patch się właśnie pobiera i zaraz będę tworzył swojego agenta LGBT. Spróbujcie mnie teraz nie przyjąć do swojego klanu! (bo podobno w dwójce wprowadzili klany?)

Edytowane przez Nóżka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×