Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's The Division 2

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Kolos28 napisał:

Chodziło mi bardziej aby pokazać, że każda platforma trzyma stabilne 30fps bo chodziły głosy o spadkach dużych emoji38.png

Bo sam ich doświadczyłem, jednakże wynikały one z problemów z serwerem. Po latach grania w wowa nauczyłem się odróżniac spadki FPS od laga, ale normalni ludzie (w sensie nie nerdy) tego mogą nie wiedzieć. Obstawiam, że w zdecydowanej większości przypadków jeśli ktoś pisał o klatkowaniu to były problemy z serwerem.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum ma jakiś klan?

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie, ja z kilkoma kumplami mam klan z średnią wieku +- 40 więc jakby ktoś szukał towarzyszy po mutacji to zapraszam :)
nazwa ALCO COMMANDO
:D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My mamy klan na chwile obecna jest 50 osob, wiec ciezko z dolaczeniem. Trzeba jeszcze troche zaczekac zeby zobaczyc jak bedzie z aktywnoscia ludzi i tych ktorzy nie osiagnal odpowiedniego levelu za pare dni "kick" i beda wtedy wolne miejsca ;) Prawdodpobnie beda dwie ogarniete ekipy na raid.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś szuka mniej ogarniętej ekipy do grania na luzie to niech pisze priva :)

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany są tu gracze z XboxOne?? Jak coś odezwijcie się abym wiedział kto gra na podkąsoli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nadkonsoli a nie pod

 

Myślę, że takie gry jak dywizja 2 kupuje się na ps4, tymbardziej, że na prosiaku wygląda niemal identycznie.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba nadkonsoli a nie pod
 
Myślę, że takie gry jak dywizja 2 kupuje się na ps4, tymbardziej, że na prosiaku wygląda niemal identycznie.
 
 
Nie ważne na czym, ważne jest uczucie

Cisza las rąk grających na XboxOne

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iksboks tak bardzo #nikogo, że nawet nikomu nie chciało się za bardzo odpisywać na te głupoty. 

 

Co do samej gry.

Muszę przyznać, że jestem bardzo zaskoczony jak fajnie się w to grało. W jedynce też mi się przyjemnie strzlało, także na razie bez zmian.

Nie ukrywam, że samej jedynki już za wiele nie pamiętam i w zasadzie trudno mi się dopatrzeć jakiś różnic, ale napiszę co mi się podoba a co nie tak ogólnie. Nawet dla jasności będę punktował plusami i minusami na początku, tak dla urozmaicenia :)

+ mam wrażenie, że sprzęt jest bardziej zróżnicowany. jestem prawie pewien, że w jedynce (powtarzam, grałem krótko, dawno i w czasach bez żadnych dlc) chyba nie było tych minisetów, a to jest całkiem dobry pomysł zaczerpnięty z najlepszych źródeł :)

+ jest więcej do roboty. w jedynce nie kojarzę za bardzo tych wszystkich puntków kontrolnych, zrzutów zaopatrzenia, uwalniania zakładników, publicznych egzekucji itp. Było czy nie było, jest ok, a że robi się względnie szybko to nawet się tak nie nudzi (jeszcze);

+ ciekawe misje główne. wiadomo, robi się cały czas to samo, bo niestety adwersaże nie chcą negocjować, ale same lokacje (zrobiłem chyba 4 czy 5 misji głównych) są całkiem róznorodne i grając w ekipie można fajnie taktycznie podejść do tematu

+ całkiem różnorodne umiejętności, drony, działka, miotacze glutów i inne, do tego każdy z różnymi właściwościami - leczące gluty, palące gluty, klejące gluty. jest całkiem w czym wybierać i spokojnie można zrobić healera i tanka, kwestia tylko tego jak się to sprawdza w boju i czy będzie wymagane/ wskazane/ obojętne. w jedynce bankowo nie było takiej różnorodności i nie wiem czy można było mieć dwa różne skille na raz, nie pamiętam.

+ miniplus za multiplayera. Zagrałem jeden mecz (wygrany, to może wpłynąć na odbiór) i było spoko. Mała mapka, szybkie starcia, trochę kombinowania z umiejętnościami, jest ok.

- żeby nie było za kolorowo - jestem rozczarowany ilością wypadających rzeczy kosmetycznych :P bardzo lubię tego typu rzeczy i za to lubiłem jedynkę, że tego było pełno. Tutaj leci sporo mniej, wiadoma sprawa - przez sklep. Mają być jakieś eventy ze skrzyneczkami co mnie bardzo cieszy, ale rzeczy typu emotki są umiarkowanie potrzebne, na pewno mniej niż stosownego koloru arafatka i fajna czapka :P lekki minus, ale z przymróżeniem oka.

- nienaciągany minus za mapę. Przez ilość aktywności jest skrajnie nieczytelna, trzeba bardzo przybliżać, żeby zlokalizować na mapie zasoby, nie znalazłem za bardzo żadnych filtrów też. Nie ma znajdziek na mapie, a wydaje mi się, że w jedynce były, mogę się mylić jak zawsze.

- taki łączny minus za dwie rzeczy jeszcze. Zmiana z modyfikacjami broni niby spoko (to że craftujemy jedną i mamy ją po prostu), ale szkoda że nie ma jakościowo lepszych i gorszych, każda radość z ulepszenia jest dobra, a mniej radości z ulepszenia jest niedobre :( no i o ile pamiętam w jedynce był ten sam skrajny bezsens - podnosimy amunicję specjalną i następne pociski są właśnie tą amunicją... no ludzie, nie można tego po prostu zbierać i mieć jakiejś ograniczonej ilości przy sobie tylko to musi działać na zasadzie bardzo krótkiego buffa? Przyjęta konwencja to jedno, ale brak logiki to drugie. Mogę przy sobie nosić 800 sztuk amunicji do ciężkiego karabinu, ale zapalającej już tylko 30 ;/

W osobnym punkcie klany, bo to jednocześnie plus i minus. Fajnie że są, w każdej grze sieciowej są wręcz niezbętne. Niefajnie, że żeby klanem coś osiągnąć trzeba zebrać jakieś absurdalne ilości expa :/ drugi poziom to o ile dobrze policzyłem zera (bo było późno i już mi się mieniło w oczach od cyferek) to 6,5kk expa... przecież nie mając klanu wypełnionego po brzegi będzie się to zbierało 17 lat. Trochę przegięli. Pomysł na plus, wykonanie na minus.

 

Tym niemniej gra póki co ogólnie na plus. Zobaczymy jak długo entuzjazmu wystarczy. Na pewno zapomniałem wspomnieć o milionie rzeczy, najwyżej jak sobie przypomnę to będę pisać znowu.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie cytowac, ale kilka rzeczy o ktorych piszesz byla w jedynce, albo w pozniejszych dodatkach ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, czacha79 napisał:

Nie chce mi sie cytowac, ale kilka rzeczy o ktorych piszesz byla w jedynce, albo w pozniejszych dodatkach ;) 

Domyślam się. Tylko to potwierdza fakt, że to jest D1,5. 

 

A, jeszcze dodam, że ta gąbkowość moim zdaniem jakoś strasznie się nie rzuca w oczy, przynajmniej na moim etapie gry. Przypuszczam, że z końcowymi bossami na rajdach to będzie gorzej, ale ja też mam do tego zupełnie inne podejście, walka z takim Lich Kingiem w wowie trwała dobre 10 minut a nie była to na pewno najdłuższa walka. Boss musi być bossem, nie ważne czy jest smokiem, nieumarłym czy człowiekiem w pancerzu. Jakby bo godzinnym rajdzie boss padł po strzale ze snajpy w pysk to byłoby trochę słabo.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się gra, czuję że to będzie długa przygoda, ogarnięcie wszystkie zajmie trochę czasu;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w nawiązaniu do tego co pisałem o klanach to, jako że nie ma stosownego wątku, przypominam o istnieniu fantastycznego klanu, który potrzebuje Waszego expa w celu własnego rozwoju :P

Szczególnie mile widziane są osoby nowe lub niedoświadczone z serią, które nie majązbyt dużych oczekiwań w stosunku do swoich towarzyszy broni :) Chętni niech ślą zapki na psn albo privy tutaj, tylko proszę podawać nick psn.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj było moje pierwsze spotkanie z grą i od dawna nie miałem przyjemności pograć z @xavrisjak wyłączałem grę miałem już nabite 9h.

Oczywiście zapraszam do klanu, zawsze fajnie razem pobiegać.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Domyślam się. Tylko to potwierdza fakt, że to jest D1,5. 
 
A, jeszcze dodam, że ta gąbkowość moim zdaniem jakoś strasznie się nie rzuca w oczy, przynajmniej na moim etapie gry. Przypuszczam, że z końcowymi bossami na rajdach to będzie gorzej, ale ja też mam do tego zupełnie inne podejście, walka z takim Lich Kingiem w wowie trwała dobre 10 minut a nie była to na pewno najdłuższa walka. Boss musi być bossem, nie ważne czy jest smokiem, nieumarłym czy człowiekiem w pancerzu. Jakby bo godzinnym rajdzie boss padł po strzale ze snajpy w pysk to byłoby trochę słabo.
Siemka, ze swojego punktu widzenia mogę powiedzieć że grubo się myślisz. Ta gra to jest Division 2,5. Oprócz typowych bolączek, pewnie zlikwidowanych patchami z czasem, typu lagi straszne, bugowanie umiejętności itp. to ta gra rozwala jedynkę na łopatki. Zmian jest ogrom. Poprawili, przekształcili, unowocześnili prawie wszystko. Jakby wreszcie posłuchali graczy i zrobili pod ich dyktando albo przynajmniej brali pewne sugestie pod uwagę. Jest to gra podobna do jedynki no bo to jest jakby nie patrzeć kontynuacja historii z części pierwszej. Ale poza tym jest inaczej. Lokacje łeb urywają, bossowie, ich różnorodność - masakra, takie rzeczy jak np. sterowanie umiejętnościami czyli działkiem, leczeniem itp. No super. Same udźwiękowienie gry, odgłosy wystrzałów, wybuchów, odgłosy przyrody no coś pięknego. Zmiany w setach, broniach ito. itd. Gra jest po prostu PRZEKOZAK. I to jest już nie tylko moje zdanie. Zdanie wszystkich moich znajomków. Pozdrawiam..

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka

Wczoraj było moje pierwsze spotkanie z grą i od dawna nie miałem przyjemności pograć z [mention=64540]xavris[/mention]jak wyłączałem grę miałem już nabite 9h.
Oczywiście zapraszam do klanu, zawsze fajnie razem pobiegać.
Włączyliśmy z kumplami około 11 rano a wyłączyłem o 1,30 w nocy. Ja pindole.

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no tak jest, szczególnie że razem z @xavrisdużo eksplorujemy i czas leci, do tego misje i aktywności pobocze, raczej powoli przechodzimy dalej bez pospiechu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, manoszek napisał:

od dawna nie miałem przyjemności pograć z @xavris

6967641276_1297c426a0_m.jpg

@rgomez Ale ja nie twierdzę, że tak nie jest. Wszędzie czytam, że jest dużo lepiej niż w jedynce, wszystko jest poulepszane, połatane, pozmieniane itp. Jak najbardziej się zgadzam. Ale powtórzę się po raz milionowy - ja na tą grę patrzę z innej perspektywy. W wowie nie takie zmiany były z dodatku na dodatek, a to ciągle była ta sama gra, bo inaczej ostatni dodatek musiałby się, idąc tropem division, nazywać World of Warcraft 7 :)

Bardzo się cieszę, że ta gra jest tak udana z Waszej perspektywy, bo to właśnie takie nerdy jak Wy (bez urazy oczywiście, to bardziej w pozytywnym kontekście) mają najwięcej do powiedzenia w tej kwestii, i jeżeli Wy jesteście zadowoleni i pod wrażeniem, to znaczy że gra jest po prostu lepsza.

Jednak dalej uważam, że nic nie stało na przeszkodzie, aby było to ogromne, płatne rozszerzenie do jedynki, gdzie w waszyngtonie przygoda by trwała po 30 poziomie.

Tl'dr - nie mylę się, mamy po prostu różne spojrzenie na to samo.

Finalnie najważniejsze jest i tak to, że gra jest zwyczajnie dobra.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak to jest w tej grze, twórcy postanowili nazwać to Division 2 i już. Dla mnie to nie ma znaczenia jak to się nazywa. Ale zmian jest tyle i minęło parę lat od premiery jedynki że niech ta część się nazywa Division 2 . Choć trafniejsze bylo by takie cos:
Część pierwsza - Tom Clancy's The Division Winter in New York
Część druga - Tom Clancy's The Division Summer in Washington.

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że samo miasto nie robi aż takiego wrażenia jak poziom detali i klimat w misjach, budynki podziemia coś pięknego nawet na ps4 vanilla.

Miałem problem z przycięciami podczas gry, jak coś to reset pomaga,

@rgomezczęść trzecia Tom Clancy's The Division Noc na Podlasiu :1_grinning:

Edytowane przez manoszek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, manoszek napisał:

część trzecia Tom Clancy's The Division Noc na Podlasiu 

Najostatniejszym bossem w grze zenek martyniuk :P

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Muszę przyznać że samo miasto nie robi aż takiego wrażenia jak poziom detali i klimat w misjach, budynki podziemia coś pięknego nawet na ps4 vanilla.
Miałem problem z przycięciami podczas gry, jak coś to reset pomaga,
[mention=28645]rgomez[/mention]część trzecia Tom Clancy's The Division Noc na Podlasiu :1_grinning:
Dobra będzie część czwarta. Division w Mielnie.

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. W becie wkurzało mnie doczytywanie tekstur. Mówię sobie pewnie w pełnej to poprawią... i zakupiłem 256 GB SSD , włożyłem do obudowy z USB 3.0. Mam na nim MHW i TD2. Tekstury się bardzo szybko doczytują. W sumie nie widać tego. A i wczytywanie gry jest bardzo szybkie.

Tak samo MHD ekspresowo się ładuje. Posiadam prosiaka.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to nikogo ale według najnowszego filmu od DF to Dywizja 2 na XOX śmiga w niższych ustawieniach niż najniższe na PC. No ale 4k musi być

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dysk SSD w konsoli i roznice we wczytywabiu, szybkiej podrozy itd sa kolosalne! Przy robieniu misji na odblokowanie DZ wchodzilismy do safe house w tym samym momencie.. ja zdazylem odpalic oba guziki, kompa i wyjsc zanim reszta sie doczytala ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agent ( z grupą inwalidzką czyli nieogarnięty w grze ) zawitał dzisiaj  na ulice od 20:00 - jeśli ktoś przytuli do  klanu  - to chętnie pomogę w jego rozwoju - choć na razie chadzam solo celem poznania miasta 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×