Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's The Division 2

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie na serwery wjeżdża patch, naprawiający popsute skille.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę, jedynki nie pamiętam bo też długo nie grałem... Sporo do robienia, zleciało 8h grą a ja mam 7 poziom expa. Sporo rzeczy nie ogarniam i dopiero trybie o co w tym wszystkim chodzi;)

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ocarz napisz mi priva z nickiem psn albo wyślij mi zaproszenie, dodam Cię do potężnego klanu :)

to dotyczy wszystkich chętnych noobow w Waszyngtonie :)

Informuje też, że żeby mieć dostępne klany trzeba zrobić kilka misji głównych z teatru (do muzeum historii naturalnej włącznie).  Możemy z chłopakami nie mieć już siły robic jej czwarty raz :p

Edytowane przez xavris
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem tej gierki dla odmiany od CoD, poczytam wątek i się zastanowię.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Yarorot napisał:

Zastanawiam się nad zakupem tej gierki dla odmiany od CoD, poczytam wątek i się zastanowię.

Jak coś to pvp też jest, a oprócz tego jest milion rzeczy innych, także jest więcej gry w grze niż w CoD :)

 

Ciekawostka, marudziłem na ilość expa potrzebną do ulepszeń klanowych, a tu wczoraj po 2,5-3h grania w 4 osoby wieczorem wbiliśmy ponad 500k expa. Może nie będzie z tym tak źle, zwłaszcza, że im dalej tym więcej expa leci no i klan sam w sobie sie może rozwinie :P

No i autentycznie nie spodziewałem się, że ta gra w ekipie będzie tak miodna...

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@YarorotOjciec Blackouta zostaje agentem Division, świat się kończy ;) A na serio dawaj i się nie zastanawiaj, gra zespołowa i miła atmosfera czeka ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, tak czytam Wasze posty i sam się zacząłem łamać...  Nie wyczekiwałem tej gry jakoś specjalnie, ale tyle pozytywnych wypowiedzi się pojawia na forumku :fsg:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, sLk napisał:

Ehhh, tak czytam Wasze posty i sam się zacząłem łamać...  Nie wyczekiwałem tej gry jakoś specjalnie, ale tyle pozytywnych wypowiedzi się pojawia na forumku 

To ja Ci już profilaktycznie wyśle zapro do potężnego klanu XD

Edytowane przez xavris
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak coś to pvp też jest, a oprócz tego jest milion rzeczy innych, także jest więcej gry w grze niż w CoD
 
Ciekawostka, marudziłem na ilość expa potrzebną do ulepszeń klanowych, a tu wczoraj po 2,5-3h grania w 4 osoby wieczorem wbiliśmy ponad 500k expa. Może nie będzie z tym tak źle, zwłaszcza, że im dalej tym więcej expa leci no i klan sam w sobie sie może rozwinie
No i autentycznie nie spodziewałem się, że ta gra w ekipie będzie tak miodna...
Ja się zaczynam martwić o odwrotna stronę medalu. Mi za szybko levele rosną. Miałem plan coby na premierę zasiąść i cieszyć się grą. I tak zrobiłem, weekend wycięty z życiorysu, level wbity 24. Niestety moi kumple, ich większość, robią to zdecydowanie wolniej, mniej czasu spędzili w grze. Ale jest gitara ogólnie.

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja się zaczynam martwić o odwrotna stronę medalu. Mi za szybko levele rosną. Miałem plan coby na premierę zasiąść i cieszyć się grą. I tak zrobiłem, weekend wycięty z życiorysu, level wbity 24. Niestety moi kumple, ich większość, robią to zdecydowanie wolniej, mniej czasu spędzili w grze. Ale jest gitara ogólnie.

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka

Widzisz a u mnie odwrotnie. Ja się boje tego że jak usiądę do gry, to zanim ogram powiedzmy fabułę i wbije 30 lvl to miną dwa miesiące przy moich możliwościach growych, gdzie reszta będzie biegać już w Uber wyposażeniu. Niestety czasy beztroskiego grania całe dnie skończyły się dawno temu.

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzisz a u mnie odwrotnie. Ja się boje tego że jak usiądę do gry, to zanim ogram powiedzmy fabułę i wbije 30 lvl to miną dwa miesiące przy moich możliwościach growych, gdzie reszta będzie biegać już w Uber wyposażeniu. Niestety czasy beztroskiego grania całe dnie skończyły się dawno temu.

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Ja akurat sobie mogę na ten, powiedzmy, luksus pozwolić.

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wbicia 30LVL, Tier 4 i Gear Score na poziomie 450 potrzeba 35-45h. A jak masz znajomego na tym poziomie to jeszcze mniej, bo moze udostepnic itemki. Potem kolekcjonowanie ekwipunku ktory i tak pojdzie do kosza jak odblokuja Tier 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że mam naliczone ok. 30h i mam 16 poziom, to żeby w 45h mieć maxa to chyba trzeba lecieć przed siebie i orać misje jedna za drugą :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, xavris napisał:

Biorąc pod uwagę, że mam naliczone ok. 30h i mam 16 poziom, to żeby w 45h mieć maxa to chyba trzeba lecieć przed siebie i orać misje jedna za drugą :/

Bo ja wiem czy leciec przed siebie - po prostu robic to z czego jest exp, a nie zwiedzac mape. Juz pomijam fakt, ze lepiej miec dropy na TIER 4 niz na 14lvl z danych aktywnosci ;)  Zwiedzanie zaczyna sie po 30'tce :P

Edytowane przez czacha79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie powerleveling nigdy nie kręcił, kwestia podejścia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No mnie powerleveling nigdy nie kręcił, kwestia podejścia.
Właśnie, tutaj jest tyle do zwiedzania że lubię chodzić i oglądać. Po części pierwszej mam przesyt gonienia za setami, tierami itp. Zdążę, gra nie ucieknie. I tak szybko się wbija.

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

image.png.8c47355d3cacc42d8ecb92c9f433fc95.png

Ważne że na D i 2 na końcu, srał pies co w środku :P Uwielbiam ten serwis XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
image.png.8c47355d3cacc42d8ecb92c9f433fc95.png
Ważne że na D i 2 na końcu, srał pies co w środku  Uwielbiam ten serwis XD
Bosze, co za recenzenci. Czytałem przed chwilą jedną taką i gość się cieszy że w dwójce jest nowość czyli PVP drużynowe. I nie mówimy tu o DZ . Ludzie nie znają gry a robią recenzję. Kpina.

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie opieram się na recenzjach, staram się sam próbować wszystko w miarę możliwość:1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakochałem się w granatniku ależ to jest cudowna broń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zakochałem się w granatniku ależ to jest cudowna broń.
Jak się nazywa to cudo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, rgomez napisał:
9 minut temu, KOMARZYSKO napisał:
Zakochałem się w granatniku emoji41.png ależ to jest cudowna broń.

Jak się nazywa to cudo?

Zdaje się że to broń ze specjalizacji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łosz kurna fela, nie pamiętam :D jedna z broni ze specjalizacji endgame, nosz po prostu maskrator mobów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdaje się że to broń ze specjalizacji.

Czyli jedną z umiejętności. Ta wyrzutnia?

Ok, rozumiem. Do endgame jeszcze mam czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, rgomez napisał:
5 minut temu, xavris napisał:
Zdaje się że to broń ze specjalizacji.

Czyli jedną z umiejętności. Ta wyrzutnia?

Nie, specjalizacji. Na 30 poziomie po skończeniu fabuły wybierasz jedną z 3. Jest specjalizacjia z granatnikiem, snajperką i kuszą, każde się różnią ale nie sprawdzałem za bardzo czym oprócz broni :) Tzn na pewno umiejętnościami, ale jakie są nie weryfikowałem bo póki co nie potrzebuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×