Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's The Division 2

Rekomendowane odpowiedzi

Są dwa klanowe czaty głosowe w grze. Każdy mieścipo 25 osób.
 
Edit:
[Options] -> Klan -> Lista -> [R2] -> Dołącz do kanału
 
Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka
 
 
 
 
 
 
Dzięki. Jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalezione na necie
6545f3cb9adc3e42759a61ef33c6e722.jpg

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie nie mam juz co robic w D2 .. jesli w najblizszym tygodniu nie dadza raidu i Tier 5 to nie wiem :misio:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wszebor napisał:

Znalezione na necie

Daj Pan spokój z tą sztuką nowoczesną...

Godzinę temu, czacha79 napisał:

Oficjalnie nie mam juz co robic w D2

 Było tak zapieprzac? Ja dopiero dzisiaj wbiłem 30 poziom, a nie gram mało... Nie wiem ile trzeba orać, żeby przelecieć wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zrobiłeś wszystkie odznaki w wyzwaniach? Poważnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy im dalej w las tez tak szybko sie nabija poziomy? Gram od wczoraj, łącznie mi wyszło około 5 h grania i mam już 10 poziom. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No lecą dość szybko, fakt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest problem. Koledze zawiesiła się misja w Białym Domu z odblokowaniem SHD na 30 levelu.

Ktoś, coś??

 

Problem rozwiązany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, KOMARZYSKO napisał:

I zrobiłeś wszystkie odznaki w wyzwaniach? Poważnie?

Nie interesuja mnie te odznaki ;) Lawca trofek tez nie jestem.

11 godzin temu, xavris napisał:

 

 Było tak zapieprzac? Ja dopiero dzisiaj wbiłem 30 poziom, a nie gram mało... Nie wiem ile trzeba orać, żeby przelecieć wszystko.

115h ...

 

W jedynce chociaz byl DarkZone, ale tu jest totalnie bez sensu. Nie dosc ze kazda strefa jest klaustrofobiczna i miesci tylko 3 teamy 4-osobowe (czyli twoj team plus dwa inne z ktorymi mozesz powalczyc) to trafic na kogokolwiek jest tak ciezko ze masakra. Moze to zly matchmaking, a moze nikt tam nie chodzi bo po co? Moby sa cienkie, mozna je solowac, a dropy tez niczym nie zachecaja ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy wypuszczą łatkę i poprawią trochę błędów.

Nawet nie przypuszczałem że tak przyjemnie będzie się grało, nawet Sekiro leży we folii czekając na swoją kolej a ja dalej biegam w Division.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy słowa ode mnie o pewnej istotnej części składowej gry.

Crafting i rekalibracja są gówno warte i równie dobrze mogłoby ich nie być.

Dziękuję.

 

Kilka słów więcej.

Crafting jest totalnie bezużyteczny poza struganiem modów broni, które jest trochę na siłę, bo równie dobrze mogłyby być w nagrodę za misję. Koszt wycraftowania tych modyfikacji jest tak śmiesznie żaden, że jest to zwyczajnie nieoptrzebne. Craftowanie broni i pancerzy na każdym etapie gry mija się z celem, bo dostajemy straszne kupy, a nawet jak dostaniemy na broni czy pancerzu ciekawe talenty, to nie możemy ich użyć podczas rekalibracji. Craftowanie modów też jest bez sensu, bo craftujemy złote na 30 poziomie, wymagające jakiś absurdalnych ilości siły umiejętności. Tu ewentualnie mogę zmienić zdanie, jeśli względnie konkrtetny sprzęt częściowo endgame'owy podbija znacząco tą statystykę do poziomu używalności tych modów. Brak możliwości craftowania słabszych, ale użytecznych modów, po ulepszeniu stołu na maxa to głupota albo niedopatrzenie. Później o ile się oreintuje można jeszcze robić egzotyki, ale tego nie weryfikowałem, więc się nie wypowiem. W każdym razie na chwilę obecną crafting jest bezużyteczny.

Rekalibracja jest skrajnie upośledzona. Nie pamiętam za bardzo jak ona wyglądała w jedynce, na reddicie czytałem, że tutaj jest znacznie gorzej niż było w części pierwszej, ale szkoda mi było czasu na wczytywanie się. Jestem natomiast prawie pewien, że w jedynce pokazywało widełki statystyk (w sensie np szansa na crita na danym przedmiocie może wynosić x,x - y,y %), tutaj tego nie ma. Talenty możemy wymieniać tylko w obrębie jednej grupy przedmiotów. Nie można przerzucić talentu z ciężkiego karabinu na snajperkę ani z kabury na pancerz. Niektóre są unikatowe dla danego elemetnu, ale większość jest raczej uniwersalna, więc to jest po prostu bez sensu takie ograniczenie. Skille typu bonus do zdrowia czy szansa na crita też można przemieniać tylko w obrębie jednej grupy przedmiotów (co połowicznie może mieć sens ze względu na widełki parametru, ale niestety ich gurwa nie widzimy, więc nie wiadomo), do tego największy bezsens rekalibracji - nie można zmienić np. żółtego parametru na niebieski.... no kurwa mać, to po co mi ta rekalibracja? Właśnie po to, żeby dobry sprzęt stał się jeszcze lepszy dla nas a nie tylko nieznacznie mniej dziadowy.

Crafting i rekalibracja są kompletnie spieprzone i nieprzemyślane. Do tego podczas gry zbieramy tony materiałów do craftowania, których nie ma jak zużyć, bo zwyczajnie nie ma na co. Nie można ich sprzedać, projekty wymagają jakiś śmiesznych ilości więc bardzo szybko (bardzo bardzo szybko) zapełniamy na maxa składzik w plecaku a później podczas misji pół mapy nam się świeci na zielono i niebiesko, bo leży pełno tego barachła, którego nie można podnieść. Zwłaszcza mnie to denerwowało przez klanowe projekty na demontaż przedmiotów i lootowanie materiałów. Demontowanie nic mi nie dawało (ale jako admirał generał się poświęciłem dla dobra grupy, bo jak wiemy z kasą i materiałami i tak nie ma co robić) a lootwać materiałów na mieście nie mogłem, bo brakowało mi drugiego plecaka.

Tak jak gra mi się dalej podoba, w ekipie to jest wręcz niesamowicie miodna, tak te dwie rzeczy to jest straszna, straszna kupa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wieczorem może skoczymy Twierdzę zrobić, w tym tygodniu pasuję się wybrać do strefy mroku :1_grinning:@xavris

W ekipie gra się bardzo przyjemnie, solo można sobie mapę zwiedzać do misji tylko wesoła gromadka ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crafting zostawiamy na Tier 5. Rekalibracje rowniez, chyba ze chcesz tymczasowy set na T4 zrobic. Szkoda czasu na to, bo przy T5 i tak wszystko do kasacji od modow po bronie i sety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ale rekalibracja działa dokładnie tak samo, niezależnie czy świeżo na 30 czy w tierze 79. Jest zwyczajnie spieprzona.

Crafting mogą ratować tylko nowe plany na jakieś konkretne rzeczy.

Edit. Poza tym to co napisałeś tak samo źle świadczy o tym elemencie gry. Są one bezuzyteczne do samego końca gry, a rekalibracja jest bezużyteczna w ogóle. No nie jest to plus, choćbyś niewiadomo jak chciał na to patrzeć.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w jedynce bylo to bardziej rozbudowane, ale sprawialo ze farma nie miala konca ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzięki rekalibracji zrobiłem sobie większość sprzętu na 460+ także bezużyteczną napewno bym jej nie nazwał. W D1 można było rekalibrować każdą statystykę na sprzęcie, przez co wszyscy biegali na wymaksowanych statach. Teraz to zmienili, przez co gra wymusza niejako farmę sprzętu aby zdobyć gear z jak najlepszymi perkami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja dzięki rekalibracji zrobiłem sobie większość sprzętu na 460+ także bezużyteczną napewno bym jej nie nazwał. W D1 można było rekalibrować każdą statystykę na sprzęcie, przez co wszyscy biegali na wymaksowanych statach. Teraz to zmienili, przez co gra wymusza niejako farmę sprzętu aby zdobyć gear z jak najlepszymi perkami.
I tutaj się zgadzam z Komarkiem. Inną rzecz uważam za gorszą, bardziej skopaną a mianowicie możliwość wycieczek nowicjuszy z tier 1 do swoich bardziej doświadczonych kolegów na tier 4 i tam się wyposażanie w graty poziomu 450. Następnie powrót na swój tier z tymi gratami i wuala. Żaden mob nie podskoczy. To jest dopiero niedopatrzenie, nie wyobrażam sobie że jest to celowe, developerów. Wiem że nikt nikomu nie karze tak grać, ale już sama możliwość tego jest kpiną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gomezik, to jest taxi dla leniwych ;) chociaż osobiście uważam że gs w tej części za szybko idzie do góry. W dwa dni zrobiony t1 do t4, itemy z wyższym gs lecą jak pojebane i ze zbyt dużą różnicą, no ale to moje zdanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gomezik, to jest taxi dla leniwych 10_wink.png chociaż osobiście uważam że gs w tej części za szybko idzie do góry. W dwa dni zrobiony t1 do t4, itemy z wyższym gs lecą jak pojebane i ze zbyt dużą różnicą, no ale to moje zdanie 12_slight_smile.png
I tutaj też się zgadzam. Za szybko to leci, o wiele za szybko, ale trzeba poczekać do czasu wprowadzenia nowych specjalizacji i tieru 5. Wtedy się zobaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, juz o tym pisalem - T4 i 450GS wbilem jakos w okolicy przelomu czwartku / piatku - gralem od wtorkowej premiery. Okolo 35h z tego co pamietam.

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie, proste pytanie.

Czy sprzęd poziomu 250 różni się od sprzętu poziomu 450 tylko tą liczbą w rogu? W sensie jest to odpowiednik światła (czy jak to sie tam nazywało) z destiny i w jakiś magiczny sposób wpływa ogólnie na postać czy, tak jak powinno być, sprzęty z poziomu 450 mają zwyczajnie lepsze statystyki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szybkie, proste pytanie.
Czy sprzęd poziomu 250 różni się od sprzętu poziomu 450 tylko tą liczbą w rogu? W sensie jest to odpowiednik światła (czy jak to sie tam nazywało) z destiny i w jakiś magiczny sposób wpływa ogólnie na postać czy, tak jak powinno być, sprzęty z poziomu 450 mają zwyczajnie lepsze statystyki?
Jakoś nie zwróciłem za bardzo na to uwagi ale myślę że tylko statystykami się różnią, czyli obrażenia itp. Mogą się różnić talentami no ale to na każdym świecie się będą różnic. W Division nie ma magicznych broni, są tylko egzotyczne a jak wiemy w dwójce jest że zdobyciem takowych dosyć kiepsko. Ale ja dopiero wskoczyłemna czwarty świat więc może się mylę. Przynajmniej tak było w jedynce i wątpię żeby te gry aż tak bardzo się różniły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli prawilnie broń ma większe obrażenia a pancerz więcej pancerza/zdrowia/siły umiejętności i tyle. To ok.

Obawiałem się, że broń na 250 i na 450 ma takie same obrażenia, ale poziom sprzętu w jakiś niewidzialny sposób zwiększa siłę sprzętu względem przeciwników.

Jak jest normalnie to dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siła sprzętu rośnie, a przeciwnicy robią się chłonniejszymi gąbkami a gra toczy się dalej :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×