Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's The Division 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jest ktoś chętny do pomocy w ubijaniu łowców? Mój nik psn SenorHD proszę o zaproszenie jeżeli ktoś byłby w stanie mi pomoc

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marksman/Survivalist (455GS) szuka aktywnego klanu (najlepiej z paroma ludzmi 30+)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro z rana 3-godzinny maintenance po którym wjeżdża patch, rusza Tier 5 .... w koooooncu .. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jutro z rana 3-godzinny maintenance po którym wjeżdża patch, rusza Tier 5 .... w koooooncu .. 
Obyśmy się , kuźwa, nie zawiedli. Patchu przybywaj i rządź!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie rebalans krytyków i paru innych rzeczy. Bo to ze max cap wpadnie w jeden dzien to pewne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Raid 25 kwietnia .. oj poooozno .. malo kto zostanie przy Division 2 do tego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Ty chyba w 1 nie grałeś, tam do samego końca grała masa ludzi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To Ty chyba w 1 nie grałeś, tam do samego końca grała masa ludzi.
No, co prawda to prawda. A sama gra zaczeła być grywalna po którymś tam patchu dopiero. Sam jeszcze zamierzam wracać do potyczek na jedynce, jakoś mi bardziej pasują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czemu nie mogę załączyć tej dźwigni gdzie się walczy z czterema łowcami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, KOMARZYSKO napisał:

To Ty chyba w 1 nie grałeś, tam do samego końca grała masa ludzi.

Bicz pliz.. wszystkie dodatki ogralem :misio:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@senormoże spróbuj w nocy to zrobić, ciężkie są te wyzwania z  łowcami, samemu będzie trudno ich zabić.
 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, senor napisał:

Wie ktoś czemu nie mogę załączyć tej dźwigni gdzie się walczy z czterema łowcami?

W grze musi byc noc (19:00 do 5:00).

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za godzine wjezdza przerwa techniczna i patch ok 6GB. Juz sie boje ile czasu bedzie sie instalowal ... moze zdazy przez 3h do konca mainteince ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, manoszek napisał:

Wieczorem będzie grane

Można coś tam poszarpać, ale u mnie w sumie już są pierwsze oznaki znużenia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xavris

 

Proszę o listę przyczyn znużenia, bo tak się zastanawiam, czy mnie endgame wciągnie czy nie. Wolę się od razu nastawić pozytywnie lub negatywnie. Ja oczywiście cały czas pełznę do 30 lvl(obecnie 22) z uwagi na brak czasu i miodność Xeno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=64540]xavris[/mention]

 

Proszę o listę przyczyn znużenia, bo tak się zastanawiam, czy mnie endgame wciągnie czy nie. Wolę się od razu nastawić pozytywnie lub negatywnie. Ja oczywiście cały czas pełznę do 30 lvl(obecnie 22) z uwagi na brak czasu i miodność Xeno...

I pełznij tak sobie spokojnie dalej, bez pośpiechu. Wydaje mi się że oznaki znużenia okazują osobniki które za szybko, pełnymi garściami łapały tę grę. Co do PVE w tej grze nie mam zastrzeżeń, jest bardzo dobrze, jest co robić. Będzie jeszcze więcej. Mam tylko zastrzeżenie co do poziomowania stopnia trudnosci. W tę grę najlepiej grać we dwóch, we czterech jest niegrywalna. Mam nadzieje że to się zmieni. Mam zastrzeżenia co do PVP, ale co kto lubi. Uważam osobiście że szybkie levelowanie, z pomocą wypasionych kolegów i gratów z wyższych poziomów zabija te grę dlatego co niektórzy zaczynają być znurzeni. Tak myślę ale mogę się mylić.

 

 

I jeszcze do tych co są w temacie. Edmunt wogóle nie jest zainteresowany tą odsłoną. Nie gra w nią. Powiedział że nie ma tu nic co mogłoby go zainteresować.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Grabeq napisał:

Proszę o listę przyczyn znużenia,

Oj nie nie, moją opinią się za bardzo nie przejmuj. Ja mam do tych gier (udających mmo) trochę inne podejście. Robienie w kółko tych samych misji z coraz trudniejszymi przeciwnikami to nie jest to, co wywołuje drewniaczka. Dalej uważam, że w ekipie się gra świetnie i gra momentami stanowi bardzo przyjemne wyzwanie, ale jednak jakoś nie wyobrażam sobie spędzenia z tą grą jakiegoś dluższego czasu.

Też się boje w ogóle wypowiadać, bo zaraz zostanę zaatakowany przez fanów, że sie nie znam. Do fanów nic nie mam, ale problemem jest właśnie to, że znam się za bardzo :P

6 minut temu, rgomez napisał:

Uważam osobiście że szybkie levelowanie, z pomocą wypasionych kolegów i gratów z wyższych poziomów zabija te grę dlatego co niektórzy zaczynają być znurzeni.

Jeżeli to do mnie to nie robiłem czegoś takiego. Poziom 30 wbiłem sporo później niż niektórzy z Was. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podoba, że PvE może stanowić tutaj, w szczególności dla gracza solo, niezłe wyzwanie. AI przeciwników jest nienajgorsze, a czytałem, że w endgame jest na poziomie tego z Halo na Heroic, a to duży komplement. Obawiam się jednak właśnie nużącego grindu, polegającego na ciągłym robieniu tych samych misji. Wydaje m się, że @rgomezma rację i nie można dać się opanować FOMO, jak się nie chce zrobić wszystkiego w tydzień, to gra nie powinna się zbyt szynko znudzić. Ja pewnie pociągnę do T4 i zobaczymy, czy się będę angażował w grind na T5. Jak długo Wam zajęło - mniej więcej - przejście z T1 do T4? Da się to zrobić solo, czy trzeba koniecznie z team'em?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli to do mnie to nie robiłem czegoś takiego. Poziom 30 wbiłem sporo później niż niektórzy z Was. 
Nie, nie do Ciebie personalnie. Czyli jednak się mylę. Ja jednak osobiście odniosłem takie wrażenie. Uległem pokusie czwartego tieru, poszedłem za kolegami i się później nieźle wkurzyłem. Żałuję że spokojnie sam tego świata nie przemierzyłem. Po prostu trzeba było spokojnie robić swoje i czekać na tier 5. Mam nadzieję że przywróci mi on wiarę w D2. Początki w jedynce też nie były różowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Edmunt wogóle nie jest zainteresowany tą odsłoną. Nie gra w nią. Powiedział że nie ma tu nic co mogłoby go zainteresować.

A to ciekawe, największy na forumku fanatyk i fanboj pierwszej części olał sequel hmmm

A tak przy okazji, to Edmunt uciekł z forum, bo dawno tu nie pisał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi się bardzo podoba, że PvE może stanowić tutaj, w szczególności dla gracza solo, niezłe wyzwanie. AI przeciwników jest nienajgorsze, a czytałem, że w endgame jest na poziomie tego z Halo na Heroic, a to duży komplement. Obawiam się jednak właśnie nużącego grindu, polegającego na ciągłym robieniu tych samych misji. Wydaje m się, że [mention=28645]rgomez[/mention]ma rację i nie można dać się opanować FOMO, jak się nie chce zrobić wszystkiego w tydzień, to gra nie powinna się zbyt szynko znudzić. Ja pewnie pociągnę do T4 i zobaczymy, czy się będę angażował w grind na T5. Jak długo Wam zajęło - mniej więcej - przejście z T1 do T4? Da się to zrobić solo, czy trzeba koniecznie z team'em?
Z t1 na T2? Za szybko kuźwa. To się robi błyskawicznie, dwie misje plus twierdza i następny tier. Zwłaszcza z gratami na 450 levelu. Nie było to jakieś wyzwanie. Dlatego trochę żałuję że nie grałem po kolei, z drugiej strony wbijanie poziomów na zasadzie dwóch misji i twierdzy to bezsens jak dla mnie.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Grabeq napisał:

jak się nie chce zrobić wszystkiego w tydzień, to gra nie powinna się zbyt szynko znudzić.

Problem tylko polega na tym, że exp leci sakramencko szybko, 30 poziom wbijasz w kilka dni a awans do każdego kolejnego WT to jest powiedzmy 1,5 h grania. Do tego jeśli co 2 tygodnie mają być kolejne WT, to picowanie sprzętu na tydzień czy dwa grania jest bez sensu.

Na początku po premierze sekiro prawie w to nie grałem, bo taki byłem wkręcony w dywizję. Od ostatniego weekednu grałem może 2h w zabijanie w waszyngtonie i miałem dość.

Gra jest technicznie dobra i przemyślana, fajnie się strzela, fajnie się zarządza sprzętem, ale zawartości i tak jest tyle co kot napłakał.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×