Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's The Division 2

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, donsarcasm napisał:

MMO

:jaro:

39 minut temu, Kolos28 napisał:

Nie dogadacie się, gomezik praktycznie całą generacje gra D1 i D2 i tym się cieszy a Wy wolicie inaczej spędzać czas przy konsoli, tzn. grając w inne tytuły. Zrobiliście co chcieliście, wbiliscie platyny i nie widzicie sensu grania dalej. Gomezik, musi naprawde dobrze się bawić przy Dywizji bo całkowicie odłączył się od ogrywania innych gier - Wy nie zrozumiecie jego, mnie również ciężko to zrozumieć ale szanuję jego zapał bo to daje mu frajdę.

Chetnie gralbym dalej, ale jak wspomnialem nie ma po co, bo gra tego nie nagradza w zaden sposob. Dla mnie skonczyla sie szybciej niz jedynka. Moze gdyby dali od razu podziemia byloby inaczej? Nie wiem. Wiem natomiast ze zbieranie plecaczkow i kabur mnie nie bawi, nie potrzebuje byc top of the top i zabijac spojrzeniem. Mam zbalansowany zestaw nie_z_jutuba i ... i odpalilem Ghost Recon Wildlands ;) Jedna z nielicznych gier ktora mam w platynie ale jakas taka mniej nudna sie wydaje ... a do D2 wroce po duzym dodatku.

 

PS. Uwielbiam teksty o prawdziwych graczach, graczach z misja i innych odmianach graczy ... mimo wszystko jesli nie zarabiacie na tym hajsu to jestescie takimi samymi graczami jak pozostali. 3tys godzin w jedna gre oznacza ostre objawy uzaleznienia, ale na forum tego sie nie leczy ;) 

 

PS2. Nie pisze ze D2 jest chujowe tylko ze jest chujowo krotkie ;) 

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xavris, zanim sprzedaż grę przekaż mi dowodzenie w klanie

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Wszebor napisał:

@xavris, zanim sprzedaż grę przekaż mi dowodzenie w klanie

Dobrze, że zajrzałem rano i że wczoraj nie skasowałem :)

zrobione, dbaj o nas i nie wywalaj mnie od razu :P może wrócę kiedyś :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że wszystko odbyło się legalnie:1_grinning: Bo będę musiał zgłosić sprawę do CBA :ziobro:

Tak na serio to Wszebor powodzenia w katowaniu gry i nie skreślaj nas jeszcze jak będzie sezon ogórkowy, to może wróci się pograć, o ile dadzą nową zawartość.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, manoszek napisał:

jak będzie sezon ogórkowy, to może wróci się pograć, o ile dadzą nową zawartość.

O ile cena odpowiednio spadnie, żeby kupić to samo drugi raz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chetnie gralbym dalej, ale jak wspomnialem nie ma po co, bo gra tego nie nagradza w zaden sposob. Dla mnie skonczyla sie szybciej niz jedynka. Moze gdyby dali od razu podziemia byloby inaczej? Nie wiem. Wiem natomiast ze zbieranie plecaczkow i kabur mnie nie bawi, nie potrzebuje byc top of the top i zabijac spojrzeniem. Mam zbalansowany zestaw nie_z_jutuba i ... i odpalilem Ghost Recon Wildlands  Jedna z nielicznych gier ktora mam w platynie ale jakas taka mniej nudna sie wydaje ... a do D2 wroce po duzym dodatku.
 
PS. Uwielbiam teksty o prawdziwych graczach, graczach z misja i innych odmianach graczy ... mimo wszystko jesli nie zarabiacie na tym hajsu to jestescie takimi samymi graczami jak pozostali. 3tys godzin w jedna gre oznacza ostre objawy uzaleznienia, ale na forum tego sie nie leczy  
 
PS2. Nie pisze ze D2 jest chujowe tylko ze jest chujowo krotkie  
Przyjacielu. Ty nie możesz uszanować atmosfery świątecznej? Nie możesz uszanować tego że ktoś złożył, Tobie także,życzenia ? Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem? Musisz się personalnie przypierdalać? Mam nadzieję że 79 w Twoim nicku to nie jest rok urodzenia, a jeżeli jest to znaczy że coś z Tobą nie tak. Nie tobie oceniać czy ktoś jest od czegoś uzależniony, czy to trzeba leczyć. Ja przegrałem w jedną grę tyle godzin a Ty w tym czasie ograleś " pięćdziesiąt" innych gierek. Daruj sobie te wycieczki bo prawda jest taka a nie inna. Jak ktoś tutaj napisał chuj wiesz o grze ( o tej części jak i o jedynce) a kreujesz się na jakiegoś mesjasza. Trochę pokory. Pograłeś parę godzin, pierdolnąłeś parę misji i uważasz że skończyłeś grę. Ze nie bawi Cię zbieranie tego czy tamtego. Twoja sprawa, ta gra nie jest krótka tylko Ty pomyliłeś gry. Niemniej jednak jeszcze raz życzę Tobie wszystkiego najlepszego, zdrowych świąt wielkanocnych. I mam nadzieję że na tym zakończyliśmy.

Ps. Resztę towarzystwa przepraszam ale nie lubię jak ktoś mnie obraża.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gomezik, Ale zobacz jaka oszczędność. Jedna gra potrafi wciągnąć Ciebie na długie miesiące a nawet lata a inni w tym czasie wydają krocie na 50 gier

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xavrisspokojnie, wymienię na bazarku i wyślę Ci pudełko ;)

Wesołych Świąt wszystkim życzę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę dyskusja zaczyna iść nie w tą stronę co trzeba. W zasadzie czuję się współwinny, przez to co pisałem o grze wcześniej, ale nigdy nie planowałem, że dojdzie do jakiś takich dzikich wymian ognia.

Dodam tylko, że rozumiem podejście jednej i drugiej strony. Mi się gra bardzo podobała ale zwyczajnie mnie znudziła zawartością, ale doskonale rozumiem, że ktoś może tu spędzić całe tygodnie i ciągle mieć z tego radochę. Nikogo nie próbowałem przekonać, że moje zdanie jest bardziej mojsze. Nigdy nie napisałem, że gra jest wujowa i że jak komuś się w to dalej chce grać to jest dziwny, a mam wrażenie, że niektórzy tak odbierali mój wielki post i niektóre pozostałe.

 

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trochę dyskusja zaczyna iść nie w tą stronę co trzeba. W zasadzie czuję się współwinny, przez to co pisałem o grze wcześniej, ale nigdy nie planowałem, że dojdzie do jakiś takich dzikich wymian ognia.
Dodam tylko, że rozumiem podejście jednej i drugiej strony. Mi się gra bardzo podobała ale zwyczajnie mnie znudziła zawartością, ale doskonale rozumiem, że ktoś może tu spędzić całe tygodnie i ciągle mieć z tego radochę. Nikogo nie próbowałem przekonać, że moje zdanie jest bardziej mojsze. Nigdy nie napisałem, że gra jest wujowa i że jak komuś się w to dalej chce grać to jest dziwny, a mam wrażenie, że niektórzy tak odbierali mój wielki post i niektóre pozostałe.
 
Xawris, ja nie do Ciebie. I nie chodzi już o samą grę, każdy może mieć swoje zdanie, należy to uszanować. Ale osobistych wycieczek nie lubię.
Gomezik, Ale zobacz jaka oszczędność. Jedna gra potrafi wciągnąć Ciebie na długie miesiące a nawet lata a inni w tym czasie wydają krocie na 50 gier
,
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, rgomez napisał:

Przyjacielu. Ty nie możesz uszanować atmosfery świątecznej? Nie możesz uszanować tego że ktoś złożył, Tobie także,życzenia ? Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem? Musisz się personalnie przypierdalać? Mam nadzieję że 79 w Twoim nicku to nie jest rok urodzenia, a jeżeli jest to znaczy że coś z Tobą nie tak. Nie tobie oceniać czy ktoś jest od czegoś uzależniony, czy to trzeba leczyć. Ja przegrałem w jedną grę tyle godzin a Ty w tym czasie ograleś " pięćdziesiąt" innych gierek. Daruj sobie te wycieczki bo prawda jest taka a nie inna. Jak ktoś tutaj napisał chuj wiesz o grze ( o tej części jak i o jedynce) a kreujesz się na jakiegoś mesjasza. Trochę pokory. Pograłeś parę godzin, pierdolnąłeś parę misji i uważasz że skończyłeś grę. Ze nie bawi Cię zbieranie tego czy tamtego. Twoja sprawa, ta gra nie jest krótka tylko Ty pomyliłeś gry. Niemniej jednak jeszcze raz życzę Tobie wszystkiego najlepszego, zdrowych świąt wielkanocnych. I mam nadzieję że na tym zakończyliśmy.

Ps. Resztę towarzystwa przepraszam ale nie lubię jak ktoś mnie obraża.

Sluchaj, to Twoja sprawa czy odbierasz mnie za znawce czy innego guru. Ja sie nim nie czuje i nigdzie za niego sie nie podawalem. Pisze o swoich doswiadczeniach i przemsyleniach ale z jakiegos powodu ciezko ci przejsc obok bez odnoszenia sie do nich. Juz wszyscy wiemy ze masz inne zdanie od mojego. Ja to rozumiem, naprawde. Odpusc.. idz umyj okna a ja wytrzepie dywany ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sluchaj, to Twoja sprawa czy odbierasz mnie za znawce czy innego guru. Ja sie nim nie czuje i nigdzie za niego sie nie podawalem. Pisze o swoich doswiadczeniach i przemsyleniach ale z jakiegos powodu ciezko ci przejsc obok bez odnoszenia sie do nich. Juz wszyscy wiemy ze masz inne zdanie od mojego. Ja to rozumiem, naprawde. Odpusc.. idz umyj okna a ja wytrzepie dywany  
Na zakonczenie mojego posta miałem nadzieję że kończymy. Jest ok. Wesołych świąt jeszcze raz.
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przeczytałem tą całą dyskusję i zastanawia mnie jedno.

To który w końcu sprzedawca ma lepsze graty? Ten któremu dasz 30 morfin czy ten któremu dasz 30 układów scalonych? :-D

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Wszebor napisał:

Tak przeczytałem tą całą dyskusję i zastanawia mnie jedno.

To który w końcu sprzedawca ma lepsze graty? Ten któremu dasz 30 morfin czy ten któremu dasz 30 układów scalonych? :-D
 

Ja to nawet nie wiedzialem ze sa tu morfiny i mozna mimi handlowac, pewnie pytanie jest podchwytliwe .. a nawet podchwytliwe do kwadratu bo zaden vendor nie ma dobrych itemow :LUL:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja to nawet nie wiedzialem ze sa tu morfiny i mozna mimi handlowac, pewnie pytanie jest podchwytliwe .. a nawet podchwytliwe do kwadratu bo zaden vendor nie ma dobrych itemow :LUL:
Podobno na dezecie ma, ale handel lekami jest zabroniony i trudno znaleźć tego vendora. Tylko przez znajomego znajomych, który zna tego handlarza. Ciężka sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, czacha79 napisał:

Ja to nawet nie wiedzialem ze sa tu morfiny i mozna mimi handlowac, pewnie pytanie jest podchwytliwe ....

Czyli jak ktoś już napisał  uja wiesz o grze :7_sweat_smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Krzysztof1973 napisał:

Czyli jak ktoś już napisał  uja wiesz o grze :7_sweat_smile:

Ide sie pociac swiateczna kielbasa :whyyy:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli przesyciliście się już grą? Czy dalej cioracie? Ile macie godzin  na liczniku aktualnie? Ja dopiero od tygodnia gram i po 29h jestem wciągnięty jak diabli. Bardzo przyjemnie się biega po mieście. Wygląda na to ze fabuła ukończona i teraz chce zabrać się za fortyfikacje (30lvl wbity). Czy są jakieś misje które można przeoczyć i nie da się do tego wrócić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prawie 200h na liczniku i planuje zrobić już tylko platynę (został mi do zabicia zbuntowany agent w południowej strefie), a potem przerwę do raidu. Dobrze zrobi taka przerwa.

Próbowałem dzisiaj na WT5 przejąć wszystkie punkty kontrolne. Po niecałych 3h dałem sobie spokój. Solo to roboty na 7h.

 

PS: "Ponuraki" - klan forumowy zaprasza :-D

 

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mareeku napisał:

Czy są jakieś misje które można przeoczyć i nie da się do tego wrócić

Z mojego doświadczenia z grą, które jest bardzo niewielkie, gdyż nie znam przewagi morfiny nad układem scalonym, wynika, że nie da się przegapić żadnej misji. Jedyne co, to niektóre są ukryte trochę bardziej i może nie wpaść podczas normalnego grania.

Do tego niektóre skrzynki shd mogą być umieszczone w misji pobocznej i jeśli ja zrobisz wcześniej bez podniesienia skrzyneczki to będziesz musiał szukać kogoś, kto tej misji nie robił 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Mareeku napisał:

Czyli przesyciliście się już grą? Czy dalej cioracie? Ile macie godzin  na liczniku aktualnie? Ja dopiero od tygodnia gram i po 29h jestem wciągnięty jak diabli. Bardzo przyjemnie się biega po mieście. Wygląda na to ze fabuła ukończona i teraz chce zabrać się za fortyfikacje (30lvl wbity). Czy są jakieś misje które można przeoczyć i nie da się do tego wrócić?

Przeczytaj ten watek, ostatnie strony ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platynka wbita. Przerwę do raidu uznaję za otwartą.
Można na spokojnie wrócić do Zeldy :-P

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wieść o kolejnych znajomych którzy sprzedają grę postanowiłem i ja ją sprzedać. Nie ma sensu ją trzymać, kiedy nie będzie z kim grać.

Zawsze będzie można ją kupić ponownie. I to za niższą cenę.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×