Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's The Division 2

Rekomendowane odpowiedzi

Siara z tym raidem ... to tylko pokazuje ze gre wypuscili zbyt wczesnie i dopiero na zywym organizmie testuja zmiany .. slabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać o co chodzi z co chwile wyskakującym komunikatem ze agent potrzebuje pomocy. Co mam z tym zrobić bo szukam jakiejkolwiek wskazówki jak się do tego agenta dostać i bezskutecznie. Szukać na mapie czy to jest gdzieś blisko mnie ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym zapytać o co chodzi z co chwile wyskakującym komunikatem ze agent potrzebuje pomocy. Co mam z tym zrobić bo szukam jakiejkolwiek wskazówki jak się do tego agenta dostać i bezskutecznie. Szukać na mapie czy to jest gdzieś blisko mnie ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mnie też to ciągle wyskakuje, ledwo zaloguje się do gry. W sumie nigdy na to nie zwracałem uwagi, tzn. nie szukałem osoby która tego wsparcia potrzebuje. W sumie kilka razy sam dałem prośbę o wsparcie ale nikt się nie zgłosił również.

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie to wylaczyc gdzie tam w opcjach na mapie, lub odpowiedziec na wezwanie i polaczyc sie z kims kto wezwal pomoc ;) Jesli nie wylaczycie tego to bedzie ciagle wyskakiwac gdy ktos wezwie pomoc.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym zapytać o co chodzi z co chwile wyskakującym komunikatem ze agent potrzebuje pomocy. Co mam z tym zrobić bo szukam jakiejkolwiek wskazówki jak się do tego agenta dostać i bezskutecznie. Szukać na mapie czy to jest gdzieś blisko mnie ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wchodzisz po kolei :
Touch pad - utwórz rozgrywkę - odpowiedz na wezwanie i tam będziesz miał .
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy z moja konsola coś jest nie tak czy doczytywanie tekstur po parunastu sekundach to norma w tej grze ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Norma, dlatego wiara kupuje dyski ssd
Ciekawostka taka, że na xox z normalnym dyskiem nie ma tego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przeszkadza. Druga rzecz z która walczę aby jakoś to ustawić. Z hdr zbyt jasno - oczy bolą bez hdr prawie nic nie widać. Chyb się już kurwa starzeje ...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy z moja konsola coś jest nie tak czy doczytywanie tekstur po parunastu sekundach to norma w tej grze ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja teraz gram z kumplem na zwykłych PS4 i akurat przeczytałem posta. Nic takiego ani u mnie ani u niego nie ma miejsca.

Może problemem jest prosiak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to ze tak. Pewnie za jakaś chwile w patchu naprawia - mam taka nadzieje. Muszę przyznać ze kolejny raz się mile zaskoczyłem gra. Myślałem ze po 1 części już mi się znudziło; jednak nie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie naprawią. W jedynce też to było i w dwójce też jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prosiaku mam ten sam problem. Wiecznie doczytujące się tektury. Dysk mam inny, minimalnie szybszy niż oryginalny.

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos tam sie czasem doczyta ale nie wnikam w to bo nie jest to mocno widoczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś sprawdzić które misje przeszliśmy na hardzie lub wyżej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Patrykos napisał:

Da się jakoś sprawdzić które misje przeszliśmy na hardzie lub wyżej?

Tak. Wśród wyzwań jest ukończenie misji na trudnym lub wyżej 10 razy, ale pokazuje wykonaną ilość. Chyba to było jakoś zakładkę obok od stopnia ukończenia gry (tam gdzie są te wszystkie %%).

Niezbyt to intuicyjny sposób ale inaczej się nie dało, przynajmniej nie kiedy grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie jak napisano powyzej - sprawdzisz to w jednej z zakladek postępu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba mam jakiś problem ale przejrzałem cała zakładkę Postępy i nic ale to nic nie widzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Patrykos napisał:

No chyba mam jakiś problem ale przejrzałem cała zakładkę Postępy i nic ale to nic nie widzę...

W tej zakładce to musisz znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Patrykos napisał:

No chyba mam jakiś problem ale przejrzałem cała zakładkę Postępy i nic ale to nic nie widzę...

Za malo dociekliwie przegladales te zakladki ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w końcu znalazłem wielkie dzięki za pomoc :3_grin: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 4.05.2019 o 20:41, Eloszki napisał:

Czy z moja konsola coś jest nie tak czy doczytywanie tekstur po parunastu sekundach to norma w tej grze ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wczoraj bylo wbitych 5 pierwszych lvli i gra smigala bez zarzutu. Za to pod fajrant, gdy sie rozchodzilismy biegalem bez ladu i skladu trafiajac do zlej dzielnicy :P w tym przypadku nawet nie raczyly sie wczytac. Konsola podstawowa.

Tom-Clanc_qshqnxp.jpg

Tom-Clanc_qshqnxh.jpg


 

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj bylo wbitych 5 pierwszych lvli i gra smigala bez zarzutu. Za to pod fajrant, gdy sie rozchodzilismy biegalem bez ladu i skladu trafiajac do zlej dzielnicy w tym przypadku nawet nie raczyly sie wczytac. Konsola podstawowa.

Tom-Clanc_qshqnxp.jpg
Tom-Clanc_qshqnxh.jpg


 
Tym się nie przejmuj. Są takie miejscówki w tej grze po prostu. Z niektórych ( podziemny pokój np.) ciężko wyjść jak się tam trafi. Zero orientacji, nic nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przez chwilę myślałem że gram we wczesną betę. Ile ta gra ma baboli to głowa mała na czele z przeciwnikami wybiegajacymi przez ściany lub zamknięte drzwi. Ale mimo to gra się fajnie aczkolwiek jakoś tak brak klimatu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ograniu Mortala przyszedł czas, żeby wrócić do The Division 2. Wcześniej ograłem tylko pierwszą misję, więc w zasadzie jakbym grał od nowa :P

 

Jest tutaj jakiś forumowy klan? Jak skończę fabułę i wbiję ten 30. poziom, to chętnie się dołączę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Bartek_Red napisał:

Po ograniu Mortala przyszedł czas, żeby wrócić do The Division 2. Wcześniej ograłem tylko pierwszą misję, więc w zasadzie jakbym grał od nowa :P

 

Jest tutaj jakiś forumowy klan? Jak skończę fabułę i wbiję ten 30. poziom, to chętnie się dołączę.

 

Jest, ale ostatnio coś podupada ;)  @xavris, założyciel, już nie gra. Teraz dowódcą jest @Wszebor, ale chyba też sprzedał grę :30vm3cw:

Ja w końcu dobijam do 30lvl :xzibit:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×