Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's The Division 2

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli 6 godzin??
Nie, godzinę by to robili gdyby nie mieli cofki po padnięciach całej ekipy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez DPS powyzej 1mln na osobe nie ma chyba co podchodzic bo boss nawet nie kleknie  
Jest na niego jakiś sposób, musi być. U nas klękał, pancerz zdejmowaliśmy ale się kutas leczył. No ale to dopiero początek jest grania w ten raid także na razie to było rozpoznanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się leczy, to strzelać w tą świecącą na zielono tabliczkę co ma na piersi. To stopuje jego leczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak się leczy, to strzelać w tą świecącą na zielono tabliczkę co ma na piersi. To stopuje jego leczenie.
Wiemy, ale ruchliwy sukinknot jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mamy do czynienia z największymi gąbkami w historii serii?

Z tego co czytałem na konsolach nikt nie dal rady.

Jeszcze kwestia zebrania ekipy 8 osób na kilku godzinną sesje nie ułatwia zadania.

Edytowane przez manoszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mamy do czynienia z największymi gąbkami w historii serii?
Z tego co czytałem na konsolach nikt nie dal rady.
Jeszcze kwestia zebrania ekipy 8 osób na kilku godzinną sesje nie ułatwia zadania.
To nawet nie są gąbki. To czarne dziury.
  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z konsolami jest problem celnosci. Trzeba hitowac w ta tabliczke i pojawia sie problem. Widac to zreszta po statystykach z misji z randomami - celnosc na poziomie 30-40% o headach i damage’u szkoda gadac ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę po chamsku gra poleciała mnie dzisiaj. Ruszyłem wreszcie fabułę (grę mam od premiery ale brak czasu na każdą grę) i w fabule były pokazane tajne przydziały więc polazłem tam gdzie trzeba znalazłem wejście i miły napis: że dostępne tylko jak posiadasz przepustkę pierwszego roku :/

 

Warto kupować przepustkę? Bo akurat jest wersja Gold za 150zł i można by sprzedać podstawkę po 110-120zł tyle na allegro widziałem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, helganin napisał:

Trochę po chamsku gra poleciała mnie dzisiaj. Ruszyłem wreszcie fabułę (grę mam od premiery ale brak czasu na każdą grę) i w fabule były pokazane tajne przydziały więc polazłem tam gdzie trzeba znalazłem wejście i miły napis: że dostępne tylko jak posiadasz przepustkę pierwszego roku :/

 

Warto kupować przepustkę? Bo akurat jest wersja Gold za 150zł i można by sprzedać podstawkę po 110-120zł tyle na allegro widziałem.

 

 

Daruj sobie. Dzięki SP masz darmowe dodatki tydzień wcześniej od innych a za tajne przydziały dostaniesz jakieś emotki i naszywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. To takie zrzuty dla "sezon pasowców" z jedynki. Chociaż tam leciały division techy, a tutaj g....no. szkoda kasy i kombinowania.

Pytanko do wszystkich - raid zrobiony??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to na tym raidzie z płyty lotniska nie wyszedłem wiec nawet obecnie nie próbuje...

Mam za to pare pytań. Obecnie zrobiłem build na full tanka natomiast po paru dniach jak nim pograłem nie za bardzo mi leży i dodatkowo jestem tak jakby niezupełnie potrzebny w grupie ;).
Chciałbym się przerobić na hardcorowego technika - ktoś może trafił na jakiś ciekawy build pod technika. Chciałbym zrobić postać na technika z dużym pancerzem. Jakieś rady które zestawy farmic?


A tak btw - czy również macie zbugowane trofea:
- wszystkie misje na trudnym
- polowania w każdej kryjówce

Da się je jakoś „odbugowac” ?





Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja to na tym raidzie z płyty lotniska nie wyszedłem wiec nawet obecnie nie próbuje...

 

Mam za to pare pytań. Obecnie zrobiłem build na full tanka natomiast po paru dniach jak nim pograłem nie za bardzo mi leży i dodatkowo jestem tak jakby niezupełnie potrzebny w grupie 10_wink.png.

Chciałbym się przerobić na hardcorowego technika - ktoś może trafił na jakiś ciekawy build pod technika. Chciałbym zrobić postać na technika z dużym pancerzem. Jakieś rady które zestawy farmic?

 

 

A tak btw - czy również macie zbugowane trofea:

- wszystkie misje na trudnym

- polowania w każdej kryjówce

 

Da się je jakoś „odbugowac” ?

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czytam :). Jakoś nie widzi mi się przeinstalowanie gry i robienie nowego konta. No mistrzowie w ubi :).

Idę farmic technika - warto według Was ? W pierwszej części miał zajebisty wybuchowy patent tutaj na chwile obecna ciężko coś wybrać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie czytam 12_slight_smile.png. Jakoś nie widzi mi się przeinstalowanie gry i robienie nowego konta. No mistrzowie w ubi 12_slight_smile.png.

Idę farmic technika - warto według Was ? W pierwszej części miał zajebisty wybuchowy patent tutaj na chwile obecna ciężko coś wybrać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Technika czyli taktyka z jedynki? Mam uzbierane ale jeszcze nie zrobiłem setu. Czy warto? Kij wiele. W tej grze jest za dużo zmiennych jeśli chodzi o współczynniki. Myślę że to będzie dla Ciebie dluuuga farma. Ale taktyka z jedynki to tutaj raczej nie uświadczysz. Trzeba by mieć do takiego taktyka pierdylolion modów do skili itd. ale ja będę robił. To chyba jedyne wyjście jeśli chodzi o taktyka/technika.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zagłębiam się w to i z tego co rozumiem 80% zależy od modow a nie od samego gearu. U mnie to pewno potrwa dość długo.

Najazd Panowie już zrobili ? Nie brakuje komuś 1 gracza ? ;) dz jak ktoś ma ochotę to również chętnie się podepnę



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zagłębiam się w to i z tego co rozumiem 80% zależy od modow a nie od samego gearu. U mnie to pewno potrwa dość długo.  

Najazd Panowie już zrobili ? Nie brakuje komuś 1 gracza ? 10_wink.png dz jak ktoś ma ochotę to również chętnie się podepnę

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Najazd?? Żart. Przynajmniej dla mnie i moich klanowców to jest niewykonalne,. Ba, nawet pierwszy bos jest za duży koks ze swoją ekipą dla nas. Na konsole ten rajd, powtórzę, jest zjebany na maksa. Myślę że inne ekipy z tegoż forum też nie zaliczyły. Mogę się założyć nawet. A na PC robią to w 18 minut!! I to jest dopiero śmiech na sali

 

Jak nie masz z kim grać, nie masz klanu to no problem. Powiedz tylko to Ci znajdę miejsce u nas

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Właśnie zagłębiam się w to i z tego co rozumiem 80% zależy od modow a nie od samego gearu. U mnie to pewno potrwa dość długo.

Mój znajomy gra technikiem i jego kulki robią taki rozpierdol z mobami że hej, do tego odnawiają się w 10 s. Przekoks :)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




Mój znajomy gra technikiem i jego kulki robią taki rozpierdol z mobami że hej, do tego odnawiają się w 10 s. Przekoks 12_slight_smile.png

Na żółtych gratach czy na hard wired?
A z najazdem jest taki problem że wymaga cholernego zgrania ekipy. A to wymaga prób i czasu. A to z kolei wymaga zebrania 8 chłopa na kilka godzin i to na każdego bossa pewnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z żółtych, później porobie screeny jego sprzętu i wrzucę tu w spoilerze jakby kogoś interesowało.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




Na żółtych gratach czy na hard wired?
A z najazdem jest taki problem że wymaga cholernego zgrania ekipy. A to wymaga prób i czasu. A to z kolei wymaga zebrania 8 chłopa na kilka godzin i to na każdego bossa pewnie.
Co ty Ridi gadasz. Raid nie wymaga niczego. Nie nie jest do zrobienia dla normalnych ludzi, na konsolach. Lagi na konsoli sprawiają że najlepsze zgranie ekipy można se o kant dupy rozbić !!
Z żółtych, później porobie screeny jego sprzętu i wrzucę tu w spoilerze jakby kogoś interesowało.
Też sobie takiego zrobię. Ale na boomerze to kulki nie zrobią wrażenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda w grę nie gram i widzę, że dobrze zrobiłem. Jednak czy oni gdzieś oficjalnie nie powiedzieli, że raidu na konsolach nie będą poprawiać? Jeśli tak, to za takie zachowanie sowity czarny członek między pośladki. Wspieranie takiego zachowania nie przyniesie niczego dobrego w przyszłych aktualizacjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Patricko napisał:

 Jednak czy oni gdzieś oficjalnie nie powiedzieli, że raidu na konsolach nie będą poprawiać? 

 

Mało tego, wszystkie raidy będą takie trudne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech do będzie trudne, nawet bardzo, ale....bez przesady, żeby NIKT na świecie (konsole) nie dawał rady prawie 2 tygle po wprowadzeniu :notbad:

Ledwo kończymy tego 1 bossa, przy 2 jest - śmiech, bo NIE MA szans, ni uja! Jeszcze trochę i Ubi się ugnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×