Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's The Division 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jakaś Polska ekipa zrobiła rajd w 2 godziny i 18 minut, na konsoli. Czyli da się jednak. Za pierwszym razem robili 20 godzin. No i kij bombki strzelil, nerfa nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jakieś kocury - szacun.  Ja to nawet nie próbuję tego odpalać, bo w dalszym ciągu wiem jak to się skończy. Gdyby było za łatwo to też źle. Tak to przynajmniej z przyjemnością dalej się biega. Jakoś byłem do gry mega sceptycznie nastawiony po długim graniu i przemęczeniu 1 częścią, a teraz znowu wpadłem i gram tylko w to. Cały czas coś nowego odkrywam - muszę przyznać że daje mi ta gra masę frajdy. Panie @rgomez chętnie do Was dołączę tylko jeszcze muszę trochę sam się pomęczyć, ale dziękuję bardzo - będę się zgłaszał  na 100%:).

 

Nawet wczoraj te "zbugowane" trofki wpadły....  przy kolejnym odpaleniu gry jedna i przy drugim druga... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cały czas coś nowego odkrywam - muszę przyznać że daje mi ta gra masę frajdy.
Panie [mention=28645]rgomez[/mention] chętnie do Was dołączę tylko jeszcze muszę trochę sam się pomęczyć, ale dziękuję bardzo - będę się zgłaszał  na 100%:).


Mam podobnie
Gra jest bardzo przyjemna (w części pve) i bardzo fajnie pobiegać solo po mieście odkrywając niektóre miejsce gdzie jeszcze nie byłem. Do tego można się pobawić przy okazji w robienie zadań do akt.
Pod pvp to po tych ostatnich zmianach muszę przebudować set i jakoś gratów brak. Ale z czasem się ogarnie.

A co do klanu, tak jak pisał Gomez. Zapraszamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję raz jeszcze - zawitam na pewno. 

 

Chciałbym zapytać czy drop w dark zonie jest "inny" lepszy/gorszy niż w pozostałej części miasta? 

Tzn czy tylko na dark zone jest szansa na drop czegoś konkretnego lub jest na to większa szansa czy nie ma różnicy gdzie farmię? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na raid full dps i ogarnięcie tematu. Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, mataman napisał:

Na raid full dps i ogarnięcie tematu. Tyle.

To tylko pokazuje jak niezbalansowana jest gra. Sety, skille, egzotyki .. nikomu to nie potrzebne, liczy sie damage broni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To tylko pokazuje jak niezbalansowana jest gra. Sety, skille, egzotyki .. nikomu to nie potrzebne, liczy sie damage broni. 
Haha, nie wiem czy mataman gra w dwójkę, i także nie wiem co to znaczy full dps w tej grze. I nie zgodzę się że sety, a właściwie wspolczyniki oraz talenty, nikomu nie są potrzebne. Mataman, powiedz mi przynajmniej co to znaczy full dps w dwójce. Coś konkretnego, jakiś secik przedstaw. Pomóż kolegom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na raid full dps i ogarnięcie tematu. Tyle.
Taki secik styknie, tyle dps (obrażenia na broni ok 22,4k)?
Talenty to oprócz obrażeń do elit na klacie niepowstrzymana siła lub berseker (mogę zmienić w każdej chwili na drugą kamizelkę), plus na broni komandos bodajże.
a118969aecc33d0b2315b9f7d2709585.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taki secik styknie, tyle dps (obrażenia na broni ok 22,4k)? Talenty to oprócz obrażeń do elit na klacie niepowstrzymana siła lub berseker (mogę zmienić w każdej chwili na drugą kamizelkę), plus na broni komandos bodajże.

a118969aecc33d0b2315b9f7d2709585.jpg

Ridi, jak skończysz/skończymy raid to wtedy będziesz mógł powiedzieć czy styknie ten set. Na razie to sfera przypuszczeń.  

Ale wygląda ciekawie. Taka ciekawostka poniżej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marco ma wrzucić niedługo set na jakim jest najłatwiej.
Full dps to znaczy max obrażenia od broni, dmg to elite itd. Pistolecik leczacy i hive do revive.

Jak co robić jest na kanale Marco. Trzeba dobrze rozdzielić zadania w grupie i każdy w każdym momencie musi wiedzieć co ma robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marco ma wrzucić niedługo set na jakim jest najłatwiej.

Full dps to znaczy max obrażenia od broni, dmg to elite itd. Pistolecik leczacy i hive do revive.

 

Jak co robić jest na kanale Marco. Trzeba dobrze rozdzielić zadania w grupie i każdy w każdym momencie musi wiedzieć co ma robić.

Tyle że Marco gra na PC, na innym sprzęcie, łatwiej. Ja wiem co znaczy określenie full dps, niestety w dwójce jest taki rozpizdziaj jeśli chodzi o sety, talenty ,współczynniki że tutaj sam DMG broni gówno znaczy. Ale niech wstawi, będziemy mieli ogląd ogólny.

Z tym rozdziałem się zgodzę. Trzeba po prostu trenować i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Do odblokowania specjalizacji strzelca zostało mi tylko zniszczenie wszystkich częsci pancerza Bazyliszka przed jego zabiciem.Ma ktoś pomysł jak to zrobić.Ginie szybciej niż mu zniszczę pancerz,pomimo że strzelam tylko w te części opancerzone(max 5 cześci udało mi się zniszczyć,jest chyba 7).Jakieś rady?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Do odblokowania specjalizacji strzelca zostało mi tylko zniszczenie wszystkich częsci pancerza Bazyliszka przed jego zabiciem.Ma ktoś pomysł jak to zrobić.Ginie szybciej niż mu zniszczę pancerz,pomimo że strzelam tylko w te części opancerzone(max 5 cześci udało mi się zniszczyć,jest chyba 7).Jakieś rady?

Próbowałeś na trudniejszym poziomie? Ja już nie pamiętam ale robiłem to we dwójkę.

Najlepiej we dwójkę albo w grupie. Ja robiłem to tak, po konsultacji mnie oświeciło, że jeden z nas go oślepiał ćmą cały czas a drugi powoli rozbierał. Zamiast ćmy może być inny skil, granat ogłuszający czy cokolwiek innego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rgomez napisał:

Próbowałeś na trudniejszym poziomie? Ja już nie pamiętam ale robiłem to we dwójkę.

Najlepiej we dwójkę albo w grupie. Ja robiłem to tak, po konsultacji mnie oświeciło, że jeden z nas go oślepiał ćmą cały czas a drugi powoli rozbierał. Zamiast ćmy może być inny skil, granat ogłuszający czy cokolwiek innego.

Dziękuję za odpowiedź.Próbowałem kilka razy solo na trudnym.No nic trzeba będzie na wymagającym w takim razie.Jak się nie uda to poszukam kogoś do pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Próbowałeś na trudniejszym poziomie? Ja już nie pamiętam ale robiłem to we dwójkę. Najlepiej we dwójkę albo w grupie. Ja robiłem to tak, po konsultacji mnie oświeciło, że jeden z nas go oślepiał ćmą cały czas a drugi powoli rozbierał. Zamiast ćmy może być inny skil, granat ogłuszający czy cokolwiek innego.

Głupoty gadasz Gomez. Robiliśmy to w pełnej grupie w 4 chłopa. Chyba na trudnym. Najpierw wybiliśmy mobki. Później trzech rzucało granty ogłuszające a jeden strzelał do bossa. I tylko ten jeden strzelał do niego. Za drugim razem się udało. Ale jak z jajkiem trzeba się obchodzić.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki Ridi ale to ty gadasz głupoty. Ja to robiłem z bartezem we dwójkę. Później graliśmy we czterech ale ja już miałem zrobione. Nie obraz się. Bartezz potwierdzi.

 

Ale nie o to się rozchodzi. Najlepiej w grupie / z kolegą. Na trudnym dacie radę we dwójkę. I racja, najpierw wybić Mobki. Później w dowolny sposób oslepiacie/ogłuszanie bosa i rozbieacie.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, ridcully76 napisał:

 


Głupoty gadasz Gomez. Robiliśmy to w pełnej grupie w 4 chłopa. Chyba na trudnym. Najpierw wybiliśmy mobki. Później trzech rzucało granty ogłuszające a jeden strzelał do bossa. I tylko ten jeden strzelał do niego. Za drugim razem się udało. Ale jak z jajkiem trzeba się obchodzić.

Moją taktyką było właśnie wybić najpierw mobki,a potem uderzać w jego opancerzone miejsca w momencie gdy przyklękał po zamachu.Wtedy jest w bezruchu.No tylko że na trudnym chyba wszystkie strzały muszą być w pancerz.Spróbuję na wymagającym,może będzie większe pole na pudła pancerza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Sorki Ridi ale to ty gadasz głupoty. Ja to robiłem z bartezem we dwójkę. Później graliśmy we czterech ale ja już miałem zrobione. Nie obraz się. Bartezz potwierdzi.
 

Możliwe
Wiem, że robiliśmy to na pewno też w 4. A czy wy to zrobiliście wcześniej to nie kojarzyłem. Wydawało mi się że próbowaliście ale nie wyszło. Dawno to było. Sorki, może się pomyliłem. Ale raczej łatwiej będzie zrobić we grupie niż solo chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Nie mam żadnej konsoli ale śledzę to forum od jakiegoś czasu, a głównie tematy dotyczące pierwszego The Division. Dzięki dla osób które wrzucały buildy swoich postaci i udzielały porad początkującym itd. Sporo ciekawych rzeczy się dowiedziałem i sporo Waszych rad mi pomogło w grze.

Obecnie na Uplay jest promocja na drugą część. Za jakieś 70 zł (z kodem zniżkowym) mogę mieć edycję standard.  Natknąłem się na różne opinie, ale w sumie sporo opinii negatywnych było pisane przez osoby którym nie podobała się część pierwsza.  Jak z perspektywy czasu oceniacie drugą część? Czy po skończeniu głównej fabuły jest tam co robić bez dokupowania żadnych dodatków ?  Raczej interesuje mnie takie granie solo na luzie gdy najdzie mnie ochota, niż siedzenie z jakąś ekipą i grindowanie tego samego po 50 godzin dziennie. ;) W pierwszą część pykam od czasu do czasu (głównie podziemia i czasami polatam po mieście i poubijam bossów), ale chce od niej odpocząć.  Warto kupić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Nie mam żadnej konsoli ale śledzę to forum od jakiegoś czasu, a głównie tematy dotyczące pierwszego The Division. Dzięki dla osób które wrzucały buildy swoich postaci i udzielały porad początkującym itd. Sporo ciekawych rzeczy się dowiedziałem i sporo Waszych rad mi pomogło w grze.

Obecnie na Uplay jest promocja na drugą część. Za jakieś 70 zł (z kodem zniżkowym) mogę mieć edycję standard.  Natknąłem się na różne opinie, ale w sumie sporo opinii negatywnych było pisane przez osoby którym nie podobała się część pierwsza.  Jak z perspektywy czasu oceniacie drugą część? Czy po skończeniu głównej fabuły jest tam co robić bez dokupowania żadnych dodatków ?  Raczej interesuje mnie takie granie solo na luzie gdy najdzie mnie ochota, niż siedzenie z jakąś ekipą i grindowanie tego samego po 50 godzin dziennie.  W pierwszą część pykam od czasu do czasu (głównie podziemia i czasami polatam po mieście i poubijam bossów), ale chce od niej odpocząć.  Warto kupić? 

Dwójka, hmmmm...... Jest na pewno inna. Czy lepsza czy gorsza od jedynki? Według mnie PVE jest bardziej rozbudowane od jedynki, jest co robić. Szkoda że nastawiasz się na grę solo bo pewnych rzeczy a raczej pewnej rzeczy nie zrobisz sam. Chodzi mi o rajd który jest spoko trybem. PVP według mnie jest gorsze od jedynki ale znowu jest zonk. Bo porównujemy dopiero rozwijającą się grę do jedynki w końcowej jej fazie gdzie było wszystko zrobione na cacy. Dwójka ma na pewno jeszcze dużo zyska a już teraz konflikty gra się coraz przyjemniej. Niemniej jednak warto wejść do jakiegoś klanu żeby pograć czasem w grupie. RAID właśnie czy pvp gdzie współpraca jest ważna. Ja oraz moi znajomi gramy cały czas w dwójkę. Czasami nuży ale po ostatnim patchu jest dużo lepiej. Gra się rozwija.

Co do dodatków to w pierwszym roku są darmowe dla wszystkich. Kwestia tylko tego że ci co mają sezon pasa mają dostęp wcześniej o parę dni.na razie nie warto się pchać w przepustkę.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. 

Jak wygląda Polska scena The Division 2?

Swego czasu w jedynkę przegrałem dziesiatki, a może i setki godzin.

Zastanawiam się czy warto kupić drugą część i poświęcić jej czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć. 
Jak wygląda Polska scena The Division 2?
Swego czasu w jedynkę przegrałem dziesiatki, a może i setki godzin.
Zastanawiam się czy warto kupić drugą część i poświęcić jej czas.
Za takie pieniądze co teraz można mieć to warto. Jest z kim pograć spokojnie. Tylko, że musisz przejść fabułę i wbić na 40 lvl czyli też kupić dodatek WONY bo tam wszyscy siedzą. Po drodze może nie być prawie z kim grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał kolega wyżej, koniecznie kupuj z dodatkiem. Graczy jest sporo i podejrzewam, że do premiery trójki to się już jakoś specjalnie nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumieć, że division2 i tak jest grany w NY?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracze z dodatkiem po przejściu fabuły osiągają poziom 40 i nie mogą już grać taką postacią z graczami bez dodatku (na poziomie 30).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×