Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's The Division 2

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli prawilnie broń ma większe obrażenia a pancerz więcej pancerza/zdrowia/siły umiejętności i tyle. To ok. Obawiałem się, że broń na 250 i na 450 ma takie same obrażenia, ale poziom sprzętu w jakiś niewidzialny sposób zwiększa siłę sprzętu względem przeciwników. Jak jest normalnie to dobrze.

 

 

Tak jest. Wiesz, na gratach są talenty które w mniejszy lub większy sposób wpływają na jakość takiego sprzętu. Ale talenty są i na 250 jak i na 450 poziomie. Są one różne i mogą być lepsze na mniejszym poziomie a gorsze na wyższym. Losowa sprawa zależna od wydropionego towaru. Dlatego, o czym KOMARZYSKO pisał, tutaj należy farmic dużo sprzętu aby mieć coś niesamowitego a nie tylko zrekalibrować na maks poziom i gitara. Tak było w jedynce. Tutaj, moim zdaniem jest trudniej. Ważne są poszczególne talenty. Co z tego że masz maks gear score skoro ja mogę mieć lepsze/inne na nim talenty i suma sumarum będę miał lepszy sprzęt. Co prawda dopiero wlazłem na czwarty poziom ale zasada dotyczy wszystkich poziomów. Chyba że się mylę to mnie zaraz poprawią. Dlatego rekalibracja wygląda tutaj tak a nie inaczej. Trzeba się naglowkować, nafarmić, nalatać. Ja to lubię robić i jestem zadowolony.
Siła sprzętu rośnie, a przeciwnicy robią się chłonniejszymi gąbkami a gra toczy się dalej 1_grinning.png

Na razie tak może i jest, nie wiem za krótko przebywam na poziomie 4. W jedynce też ludzie płakali nad gąbkami. Ja do tych ludzi nie należałem. Wyfarmilem sprzęty, złożyłem fajne sety i nie wiedziałem co to gąbki. Legendarki solo wchodziły aż miło, w grupie to się czasówki robiło. Musimy poczekać do tieru 5, wprowadzenia dodatkowych trzech specjalizacji, wszystkich setów. Wtedy będzie prawdziwy end game i wtedy będziemy mogli sobie podyskutować czy jest tu jeszcze co robić oraz jak to jest z gąbkami. A myślę że ta gra dopiero się rozwinie i pokaże na co ją stać. Mam przynajmniej taką nadzieję z będę się tu bawił co najmniej tyle czasu co w jedynce. Jak będzie inaczej to będzie porażka.  

 

Fajnie jakby jeszcze wprowadzili jakiś typ rywalizacji w PVP. Jakieś ligi, puchary, mistrzostwa w drużynowym PVP, żeby nie latać po potyczkach bez celu tylko żeby miało to jakiś sens. Takie PVP sobie wymarzyłem. Macie takie Ubi?

 

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na razie tak może i jest, nie wiem za krótko przebywam na poziomie 4. W jedynce też ludzie płakali nad gąbkami. Ja do tych ludzi nie należałem. Wyfarmilem sprzęty, złożyłem fajne sety i nie wiedziałem co to gąbki. Legendarki solo wchodziły aż miło, w grupie to się czasówki robiło. Musimy poczekać do tieru 5, wprowadzenia dodatkowych trzech specjalizacji, wszystkich setów. Wtedy będzie prawdziwy end game i wtedy będziemy mogli sobie podyskutować czy jest tu jeszcze co robić oraz jak to jest z gąbkami. A myślę że ta gra dopiero się rozwinie i pokaże na co ją stać. Mam przynajmniej taką nadzieję z będę się tu bawił co najmniej tyle czasu co w jedynce. Jak będzie inaczej to będzie porażka.  
 
Fajnie jakby jeszcze wprowadzili jakiś typ rywalizacji w PVP. Jakieś ligi, puchary, mistrzostwa w drużynowym PVP, żeby nie latać po potyczkach bez celu tylko żeby miało to jakiś sens. Takie PVP sobie wymarzyłem. Macie takie Ubi?
 
Czyli rozumiem Komarek że się zgadzasz ze mną??
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rgomez napisał:

Fajnie jakby jeszcze wprowadzili jakiś typ rywalizacji w PVP. Jakieś ligi, puchary, mistrzostwa w drużynowym PVP, żeby nie latać po potyczkach bez celu tylko żeby miało to jakiś sens. Takie PVP sobie wymarzyłem. Macie takie Ubi?

Oj fajnie by było :-) Grając pvp w jedynce, zawsze cieszyliśmy się trafiając na Ciebie z drużyną - fajnie by było nie liczyć na szczęście tylko móc zaplanować takie spotkanie ;-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj fajnie by było :-) Grając pvp w jedynce, zawsze cieszyliśmy się trafiając na Ciebie z drużyną - fajnie by było nie liczyć na szczęście tylko móc zaplanować takie spotkanie ;-)
To już teraz wiem kto mnie tak kosił

Panowie, z innej bajki. Łażąc po podziemiach spotkał ktoś krokodyla tam? Takie duże bydlę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Któreś konkretnie podziemia? Często łażę po kanałach za kluczami i najczęściej spotykam bohatera teksańskiej masakry piłą mechaniczną, ale krokodyla to żem jeszcze nie widział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Któreś konkretnie podziemia? Często łażę po kanałach za kluczami i najczęściej spotykam bohatera teksańskiej masakry piłą mechaniczną, ale krokodyla to żem jeszcze nie widział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki sam jest w muzeum w sali z vietnamem i jeszcze jeden za gablotą w muzeum z wypchanymi zwierzętami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taki sam jest w muzeum w sali z vietnamem i jeszcze jeden za gablotą w muzeum z wypchanymi zwierzętami.
To może ten też kuźwa nie żyje. Albo mieli nadwyżkę i wrzucili do kanałów. Albo gorzej, odżył i sam spindolił. Będę szukał tak i tak, obiecałem chłopakom z klanu buty z krokodylej skóry. Nie mogę ich zawieść.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

35h gry za mną, wbity tier 1 i sprzęt na poziomie 250. Fajna gra ! Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35h gry za mną, wbity tier 1 i sprzęt na poziomie 250. Fajna gra ! Polecam!
Dzięki za polecenie, wezmę to pod uwagę.
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 kwietnia zaczynamy na nowo 10_wink.png786787114edcee05d1431d29c40afb7c.jpg
I gitara. To dla czachy specjalnie załatwiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, rgomez napisał:
6 godzin temu, KOMARZYSKO napisał:
5 kwietnia zaczynamy na nowo 10_wink.png786787114edcee05d1431d29c40afb7c.jpg

I gitara. To dla czachy specjalnie załatwiłem.

Mogles zalatwic od jutra :30vm3cw:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mogles zalatwic od jutra :30vm3cw:
Fakt, nie pomyślałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co robić lub jest jakiś szybki sposób na zdobywanie punktów specjalnych, do broni specjalnych?. Mam już u granatnika prawie całe drzewko zrobione. Ale punkty wpadały bo robiłem spokojnie fabułę itd.. Teraz świat czwarty zrobiony , tak że mogę poświęcić spokojnie dzień na zdobywanie tych punktów .Teraz do klasy snajper. Jakieś podpowiedzi 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co robić lub jest jakiś szybki sposób na zdobywanie punktów specjalnych, do broni specjalnych?. Mam już u granatnika prawie całe drzewko zrobione. Ale punkty wpadały bo robiłem spokojnie fabułę itd.. Teraz świat czwarty zrobiony , tak że mogę poświęcić spokojnie dzień na zdobywanie tych punktów .Teraz do klasy snajper. Jakieś podpowiedzi 
 
Rozumiem że chodzi Tobi o jakiś glitch?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu pisał że misję poboczne dają ileś % expa (a nie konkretną Ilość typu 2k,czy 5k).

Czyli robić główne, podbijać lvl jak się d a, a poboczne w miarę możliwości zostawiać na koniec? (dlaczego?)

Dzięki za odp.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu pisał że misję poboczne dają ileś % expa (a nie konkretną Ilość typu 2k,czy 5k).

Czyli robić główne, podbijać lvl jak się d a, a poboczne w miarę możliwości zostawiać na koniec? (dlaczego?)

Dzięki za odp.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka


Jeżeli chodzi Ci o tryb fabularny czyli dobicie do levelu 30 to robi się jako podstawowe misje główne ponieważ to one służą do odblokowania twierdz. Następnie punkty kontrolne, projekty. To wystarcza żeby dobić do trzydziestki. O to Ci chodziło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie absolutnie nie. 

Widzę że czasem z jakieś misji, nawet czasem nie wiem  skąd dostaje 5 punktów. Czasem zrobie misję i nie dostanę ani jednego. Wiem też że chyba ;) za przejęcie punktu  kontrolnego dostaje się jeden punkt. I nie wiem dokładnie za co dostaje się te punkty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Digi możesz robić spokojnie poboczne kiedy chcesz, do 30 poziomu dojdziesz bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Czyli robić główne, podbijać lvl jak się d a, a poboczne w miarę możliwości zostawiać na koniec? (dlaczego?)

Exp w tej grze leci jak głupi, więc nie specjalnie trzeba się wstrzymywać z robieniem pobocznych. Generalnie one dają tym więcej expa, im później je robisz (skalują się), misje główne się nie skalują, więc najlepiej je robić jak tylko stają się dostępne.

Aktywności poboczne, szczególnie punkty kontrolne też hojnie sypią xp, więc nie ma co oszczędzać. Misje poboczne dają modyfikacje i często punkty shd, nie ma co kisić na sam koniec. Ja miałem 30 poziom mniej więcej w połowie fabuły (tak ok. 60% powiedzmy), także to nie jest jakieś wielkie wyzwanie wbić ten poziom.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Digi możesz robić spokojnie poboczne kiedy chcesz, do 30 poziomu dojdziesz bez problemu.
Jasne że dojdzie. A nie jest tak że jak nie zrobi wszystkich misji głównych to nie odblokuje twierdz , nie zrobi ich a tym samym nie skończy fabuły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, rgomez napisał:
7 minut temu, manoszek napisał:
Digi możesz robić spokojnie poboczne kiedy chcesz, do 30 poziomu dojdziesz bez problemu.

Jasne że dojdzie. A nie jest tak że jak nie zrobi wszystkich misji głównych to nie odblokuje twierdz , nie zrobi ich a tym samym nie skończy fabuły?

Tak, ale to nie ma znaczenia dla wbijania poziomu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, ale to nie ma znaczenia dla wbijania poziomu. 
No do wbijania poziomów nie ma ale do skończenia fabuły już tak. Dlatego robi się głównie tę misję które te fabułę pozwolą skończyć. Expo leci jak szalone ze wszystkiego. Można robić co się chce ale jak komuś zależy w miarę szybko zrobić tryb fabularny i wbić na end game to raczej robiąc misje poboczne marnuje swój czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do endgame'u 30 poziom też jest potrzebny, więc robiąc misje poboczne nie marnuje czasu, bo zdobywa dzięki nim sporo expa, mody i shd.

Pytanie dotyczyło expa jaki dają misje poboczne i czy warto je robić, a nie jak najszybciej przelecieć fabułę. A z tego co piszesz wynika, żeby misji pobocznych nie robić w ogóle bo szkoda czasu. Nie, nie szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×