Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's The Division 2

Rekomendowane odpowiedzi

Do endgame'u 30 poziom też jest potrzebny, więc robiąc misje poboczne nie marnuje czasu, bo zdobywa dzięki nim sporo expa, mody i shd.

Pytanie dotyczyło expa jaki dają misje poboczne i czy warto je robić, a nie jak najszybciej przelecieć fabułę. A z tego co piszesz wynika, żeby misji pobocznych nie robić w ogóle bo szkoda czasu. Nie, nie szkoda.

Pytanie było dlaczego zostawiać misje poboczne na koniec. I na to pytanie odpowiedziałem. Nieprawdaż?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie nie absolutnie nie. 
Widzę że czasem z jakieś misji, nawet czasem nie wiem  skąd dostaje 5 punktów. Czasem zrobie misję i nie dostanę ani jednego. Wiem też że chyba ;) za przejęcie punktu  kontrolnego dostaje się jeden punkt. I nie wiem dokładnie za co dostaje się te punkty.
Za zasobniki dostajesz 3 pkt, misja dzienna 1 pkt, polowania dają nawet do 5 pkt. Jeśli jeszcze coś daje pkt specjalizacji, to niech da znać.

Co do misji pobocznych, to ja ich nie robiłem. Szkoda mi na nie było czasu, fabuła i przejmowanie pkt kontrolnych wystarczyło na wbicie 30. Teraz na t4 skończyłem wszystkie poboczne i przynajmniej zasobniki leciały dość szybko.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za zasobniki dostajesz 3 pkt, misja dzienna 1 pkt, polowania dają nawet do 5 pkt. Jeśli jeszcze coś daje pkt specjalizacji, to niech da znać.

Co do misji pobocznych, to ja ich nie robiłem. Szkoda mi na nie było czasu, fabuła i przejmowanie pkt kontrolnych wystarczyło na wbicie 30. Teraz na t4 skończyłem wszystkie poboczne i przynajmniej zasobniki leciały dość szybko.
Bo my, starsi gracze, nie możemy pozwolić sobie na marnowanie czasu. Jest zbyt cenny . A, jak każdy wie, Division tak naprawdę zaczyna się w end game. Fabuła to tylko wprowadzenie w ten świat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo, endgame jak najszybciej :) zresztą ta gra ma tyle aktywności że niech każdy sobie gra w nią jak chce. Fabuła i misje poboczne to zaledwie przystawka, na t5 i tak zaczyna się prawdziwe granie, wprowadzą misje heroic gdzie ma nie być czekpointów to dopiero będzie jazda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za rozjasnienie :)

A pytanie jeszcze czy te czerwone aktywności (a to sygnał transmisji a to posterunek), są to aktywności losowe i będą się pojawiały co jakiś czas po zrobieniu poprzednich? Czy da się to ewidentnie wyczyscic?

I co ŻYCIE MNIE ZGWAŁCIŁO...

Mała pojadą, śpi z żoną myślę pogram a co tam, odpalam, po biegałem z 40 minut (w tym grzebania w ekwipunku było trochę) i konserwacja serwerów... No chuj im w dupe...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

A pytanie jeszcze czy te czerwone aktywności (a to sygnał transmisji a to posterunek), są to aktywności losowe i będą się pojawiały co jakiś czas po zrobieniu poprzednich? Czy da się to ewidentnie wyczyscic?

Posterunki po przejściu fabuły możesz straciś, wcześniej z tego co czytałem też jest taka możliwość, ale ja nie utraciłem żadnego. Pozostałe aktywności są co chwile nowe.

Ale co ja tam wiem

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Posterunki po przejściu fabuły możesz straciś, wcześniej z tego co czytałem też jest taka możliwość, ale ja nie utraciłem żadnego. Pozostałe aktywności są co chwile nowe.

Ale co ja tam wiem

Wiesz, wiesz. Nie bądź taki skromny

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

Za zasobniki dostajesz 3 pkt, misja dzienna 1 pkt, polowania dają nawet do 5 pkt. Jeśli jeszcze coś daje pkt specjalizacji, to niech da znać.

Co do misji pobocznych, to ja ich nie robiłem. Szkoda mi na nie było czasu, fabuła i przejmowanie pkt kontrolnych wystarczyło na wbicie 30. Teraz na t4 skończyłem wszystkie poboczne i przynajmniej zasobniki leciały dość szybko.

Dzięki za info 

Czyli dziś polowania i otwieranie zasobników . 

Tylko gdzie to wszystko mieścić jak już wszystko pełne ;)

Edytowane przez Krzysztof1973

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za info 
Czyli dziś polowania i otwieranie zakonników. 
Tylko gdzie to wszystko mieścić jak już wszystko pełne  ;)
Nie otwieraj zakonników. Ojciec Rydzyk się obruszy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzychu, wyjeb to wszystko bo od 5 kwietnia zbieramy loot od nowa ;)

Digi, konserwacja serwerów jest zawsze raz w tygodniu. Zawsze ją zapowiadają dzień wcześniej na twitterze ;)



Posterunki po przejściu fabuły możesz straciś, wcześniej z tego co czytałem też jest taka możliwość, ale ja nie utraciłem żadnego. Pozostałe aktywności są co chwile nowe.
Ale co ja tam wiem

Tak jak piszesz, na endgame wszystko tracisz non stop, cały czas na mapie dominuje czerwień ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, DigitalMan_PL napisał:

I co ŻYCIE MNIE ZGWAŁCIŁO...

Mała pojadą, śpi z żoną myślę pogram a co tam, odpalam, po biegałem z 40 minut (w tym grzebania w ekwipunku było trochę) i konserwacja serwerów... No chuj im w dupe...

Znam ten bół, miałem tak ostatno :) Moja ućkła z domu więc byłą okazja pograć - boom! aktualizacja i czekanie na serwery. A gdy wstały? Awaria internetu u dostawcy... 

 

A wracając do tematu to jestem już o krok by pęknąć i kupić D2.... To jest tylko kwestia dni coś czuje, albo pijaństwa w weekend. Tylko mam obawy że jako samotny wilk nie ugram za dużo a niestety planuje akurat ten tytuł na PC. Z randomami to nie to samo co z ekipą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram sam i jest ok a główne i tak z randomami i NIE JEST TAK ŹLE, ale to pewnie dlatego że bez współpracy to hooya się zadziała w misjach głównych...

Więc nawet brajanki wiedzą, że lepiej razem, lepiej podnieść niż mieć wywalone i robić ta samą misję 50 razy.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Mareeku napisał:

a niestety planuje akurat ten tytuł na PC

To nie lepiej jak człowiek na kanapie tylko jak zwierze, zgarbiony na taborecie?

A i w potężnym klanie zawsze się znajdzie miejsce, nie trzeba będzie grać samemu :P 

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, KOMARZYSKO napisał:

Krzychu, wyjeb to wszystko bo od 5 kwietnia zbieramy loot od nowa ;)

Zrobione ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za umiejętności polecacie do grania solo/random coop?

Mam Wiezyczke - Szturm, oraz Ul - Odnowiciel...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leczący dron i wieżyczka chyba jest najbardziej optymalną do grania solo. Ul leczący jest średni, nadaje się w sumie do wskrzeszania i buffa raczej.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od drona wolę znowu wyrzutnię chemiczną i działko do tego. Musisz popróbować. No i talenty, przynajmniej dla mnie, na gratach są ważne. Takie coś jak żółw, ochroniarz, fajnie działają nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działko chemiczne jest lepsze w grupie, dron jest lepszy solo, zwłaszcza na początku, bo nie trzeba się pilnować. Tak to ogólnie do leżenia działko chemiczne jest najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ul wskrzeszajacy + leczenie z dzialka chemicznego i idziesz beztrosko na wroga :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie jaką ikonkę ma talent niszczący?
(nie mylić z niszczycielskim)

z fona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Edytowane przez Tomi915
wolą pieprzyć kiedy kurier z grą przyjedzie, niż pomóc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×