Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's The Division 2

Rekomendowane odpowiedzi

Karty leca wylacznie z imiennych bossow spotykanych w otwartym swiecie. Karty leca ze 100% szansa gdy jestes w swojej grze. Jak dolaczasz do kogos to mozesz trafic na bossa ktorego juz zabiles. Wszyscy bossowie za to respia sie ciagle w tych samych miejscach w randomowej kolejnosci co pol godziny. Tak wiec czy potrzebujesz pika, trefla czy ktoregos innego nie ma znaczenia - zrespi sie w dowopnym miejscu i gdy zabijesz ktoregos musisz odczekac pol godziny - przejscie w inne miejsce nic nie da. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie do platyny brakowało mi tylko pełnej tali kart, wcześniej nie miałem planów jej wbicia więc cały ostatni weekend wchodziłem co pół godziny i ubijałem bossa.

Polecam osoba które chcą platynę podczas gry miedzy misjami sobie farmić, będzie dużo łatwiej.

@Krzysztof1973

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW widzieliscie info ze raid przesuniety na maj? Nawet nie ma dokladnej mapy, rownie dobrze moze to byc 31 ... chyba ich jebło na mózg! :smart:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@manoszek no to chyba nie ma co czekać, tylko trzeba się pozbyć pudełka, póki ma jeszcze jakąś wartość.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wjezdza nowy patch w ktorym, uwaga, obnizaja hp i damage wrogow... bedzie jeszcze latwiej niz bylo :whyyy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xavrismyślę że dobrym momentem będzie wymiana na Days Gone, myślałem żeby ten rajd zrobić ale skoro go przesunęli to nie będę czekał.

Widocznie ubi pod naporem graczy niedzielnych ugiął się i robi grę z poziomem czytelnik :vxoAZzf: Przyznam że nie miałem sytuacji nie do przejścia, spokojnie można było robić misje na trudnym, a najłatwiej było w dwie osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pyknelismy na heroicu Tidal Basin i nie bylo problemow z przejsciem.. a oni obnizaja poziom trudnosci :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=64540]xavris[/mention]myślę że dobrym momentem będzie wymiana na Days Gone, myślałem żeby ten rajd zrobić ale skoro go przesunęli to nie będę czekał.

Widocznie ubi pod naporem graczy niedzielnych ugiął się i robi grę z poziomem czytelnik vxoAZzf.png Przyznam że nie miałem sytuacji nie do przejścia, spokojnie można było robić misje na trudnym, a najłatwiej było w dwie osoby.

Poziom trudny to nie jest poziom z największym poziomem trudności. Tak naprawdę jest jednym z najnizszych. Są poziomy bardziej wymagające. To raz. A dwa - we dwójkę zawsze jest łatwiej niż cała drużyną.

I nie obraz się ale piszesz o graczach niedzielnych i zaraz potem że robisz misje na trudnym poziomie.

Wczoraj pyknelismy na heroicu Tidal Basin i nie bylo problemow z przejsciem.. a oni obnizaja poziom trudnosci  
Może robią przygotowania do raidu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli misje na trudnym a na heroicznym różnią się tylko tym, że na heroicznym lecą dwa złomy do zmielenia więcej, to najzwyczajniej w świecie szkoda na niego czasu, bo lepiej zrobić dwie misje na trudnym. System nagród to jedna z najbardziej zwalonych rzeczy w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli misje na trudnym a na heroicznym różnią się tylko tym, że na heroicznym lecą dwa złomy do zmielenia więcej, to najzwyczajniej w świecie szkoda na niego czasu, bo lepiej zrobić dwie misje na trudnym. System nagród to jedna z najbardziej zwalonych rzeczy w tej grze.
Dla mnie ta gra to głównie zabawa. A lubię wyzwania, i fajniej się gra jak walka jest zażarta. A nagrody swoją drogą, raz są lepsze a raz gorsze. Tak było w jedynce i tak jest tutaj. Mnie to nie przeszkadza. Ale ja z ta gra jeszcze będę się długo bawił i koniec końców uzbieram takie graty jakie chcę. To nie jest gra na pięć minut, nawet nie na miesiąc.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest gra na miesiac.. endgame wpada w mniej niz tydzien. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

> kup grę

> wsadź płytę, 49gb patch'a, ok, not bad

> załącz tryb uśpienia, niech się ściąga

> włącz konsolę wieczorem po robocie, zobacz, że zerwało neta i ściągnęło 4gb

> powtórz ściąganie

> hurr durr w końcu jest

> odpal dziś rano, żeby pograć przed pracą

> konserwacja serwerów

 

#brakprofitu

 

 :frog:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie jest gra na miesiac.. endgame wpada w mniej niz tydzien. 
I co z tego wynika? W jedynce zajęło mi to jeszcze mniej czasu.Z pomocą ale jednak. Ta gra zaczyna się po ukończeniu fabuły która tak naprawdę nie ma tutaj znaczenia. To jest gra dla graczy świadomych tego jaka to jest gra i że nie od razu dostaniemy wszystko. Dlatego w jedynkę mam tyle godzin ile mam. Tam też było narzekania, jakie to gówno, jakie błędy itp. na początku. Ja zostałem do końca więc wiem jak to na koniec wyglądało. I będę wiedział jak na koniec będzie wyglądała dwójka. A to dopiero początek. Jeszcze wiele godzin grania przede mną. Przynajmniej na dzień dzisiejszy tak to wygląda. Tyle aktywności pobocznych to jedynka nawet w planach nie miała.
> kup grę
> wsadź płytę, 49gb patch'a, ok, not bad
> załącz tryb uśpienia, niech się ściąga
> włącz konsolę wieczorem po robocie, zobacz, że zerwało neta i ściągnęło 4gb
> powtórz ściąganie
> hurr durr w końcu jest
> odpal dziś rano, żeby pograć przed pracą
> konserwacja serwerów
 
#brakprofitu
 
 :frog:
Patch podobno wjeżdża, nie Ty jeden tak się zrobiłeś. Takie życie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, rgomez napisał:

 To jest gra dla graczy świadomych tego jaka to jest gra i że nie od razu dostaniemy wszystko. 

Gra dla swiadomych graczy ... nie no jebne zaraz. Swiadomosc chyba Cie jednak opuscila bo w grze w ktorej nie ma juz czego robic Ty szukasz drugiego dna. Tzn moze Ty masz co robic, ja niestety nie.. widocznie moja swiadomosc przegonila Twoja ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już bez takich pojazdów może.

Przez świadomość nie chodziło o żadną wyższą świadomość, tylko świadomość tego, co się kupuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jedynke mam zrobione 300-400h z tego co pamietam. Tutaj nie zanosi sie na takie osiagniecie. Robienie misji na wyzszych poziomach, czy nawet Raidu nie ma sensu .. nie wypadnie nic lepszego co masz. Zrobie raid dla satysfakcji i tyle mnie widzieli, wroce moze za rok jak ogarna ta gre ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gra dla swiadomych graczy ... nie no jebne zaraz. Swiadomosc chyba Cie jednak opuscila bo w grze w ktorej nie ma juz czego robic Ty szukasz drugiego dna. Tzn moze Ty masz co robic, ja niestety nie.. widocznie moja swiadomosc przegonila Twoja  
Kolego czacha79. Czytaj ze zrozumieniem i do końca. Tak jak xawris napisał nikogo tutaj nie obrażam. Każdy ma inne postrzeganie tej gry. Ty nie masz co robić ale ja mam. Jeżeli jak chcesz jebnać to jebnij, Twój wybór, Twoja sprawa. Nie ma co kopii kruszyć, nie psujmy atmosfery przed świętami. Napisałem tylko swoje wrażenia i przemyślenia. Cały czas odnoszę się do jedynki. Każdy ma takie prawo Nie wiem czy wszystko w tej grze już zrobiłeś. Jeżeli tak to kozak jesteś i musiałeś sporo czasu przesiedzieć. Ja tam bawię się dalej z kumplami a jest nas w klaniku 30 chłopa i nikt nie narzeka. No może prawie nikt. Pozdrawiam.
W jedynke mam zrobione 300-400h z tego co pamietam. Tutaj nie zanosi sie na takie osiagniecie. Robienie misji na wyzszych poziomach, czy nawet Raidu nie ma sensu .. nie wypadnie nic lepszego co masz. Zrobie raid dla satysfakcji i tyle mnie widzieli, wroce moze za rok jak ogarna ta gre ..
Ja mam w jedynkę ponad 3200 godzin. I też się nie zanosiło na długie granie. A jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

300-400h w d1, w d2 endgame w tydzień i nie masz co robić? Czacha Ty zwykly farmer jestes i nic nie wiesz o tej grze.  Jak kupiłeś d2 tylko dla pve i fabuły to gratuluję wyboru gry. Jest dużo lepszych gier z naprawdę dobrym story line, więc może czas pomyśleć nad zmianą gry? Aczkolwiek wolałbym żebyś został, farmer zawsze mile widziany na DZ. Ty zbierasz, ja wysylam;)

 

MMO a on po tygodniu nie ma co robić hahaha 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
300-400h w d1, w d2 endgame w tydzień i nie masz co robić? Czacha Ty zwykly farmer jestes i nic nie wiesz o tej grze.  Jak kupiłeś d2 tylko dla pve i fabuły to gratuluję wyboru gry. Jest dużo lepszych gier z naprawdę dobrym story line, więc może czas pomyśleć nad zmianą gry? Aczkolwiek wolałbym żebyś został, farmer zawsze mile widziany na DZ. Ty zbierasz, ja wysylam;)

 

MMO a on po tygodniu nie ma co robić hahaha 

Don, ja o PVP specjalnie nic nie pisałem bo po co? Ale może to jest wlasnie te drugie dno? A może jest jeszcze trzecie i czwarte? Masz rację to nie jest gra dla takich graczy jak czacha79. Ale ja to wiem od dłuższego czasu. Bo jestem świadomym graczem który wie czego oczekiwać od tej gry, graczem który wie na czym granie w division polega. A nie polega to tylko na oklepaniu fabuły, paru misji i najazdów i koniec.

Ale racja, niech koledzy wezmą te swoje sety którymi tak walą heroiczne bez problemu i pójdą na dezeta. Zaraz im tam wytłumaczą na czym rzecz polega. I czy jeszcze mają co robić w dywizji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnego problemu z ludźmi którzy nie grają PvP. Mam problem z ludźmi, którzy uważają się za guru a chu... wiedzą. Spytaj się go jakie typy parametrow są najwyższe na plecakach a jakie na kaburze. Spytaj go który vendor sprzedaje lepsze graty, ten któremu dasz 30 morfin czy może ten któremu dasz 30 układów scalonych. Nic nie będzie wiedział, zrobił 100% obrażeń do elit, 12 masek, tidala i gra dla niego skończona.    

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mam żadnego problemu z ludźmi którzy nie grają PvP. Mam problem z ludźmi, którzy uważają się za guru a chu... wiedzą. Spytaj się go jakie typy parametrow są najwyższe na plecakach a jakie na kaburze. Spytaj go który vendor sprzedaje lepsze graty, ten któremu dasz 30 morfin czy może ten któremu dasz 30 układów scalonych. Nic nie będzie wiedział, zrobił 100% obrażeń do elit, 12 masek, tidala i gra dla niego skończona.    
Nom, tak to właśnie wygląda. Ale ich sprawa. Szkoda tylko że jakiś nowy użytkownik tegoż forumka wejdzie, poczyta takie wypowiedzi jakie to be i się zrazi do gry. Tegoż mi szkoda. Przerabiałem już to u znamienitych youtuberów którzy pograli w jedynkę parędziesiąt godzin i wypowiadają się jakie w dwójce male zmiany w stosunku do tejże jedynki. Rączki opadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, donsarcasm napisał:

MMO a on po tygodniu nie ma co robić hahaha

Ta gra ma niewiele wspólnego z mmo, poza tym że wymaga połączenia z internetem i drobną namiastką mmo jest dark zone.

I niestety z wielkim bólem przyznam rację @czacha79, w tej grze nie ma co robić. Granie w kółko tych samych misji/oranie DZ po to, żeby wypadł plecak który ma 10% szansy na crita zamiast 9 to nie jest ani ciekawe zajęcie ani żaden progress.

Edytowane przez xavris
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta gra ma niewiele wspólnego z mmo, poza tym że wymaga połączenia z internetem i drobną namiastką mmo jest dark zone.
I niestety z wielkim bólem przyznam rację [mention=11979]czacha79[/mention], w tej grze nie ma co robić. Granie w kółko tych samych misji/oranie DZ po to, żeby wypadł plecak który ma 10% szansy na crita zamiast 9 to nie jest ani ciekawe zajęcie ani żaden progress.
A więc, jak napisałem, nie jest to gra dla Was. Nic to, spoko. Wesołych świąt, spokojnych i zdrowych. Pozdrawiam.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dogadacie się, gomezik praktycznie całą generacje gra D1 i D2 i tym się cieszy a Wy wolicie inaczej spędzać czas przy konsoli, tzn. grając w inne tytuły. Zrobiliście co chcieliście, wbiliscie platyny i nie widzicie sensu grania dalej. Gomezik, musi naprawde dobrze się bawić przy Dywizji bo całkowicie odłączył się od ogrywania innych gier - Wy nie zrozumiecie jego, mnie również ciężko to zrozumieć ale szanuję jego zapał bo to daje mu frajdę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie dogadacie się, gomezik praktycznie całą generacje gra D1 i D2 i tym się cieszy a Wy wolicie inaczej spędzać czas przy konsoli, tzn. grając w inne tytuły. Zrobiliście co chcieliście, wbiliscie platyny i nie widzicie sensu grania dalej. Gomezik, musi naprawde dobrze się bawić przy Dywizji bo całkowicie odłączył się od ogrywania innych gier - Wy nie zrozumiecie jego, mnie również ciężko to zrozumieć ale szanuję jego zapał bo to daje mu frajdę.
Coś w tym jest. Ale masz rację - od kiedy zacząłem grać w jedynkę olałem inne gry. Nie wiem jak będzie z dwójką, na razie jest nieźle. A co mnie tam trzymało i tu trzyma? Zacne grono kumpli którzy również świetnie z dywizja się bawią. Pozdrawiam.
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×