Skocz do zawartości
Strife

Street Fighter 30th Anniversary Colection

Rekomendowane odpowiedzi

Premiera 29.05.2018r.

Troszkę się jebłem i dziś zakupiłem z myślą o pograniu, ale trzeba do wtorku poczekać, jeszcze jakiś stary dziad stąd skusił się na ten tytuł? 

 

Bądź co bądź jest to pierwsza seria bijatyk które na automatach( bo w tamtych czasach mieć to w domu to był prawdziwy luksus) rozwalały systemem walki, mimo że u mnie na osiedlu w wozie drzymały królował Mortal ja zawsze byłem za Ryu i spółką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
9 godzin temu, Strife napisał:

Premiera 29.05.2018r.

Troszkę się jebłem i dziś zakupiłem z myślą o pograniu, ale trzeba do wtorku poczekać, jeszcze jakiś stary dziad stąd skusił się na ten tytuł? 

 

Bądź co bądź jest to pierwsza seria bijatyk które na automatach( bo w tamtych czasach mieć to w domu to był prawdziwy luksus) rozwalały systemem walki, mimo że u mnie na osiedlu w wozie drzymały królował Mortal ja zawsze byłem za Ryu i spółką.

 

Jestem wielkim fanem serii, za czasów 3rd strike oraz 4ki grałem w to pro... oczywiście że biorę na premierę, na allegro zamówiłem arcade sticka firmy hori do switcha,. Grę kupuje w wersji na ps4 oraz switch i dla mnie to już goty 2018... 

 

Mam tylko nadzieję że online na switchu podoła i obędzie się bez laga. Z seria jestem od jakis 28 lat około czyli od czasów 2ki na amige: o wozach Drzymały nie wspomnę. 

 

Strife : wyzywam cie na pojedynek :) 

 

 

3rd strike pewnie z tym tytułem spędzę najwięcej czasu, zaraz za nim zero/alpha 3 

 

Haaaaaaadoouuuuken!!! 

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tego poprzedniego Street Fightera i chyba mi wystarczy. Jak by to był Mortal Kombat to bez wahania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, wojcik_dan napisał:

Ja mam tego poprzedniego Street Fightera i chyba mi wystarczy. Jak by to był Mortal Kombat to bez wahania.

Poprzedni na switcha to straszny badziew, przyceluj w tego: naprawdę... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W to w ogóle da się grać w trybie przenośnym? Jak spisuje się niby-d-pad?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, zdun napisał:

Strife : wyzywam cie na pojedynek :) 

Ja w to jestem cieniutki, ale zawsze mam frajdę z grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up w tego poprzednika (kaszana straszna) dało się ale jestem cwerckolkowcem od 28 lat około więc myślę że na joysticku do symulatorów lotu bym dawał radę ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Strife napisał:

@zdun  Może wiesz kiedy zacznie działać wersja z eshopu?

 

Nie mam pojęcia z czego wiem aktualizacje eshop są o około 17 naszego czasu. Ja wziąłem pudło ;) ale mam dziś fete, wieczorem Street na zmianę z ikaruga :fsg: w tym roku jestem już w pełni growo usatysfakcjonowany...

 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja zastanawiałem się nad pudłem, ale za często bym żonglował kartami więc dla wygody cyfra, których ogólnie nie trawię taki ze mnie hipokryta:Coolface:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie w to na joyconach powoduje raka i choroby serca po za tym krwotok z odbytu i skrajne wqrwienie:jaro:.

Tylko jaki to jest zajebisty powrót do lat dzieciństwa, brakuje tylko zapachu fajek i oddechu na karku( tak qrwa zboki wiem o czym pomyśleliście) typków którzy obserwowali automat :Coolface:.

 

Wieczorkiem obadam sobie to na padzie i powinien już być tip top.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, Strife napisał:

Granie w to na joyconach powoduje raka i choroby serca po za tym krwotok z odbytu i skrajne wqrwienie:jaro:.

Tylko jaki to jest zajebisty powrót do lat dzieciństwa, brakuje tylko zapachu fajek i oddechu na karku( tak qrwa zboki wiem o czym pomyśleliście) typków którzy obserwowali automat :Coolface:.

 

Wieczorkiem obadam sobie to na padzie i powinien już być tip top.

 

Wyzwanie? Pomimo tego z wiem że joycony nie nadają się do bijatyk. 20 minut w 3rd strike i już wchodzi wszystko jak chce, kwestia przyzwyczajenia :D 

 

edit, no dooobra shoyryuken za huja nie chce wejść... czyli spory problem z "zetka", kółka wchodzą jak zawsze, testuje bo marzy mi się online w plenerze 

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online jest jak na razie nie grywalny, przynajmniej u mnie tnie się jak porzucona nastolatka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Strife napisał:

Online jest jak na razie nie grywalny, przynajmniej u mnie tnie się jak porzucona nastolatka.

  • :notsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, zdun napisał:
  • :notsure:

Dobrze Ci działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw trzeba 20 godzin w practice: najpierw obowiązki, potem przyjemności ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja siedziałem ponad godzine w galerii:banderas:

W pierwszej części nie potrafię przejść drugiego ludzika:notbad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dla takich momentów kocham Street fightera. Daruj sobie inne gry, ogarniaj 3rd stike i alphe 3 na zmianę :) 

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3rd strike to majstersztyk jak dla mnie, a Alpha mnie wqrwia :27_sunglasses:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Strife napisał:

Ja siedziałem ponad godzine w galerii:banderas:

W pierwszej części nie potrafię przejść drugiego ludzika:notbad:

 

Po huj mi o tym mówiłeś :p teraz siedzę i ja... :fsg:

Ok, spróbowałem multi... niestety niech się serwery ogarna bo takiego pokazu slajdów jeszcze nie widziałem... 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działają nawet stare kombinacje do koloru strojów sprawdzałem u Ken'a i ma 13:xboss:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dokucza Wam ten uciety ekran w tej kolekcji? Jak patrzę na YT to mnie to szczerze bardzo przeszkadza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Kolos28 napisał:

Nie dokucza Wam ten uciety ekran w tej kolekcji? Jak patrzę na YT to mnie to szczerze bardzo przeszkadza...

 

Klimat , format arcade z lat 90tych tylko odświeża wspomnienia :) plus filtry oldschoolowe - mniam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×