Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Świeża zapowiedź nowej części. Na razie nic nie wiadomo czy to będzie duża gra czy nie, ale osobiście mam nadzieję na coś w rodzaju New Vegas jeśli chodzi o rozmiar gry. Czekam!d427f5e057b9af2f884d877b4354b53c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chciałbym takie Vegas 12_slight_smile.png Coś wspominali o "sieciowej grze".... Open World ? MMO ?

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

A może Battle Royale ? 🤣

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakiś klon Battle Royale. Dla Bethesda po odtwórczym Skyrim i crapowatym F4 skończyła się jako deweloper cRPG. Mieli przebłysk z F3 ale to był raczej wypadek przy pracy. Już Bioware poszło drogą uproszczonych pod każdym względem RPG (DA2 i ME2 i 3) i liże dno od spodu. Gatunek skręcił w nostalgię i triumfy święcą staro szkolne Pillarsy i Divinity 1-2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla uśpienia czujności dali numer z kosmosu. Choćby było to 166321 to i tak będzie dziadostwo, na nic więcej nie ma co liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

76 to liczba graczy w trybie BattleRoyale :Coolface:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh i kolejny raz Bethesda wyda kiepską grę, którą będą łatać po wydaniu a gracze się nabiorą na ten półprodukt :)

Najlepiej poczekać kilka miesięcy jak gra będzie grywalna :) tak mam namyśli tutaj Fallout 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na potwierdzenie informacji jeśli to faktycznie sieciówka to podziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pograłem może pół godziny w fortnite. Totalnie mnie to nie wciągnęło, tak samo jak wcześniejsza moda w postaci doty i jej klonów. Rozumiem że takie gry mają swoich fanów i bardzo dobrze, ale jeżeli teraz co drugi tytuł będzie chciał być jakimś BR, to niedługo wszyscy, łącznie z fanami gatunku, będą tym rzygac.

Jeżeli będzie MMO to zobaczymy, chociaż jestem prawie pewien, że i tak będzie to kupa. Jeżeli będzie to zwykły kolejny fallout, to na pewno to będzie kupa.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boję się tego co nam Beth zafunduje :/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Talerz napisał:

Boję się tego co nam Beth zafunduje :/

 

 

Dlaczego? Przecież nie ma obowiązku grania w tą czy w inną grę :27_sunglasses:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale może ktoś ma sentyment do marki i nie podoba mu się to, jak się ją szmaci. I chciałby zagrać, ale gardzi sobą kiedy to robi :p ja to doskonale rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej no jak masz se tyment do marki to graj w stare gry do ktorych masz ten sentyment :9_innocent:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to, że chce iść z hejtem na tą grę, ale ten gameplay wygląda mega słabo... Jeśli coś takiego ma mnie zachęcić do kupna to bardziej mnie to odrzuciło. Oj czuje, że kiepsko ta gra skończy jeśli tak to ma wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fallout skończył się na tactics: brotherhood of steel. Dobranoc.

To co wychodziło później to były przeciętne gry i żałosne falloty. Ok, nie grałem w new vegas, ale coś wątpie, żebym zmienił przez to zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie sądziłem że dożyję dnia w którym premiera nowego Fallouta mnie nie interesuje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety. Kolejna legendarna marka przemielona na dziadostwo.

A i tak się sprzeda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marudza nieliczni, ktorzy tylko podsycaja hejty. Ktorys z jutuberow zrobil ankiete w ktorej wzielo udzial 60-70tys osob i wiekszosc jest zadowolona z tego jak gra wyglada i jak sie zapowiada po tych 3-godzinnych gameplayach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj hujawiej stwierdził, że ich telefon jest lepszy w gierki od switch a dzisiaj bethesda wali następna bombę 

https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=111613

400stowy na gówna okołogrowe bez gry xD

Pomijam to, że ta gra najpewniej nie będzie warta nawet 4zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, xavris napisał:

400stowy na gówna okołogrowe bez gry xD

Pomijam to, że ta gra najpewniej nie będzie warta nawet 4zl.

Kolekcjonerka bez gry? Noz kurde ja rozumiem ze bundlowanie czegos z gra pod plaforme moze nie do konca sie oplacac (bo co jak na dana platforme nie zejdzie). Ale czy to az taki problem w opakowaniu zostawic miejsce na plytke z gra i po prostu ja tam wcisnac? 

Ale zdaje sie ze najbogatsza wersja RDR2 tez tak ma.... znak czasow.... 

 

Co do samej gry - kolejny online. Kolejna produkcja nie dla mnie. 

I tak wiem ze niby mozna grac solo, ale to nie to samo co swiat solowy przygotowany z mysla o singlu. 

Z tego co widzialem to skupiaja sie na elementach ktore mnie nie bardzo. NPCow ponoc nawet nie ma a misje dostajemy z terminala. No nie dla mnie. Dziekuje.

 

Dobrze ze jest masa gier singlowych ktore daja mi dobry fun (i nie wazne czy AAA czy drob).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, czacha79 napisał:

Ale z was zrzędy ... a gre widzieliście tylko na jutubie 

I nie mam zamiaru oglądać jej w żaden inny sposób. Ani ogólnie nigdy więcej, chyba że quaz zrobi recenzje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, xavris napisał:

I nie mam zamiaru oglądać jej w żaden inny sposób. Ani ogólnie nigdy więcej, chyba że quaz zrobi recenzje.

No to wypad z wątku :LUL:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×