Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Edycja platinum nie zawiera gry, lubię te nowe zagrania aż boję pomyśleć co będzie dalej :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.10.2018 o 18:49, manoszek napisał:

Edycja platinum nie zawiera gry, lubię te nowe zagrania aż boję pomyśleć co będzie dalej :banderas:

no jak to co masz juz przyklad BF V - prosze tu macie gre jako usluge zaplacie nam pelna cene a gra pozniej bedzie rozwijana.

Przy czym czesc graczy ma wrazenie ze owy rozwoj do degradacja bo wczesniej wiecej rzeczy bylo na premiere :)

 

nie boj nie boj wydawcy jeszcze nas zaskocza :D  :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MagEllanmogli chociaż w formie kodu dorzucić ale pewnie dupa by im pękła. Co do bfa to takim sposobem Farming się lepiej sprzeda na premierę bo ma więcej zawartości:30vm3cw:

@kamilradom1910myślę że do fanów ta gra po prostu nie trafia, stary silnik, błędy, taką modyfikacje mogli do czwórki zrobić, do tego analizy że gra działa fatalnie spadki wręcz pokaz slajdów, trudno im będzie takim zagraniem zdobyć rzesze fanów, pomysł bym ale wykonanie jak zwykle zawodzi.

Nie jestem zainteresowany a ogrywam różne gry, pachnie mi tutaj klęską. Pewnie rozdadzą gwiazdą internetów aby pokazywali grę ale czy to pomoże to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra z Falloutem to już nie ma nic wspólnego oprócz tytułu. Do zaorania.

Kupować tylko jak będzie w biedro i będzie brakować do naklejki na swiezaka.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się to podoba, lubię lizanie ścian i zbieranie wszystkiego co się tylko da :janusz:  Na pewno ogram jak skończę RDR2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak wrażenia z bety, czy gra okazała się kupą taka jaką miała być czy coś się zmieniło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PC:

- brak zmiany FoV

- brak wsparcia dla innych nizli 16:9 formatow obrazu

- powiazanie szybkosci dzialania gry z frame rate (no to juz jest kuriozum) czyli jesli ktos bedzie chcial grac powyzej 60fps to dostanie gre ktora dziala w przyspieszonym tempie (rozwiazanie ktore pamietam z czasow 386SX - gdzie predkosc gry dopasowywalo sie do zegarow i w turbo mode gra bywala za szybka). 

 

I to nie sa bledy o nie... niech was broni w tej sposob tak myslec - to sa marne decyzje projektowe. 

 

Na litosc Mad Max (pomijajac jakosc, plusujac za dobra optymalizacje) czy JC3 - obslugiwaly formaty 4:3, 16:9, 16:10 i mialy rozdzialki od 320x200 do (w moim wypadku) max FullHD a pewnie i inne tez byly obslugiwane.

FoV - na PC zbyt waski konsolowy jest problemem doswiadczylem tego w mafii 3 z domyslnym 65.... no ludzie dyskomfort podczas grania, a sa tacy co u nich powoduje to chorobe lokomocyjna. 

O przypisaniu szybkosci dzialania gry do klatkarzu pisalem powyzej. 

 

Niewazna jaka platforma - gracze poczekajcie na recki i nie preorderujcie i nie kupujcie tego day one. Chyba ze wiecie w co sie pchacie i to ze beda bledy i niedorobki (a beda) wam nie przeszkadza. Mam wrazenie ze w tym stanie ten produkt powinnien miec premiere za 6 miesiecy a nie 2 tygodnie. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto pierwszy ten lepszy kod do fallout 76 beta PS4

XCDJ-GPND-GR63

 

Następny do realizacji na bethesda.net.

PS4E-4A4X-Y39Q-9GDR-G98M

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać recenzji tego paździerza xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, xavris napisał:

Nie mogę się doczekać recenzji tego paździerza xD

 

Już zapodaję:

PPE 9+/10 z adnotacją że są "letkie" dropy fps.

Polygamia 9+/10 z adnotacją że są "letkie" błędy w fizyce.

CDA ma to gdzieś i idzie grać w Fortnite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie domyślam się że tak będzie i dlatego na nie czekam :p

IGN 6/10 bo nie można zmienić płci w trakcie gry.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro RDR 2 dostał na PPE 10/10 a w uwagach brak minusów to wszystko jest możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, xavris napisał:

Nie mogę się doczekać recenzji tego paździerza xD

mowisz poczytsac dla smiechu te z wysokimi notami... a potem dla rownowagi poszukac tych mniej przychylnych?

 

Nie wiem kto w B. wpadl na ten pomysl ale F76 jak zadna gra mnie nie przekonuje... toz juz chyba bym raczej wolal drugi raz przejsc Hydrophobia :P(przynajmniej krotkie to to).

 

Jedyny plus ze nie bedzie cross play bo z frame rate powiazanym z szybkoscia to PeCeciarze by ostro trollowali konsolowcow.

:P

Jesli to cos odniesie sukcess na miare NMS to bede w ciezkim szoku i stwierdze ze gracze to grupa ktora chyba nic a nic sie nie uczy na doswiadczeniach wlasnych. Oraz niczego nie wynosi z historii ostanich paru lat.... odnosnie tego jak buduje sie zaufanie miedzy producentem/wydawca a klientem...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pociosalem wczoraj od 19 do 3 :listek: 

 

Z rana wstaje i ... i chce wiecej ! :banderas:

 

Klimat jak to w Falloutach, jak ktos lubil sie szwendac w 4 to i tu mu sie spodoba. Duzo miejscowej do lizania scian i zbierania lootu ... chodzisz i chcesz wiecej wiecej wiecej ;) 

 

To co jest spoko to randomowy drop i randomowr perki na sprzecie. Zdobywanie nowego sprzetu jest calkiem satysfakcjonujace i napedza do tego zeby miec tego sprzetu jeszcze wiecej i wiecej i WIECEJ  :rydzy: Z tego samego moba dwie osoby zdaja sie dostawac co innego. Za to przy zbieraniu itemow ze swiata gry zasada obowiazuje „kto pierwszy ten lepszy” :janusz: Oczywiscie mozna robic trade itd.

 

Brak ludzkich NPC nie przeszkadza, niepotrzebnie zrobiono wokol tego gownoburze. Za to troche przeszkadza brak ciekawej narracji dla jakiegos watku glownego. Moze w pelnej wersji to jakos dodadza bo teraz sporo interakcji z npc’ami jest np. bez dzwieku.. zreszta tak jak odsluchiwanie holo taśm :4_joy: Ewidetnie jest to wylaczone.

 

Walka nie jest idealna, ciezko trafic niektore mniejsze moby ktory podgryzaja cie w kostki. Ale jest tez spora satysfakcja jak udaje sie roztrzaskac moba z levelem wyzszym o 5, 10 czy 15 leveli.

 

Fajne i wkurzajace sa rozpieprzaiace sie bronie z powodu uzycia.. zwlaszcza ze dzieje sie to w czasie walki, bo nie sprawdziles wczesniej stanu broni i ze tego  ja naprawic ;) 

 

Śmierć ma konsekwencje, podoba mi sie to :lewy: Co prawda tracisz tylko tak zwane smieci, ale to one sa glownym zrodlem materialow do craftowania i budowania. Boli wiec jak cholera gdy glebniesz a twoj kompan nie ma stimpaka zeby cie podniesc, respawn i znowu gleba ...... i tak trzy razy :jaro:Oczywiscie go co wydropisz mozesz podniesc, lezy i na ciebie czeka... ale czeka rowniez na pozostalych graczy ktorzy sa w okolicy ... jak sie nie pospieszysz to nic nie zostanie ;) Nie wiem jak to wyglada gdy grasz solo w teamie respisz sie na drugim graczu wiec masz blisko to miejsca upuszczenia przedmiotow.

 

 

 Gra ma spadki fpsow ktore ostro wkurzaja gdy akurat walczysz. Dropy klatek wystepuja losowo - gralem z kumplem i gdy on mowil ze gra przycina ja tego nie mialem akurat.

 

Z dupy sa troche hejty na ta gre osob ktore graly w nia tylko na youtubie ... no ale to norma w dzisiejszych czasach ze najwiecej do powiedzenia maja ci ktorzy w dupie byli i gowno widzieli :30vm3cw:

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój problem z tą grą to multi które nie pasuje mi tutaj cala koncepcja jest nie dla mnie, jak bede chciał sobie zagrać to wole juz odpalić czwórkę która kosztuje gorsze, niz inwestować w "nową" części, ale jak komuś sie podoba to życzę miłej zabawy w gronie znajomych, walcząc o przetrwanie w tym trudnym świecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz skąd się bierze mój hejt na tą grę? Z tego, że z Falloutem ta seria nie ma nic wspólnego od części trzeciej a każda następna gra jest jeszcze bardziej nijaka. Historia w tych grach jest na poziomie klanu, a w tej części są tylko roboty, które z jakiegoś powodu każą przynosić w kółko żarcie i jakieś inne mmowe zadania xD 

Ikoniczny system special oparty na losowych kartach? No proszę Cię...

Ta gra ma tyle wspólnego z Falloutem co FIFA z cywilizacja. Tu i tu gra się ludźmi...

Podoba Ci się to graj, ciesz się grą i baw się dobrze, ale nie pisz, że ta gra nie zasługuje na hejty osób które w nią nie grały. Nie muszę jeść zdechłego szczura, żeby wiedzieć, że mi nie zasmakuje.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To multi jest wlasnie tym czego brakowalo mi w 4. No ale kazdy ma inne upodobania. Dla mnie wspolne granie ze znajomymi w coopach to kwintesencja grania ;) 

8 minut temu, xavris napisał:

Wiesz skąd się bierze mój hejt na tą grę? Z tego, że z Falloutem ta seria nie ma nic wspólnego od części trzeciej a każda następna gra jest jeszcze bardziej nijaka. Historia w tych grach jest na poziomie klanu, a w tej części są tylko roboty, które z jakiegoś powodu każą przynosić w kółko żarcie i jakieś inne mmowe zadania xD 

Ikoniczny system special oparty na losowych kartach? No proszę Cię...

Ta gra ma tyle wspólnego z Falloutem co FIFA z cywilizacja. Tu i tu gra się ludźmi...

Podoba Ci się to graj, ciesz się grą i baw się dobrze, ale nie pisz, że ta gra nie zasługuje na hejty osób które w nią nie grały. Nie muszę jeść zdechłego szczura, żeby wiedzieć, że mi nie zasmakuje.

 

Mozna byc ortodoksem i twierdzic ze prawdziwy Fallout to ten z widokiem izometrycznym. Albo mowic ze tesknisz za czasami gdy ziemia byla plaska i to slonce krazylo wokol niej. A mozna tez przestac spinac dupe i otwierac sie na nowe rozwiazania. Wiadomo ze nie wszystkie zmiany sa lepsze, ale jakim trzeba byc betonem zeby mowic ze „Metallica skonczyla sie na Killemall” ;) Bez urazy ofkors, to nic osobistego. Chodzi mi jedynie o to, ze gdyby producenci nie robili zmian w swoich grach to dzisiaj grali bysmy wciaz w plaskie tetrisy, albo w GTA z widokiem z gory.. bo co powiedza fani poprzedniej serii jak cos zmienimy?!?!?!

Edytowane przez czacha79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, czacha79 napisał:

Mozna byc ortodoksem i twierdzic ze prawdziwy Fallout to ten z widokiem izometrycznym. Albo mowic ze tesknisz za czasami gdy ziemia byla plaska i to slonce krazylo wokol niej. A mozna tez przestac spinac dupe i otwierac sie na nowe rozwiazania. Wiadomo ze nie wszystkie zmiany sa lepsze, ale jakim trzeba byc betonem zeby mowic ze „Metallica skonczyla sie na Killemall” ;) Bez urazy ofkors, to nic osobistego.

Generalnie lubię widok izometryczny, bo na nim się wychowałem w falloutach, baldurach, tormencie, icewind Dale i wielu innych. Ale nie o perspektywę tu chodzi tylko o to, że jeden z najlepszych systemów rozwoju postaci został spłycony do zdobywanych kart... Jak w którymś NFS rozwijało się samochód kartami to było źle, tutaj rozwija się postać kartami i jest ok...

Do tego te gry nie mają żadnej historii (F4 też nie miał, bo to co tam było to w podstawówce na polskim dzieci by napisały), a to już jest bardzo poważna wada.

Nie mam zamiaru otwierać się na "nowe rozwiązania" i grać w grę o niczym. Albo niech jej zmienia tytuł i nie jadą na historycznej marce.

Jeżeli nie rozumiesz tego problemu i wyjeżdżasz mi z jakimiś porównaniami do płaskiej ziemi wokół której krąży słońce to w zasadzie nie mamy o czym gadać.

Metallica nie skończyła się na kill'em all, bo death magnetic chociażby jest bardzo dobra. Fallout zakończył się na tacticsie, który wtedy też dostawał po ryju za to, że nie jest Falloutem. A był 100 razy lepszy od wszystkiego co wyszło później.

To nie gry się zmieniają. To spadają wymagania przeciętnego gracza. Za kilka lat możemy dożyć czasów, gdzie z sentymentem będziemy wspominać rozbudowanie gier telltale...

Już sobie idę. Może chociaż z wątku o symulatorze konia mnie jeszcze nikt nie wygoni :(

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, xavris napisał:

Już sobie idę. Może chociaż z wątku o symulatorze konia mnie jeszcze nikt nie wygoni :(

 

Kumam niezadowolenie z koncepcji, ale mimo wszystko zachecam do sprobowania bety ... preorder zawsze mozna anulowac potem. Moze sie po prostu okazac, ze wessało pomimo wszystkich wad które ma :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×