Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, czacha79 napisał:

Chodzi mi jedynie o to, ze gdyby producenci nie robili zmian w swoich grach to dzisiaj grali bysmy wciaz w plaskie tetrisy, albo w GTA z widokiem z gory.. bo co powiedza fani poprzedniej serii jak cos zmienimy?!?!?!

 

Jeśli mam być szczery to bardziej odpowiada mi opcja z płaskim tetrisem.

 

 

d6bd08fffd301221cbe613042499f93f.jpg

Edytowane przez malpka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem staropolskim przysłowiem - nawet papier toaletowy wie, ze aby zyc trzenba sie rozwijac. Z drugiej strony mamy rownie stare przeyslowie ze lepsze jest wrogiem dobrego. Tak czy siak mam hajp, nie moge sie doczekac jutro zeby pograc znowu ..... :banderas:

 

 Bo jak sie tak zastanowie to fun z gry jest wiekszy niz w Red Dead Redemption 2.. moze mowilbym inaczej gdyby multi w RDR2 dali od poczatku, a tak .... sorry Vinetou :30vm3cw: 

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubiłem F3 i 4, nie lubię za to multi. Więc pozostaje mi dalej budować swoje twierdze w czwórce, szkoda.

Ciekawe czy w ogóle wyjdzie F5?

Oby nie było tak, że formuła się przyjmie i Bethesda porzuci singla w tej grze na rzecz kolejnych multi, loot boxów itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że gra jest multi możesz w sumie zignorować, bo da się wyłączyć PvP. Wszystko możesz robić solo i udawać, że tych kilkunastu graczy na mapie to po prostu NPC ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kody do bety na PS4 - ktoś chętny spróbować? Priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się w tej becie jakoś pograć online wspólnie ? Ktoś wstępnie chetny ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Eloszki napisał:

Da się w tej becie jakoś pograć online wspólnie ? Ktoś wstępnie chetny ?

 

 

 

Cala idea tej gry to wspolne granie. Dzis beta rusza o 22 naszego czasu. Na bank bede gral, na chwile obecna mam 10 albo 11lvl. Dodaj mnie na PSN - czacha79

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jeszcze ma kod to chętnie przyjmę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Almarcino napisał:

Jak ktoś jeszcze ma kod to chętnie przyjmę :)

 

Zostal mi jeden, wysylam na priv.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś myśli że w RDR2 dużo się dzieje 'pobocznie' to powinien spróbować przejść z punktu A do punktu B ... ciągle coś nowego, ciągle jakiś quest, ciągle nowe miejsca do sprawdzenia... wiadomo, nie są podane tak filmowo, ale trzeba mieć silną wolę żeby dotrzeć do celu :4_joy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, One Post Man napisał:

G O W N O...

 

 

  Ukryj zawartość

O B E S R A N E

 

 

pozdrawiam

 

 

 Otrzymaliśmy już zgłoszenie od ciebie w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda w oczy kole. :wiesiekthug:

 

Swietna jest opcja wylaczenia PvP, konczy sie tym ze osoba ktora to wylaczyla i tak moze zostac zabita przez innego gracza, tym razem bez opcji obrony, po prostu wolniej to zajmuje. Geniusze z Biedesdy.  XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz:

 

- nie włączać tej opcji i ginąć

- włączyć i liczyć się z tym że możesz zginąć, ale przynajmniej nie dostaniesz flagi .. jednoczesnie majac na uwadze ze trzeba trafic na skonczonego debila ktoremu bedzie sie chcialo cie ubic kiedy masz to wlaczone, szkoda amunicji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba trafic na debila... online... hmmmmmm, no mysle ze ciezko nie bedzie. :yao:

 

Po tygodniu co bardziej uparci beda miec juz pewnie atomowki czy jakis ekwiwalent wiec mysle ze nie bedzie nikomu szkoda amunicji jak nuda zacznie sie wkradac. Ta opcja to czysty idiotyzm, ktory i tak pewnie nie powstrzyma nikogo przed zniszczeniem twojej bazy [bo po cos te atomowki musza byc]. Bad game design 101, no ale to bethesda wiec nic nowego.

 

Skoro to nie jest MMO gdzie w cholere ludzi jest w jednej instancji, to powinni zrobic serwery dla ludzi zainteresowanych PvE i PvP/PvE z opcja przelaczenia sie jak komus sie nastroj zmieni, wiele gier tak robi i dziala to znakomicie.

 

Cala ta gra to jeden wielku burdel, posklejany na szybko Wonderglue, to demo, przepraszam, beta xdddd, tylko to udowadnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że tak bardzo wtopią finansowo, iż wyleczą się na stałe z robienia Fallouta wyłącznie online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, wczoraj pierwszy raz ograłem BETE, do wczoraj jeszcze byłem na gre nakręcony. BETA trwała 2h... po półtorej chciałem grę już wyłączyć. Ciągle zastanawiam się dlaczego zupełnie nie czułem tego tytułu. Czy przez ograniczenie czasowe i chęc zobaczenia jak najwięcej? Czy też zwyczajnie dlatego że gra nie jest dobra?

 

- Strzelanie jest płytkie, nie czuć tego (ale może to przez to że miałem mały pistolecik?)

- moby trochę świrują (ghule) chodzą jak zahipnotyzowani i zdarza im się odbijać od ściany (plus standardowa postawa mobów w oddali jak to bywało we wcześniejszych grach, czyli: zamurowane udawanie stania krzyżem  /I\ )

- lokacje... ciężko powiedzieć że są złe - miasteczka są naprawde fajnie wykonane i jest dbałość o szczegóły, ale są nierówne. Z mostu rozgladałem sie po okolicy i na odległość tereny wyglądały źle w niektórych miejscach.

- jeśli planujecie grać w trzeciej osobie to ehhh, ciągle się gra niewygodnie i lepiej przejść na FPP.

- na mapie widać wszystkich graczy, w jakiej lokacji się kręcą. Szkoda bo nie ma efektu zaskoczenia że ktoś jest akurat tu gdzie my. I przez to nie licze na fajne pvp. Nie ma tu tego elementu emocji jak np w DayZ, że na kogoś wpadsz i modlisz się by był friendly.

- czasami są spadki fps, takie mocne przycinki jakby gra doczytywała szybko teren.

- VATS, mogli już sobie podarować ten system bo zupełnie nie ma tu sensu. Chyba że jest to taki wspomagacz dla ludzi ślepych i bez refleksu. Serio nie ma to kompletnie sensu i chyba nie chcieli z tego zrezygnować tylko dlatego że to taki charakterystyczny element Fallouta.

...ale Fallouta tu już nie ma tak naprawdę, jest wesoły świat w jesiennych barwach. Chociaż dane mi było zobaczyć tylko pierwsze lokacje. Może im więcej czasu tym bardziej gra by mi się spodobała i więcej bym technik poznał. Ale na miecz Pana! Gra powinna mnie przykuć od pierwszych chwil a nie że sam się staram sobie tłumaczyć że będzie lepiej.

 

Wymieniłem te negatywne elementy bo wystarczyły one bym wczoraj anulował preorder :( Musiałem wylać żale bo wczoraj się rozczarowałem yh.

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne pozytywne opinie o tej grze jakie czytałem napisał Czacha. 

Zapowiada się multiplayer na dwa pady :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdz na reddita, zadowolonych graczy jest calkiem sporo ;) 

 

Ja nikogo nie neguje za to ze mu sie zle gralo, tylko za hejty bez ogrywania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czacha79 - ale majac tone informacji ludzie wyciagaja z nich z nich wnioski, co za probem zapoznac sie z opiniami z jednej i drugiej strony.

Sorry obierania prawa do glosu bo ktos nie gral jest zwyczajnie slabe.

 

Czy bedziesz gral w takie hity jak Aniolki Charliego, V.I.P czy inne Road To Hell Retribution zeby wyrobic sobie opinie?

(nie wydaje mi sie). Ale dalej masz prawo zapoznac sie z tym co te tytuly oferuja i je oceniac oraz sie o nich wypowiadac.

 

Na PC gra bedzie porazka - od braku enkrypcji komunikacji client-server, po fakt ze mody z F4 dzialaja, oraz fakt ze nie ma zadnego anty-cheata (ludzie juz testowali nielimitowana amunicje, czy hacki do otwierania zamkow - dzialaja), rozwiazanie problemu z 60fps to lock na 60 ktory jest zakodowany na sztywno i wywalenie opcji z ini file. Bardzo mi przykro ale majac to na uwadze smiem twierdzic ze ta gra to jest wczesna beta a nie cos co powinno trafic w pelnej cenie bez mozliwosci refunda do graczy za ile to rowny tydzien?

 

Tak konsole pewnie haxow miec nie beda. Ale ilosc bledow w tym tych na konsolach mnie przeraza... niechaj kazdy robi jak uwaza ja na bazie dostepnych informacji bym tej gry nie kupil.

(pomijam fakt ze wszelakie survivale mnie nudza i odrzucaja - oraz ze leje na multi wiec to i tak gra nie dla mnie).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.11.2018 o 00:08, czacha79 napisał:

To że gra jest multi możesz w sumie zignorować, bo da się wyłączyć PvP. Wszystko możesz robić solo i udawać, że tych kilkunastu graczy na mapie to po prostu NPC ;)

aha..

W dniu 3.11.2018 o 11:55, czacha79 napisał:

 

Cala idea tej gry to wspolne granie.

hmmm..

W dniu 4.11.2018 o 18:23, czacha79 napisał:

Możesz:

 

- nie włączać tej opcji i ginąć

- włączyć i liczyć się z tym że możesz zginąć, ale przynajmniej nie dostaniesz flagi .. jednoczesnie majac na uwadze ze trzeba trafic na skonczonego debila ktoremu bedzie sie chcialo cie ubic kiedy masz to wlaczone, szkoda amunicji

:30vm3cw: nope, nie przekonałeś mnie. I tak, jestem anty do tej gry bez jej ogrywania.

 

Już mnie po prostu irytuje ta wszechobecna moda na wciskanie multi gdzie się da.

Tym bardziej w takim uniwersum jak Fallout. Już pal licho, jakby to było opcjonalne, dodatek dla chętnych, ale nie gra opierająca się tylko na tym.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Sithman napisał:

Nope, nie przekonałeś mnie. I tak, jestem anty do tej gry bez jej ogrywania.

 

Już mnie po prostu irytuje ta wszechobecna moda na wciskanie multi gdzie się da.

Tym bardziej w takim uniwersum jak Fallout.

Jesteś zwykłym hejterem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sithman napisał:

aha..

hmmm..

:30vm3cw: nope, nie przekonałeś mnie. I tak, jestem anty do tej gry bez jej ogrywania.

 

Już mnie po prostu irytuje ta wszechobecna moda na wciskanie multi gdzie się da.

Tym bardziej w takim uniwersum jak Fallout. Już pal licho, jakby to było opcjonalne, dodatek dla chętnych, ale nie gra opierająca się tylko na tym.

 

Nie mam zamiaru cie przekonywac do niczego ;) Ja czekalem na Fallouta z multi i sie doczekalem, a ze ma bledy i nie jest idealne - no trudno i tak mi sie podoba :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×