Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@czacha79 i o to wlasnie chodzi!

roznimy sie opinia. Luz.

Tobie sie podoba, pomimo bledow ktorych jestes swiadom. I to jest OK. I mimo iz moze postrzegasz mnie jako "hejtera" tej gry. To nie ma znaczenia jedyne co sie liczy to jak dobrze TY bedziesz sie bawil.

Milego grania.

:)

(ja tez mam na liscie ogranych gier pare ktore nie zostaly zbyt cieplo przyjete a mi siadly i bawilem sie dobrze).

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, xavris napisał:

Jesteś zwykłym hejterem.

Ta, zwykłym od razu.. :dafuq:

 

7 godzin temu, czacha79 napisał:

 

Nie mam zamiaru cie przekonywac do niczego ;) Ja czekalem na Fallouta z multi i sie doczekalem, a ze ma bledy i nie jest idealne - no trudno i tak mi sie podoba :) 

Spoko, rozumiem to. Ale nie byłoby lepiej dać multi jako dodatkową opcję, jak robi to np. Rockstar? Wszyscy byliby zadowoleni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sithman napisał:

Spoko, rozumiem to. Ale nie byłoby lepiej dać multi jako dodatkową opcję, jak robi to np. Rockstar? Wszyscy byliby zadowoleni.

 

Chyba ta gra zbyt malo rozni sie od FO4 zeby wydawac ja jako kolejna czesc po tylu latach ;) Chociaz nie wiem do konca co za roznica oprocz tego ze trzeba miec konsole podpieta pod net, przeciez nie ma przymusu grupowac sie w party. Mozna grac solo i udawac ze reszta swiata nie zyje ;) 

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps4 to może jakoś będzie, ale na Pc to czeka tą grę festiwal oszustów, no chyba że w jakiś sposób zabezpieczyli grę w co wątpię. Poczekam jak trochę poprawią grę, ludzie przestaną grać i będę spokojnie sam biegał po mapie:wiesiekthug:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, manoszek napisał:

Na ps4 to może jakoś będzie, ale na Pc to czeka tą grę festiwal oszustów, no chyba że w jakiś sposób zabezpieczyli grę w co wątpię.

Nie zabezpieczyli i co wiecej napisali nad czym pracuja ale ani slowa o problemach z cheat festem.

Gra jak jak syjamski blizniak F4 - nawet mody dzialaja - jak nieskonczona amunicja czy ulatwienie do otwierania zamkow.

No ludzie jesli 80% to kod i assety F4 a 20% moze 30% to nowy net code to moze warto bylo by to dopracowac.

 

nie moj cyrk nie moje malpy, w pracy tez borykam sie z decyzjami ktore podejmowane sa na gorze i tylko z politowaniem kiwam glowa...

Tutaj nie pozostaje mi nic innego nie wiem kto w B. wpadl na pomysl F63 (63 bo na tyle zablokowali frame rate i usuneli opcje jego smiany z ini) ale chyba sie przeliczyli.

 

Jesli prawda jest ze masa bledow powodowana jest przez archaiczny silnik i jesli prawda jest to ze ten srednio nadaje sie do gier sieciowych to watpie aby kiedykolwiek ta gra byla zalatana na tyle zeby nie miec poczucia obcowania z beta.

 

o transakcjach w grze nawet nie wspomne... ale na PC pewnie i na to szybko beda hacki :D

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, czacha79 napisał:

 

Chyba ta gra zbyt malo rozni sie od FO4 zeby wydawac ja jako kolejna czesc po tylu latach ;) Chociaz nie wiem do konca co za roznica oprocz tego ze trzeba miec konsole podpieta pod net, przeciez nie ma przymusu grupowac sie w party. Mozna grac solo i udawac ze reszta swiata nie zyje ;) 

No dobra, ale jak to wtedy jest? Mam jakieś questy, spotykam npc-ów, rozwijam postać, zwiedzam klimatyczne miejscówki i mam tą całą rpg-ową otoczkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Sithman napisał:

No dobra, ale jak to wtedy jest? Mam jakieś questy, spotykam npc-ów, rozwijam postać, zwiedzam klimatyczne miejscówki i mam tą całą rpg-ową otoczkę?

 

NPC to po prostu roboty i komputery, a nie ludzie. Questy bierzesz podchodzac do robota / komputera i albo z nim gadasz, albo czytasz, albo odpalasz holotaśme gdzie masz jakieś zapiski audio ktore wprowadzaja cie w questa... no i po prostu ruszasz na niego. Masz questy głowne i poboczne plus wydarzenia publiczne. Czesc wydarzen odpala sie po wejsciu w dana strefe, po prostu je odkrywasz. Mozesz je wykonac albo olać.

 

Postac levelujesz, ale zmienili system perków. Teraz perki sa losowymi kartami ktore przypisujesz pod jedna z glownych cech ktore musisz rozwijac zeby wkladac w nie karty. Karty mozesz podbijac na wyzsze poziomy. I tak do 50 levelu .. nie wiem co potem ;)

 

Podejrzewam ze cala gre mozesz przejsc solo, a napotkanych graczy (wcale nie jest o to latwo, wiekszosc czasu nie masz nikogo w poblizu) mozesz traktowac jak komputerowych graczy / NPC ktorzy łażą sobie po swiecie za swoimi sprawami. Czy miejscowki sa klimatyczne ci nie odpowiem, ale jesli pasowaly ci te z FO4 to tu tez sie odnajdziesz... mnostwo lizania scian, lapania smaczkow z tego calego swiata.... no mi sie podoba ;)

Edytowane przez czacha79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Mimo wszystko wygląda mi to na typowe mmo, czyli nudne i powtarzalne zadania...

Nie wiem czemu jestem tak nastawiony, chyba pierwszy raz w życiu zobaczę na YT jak ktoś inny gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie ma takiej 'opowiesci' jak byla w FO4. Chociaz mnie FO4 zameczyl swoja historia i nie skonczylem jej ... poswiecilem sie lootowaniu, zwiedzaniu i budowaniu i to tu tez mam zamiar robic :D 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RDR2 zassało mi 30 minut .... tu też dam radę .. a moze pojdzie szybciej jesli nikt wiecej na swiecie tego nie kupi bo to przeciez taki crap :D 

 

Ogolnie ten post pokazuje jaki hejt jest na ta gre - sa bledy zle.. wypuszczaja patcha tez zle ... widzialem filmik gdzie nawet koles hejtowal mikrotransakcje na kosmetyczne rzeczy ... serio? ;) 

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie chodzi o to, że się wolno będzie pobierać. Jak D1 patch ma 10 giga to ludzie są oburzeni, tu ma ponad 50 i jest większy od samej gry, ale wszystko jest ok.

Gra Ci się podoba to ją kup i się baw, Twoja kasa i Twoja sprawa. Jak Cie to bawi to jest w zasadzie najważniejsze, ale chyba sam musisz przyznać, że coś jest nie tak.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dramatyzuj. Przecież Beth uczciwie przyznała że gra może mieć masę błędów, są tego świadomi i szczerze za to przeprosili. To ogromna zmiana bo przecież wcześniej gdy kupowałeś ich grę byłeś nieświadomym beta testerem przez dobre pół roku.

 

dragon_strategical_bombing_or_napalm_att

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach day-one-patch to norma.. stety badz niestety. Oburzajacy powinien byc fakt gdyby nie bylo patcha .. a jak naprawiaja to niech naprawiaja, to chyba najmnejszy problem? ;) 

 

COD tez mial patcha 50GB .... ale hejtu cos nie widac... https://gadgets.ndtv.com/games/news/call-of-duty-black-ops-4-day-one-update-download-size-is-50gb-1929290

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, czyli to jest ok. No to wporzo, nie było tematu. Jak przeprosili, że zrobili crapa to ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze rzecz w tym ze dla mnie to nie crap, wiec za co maja mnie przepraszac? :D Chetnie wyjebalem na to hajs, kto bogatemu zabroni :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, xavris napisał:

A, czyli to jest ok. No to wporzo, nie było tematu. Jak przeprosili, że zrobili crapa to ok.

 

Nie tylko przeprosili ale też poprawili grę i to 2x bardziej. Skoro po patchu gra zajmuje 2x więcej miejsca na HD to z automatu musi być 2x lepsza. To logiczne. Ależ to będzie szpil nad szpile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, malpka napisał:

 

Nie tylko przeprosili ale też poprawili grę i to 2x bardziej. Skoro po patchu gra zajmuje 2x więcej miejsca na HD to z automatu musi być 2x lepsza. To logiczne. Ależ to będzie szpil nad szpile.

I tego sie trzymajmy, nikt mi nie wmowi ze biale jest biale, a czarne jest czarne :messi: W cenie jednej gry dostaje dwie :banderas:

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, xavris napisał:

A, czyli to jest ok. No to wporzo, nie było tematu. Jak przeprosili, że zrobili crapa to ok.

Nie do konca.

Byla beta mozna zapoznac sie z opiniami tych ktorzy grali.

Bethesda - przyznala sie do bledow i powiedziala ze gre beda dalej łatac, kazdy myslacy i majacy minimalne (nawet wyjete z wikipedi) pojecie o cyklu projektu zwiazanego z oprogramowniem wie ze gra day 1 bedzie miala sporo bugow.

Tak wiec jest jasna sytuacja - majac info przed premiera nie kupujesz kota w worku.

 

Sa tacy co powiedza - pogralem w beta mnie pasuje jestem swiadom co kupuje, sa tacy co powiedza a poczekam zobacze jak to bedzie wygladac i jak zalataja moze kupie, i sa tacy ktorzy gre skreslili.

 

Gdyby szli w zaparte robimy super gre, budowali hajp na preordery a wypuscili zabuggowany produkt to bylo by gorsze nizli choc odrobine przyznania sie do faktu jak sytuacja wyglada.

 

Mnie to przypomina troche EA - jaki byl hajp na ME:Andromeda - ale 10h trial przed premiera pokazal co nie dziala jak powinno, To samo z SW BF2 czy NFS Payback.

 

Dzieki informacjom dostepnym a w wypadku 2 ostanich wlasnemu doswiadczeniu z trialami powiedzialem nie dziekuje to nie warte moich pieniedzy.

 

Roznica miedzy EA a Bethesda jest taka ze EA nie mowilo otwarcie jak gra wyglada liczyli na preordery i wysoka sprzedaz - ale te 10h triale mocno zweryfikowaly ze gracze nie sa zbytnio zadowoleni z produktow o ktorych wspomnialem.

 

nie bede sie rozpisywal o tolerancji na bledy bo ta jest wysoce subiektywna jeden jest czepliwy (jak ja) drugi potrafi przymnkac oko.

 

Czy wydawanie wersji beta w pelnej cenie z mtx za kosmetyke jest ok? - w mojej opinii nie jest.

I nie zmienia tego fakt ze przyznali sie ze bledy beda - ale z drugiej strony przyznanie sie wytraca argument kota w worku. Bo przeciez nie mowilismy ze nasza gra bedzie dzialac. I wszystko rozbija sie o wybor! wybor ktorego dokonuje kazdy z nas.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki hajs się zgadza i frajernia kupuje to po co coś zmieniać? Cody lecą tak od nastu lat i fanboje trzaskają uszami z radości przy każdej kolejnej premierze. Jak widać Bethesda ma podobny plan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza że wiele przy tych grach nie robią dalej. Skyrim i fallout 4 to jest to samo tylko z innymi teksturami - ogromny świat, milion identycznych podziemi/krypt, milion identycznych zadań i scenariusz napisany na pół kartki A5 co drugą linię.

Sam silnik to najmniejszy problem :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Geniusze, 95% gier jest tym samym w co juz gralismy, czyli i kopią poprzedniej części lub innego tytulu ;)

 

 

2 godziny temu, Patricko napisał:

Dopóki hajs się zgadza i frajernia kupuje to po co coś zmieniać? Cody lecą tak od nastu lat i fanboje trzaskają uszami z radości przy każdej kolejnej premierze. Jak widać Bethesda ma podobny plan.

O frajerstwie innych pisac nie powinienes skoro kupiles Destiny 2 .. i to pewnie z dodatkami .. tak jak ja ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, pisałem o ogóle graczy do którego też się zaliczam. Nie wiem czy jest bardziej naiwna grupa do dymania niż gracze... Pewnie na naradach mają niezłą beke, coś w stylu "ej, dawaj mnie to modern warfare, zmienimy skiny i oni znowu się zesrają pieniędzmi".
Zresztą, gdzie Destiny, a gdzie CoD czy gry Bethesdy... Bungo przy nich to dziecko we mgle póki co.

To, że F76 będzie skarbonką to żadna tajemnica. Bardziej mnie zastanawia, jak wiele stracę grając solo na prywatnej sesji. I nie chodzi mi tu o "ducha coopa". Jeśli niewiele to online może nie istnieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×