Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie tylko czy to na pewno frajerstwo kupic gre w ktora grasz kilkaset godzin i masz z tego mase frajdy. Frajerstwem jest dac sie poniesc hajpowi i przesadzonym recenzjom aby potem odstawic gre po 10 godzinach lub mniej :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesus Marian ale ten silnik to jednak kłuje w oczy troszkę , zwłaszcza jak się odpali we wstecznej kilka gier Bethesda z ostatniej dekady w 4k no niewielki progres . 

 

Przecież był teaser nowego Eldera na E3 , jakoby na next gen (pojęcie imo już mocno nieświeże) i to też ma być ten engine ? Taki Cod to przynajmniej wrzuca tryliard różnych trybów lokalne multi itp.  

Miałem gierkę na celowniku bo na F4 mimo wszystko nie bawiłem się najgorszej ale zwyczajnie tutaj mam niesmak , ta gra jest mega brzydka przynajmniej na YT . Tracę cierpliwość do tej firmy powoli.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, malpka napisał:

Na konsolach nas ten temat nie dotyczy, wiec nie to forum :P 

26 minut temu, Danielski_82 napisał:

Jesus Marian ale ten silnik to jednak kłuje w oczy troszkę , zwłaszcza jak się odpali we wstecznej kilka gier Bethesda z ostatniej dekady w 4k no niewielki progres . 

 

Przecież był teaser nowego Eldera na E3 , jakoby na next gen (pojęcie imo już mocno nieświeże) i to też ma być ten engine ? Taki Cod to przynajmniej wrzuca tryliard różnych trybów lokalne multi itp.  

Miałem gierkę na celowniku bo na F4 mimo wszystko nie bawiłem się najgorszej ale zwyczajnie tutaj mam niesmak , ta gra jest mega brzydka przynajmniej na YT . Tracę cierpliwość do tej firmy powoli.  

Piękna nie jest, miescami jest wrecz brzydka ... ale jak pokazuja wszelkiem masci gry niezaleznych tworcow grafika ostatecznie i tak sie nie liczy. Ale ciezko o fun z gry gdy ta odrzuca cie od ekranu. Mi nie przeszkadza, po pierwszym malym szoku (to zbyt mocne slowo, gra wyglada po prostu jak FO4 tylko z dziwnym rozmyciem w tle.. a przynajmniej tak pamietam FO4) przywyklem i juz mi to nie przeszkadza. Co nie znaczy, ze nie obrazilbym sie jakby ta gra wygladala jak RDR2 ;) 

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kmac to jest przewuj xD

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, czacha79 napisał:

Na konsolach nas ten temat nie dotyczy, wiec nie to forum :P 

Piękna nie jest, miescami jest wrecz brzydka ... ale jak pokazuja wszelkiem masci gry niezaleznych tworcow grafika ostatecznie i tak sie nie liczy. Ale ciezko o fun z gry gdy ta odrzuca cie od ekranu. Mi nie przeszkadza, po pierwszym malym szoku (to zbyt mocne slowo, gra wyglada po prostu jak FO4 tylko z dziwnym rozmyciem w tle.. a przynajmniej tak pamietam FO4) przywyklem i juz mi to nie przeszkadza. Co nie znaczy, ze nie obrazilbym sie jakby ta gra wygladala jak RDR2 ;) 

Nie no rozumiem , i nie będę jakoś specjalnie hejtował skoro "miodność" się zgadza . Tylko pewne elementy tego silnika pamiętają Morrowinda , biorąc pod uwagę progres jaki się dokonuje w grafice co chwilę to jest jednak jakaś masakra .

 

 

Zapowiedzieli teaserem dwie gierki na nową generację (tak naprawdę kiedy to będzie ? Jak wyjdzie plej 5 tak ? ) i jak rzuca tam ten sam zmodyfikowany lekko engine w czasach już nie w3 a RDR 2 no to ja nie wiem , chyba że to będzie jakieś para MMO mają już przecież Elder online , a ten Fallout też mi śmierdzi trochę jakimiś "testami" na przyszłość .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doją kase dopoki mogą. Ile razy Skyrima wydali to przechodzi ludzkie pojecie ;) Chyba sami zdaja sobie z tego sprawe skoro zrobili taki spot :banderas:

 

 

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrywam sobie powoli, mam 10 poziom i moje zdanie jest takie, że jest to bieda wersja Fallouta 4. Przyjemnie się zwiedza i szabruje każdą skrzynkę, ale przez idiotyczny tryb always online gra musiała iść na kompromisy.
Najgorszy z nich to brak Vats, bo to co teraz jest to jakieś gówno, a nie vats. Normalne strzelanie w tej grze to patologia, drewno które znamy od chyba ponad 10 lat. Nie daj boże zaczną nas gonić przeciwnicy w grupie to trzeba spadać, gdzie w F4 można było spokojnie nad wszystkim zapanować.

Świat jest duży, ale co z tego skoro pusty jak cholera. Naprawdę, im dłużej gram tym coraz bardziej mi to doskwiera, a gdzie tam do 100 poziomu?

Do tego zyebana ekonomia kapsli, które zbiera się jak krew z nosa. W dodatku ceny za wszystko są tak zawyżone, że szok. Nawet za debilny fast travel trzeba płacić... for real?! Pojebało ich... Sorry, ale sami się proszą o potężne hacki takim postępowaniem...

Kolejne zastrzeżenie to waga przedmiotów. Kierwa wszystko waży teraz tone... Co chwila trzeba się wracać do schowka. I teraz najlepsze... Schowek też ma ograniczenie! Kierwa rozumiecie?! Schowek jest na 400 wagi... Ja jebie co za łeb to wymyślił. Jak słyszę brednie w stylu "bo to survival, trzeba zarządzać" to pękam ze śmiechu. Z Fallouta taki survival jak z Destiny gra rpg. No i to wieczne picie i żarcie, no cholera jasna, gdybym tyle żarł i pił co ta postać to pewnie wyglądał bym jak te hamburgery... Zdecydowanie za szybko lecą paski z żarciem i wodą.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to kapsle sluza do niczego. A sory, do teleportow - ale gdy teleportujesz sie na swoj oboz lub znajomego z druzyny to nie placisz nic. Co za te kapsle chcesz kupowac?  Wszystko albo dropi albo sie crafci i na craft wlasnie ukierunkowana jest ta gra.

 

VATS jest bardzo umowny. Ja go uzywam do "skanowania" czy w okolicy jest wrog i do walki z malymi mobami jak muchy ktore ciezko trafic.

 

Mi sie te pustkowia podobaja, to tylko podkresla klimat post-apo. No ale kumam, #zamaloprzechodniuf

 

Walka z wagą wkurza i zmusza do crafu i budowania, inaczej stash szybko sie zapelnia. Za szybko. Dlatego smieci przed wrzuceniem do skrytki nalezy rozlozyc na czynniki pierwsze dzieki czemu mniej waza. Nie warto tez kitrać zbednego gearu - to czego nie uzywasz rozwalaj / wywalaj. Jesli maz 10 lvl i polecialo cos na 25 - rozwalaj. Nie dosc ze pozbywasz sie zbednego zagrania to jescze jst szansa na nauczenie sie ktorejs z modyfikacji do danej broni. Warto tez ladowac perki do zmniejszonej wagi. Zuzywaj lub wywalaj zbyt duze ilosc metalu i innych takich, bo jesli masz ich 800+ to znaczy ze spokojnie moesz uszczuplic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Patricko napisał:

Ktoś z forum jeszcze gra?

Jestes skazany na mnie :vxoAZzf:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt więcej nie zwariował :Coolface:

 

Może jeszcze nie widzieliście, to łapcie linka do interaktywnej mapy świrki: https://fallout-76-map.com/

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ dziś było zajebiście :D Takiej adrenaliny dawno nie mialem w zadnej grze... kiedy koncza ci sie wszystkie chemikalia, jedzenie, woda ... zycia zostalo na pol paska a przed wam polowa drogi ciemnymi tunelami kopalni dlugiej jak wszystkie sezony Dynastii. Walczycie sobie z mobami, az docieracie do miejsca gdzie zdecydowanie cos sie ostrego dzialo, o czym moga swiadczyc w niepokojacej liczbie zwloki gigantycnych stworow ........ i gdy na horyzoncie zaczal majaczyc punkt docelowy nagle pojawil sie wielki oblesny smok - tylko tym razem ten nie byl martwy, a przy okazji level mial 2x wyzszy od waszego. :30vm3cw: 

Ostatecznie skonczylo sie tylko na myciu wnetrza pancerza, bo udalo sie smoka obejsc na okolo, ale bylo cholernie blisko!

 

ap-41-E27765-1420-44-BA-A772-D4-A97-AB6-
ap-7734-D45-C-B072-4-C42-94-CF-9-E9-D4-D
ap-516859-BE-57-B1-4-C56-B7-E4-03-D05787

 

Nie moge sie doczekac az znowu zagram :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam apke na telefon z interaktywną mapą (Fallout 76 Interactive Map). Dzięki niej sporo rzeczy można znaleźć, ciekawe bronie, itd. Nawet komenty ludzie mogą zostawiać pod każdym punktem. Spoko sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dali nowy patch. Z plusow to to, ze naprawia jedna misje .. i wazy mniej niz poprzedni ... teraz tylko 47GB :jaro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, One Post Man napisał:

Chcial oddac F76 z powrotem do sklepu, nie przyjeli :yao:

 

Witam...  Nie wiem czy piszę w odpowiednim dziale ale potrzebuje pomocy , albo rady , przechodząc do sedna kupiłem Fallout 76 i mam problem

przy wczytywaniu holatasmy   - powinien być angielski dźwięk i polskie napisy  u mnie jest tak ze wkładam holotasmę do pit boy i mam szumy i nic  więcej dźwięku  czy ktoś ma podobnie ?? bawiłem się w ustawieniach i nic to nie dało 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ocarzpewnie to błędy gry nie przejmuj się, jeszcze wiele razy Cie zaskoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam...  Nie wiem czy piszę w odpowiednim dziale ale potrzebuje pomocy , albo rady , przechodząc do sedna kupiłem Fallout 76 i mam problem
przy wczytywaniu holatasmy   - powinien być angielski dźwięk i polskie napisy  u mnie jest tak ze wkładam holotasmę do pit boy i mam szumy i nic  więcej dźwięku  czy ktoś ma podobnie ?? bawiłem się w ustawieniach i nic to nie dało 
 
Tak, jest to znany problem. Ja gram na wersji angielskiej i holo działa dopiero jak ręcznie je odpale z ekwipunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzienka serdecznie i wylewnie za info - tak myślałem ze to błąd gry ale wolałem się upewnić już chciałem  wykasować i na nowo wgrywać w nadziei że to pomoże ,bo jednakowoż psuje mi to zabawę ... dodam od siebie że forum czytam od roku czyli od czasu kupna ps4 pro w czarny piątek  ,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ocarzmialem to samo w becie jak i w pelnej wersji gry.  Pomogło:

1. Ustawienie języka konsoli na j. angielski

2. Uruchomienie gry - utomatycznie pobrało patch około 1GB.

3. Zamknięcie gry i ponowna zmiana języka systemu konsoli na j. polski.

4. Opdalenie gry. Gra ma wtedy polskie napisy i angielska sciezke dzwiekowa, dziala tak jak trzeba. 

 

Holotasmy nalezy podnosic kwadratem, czyli wybrac opcje odsluchania a nie podniesienia, wtedy sa odtwarzane i podnoszone do inventory. Podniesienie x'em nie odtwarza holotasmy.  Niektore questy daja holotasmy do inventory i trzeba je recznie odpalic, ale jest o   tym informacja w opisie questu. 

 

Z bugów to to, ze holotaśmy mogą sie nie odtwarzac kiedy uzywa sie alternatywnego widoku pip-boy'a (touchpad po odpaleniu pip-boy'a).

 

PS. Z ta zmiana jezyka konsoli juz kiedys z jakas gra bylo identycznie, ale nie pamietam co to bylo?

 

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, malpka napisał:

Musi być grubo skoro PPE dało 4.5/10.

Who cares ...  :notbad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×